این دانشمندان با استفاده از DNA به هدف داروهای جدید برای ژن های خود را – داروی ساخته شده برای شما قسمت 1

خوش آمدید به اولین قسمت از دارو برای شما ساخته شده استیک نام تجاری سری جدید از لانه یک پادکست از گفتگو. در سراسر سه قسمت ما در حال گرفتن یک شیرجه عمیق به آینده بهداشت و درمان – و پیدا کردن چگونه آن را به زودی می تواند خیلی بیشتر شخصی است.


در قسمت 1 از دارو برای شما ساخته شده ما در ژن بالینی و چگونه ممکن است آن را ممکن است برای بیمه خدمات درمانی را بیشتر شخصی از نظر سلامت ما است. و ما پیدا کردن که چرا اسکاتلند یک کشور از 5.4 میلیون نفر با یکی از بالاترین امید به زندگی در غرب اروپا و یکی از پیشگامان این نوع پژوهش است.

گرفتن یک مقدار دقیق تر به روش درمان به این معنی است که برای برخی از بیماری ها پزشک می تواند با تجویز داروهای مبتنی بر یک فرد DNA. این به اصطلاح دقت طب شکستن زمین جدید در درمان برخی از بیماری ها. و آن را می تواند تغییر دارو برای خوب است.

ما شروع با یک سفر به گلاسکو برای پیدا کردن که چرا اسکاتلند است که منجر به راه در دقت پزشکی است. آنا Dominiczak, رگیوس استاد پزشکی معاون و رئیس دانشکده پزشکی و دامپزشکی و علوم زندگی در دانشگاه گلاسکو, مذاکرات در مورد پتانسیل های عظیم دقیق پزشکی برای کمک به تشخیص و درمان و جلوگیری از بیماری است.

بعد ما را به یک تور از یک آزمایشگاه برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد در پشت صحنه. سوزی کوک رئیس پزشکی ژنومیک در گلاسکو دقت انکولوژی آزمایشگاه به ما نشان می دهد که توالی مراحل – ما اجازه می دهد برای دیدن دست اول چگونه DNA مورد آزمایش و تجزیه و تحلیل.

کوک در تلاش است به منظور بهبود نتایج درمان پس از 90% از فروش مواد مخدر تنها برای 30-50 ٪ از بیماران. جریان به اصطلاح “آزمون و خطا” روش طب نتایج تنها در 25 درصد از بيماران مبتلا به سرطان در پاسخ به مواد مخدر – به عنوان کوک توضیح می دهد:

هر سال 165,000 مردم در انگلستان مرگ از سرطان در انگلیس و عقب سایر کشورها از نظر سرطان نتایج … وجود دارد باید واقعا یک تغییر بزرگ برای بهبود این آمار است. این است که همه در حال رفتن به پیدا کردن که آیا پاسخ به مواد مخدر و که نمی کند – و برای کسانی که پاسخ نمی دهند اجازه توقف به آنها درمان کسانی که به خاطر آنها کار نمی کنند, آنها عوارض جانبی دارند و آنها هزینه بیمه خدمات درمانی مقدار زیادی از پول. و به جای آن اجازه دهید پیدا کردن چیزی است که کار می کند برای آن دسته از بیماران که پاسخ نمی.

آزمایش های بالینی بسیار مهم هستند به این روند به عنوان آنها می تواند به دانشمندان کمک کند کار کردن آن گروه از مردم در پاسخ به درمان و کدام نیست. اندرو Biankin, چرخی رگیوس از عمل جراحی و مدیر مرکز تحقیقات ابتدایی در دانشگاه گلاسکو توضیح می دهد که چرا او معتقد است که بیماران باید در ارائه یک کارآزمایی بالینی در شروع درمان و در پایان نیست. Biankin معتقد است این حرکت کمک خواهد کرد به حذف برخی از ننگ در آزمایش های بالینی به عنوان آن به نظر می رسد بسیار کمتر مانند یک “گزینه آخر”.

لسلی استفن از ادینبورگ که یکی از این بیمار که دارای بهره مند از آزمایش های بالینی. او همواره در زندگی با پیشرفته سرطان پستان برای مدت پنج سال:

من کارآزمایی بالینی داده می شود, من واقعا با کیفیت خوب از زندگی برای چهار سال گذشته است. قبل از آن من فقط در شیمی درمانی و با توجه به ماه به زندگی می کنند. اگر چه با مرحله چهار سرطان نمی تواند آن را درمان امید است که شما می توانید خود را گسترش دهد و زندگی خوبی زندگی می کنند – اما شیمی نیست شما می دهد که. فقط با شانس خالص شانس من بر روی یک کارآزمایی بالینی و شگفت انگیز به حال پاسخ به آن است.

اما او همچنین به ما می گوید چگونه می توان آن را به پیدا کردن در مورد آزمایش های بالینی. وجود دارد کاملا قوانین سختگیرانه در مورد کسی که می تواند و نمی تواند در دادگاه – که مریض تر شما هستند کمتر احتمال دارد شما پذیرفته می شود. او می گوید: بسیاری از بیماران حتی نمی دانم بالینی وجود داشته باشد. بنابراین به نظر می رسد وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از هر کس حق انتخاب برای پیوستن به یک در شروع درمان سرطان است.

با وجود این, Iain McInnes, استاد پزشکی و تجربی و مدیر موسسه تحقیقاتی در دانشگاه گلاسکو معتقد است که ده سال از هم اکنون دقت پزشکی خواهد بود که طبیعی است. او فکر می کند این راه انجام همه چیز را به سادگی به عنوان بخشی از زیرساخت ها و جدایی ناپذیر در توسعه داروهای جدید:

کاربرد موثر دقت طب ابزار را به طور قابل توجهی کاهش هزینه های مراقبت. شما در حال کاهش احتمال عدم پاسخ شما کاهش کیفیت فقیر زندگی است که رنج می برد توسط یک فرد که پاسخ نمی دهند به مواد مخدر. شما در حال کاهش احتمال عوارض جانبی – که هزینه پول برای مدیریت. و بسیاری از دراز مدت پیش بینی ها نشان می دهد که دقت طب رویکرد می تواند صرفه جویی در مبالغ قابل توجهی از پول برای بیمه خدمات درمانی و سلامت بودجه در بسیاری از استان ها فراتر از آن است.

نه هر کس بسیار خوش بینانه است. استفان MacMahon اصلی مدیر موسسه جورج بهداشت جهانی در دانشگاه آکسفورد و نگرانی که در حال حاضر شور و شوق برای دقت دارو ممکن است کور ما به مزایای “مبهم” پزشکی که موجب صرفه جویی در جان میلیون ها نفر در هر سال است. او همچنین نگرانی هایی است که نورد از دقت طب رویکرد دور و گسترده ای می تواند در برخی از بیماران مصرف آزادیهای با سلامت:

می شنوم که مردم می گویند که آنها ممکن است نیاز به تغییر شیوه زندگی خود را چون در آن زمان آنها در خطر ابتلا به بیماری های قلبی وجود دارد احتمالا یک درمان است که هدف قرار دادن ژن های خود را و آنها را ok. و من فکر می کنم [به معنای] هستند خطرات وجود دارد در مورد گرفتن تعادل و پیام این اشتباه است.

روشن است پس از آن که به صورت دقیق پزشکی به کار بیشتر به طور گسترده ای آن را نیاز به یک تغییر کامل در راه سلامت سیستم در حال حاضر عمل می کند. این است که می گویند آن را نمی ممکن است اما برای بیمه خدمات درمانی برای گرفتن تا با آنچه که تحقیقات نشان می دهد در دسترس است وجود دارد نیاز به یک تغییر اساسی در راه پزشکی پابرجاست.

ما در قسمت دوم را در فوریه 25, ما حفر کردن بیشتر به تغییرات سلیقه ای بهداشت و درمان – نگاهی به نقش آن می تواند در بازی ما رژیم غذایی و تغذیه.

موسیقی در این قسمت است که شما و یا شما شما ؟ توسط کریس Zabriskie. دارو برای شما ساخته شده است تولید می شود و گزارش شده توسط هالی همراهی و جما افزار و میزبانی توسط Annabel Bligh برای لانه پادکست. یک تشکر بزرگ به شهر دانشگاه لندن برای ما اجازه استفاده از استودیو خود را.

Listen on Apple Podcasts

Stitcher

Listen on TuneIn Listen on RadioPublic

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو