همه آنها افسانه و فوق العاده! چگونه به شکل از آنچه واقعی در متورم نامه توصیه

بیش از چند دهه است که من مشغول به کار در دانشگاه ها, من تماشا علمی نامه از مرجع تبدیل شدن به طور فزاینده باد. و نامه تورم فراتر از آکادمی; دوستان که استخدام در کسب و کار می گویند که آنها هم باید شاهد مرجع نامه تورم است.

آنلاین مفسران اشاره کرده اند که نویسندگان اغلب باد مثبت و نمی فاش منفی – چه آنها در مورد یک نامزد “،” به عنوان جو اسکال نویسنده “نوشتن توصیه نامه آنلاین” می گوید: “انتظاری است که جایگزین براق و کیفی تفاوت تبدیل مبهم است.” و یا به عنوان آلیسون اشنایدر قرار داده و آن را در حد-به نقل از مقاله برای Chronicle of Higher Education, “Puffery شایع است. گریز فراوان.”

اگر نویسندگان نامه supersize متقاضیان برچسب زدن به کسی است که واقعا به طور متوسط به عنوان “خوب” و یا حتی “برجسته”?

اسکال اظهار داشت که اکثر نویسندگان “احساس می کنم که اگر آنها مطابقت ندارد به متورم مجموعه ای از استانداردهای درون یک سیستم که در آن همه توصیه های عادی اغراق آمیز” نامه های خود را ناخواسته آسیب متقاضیان چشم انداز.

این می تواند یک مشکل مطرح هنگامی که یک پرسنل کمیته به اتهام استخدام برجسته ترین مدیر. چگونه می توانید آنها تعیین برجسته ترین نامزد زمانی که همه از آن به عنوان برجسته? آن را نیز یک مشکل زمانی که بخش دانشگاهی سعی کنید به شناسایی مهمترین دانشمندان و یا زمانی که جوامع حرفه ای انتخاب افراد برای جایزه و یا ارتقاء.

در یک مطالعه تنها 1 تا 2 درصد از حروف سقوط به زیر خوب تا عالی محدوده. شاتر/Sinart خلاق

تعداد زیادی از نامه ها

برای چند سال من شده است بخشی از یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه کرنل و Fermi National Accelerator Laboratory, تجزیه و تحلیل علمی توصیه نامه در هر دو نهاد.

ما بررسی 2,206 نامه نوشته شده از طرف متقاضیان برای موقعیت های تحصیلی مختلف استاندارد زبانی ابعاد. کسانی که شامل کلماتی که سیگنال مثبت یا منفی; قابل توجه, standout واژه هایی مانند “برجسته;” سنگ چاقو تیز کنی شرایط است که معنی تعهد مانند “hard-working”; و عبارات است که بالا بردن شک و تردید مانند “من را ترک خواهد کرد به دیگران به اظهار نظر در X پژوهش است.”

من مشاهدات منطبق با کسانی که در استخدام در زمینه های دیگر. اکثریت قریب به اتفاق از حروف تصویر بکشد متقاضی بسیار مثبت. این نادر است برای یک نویسنده به توصیه در برابر استخدام متقاضی تنها 1 تا 2 درصد از حروف کمتر از خوب به عالی, محدوده.

آن است که بسیار غیر معمول برای خواندن یک منفی نامه ای که هنگامی که یک ارائه شده است این پرسش در ذهن خواننده که شاید چیزی شخصی است که در میان متقاضی و نویسنده است. شخصی است دشمنی پشت نویسنده منفی?

نه یکی نامه

این پدیده ای است که در بر داشت در بسیاری از رشته ها. دانشگاه استنفورد و دانشکده پزشکی دانشکده آنا Messner و اریکا Shimahara تحليل 763 نامه نوشته شده از طرف پزشکان برای استفاده از بیمارستان رزیدنتی. آنها دریافتند که “نه تنها (نامه) اظهار داشت که متقاضی بود توصیه نمی شود و یا که او/او باید در نظر تخصص دیگر.”

دیگر تجزیه و تحلیل منتشر شده اند تکرار این پیدا کردن. یک مثال می آید از Kuheli دات و همکاران او در دانشگاه کلمبیا Lamont-Doherty رصدخانه زمین. آنها طبقه بندی شده بیش از یک هزار نامه نوشته شده از طرف فوق دکترا متقاضیان به یکی از سه دسته بندی ها: تردید/نامشخص خوب یا عالی است. بیش از 98% از حروف امتیاز شد خوب یا عالی – تنها 31 از 1,224 پايين تر از خوب است.

استخدام کمیته نباید نفس خود را نگه دارید در حال انتظار برای نویسندگان به آشکارا اظهار فقدان شور و شوق.

جستجو برای مفاهیم

در دات مطالعه اطلاعات 76.6 درصد از نامه های شرح داده شده متقاضیان به عنوان بالاتر از متوسط و یا خوب و یادآور گریسون کیلر دریاچه Wobegon که در آن “همه زنان قوی هستند همه مردان خوب به دنبال و تمام کودکان بالاتر از متوسط است.”

بر این اساس من 42 سال خواندن نامه برخی از زمان نامه هایی که به تصویر کشیدن متقاضیان به عنوان خوب را به تصویر کشیده و آنها را به عنوان عادلانه (یا پایین تر) در زمانهای گذشته.

اما یک تغییر فرهنگی در جهت همراه با ترس است که اگر آنها را به اشتراک unflattering اطلاعات آن را به عقب بر گردیم به متقاضی و در نتیجه اجتماعی بشود و یا حتی دادخواهی منجر به امروز نویسندگان تحقق است که اگر آنها با دقت برچسب یک نامزد به طور متوسط به متوسط آن بوسه مرگ است اگر استخدام کمیته در حال تلاش برای شناسایی بهترین افراد است.

به عنوان دات نت, توصیه نویسندگان در گذشته استفاده می شود به مراتب بیشتر انتظاری از نویسندگان امروز است. بنابراین معاصر خوانندگان باید پروب متن, مدرن, نامه های خود را برای معانی ضمنی.

در قضاوت من در میان کولاک مثبت حروف وجود دارد یک راه یقین به شناسایی متقاضیان برای آنها نویسندگان بیشترین شور و شوق.

کلمات به دنبال در یک توصیه نامه.

‘Standout’ در مقابل ‘سنگ چاقو تیز کنی’ نظر

معلوم می شود که تنها 20-25 ٪ از حروف توصیف متقاضیان به عنوان برجسته است.

آنها این کار را با استناد به زبانی شرایط ذکر شده در بالا: standout اصطلاحات یا عباراتی مانند “بی نظیر” “یکی از بهترین من کار کرده اند با” “باور نکردنی” “فوق العاده” “نابغه” “بی نظیر” “برجسته” “rising star” “به عنوان خوب یا بهتر از” (یک فرد شناخته شده), “شگفت انگیز” و دیگران است.

با وجود این به طور کلی تورم از توصیه نامه های بسیاری از مطالعات نشان داده اند که تنها در سه ماهه (حداکثر) از نامه های حاوی standout نظر/عبارات. بقیه لادن با سنگ چاقو تیز کنی واژه هایی مانند سخت کوش, مراقب خوب, آگاه, و بیشتر.

اعطا برخی از کارفرمایان ممکن است بخواهید به استخدام سنگ چاقو تیز کنی کارکنان. اما زمانی که نیاز به شناسایی بهترین متقاضی پس از آن من زیر ارائه پیشنهاد: به دنبال standout نظر. هنگامی که هدف این است که برای انتخاب یک متقاضی است که به خوبی بالاتر از حد متوسط آن تنها به خوبی به تصویر کشیده است که اغلب تنها به طور متوسط.

اگر نویسندگان ارائه شد با صفت چک لیست را آشکار و آنها را به عنوان قوی ترین نامزد از آنجا که آنها می خواهم بررسی بیشتر از standout از سنگ چاقو تیز کنی کلمات. به طوری که آنها می تواند به بررسی هر یک از موارد زیر را با حروف بزرگ صفت که آنها باور دارند که می توانند به نامزد:

خوب فوق العاده شگفت انگیز بسیار آگاه و بی نظیر جامد فوق العاده دقیق افسانه سخت کوش و نابغه کار فوق العاده است.

به نظر فروتن من معتقدم توسعه این فهرست نشان دهنده برجسته ترین شگفت انگیز و بی نظیر از روش های برای شناسایی بهترین نامزدها.

به عبارت دیگر, آن را خوب است.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>