آن را تبدیل به رایج است که می گویند که ایالات متحده در سال 2020 است و بیشتر تقسیم سیاسی و فرهنگی بیش از هر نقطه دیگر در ملی ما گذشته است.

به عنوان یک مورخ است که نوشته شده است و تدریس در مورد دوران جنگ برای چند دهه, من می دانم که زمان بخش کم رنگ در مقایسه با کسانی که از اواسط قرن 19.

بین آبراهام لینکلن انتخابات در ماه نوامبر 1860 و تسلیم Robert E. Lee را مؤتلفه ارتش در Appomattox در آوریل سال 1865 ملت به معنای واقعی کلمه شکست را از هم جدا.

بیش از 3 میلیون نفر اسلحه بدست گرفت و صدها نفر از هزاران نفر از سیاه و سفید غیر نظامیان در کنفدراسیون پناهنده شدند. چهار میلیون بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار بودند آزاد از اسارت.

پس از پایان جنگ در این کشور به زودی وارد یک دهه تلخ و اغلب خشونت آمیز اختلاف نظر در مورد چگونه به بهترین وجه به منظور بازگشت به جامعه در صورت عدم وجود برده داری.

به مقایسه هر چیزی که بیرون در چند سال گذشته به این زمین شناسی تحول نشان دهنده های دیدنی و عدم درک در مورد تاریخ آمریکا است.

چاپ نشان می دهد رئیس جمهور در جعبه فورد تئاتر با John Wilkes Booth, در, راست, تیراندازی جمهور لینکلن که نشسته است در مقابل جعبه. کتابخانه کنگره

چوب زنی, تجزیه طلبی, ترور

چند نمونه نشان دادن تفاوت عمیقی بین بخش در طول دوران جنگ های داخلی و کسانی که از گذشته بوده است.

امروز برجسته بازیگران اغلب استفاده از جوایز مراسم به عنوان یک پلت فرم برای بیان ناخشنودی با زمان رهبران سیاسی.

در 14 آوریل 1865 یکی از مهمترین جشن های خانوادگی از بازیگران در ایالات متحده با ابراز ناخشنودی با آبراهام لینکلن با تیراندازی او را در پشت سر.

امروز آمریکایی ها به طور منظم به شنیدن و تماشای اعضای کنگره مستقیم لفظی barbs در یکی دیگر در جلسات کنگره و در مکانهای دیگر.

در 22 مه 1856, در کنگره ایالات متحده پرستون بروکس از ایالت کارولینای جنوبی, در کونی بهداشت ، چارلز سامنر ماساچوست به خونین insensibility در سنا مجلسی زیرا سامنر انتقاد کرده بودند یکی از بروکس’ بيافزايند برای استقبال از “فاحشه, بردگی” به عنوان خود را “،”

انتخابات اخیر را موجب موضع گیری در مورد چگونه تگزاس یا کالیفرنیا ممکن است به شکستن و دور از بقیه ملت.

اما پس از یک جمهوری خواه رئیس جمهور انتخاب شد در سال 1860 در هفت slaveholding متحده جدا از آذر. 20 Feb. 1, 1861. چهار نفر از هشت slaveholding متحده به دنبال کت و شلوار بین آوریل و ژوئن سال 1861.

مؤتلفه استخدام پوستر 1861: “اجازه بدهید ما با دشمن در مرزها. که پس ننگین بنابراین ترسو که به اعتصاب خود را برای بومی زمین؟’ کتابخانه کنگره

داخلی شکستگی خشمگین جنگ

آمریکایی ها شد و در نتیجه مجبور به رویارویی با واقعیت است که نظام سیاسی ایجاد شده توسط موسس نسل شکست خورده بود به مدیریت داخلی شکستگی و قرار است ایالات متحده و تازه تاسیس کنفدراسیون به شرکت در جنگ باز.

مقیاس و خشم متعاقب آن مبارزه با تأکید مطلق نامناسب ادعا می کند که ایالات متحده بیشتر تقسیم شده و در حال حاضر از همیشه قبل از.

چهار سال از جنگ داخلی در تولید حداقل 620,000 نظامی و میر – معادل حدود 6.5 میلیون نفر در ایالات متحده از سال 2020 است.

نهاد برده داری – و به خصوص بالقوه آن از جنوب و مرز متحده به سرزمین های فدرال – کلیدی برای این کشتار به دلیل آن باعث سری از بحران که در نهایت ثابت مقاوم به درمان.

هیچ مسئله سیاسی در سال 2020 روش برده داری در اواسط قرن 19 در شرایط بالقوه تفرقه.

[تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت خلاصه ای از دانشگاهی در اخبار امروز, هر روز است.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو