آنها مبارزه انتحاری. اما می توانید در افغانستان برای مبارزه با جرم و جنایت ؟

این نوع شوخی, اما بیشتر نه.

برای سال های بمب گذاری و نفوذ حملات که متصلب کابل را تحت سلطه عناوین و شکل شهر. اما این نوع از خشونت در پایتخت شده است در یک سکون نسبی برای ماه به عنوان طالبان و ایالات متحده انجام مذاکرات صلح که مقامات امیدواریم که می تواند منجر به نوعی ماندگار آتش بس.

در حال حاضر عناوین در حال آمدن به مقابله با جرم و جنایت شایع تبدیل شده است که بنوازند در شهرستان: آدم ربایی سرقت در اسلحه اخاذی قتل است. حتی بدون بمب گذاری در کابل است که اثبات یک مکان خطرناک می شود.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی پر شده با گزارش های روزانه از muggings و چاقو حملات اغلب فقط برای سرقت یک تلفن همراه. در یکی از وحشیانه ترین موارد اخیر یک خانواده چهار بود axed به مرگ در خانه در طول روز.

نیروهای امنیتی گفت: مختصر پنجره آرام از حملات تروریستی فراهم کرده از خواب بیدار کردن تماس. آنها گفتند: این کشور اجرای قانون شده است تا militarised بیش از دو دهه از جنگ ثابت با طالبان که ماموران در حال عمیقا آمادگی برای نیازهای اساسی پلیس در زمان صلح.

مسعود Andarabi, افغانستان, وزیر کشور گفت: روند جرم و جنایت هستند به شدت بدتر از در سال های گذشته — چند هفته در حال شدید تر از دیگران به شما به عنوان انتظار می رود. اما در مجموع و اضطرارا کابل ساکنان کشف و ضبط کرده اند در جرم و جنایت به عنوان موضوع روز است.

“اگر کسی تلفن همراه به سرقت رفته بود در بعد از ظهر یک حمله انتحاری که به کشته شدن 80 و خانواده و دوستان را به او گفتم خوب است شما کشته می شوند نیست. اما در حال حاضر مردم به دنبال عمیق تر واقعیت” Andarabi گفت.

برای سال نیروهای پلیس را متحمل فشار از سوی طالبان و مبارزه با خشونت است. خود را سرسام آور مصدوم رای دادن حتی به عنوان بسیاری را در خود صفوف رهبری رونق از فساد ساخته شده است که جذب و آموزش بیش از یک موضوع ترياژ از سازگار کامل برنامه.

در هر هفته حدود 70 درصد از حملات طالبان — چند هفته به عنوان بالا که 90% — هدف پاسگاه پلیس در سراسر کشور Andarabi گفت. در برخی از این اماکن نیروهای پلیس به سختی می تواند تعداد در حال resupplied اجازه دهید به تنهایی در بازآموزی برای آینده مبارزه با جرم و جنایت به جای ضد شورش.

“ما در حال صحبت کردن در مورد پست-سلام وقتی صلح شناخته نشده است” Andarabi گفت. “وقتی که می آید به پلیس حرفه ای من بدون شک مبارزه است که واقعا تأثیر آن است.”

Andarabi, 39, یک سیستم و اطلاعات که صرف یک دهه در این کشور جاسوسی آژانس قبل از او بود نقل مکان کرد و منجر به وزارت کشور بخشی از یک تیم جوان به ارمغان آورد در سال گذشته به لرزش تا فاسد بوروکراسی که از دست دادن در میدان جنگ است. این تیم تا حد زیادی تحویل فوری آن وظیفه — برگزاری زمین چیزی بیش از این مبلغ بیشترین تعداد حملات طالبان در یک دهه.

اما در نشانه ای از چگونه اعتماد و تخلیه منظم نیروهای پلیس تبدیل شده بود وزارت تا به حال در قرعه کشی به شدت در نیروهای ویژه نخبگان. از روسای پلیس از نیمی از کشور را در 34 ولایت به این کشور پلیس تمام شد با جوان افسر نیروهای ویژه که بیشتر مورد استفاده قرار گیرد منجر به حملات تروریستی در خاک دشمن از بیمار کار پلیس جامعه.

برای کمک به مبارزه خود را Andarabi معرفی کرده است پیشرفت. آنها عبارتند از اختصاص پلیس از راه دور پایگاه فن آوری GPS برای کمک به در resupplying آنها (و اجتناب از بودن به اشتباه بمباران توسط ایالات متحده) و آوردن بیشتر پاسخگویی به زور استفاده از مهمات و سوخت و مواد غذایی است.

او در آغاز یک 2,500 قوی “امنیت داخلی” واحد وظیفه با تماشای بیش از پلیس طولانی دیده می شود به عنوان فاسد و شروع دقیق فایل ها بر روی هر یک افسر در سراسر کشور است. اما همه که عمدتا به تلاش برای جلوگیری از خونریزی در میدان جنگ و ایجاد پایه پاسخگویی. Andarabi نیز بر این باور بودند که آن زمان برای بهبود نیروی مبارزه با جرم و جنایت ،

در کابل او را در گردنه آریایی Faizy 14 سال کهنه هوش آژانس به عنوان رئیس تحقیقات جنایی وزارت. (این سازمان اطلاعات افغانستان دیده می شود که پس از ساخته شده است بهتر ظرفیت ها و سیستم ها و افسران خود را در تقاضای بالا هستند در پلیس و ارتش.)

اما Faizy کار است به احتمال زیاد به تمرکز بر روی بهبود سیستم به استفاده کارآمد از منابع موجود تزریق برخی از نظم و انضباط و مسئولیت پذیری. این شهر بسیار عمیق تر مشکلات ساختاری است که فراتر از خود بزداید.

طراحی شده برای حدود 1 میلیون نفر در افغانستان رشد کرده و به حدود 6 میلیون نفر از ساکنان و غیر قابل تنظیم در راه است. حلب آباد در حال پخش بالا بر روی تپه است که در جام حذفی شهرستان. برق جیره بندی با بخش های بزرگی از شهر در تاریکی در هر شب.

دسترسی به یک مشکل بیش از حد. در زمستان برخی از محلات غیر قابل دسترس هستند حتی سنگین پلیس کامیون. دیگر کوچه های مسدود شده توسط انفجار دیوارها و برج های نگهبانی که در moneyed نخبگان. به یک دفتر پلیس یکی از اهداف برتر برای ماشین بمب افکن نیاز به بافی را از طریق لایه های بتن انفجار دیوار.

“شما نیاز پایه برای یک شهر قادر به امن — مناسب آدرس ساکنان مناسب با شناسه شهرداری سیستم با استانداردهای” Andarabi گفت. “این پایه که در آن شما می توانید ساخت یک لایه امنیتی و این پایه وجود ندارد.”

Faizy وظیفه است که هر دو برای پاسخ به خواسته های روزانه برای جلوگیری و پاسخ به جنایت و بازسازی برای پلیس در زمان صلح است که افغان ها برای.

کابل در حدود 15000 نفر پرسنل پلیس بسیاری از آنها را در پست های بازرسی و حفاظت از ساختمان ها است. اما تنها 1200 که نیروی اختصاص داده شده به تحقیقات جنایی تقریبا 1 عضو هیات هر 5,800 کابل ساکنان.

Faizy, 38, گفت که او در تلاش است به منظور بهبود و گسترش اطلاعات محلی شبکه و راه آنها می توان به مدیریت مرکزی. او ایجاد یک مرکز فرماندهی با صفحه نمایش بزرگ نصب شده برای مانیتور کردن فیدهای از دوربین های مدار بسته در بالن بر فراز شهر همراه با تغذیه از رسانه های اجتماعی مانند جریان #KabulIsNotSafe. یک پروژه آزمایشی در جریان است به نصب انتقالها GPS در تمام 2,500 پلیس وسایل نقلیه در این شهرستان برای آسان تر اعزام به صحنه جرم خود را در مکان های نظارت بر روی صفحه نمایش دیگر.

در یک پنج شنبه شب در ماه ژانویه Faizy مشغول به کار بر روی دو لپ تاپ در کنار آی فون که دیدم با گروه واتساپ پیام از سراسر شهرستان و یک نظامی رادیو. میز خود را پوشانده بود با مدارک — به تازگی پیش نویس استاندارد روش های, فایل, از موارد.

سپس رادیو crackled با خبر از همه بیش از حد معمول نوع: یک ترور شد شکسته بود در مرکز کابل. اما این هیچ حمله توسط طالبان انتحاری تیم ملی. این یک دشمنی خانواده و در بیشتر عارضه یکی از طرفین بود تا زمانی که به تازگی یک مقام ارشد پلیس.

امید نظامی که پلیس به عنوان یک گانگستر گیر در یک مدت طولانی و خونین دشمنی با نسبی شده بود کشته شده است. نسبی یک پلیس سابق به طور کلی نام Zemarai Paikan شده است در اجرا.

دانستن اینکه چگونه به خوبی مسلح که در محله است Faizy می ترسید که یک حمله تلافی جویانه می تواند پایمال حوزه پلیس. او اعزام 50-man نیروی واکنش سریع را به محاصره کردن منطقه است. پلیس مشغول به کار خیلی از شب برای جلوگیری از تشدید.

در این روزها که به دنبال حامیان نظامی تن به تن در اعتراض چادر در یک جاده اصلی در کابل خواستار عدالت است. پلیس نه تنها تا به حال به بررسی قتل یک گانگستر اما در حال حاضر برای تامین امنیت این تظاهرات را به عنوان به خوبی.

که بخش, حداقل, همه بیش از حد آشنا: آنها رفت و برگشت در سازمان دیده بان برای بمب گذاران انتحاری.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو