آنها می توانند عمل نوشتن و مستقیم: سیدنی مدرسه دانش آموزان را از ویژگی های طول فیلم

یک گروه از Kellyville دبیرستان, دانش آموزان باید, نوشته, کارگردانی, ویرایش و اعتبارات اقدام در یکی از ویژگی های طول فیلم به نام خود را – همه قبل از آنها به پایان رسید سال 12.

فیلم پوست است که می گوید داستان از این نسل به سرقت رفته از طریق یک شخصیت محوری به نام روزی برای اولین بار در خیابان جورج سینما در شب جمعه. این محصول از دو سال کار در مشاوره با بومی بزرگان به طور عمده انجام شده در خارج از ساعات مدرسه است و به احتمال زیاد ساخته شده دانش آموزان از سیدنی شمال غرب برای اولین بار در استرالیا به تولید چنین feat.

Kellyville High School students, Ryan Dagg, year 10, Karina Pancuka, year 12 and year 11's Emma Stocker. Over the last two years the team has been working on a film based on many stories about the Stolen Generation.

Kellyville دانش آموزان دبیرستان, رایان Dagg, سال 10, کارینا Pancuka سال 12 و 11 سال است اما استاکر. بیش از دو سال گذشته این تیم در حال کار بر روی یک فیلم بر اساس داستان های بسیاری در مورد نسل به سرقت رفته. اعتبار:لوئیس Kennerley

محل فیلمبرداری در محدوده Berowra به Yarramundi و ساحل مرکزی و درگیر بومی دانش آموزان از هر دو Kellyville و Kassandra دبیرستان اقدام به عنوان اضافی. سر معلم انگلیسی کمک به دانش آموزان نوشتن اسکریپت در حالی که هنرهای نمایشی معلم هدایت آنها را از طریق هنر جهت.

سال 10, دانشجو, Ryan Dagg شد فیلم دوربین اصلی ، او در حال حاضر فیلم های عروسی و فیلم های تبلیغاتی به عنوان یک طرف اما این پروژه به او آموخت که چگونه به استفاده از نرم افزار ویرایش و ظرافت خود را از مهارت های فنی. “شما معمولا نمی توانید این نوع از آموزش به عنوان یک 15 ساله بچه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>