این خرده فروشان بسته شدن در کانادا و یا رو به ورشکستگی در سال 2020

تورنتو — دکور خانه های زنجیره ای اسکله 1, کارلتون کارت و برای همیشه لطفا برای 21 به سادگی آخرین در یک لیست در حال رشد از خرده فروشان بسته شدن درهای خود را در کانادا و یا تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

و چندین تحلیلگران گفته CTVNews.ca مسئله اساسی این است که این زنجیره نشده نگه داشته تا با تغییرات در خریداران که باید منتقل خرید آنلاین.

داگ Stephens, بنیانگذار آژانس مشاوره خرده فروشی پیامبر گفت: مردم به دنبال برای یک تجربه زمانی که آنها به هر نوع از کسب و کار – آجر و ملات و یا آنهایی که در غیر این صورت.

“شما باید قادر به وعده مصرف کنندگان یکی از دو چیز: شما یا رفتن به وعده آنها را هم به خوبی ذخیره شده و یا وقت صرف شده,” او گفت: CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی.

استفن استدلال خریداران می توانند در زمان صرفه جویی در فروشگاه های آنلاین مانند آمازون, در حالی که بیشتر ابتکاری موفق, فروشگاه, مانند Nordstrom با رفتن به مسیر دیگر و به خریداران یک تجربه است. اما فروشگاه که در حال بسته شدن هستند ارائه نه از این چیزها, او گفت:.

“اغلب اوقات آنچه ما پیدا است که این برندها که لزوما حک شده متمایز … قطعه ای از بازار,” او گفت:. “آنها شده ایم به نوعی از چپ به رنج کشیده در وسط بازار است.”

در اینجا لیستی از برخی از عمده زنجیره ای در کانادا بسته شدن تمام درهای خود را سازندگان: مکان خود و یا شده اند که آمار ورشکستگی در دو سال گذشته:

اسکله 1

در فوریه. 17 خانه دکور های زنجیره ای اسکله 1 اعلام کرد که بسته شدن تمام فروشگاه های خود را در کانادا به عنوان خرده فروش آغاز رسیدگی به ورشکستگی در ایالات متحده است.

در ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد که آن بسته شد تا 450 از آن 942 فروشگاه در کانادا و ایالات متحده آمریکا در آن زمان گفتند این بود که “به منظور هماهنگی بهتر کسب و کار خود را با عامل های فعلی محیط زیست است.”

پاپیروس و کارلتون کارت

در Jan. 22 صاحب کارت پستال خرده فروشان از جمله کارلتون کارت و پاپیروس اعلام کرد که بسته شدن تمام فروشگاه های خود را در آمریکای شمالی از جمله 76 مکان های کانادا. کارلتون کارت و پاپیروس فروشگاه های آنلاین باز باقی خواهد ماند.

نیمکت

در همان روز صاحب فروشگاه پوشاک نیمکت کانادا عملیات تایید به BNN که تمام 24 مکان خواهد بود بسته شده است. این شرکت تاسیس شد در انگلستان در سال 1989 و در آن تغییر کرده است دست چند بار قبل از آن را به دست آورد توسط ایالات متحده restructurer گوردون برادران.

ده هزار روستا در کشور کانادا

در Jan. 21 تجارت منصفانه خرده فروش ده هزار روستا اعلام کرد برنامه های خود را به شاتر بسیاری از فروشگاه های آن است. این تعطیلی شامل همه انتاریو فروشگاه ها به جز یکی در هر انتاریو شهرهای Port Colborne و Cobourg.

بوز

ایالات متحده مبتنی بر تجهیزات صوتی خرده فروش بوز را گزارش شاتر همه از آن باقی مانده کانادا فروشگاه ها به عنوان بخشی از زنجیره ای و بسته شدن 119 مکان در سراسر جهان با توجه به انتشار آنلاین خرده فروشی خودی گزارش شده در اوایل ژانویه. این زیر یک تعداد انگشت شماری از بوز دیگر مستقل تعطیلی فروشگاه در کانادا.

همه چیز حکاکی

در ژانویه 14, رئیس Kitchener, Ont.-بر اساس خرده فروش چیزهایی حکاکی اعلام کرد قصد دارد به تعطیل همه از آن 73 فروشگاه پس از فسخ آن کل نیروی کار است. مدیر عامل شرکت شاون سیاه گفت CTVNews.ca شرکت بوده و سود برای چندین سال و نمی تواند در رقابت با خرده فروشان آنلاین مانند آمازون است.

لینک های لندن

در ژانویه سال 2020 خرده فروشی خودی نیز گزارش داد که این بار محبوب طلا و جواهر لینک از لندن برنامه ریزی شده بود در بسته شدن همه پنج نفر از آن کانادا فروشگاه ها در سال آینده است. پس از این اتفاق زودتر اخبار در ماه اکتبر که زنجیره ای بود که نابودی آن آمریکا و انگلیس مکان.

بنتلی

مونترال-بر اساس چمدان و کیسه خرده فروش گزارش شده است که سازندگان: 88 فروشگاه در کانادا و قطع 422 مشاغل, چند رسانه های گزارش شده در ماه دسامبر 2019. این شرکت در حال حاضر 251 فروشگاه در کانادا و تعطیلی زنجیره ای کمتر سودآور توشه فروشگاه شدند و برای اولین بار اعلام کرد در ماه نوامبر 2019, BNNBloomberg گزارش شده است.

لاو

در ماه نوامبر سال 2019 خانه بازسازی خرده فروش لاو اعلام کرد آن را خواهد دید 34 “عملکرد ضعیفی” فروشگاه های سراسر شش استان, اخبار CTV گزارش شده است. این تعطیلی اضافه کردن به سازندگان: 31 کانادا لاو و Rona مکان از جمله 27 فروشگاه ها و چهار دیگر امکانات اعلام کرد در ماه نوامبر سال 2018 است.

BOUCLAIR

و همچنین در ماه نوامبر در مونترال مبتنی بر دکوراسیون خانه, خرده فروش Bouclair ثبت اعلامیه به یک پیشنهاد در زیر ورشکستگی و قانون عجز از پرداخت دیون. در سراسر کانادا, 29 زنجیره ای 60 مکان خواهد شد.

برای همیشه لطفا برای 21

در پایان تابستان گذشته لس آنجلس مبتنی بر خرده فروش لباس و برای همیشه لطفا برای 21 اعلام کرد این امر می تواند بسته شدن تمام 44 کانادا مکان و خروج از کشور در مجموع اخبار CTV گزارش شده است.

ZELLERS

هنگامی که یک غول در کانادا خرده فروشی چشم انداز Zellers گفت: آن دو باقی مانده مکان در تورنتو و اتاوا در حال میله میله برای بستن در اوایل سال 2020 اخبار CTV اتاوا گزارش در ماه سپتامبر. در اوج خود آن را به حال 350 فروشگاه ها در سراسر کانادا با یک و نیم میلیارد دلار فروش سالانه.

مادری زنان و زایمان

در پاییز سال 2019 زنان و زایمان خرده مقصد زایمان که دارای مادری زایمان برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده و پس از آن به دست آورد خیمه Brands, LLC., اعلام شد که تمام فروشگاه ها در سراسر شمال امریکا از جمله 29 مادری زایمان فروشگاه در کانادا خواهد دید.

فاصله

بازگشت در ماه مارس در سن فرانسیسکو-بر اساس مد خرده فروش اعلام شد سازندگان: تقریبا نیمی از آن با نام تجاری مکان در سراسر جهان بیش از دو سال آینده. این زیر امواج از دیگر فروشگاه تعطیلی در سه سال گذشته است.

فاصله فاش نمی, چگونه بسیاری از 230 آینده, شمال امریکا, فروشگاه تعطیل خواهد بود در کانادا, کانادا پرس گزارش داد.

HOME OUTFITTERS

در فوریه. 2019, کانادا خرده فروش در خلیج هادسون است اعلام کرد این امر می تواند بسته شدن تمام خانه Outfitters مکان — از جمله 37 فروشگاه ها در سراسر کانادا است.

GYMBOREE

کودکان خرده فروش Gymboree برای پرونده فصل 11 ورشکستگی برای دومین بار در ماه ژانویه 2019 با این شرکت اعلام کرد که این امر می تواند سازندگان: تمام مکان های خود را در کانادا و تو,S.

با فایل های از CTVNews.ca نویسندگان Ryan فلاناگان گراهام کشتار Solarina هو و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>