“آنها نیاز به خود بازی’: شیر در تغذیه پاسخ

OTTAWA — خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer می گوید دولت فدرال نیاز به “جلو” در پاسخ به COVID-19 شیوع.

او به نظر در مصاحبه با CTV سوال دوره میزبان اوان سلیمان, پخش یکشنبه.

“من باور دارم که در موارد مختلفی دیده ایم دولت در پاسخ به این بحران بوده و آهسته آنها را دنبال کرده ام دیگر کشورها منجر شود آنها نیاز به خود بازی” Scheer گفت.

او گفت: آن را به مخالفت با اطمینان دولت است “پاسخگوی اشتباهات خود.”

به طور خاص Scheer با اشاره به جدول زمانی از تصمیم دولت برای محدود کردن مسافرت هوایی و بستن مرزها به عنوان شواهدی از مناطق که در آن دولت کاهش یافته است توپ.

“آنها باید به طور مداوم مجبور به معکوس خود را در موقعیت” Scheer گفت.

“من می خواهم اشاره می کنند به شما این واقعیت است که آنها گفت که محدود کردن مسافرت هوایی و بسته شدن مرزهای نمی شد راه های موثر برای جلوگیری از گسترش تنها به انجام همان چیزی که فقط چند روز بعد.”

دولت همواره تحت فشار قرار دادند پشت در سوال در مورد اینکه چرا برخی از اقدامات انجام شده هر چه زودتر. برای مثال در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر جاستین ترودو شد سوال که چرا دولت نبود سریعتر به عمل در ساخت 14 روز خود انزوا دوره اجباری برای مسافران بازگشت از خارج از کشور.

ترودو پاسخ داد که کانادایی ها به نظر می رسید به پیروی از رهنمودهای اما پس از آن آشکار شد که برخی از مردم به دلیل خودداری از پایبندی به توصیه های بهداشتی دولت مجبور شد تا سطح شیب دار به آن پاسخ.

“ما می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق کانادایی شده اند پس مجموعه رهنمودهای خود را برای حفاظت و حمایت از همه ما است. متاسفانه وجود دارد که تعدادی از افرادی که به دنبال دستورالعمل وجود دارد برای حفاظت از آنها به همین دلیل است که ما تا به حال به این مرحله بعد از در آوردن قرنطینه عمل” ترودو گفت.

ترودو همچنین به مصاحبه با CTV سوال دوره در یکشنبه 15 مارس در طول زمان هنگامی که محافظه کاران شده بود خواستار مرز تعطیلی.

“ما قصد داریم به ادامه اعتماد ما به مقامات بهداشت عمومی,” ترودو در آن زمان گفت:, و اضافه کرد که او “با شنیدن نگرانی های مردم داشته اند.”

دو روز بعد کانادا تعطیل مرزهای خود را به روی غیر ضروری در سفر شهروندان ایالات متحده معاف. روز بعد شهروندان ایالات متحده نیز محروم از غیر ضروری ورود به کانادا.

صحبت به جزایر برای روز یکشنبه قسمت از CTV سوال دوره Scheer, گفت که کانادا شده است کندتر عمل نسبت به برخی از کشورهای دیگر.

“وجود دارد و کشورهای دیگر در سراسر جهان است که به سرعت به ارمغان آورد در این نوع از محدودیت های مسافرتی بنابراین بدیهی است که وجود دارد کارشناسان و گفت که آن را مورد نیاز برای انجام شود ما خواستار آن انجام می شود و معلوم می شود ما حق داشتند” Scheer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de