این جدید آزادی Queenslanders باید از دوشنبه

کوئینزلند مخالفت با استقبال از کاهش محدودیت اما انتقاد نخست وزیر تصمیم به بازگشایی مرز بین ایالتی بازدید کنندگان است.

هیچ مورد جدید ثبت شد در روز یکشنبه قبل از تغییرات اعلام شد, خروج دولت تجمعی کل در 1058. فقط پنج مورد در نظر گرفته شده فعال و تنها یکی از کسانی که در حال درمان در بیمارستان است.

دولت رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت: مقامات بهداشت تا به حال “تست شده در تمام سیستم های خود را به دسته شمشیر” برای رسیدن به نتیجه و پس از های اخیر ویروس موارد در راکهمپتون (استرالیا) و بلک واتر.

مرحله دو محدودیت کاستن از ظهر روز دوشنبه

  • سفر نامحدود در کوئینزلند و نامحدود زمان صرف شده در مقصد خود را
  • به 20 نفر مجاز از جمله در داخل بارها و کافه ها و رستوران ها
  • تا 20 بازدید کنندگان مجاز در خوابگاه های خصوصی هیچ محدودیتی که چگونه بسیاری از خانه های آنها می آیند از
  • به 20 نفر مجاز به جمع در فضاهای عمومی از جمله سواحل و پارک های مناسب اجتماعی فاصله
  • تا 20 مهمان مجاز در یک عروسی
  • تا 50 عزاداران مجاز در یک مراسم تشییع جنازه
  • به 20 نفر مجاز در طیف وسیعی از کسب و کارهای دیگر و سالن از جمله سالن های ورزشی, سینما, استخر, کتابخانه و مکان عبادت

“این بخشی از آنچه که ما نیاز به انجام به ادامه حرکت رو به جلو” دکتر جوان گفت.

او گفت: کوئینزلند حال برخورد با تعدادی از پتانسیل خوشه در صدر جنبش محدودیت های, کاهش, اما تا به حال همیشه موفق به مهار آنها را قبل از آنها خارج از کنترل است.

کسانی که شامل ترساندن در کنز بیمارستان پاتولوژی آزمایشگاه Sunshine Coast, جشن تولد که آلوده ده ها تن یک بریزبن دانشجوی دانشگاه بازدید که چندین کاباره ها در حالی که عفونی و Gold Coast, ارایش وزیبایی که تحت درمان با ده ها تن از مشتریان در حالی که بیمار با COVID-19.

“من فکر می کنم شما را در شانس خود را. این سیستم شما را در جای خود قرار داده و آن را در واقع Queenslanders که درک اهمیت کار و من فکر می کنم اگر ما همچنان به انجام این کار ادامه خواهیم داد به ما شانس” دکتر جوان گفت.

Dr Jeannette Young says the easing of restrictions is dependent on everyone being responsible and maintaining social distancing.

دکتر ژانت جوان می گوید: کاهش محدودیت های وابسته به هر کس مسئول بودن و حفظ اجتماعی فاصله.اعتبار:جک Tran/دولت کوئینزلند

“ما [قادر] به سرعت در حال پاسخگویی به طوری که یک مورد نیست و تبدیل به یک خوشه یا شیوع و ما انجام داده ایم که در چند مناسبت در حال حاضر.”

در بالای این سفر تغییرات سالن از جمله میله, رستوران ها سالن های ورزشی و سینما خواهد بود قادر به باز کردن به 20 نفر در یک زمان با مناسب اجتماعی فاصله.

در حال بارگذاری

معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت استیون مایلز خواست سالن به آمده تا با یک COVID امن برنامه اجازه می دهد تا آنها را به استقبال بازدید کنندگان و حتی بیشتر از هم جدا و به گروه 20 اجازه می دهد تا تماس آسان ردیابی.

“برخی از گشت و گذار باشگاه بارها و RSLs ممکن است چهار یا پنج تعریف جداگانه داخل سالن و فضای باز مناطق – آنها می توانند 20 نفر در هر یک از این مناطق اگر این مناطق به اندازه کافی بزرگ هستند” آقای مایلز گفت.

2 میلیون زن در کمپین یک ماه قبل از مرز بسته

Ms Palaszczuk را شاخه زیتون به صنعت گردشگری وارد پس از دولت صرف حداقل بخشی از $2 میلیون بسته تبلیغاتی در مارس تشویق ایالتی بازدیدکننده داشته است.

در مارس 1, قبل از کوئینزلند مرزهای بسته شدند اما با کروناویروس موارد کشف شده در استرالیا نخست وزیر و وزیر گردشگری کیت جونز اعلام کرد که بسته به تشویق مردم استرالیا به تعطیلات در کوئینزلند.

Queensland Premier Annastacia Palaszczuk says border restrictions will be reviewed at the end of every month.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk می گوید مرز محدودیت ها بررسی می شود و در پایان هر ماه.اعتبار:AAP

Ms Palaszczuk نمی تواند می گویند روز یکشنبه چقدر از این پول صرف شد اما دفاع اعلام کرد و گفت دولت او را از آنچه در آن فکر بود که در زمان مورد نیاز.

“ما نمی دانیم چه نتایج خواهند شد و ما در میان همه گیر” او گفت:.

“این پول را هنوز هم می تواند مورد استفاده برای تشویق مسافرت داخلی.”

کوئینزلند معرفی شده به طور فزاینده ای محدودیت های مرزی جنبش در روزها و هفته های پس از ماه مارس اعلام در نهایت قبل از بسته شدن مرزها به همه بدون معافیت فقط در طول یک ماه بعد.

رهبر مخالفان Deb Frecklington گفت: اپراتورهای گردشگری شد و با گریه از برای یقین که قادر خواهد بود به بازدید بیش از فصل زمستان است.

“برتر است حتی رفته در اصل قرار داده و پول را به یک مقصد بازاریابی صندوق و سپس گفت: کسب و کار است که آنها باید تا سپتامبر صبر کنید و یا حتی بعد” Ms Frecklington گفت.

“آنچه ما می خواهیم برای دیدن است که یقین و وضوح برای کسانی که کسب و کار مردم که فریاد برای برتر به گوش دادن.”

روز یکشنبه Ms Palaszczuk گفت: مسئله مرز نمی خواهد بازبینی شود تا پایان ماه ژوئن و اضافه کرد که او نمی خواست به “امید کاذب” نشان می دهد آنها خواهد شد در ماه جولای.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو