این شرکت ها تحریم Facebook بیش از آن نفرت از سیاست های

یک لیست در حال رشد از شرکت ها می گویند که شما پیوستن به یک تبلیغ تحریم در Facebook در اعتراض به آنچه آنها می گویند در حال سایت را شکست برای جلوگیری از گسترش نفرت.

یک حقوق مدنی ائتلاف که شامل ضد افترا لیگ (ADL) و NAACP راه اندازی #StopHateforProfit مبارزات انتخاباتی هفته گذشته هنگامی که آن را به نام شرکت های بزرگ برای قرار دادن مکث در تبلیغات در Facebook به نقل از شرکت “شکست های مکرر به معنی آدرس وسیع گسترش نفرت در آن سیستم عامل است.”

در روز هوای خرده فروشان اری شمالی و پاتاگونیا گفت: آنها در. شرکت های دیگر از جمله Upwork و Dashlane پیوست بیش از حد.

در بیانیه ای به سی ان ان روز جمعه کارولین Everson, معاون رئیس جمهور, از Facebook جهانی گروه کسب و کار در پاسخ گفت: “ما عمیقا احترام هر نام تجاری را به تصمیم گیری باقی می ماند و با تمرکز بر کارهای مهم و از بین بردن نفرت سخنرانی و ارائه بحرانی رای گیری اطلاعات است. گفتگوهای ما با بازاریابان و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در مورد چگونه ما می تواند یک نیروی خوب است.”

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد شرکت هایی که پیوست, تحریم.

Arc’teryx

“بلافاصله موثر ما خواهد بود متوقف جهانی ما تبلیغات با @Facebook & @instagram حداقل تا پایان ماه ژوئیه در حمایت از #stophateforprofit کمپین” arc’teryx گفت: در یک توییت در روز سه شنبه.

فضای پوشاک مارک اضافه شده است که از آن خواهد شد اهدای پول آن را صرف در Facebook و Instagram تبلیغات نسبت به “ساختمان فراگیر تر در خارج از منزل.”

Ben & jerry’s

بستنی شرکت با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه گفت: این پشتیبانی از NAACP رنگ تغییر ADL “و تمام کسانی که خواستار Facebook را قوی تر اقدام به متوقف کردن آن از سیستم عامل استفاده می شود برای تقسیم ما ملت سرکوب رای دهندگان دامن زدن و فن شعله های آتش از نژادپرستی و خشونت و تضعیف دموکراسی ما.”

“را به عنوان از 1 ژوئیه ما مکث همه تبلیغات پرداخت در Facebook و Instagram در ایالات متحده به عنوان بخشی از #StopHateForProfit کمپین” به آن اضافه شده است.

“ما تماس بگیرید Facebook, Inc. به روشنی و بدون ابهام اقدامات به نام کمپین برای جلوگیری از پلت فرم آن از استفاده می شود برای گسترش و تقویت نژاد پرستی و نفرت است.”

کوکا کولا

کوکا کولا است که توقف تمام تبلیغات رسانه های اجتماعی نه فقط در Facebook “برای حداقل 30 روز” در ابتدای ماه جولای این شرکت در روز جمعه گفت.

“ما را در این زمان به ارزیابی مجدد ما تبلیغات استانداردها و سیاست های برای تعیین اینکه آیا بازنگری مورد نیاز داخلی و چه بیشتر ما باید انتظار از رسانه های اجتماعی ما همکاران به خلاص شدن از شر این سیستم عامل از نفرت و خشونت و محتوای نامناسب” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما اجازه دهید آنها را می دانم که ما انتظار پاسخگویی بیشتر اکشن و شفافیت از آنها.”

Dashlane

Dashlane است که یک برنامه مدیریت رمز عبور است متعهد به کشیدن تبلیغات حداقل تا ماه جولای, شادی, Howard, شرکت CMO گفت: در یک پست وبلاگ از طریق وب سایت این شرکت در روز دوشنبه ،

هوارد اشاره کرد که تحریم ها می تواند به گسترش فراتر از آن.

“این روشن است که Facebook است و تمام بحث و نمی خواهد مسئولیت نقش خود را در نظارت سرمایه داری از حس اخلاقی وظیفه” هوارد نوشت. “آنها فقط می گویند آنچه باعث می شود پول آنها را می گویند. آن زمان برای ما برای قرار دادن پول ما را که در آن دهان خود را است.”

Howard شده در CMOs از دیگر شرکت های فن آوری برای پیوستن به تحریم.

Eddie Bauer

Eddie Bauer, یک, هوای آزاد, پوشاک, برند, در بیانیه ای گفت در توییتر که این امر توقف پرداخت تبلیغات در Facebook و Instagram را از طریق پایان ماه ژوئیه.

این شرکت را نشان نمی دهد, به عنوان برخی دیگر باید, آیا خود را تعلیق می تواند طولانی تر آخرین.

Eileen Fisher

لباس شرکت گفت: این مکث خواهد پرداخت تبلیغات در Facebook و Instagram در ماه جولای.

“خودداری ما تبلیغات دلار با هم ما می خواست که Facebook را معنی دار مراحل را برای ایجاد یک پلت فرم است که امن تر برای همه جوامع” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

هرشی

آب نبات شرکت اعلام کرد که روز شنبه آن را در پیوستن به تحریم ها حتی پس از Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل در زمان به یک livestream روز جمعه برای دیدار با واکنش شدید عمومی.

در علاوه بر این به پیوستن به monthlong مکث در ماه جولای از Facebook تبلیغات این شرکت گفت: آن را “کاهش هزینه های ما را در Facebook و سیستم عامل خود را از جمله Instagram توسط یک سوم باقی مانده از سال است.”

“ما باور نمی کنیم که Facebook به طور موثر مدیریت خشونت و تفرقه سخنرانی خود را در پلت فرم” این شرکت اعلام کرد. “با وجود تکرار اظهارات توسط Facebook به اقدام ما را دیده اند و نه تغییر معنی دار. در اوایل این ماه به ما ابلاغ به Facebook که ما ناراضی بودند با موضع خود را در بیان نفرت. … ما امیدواریم که Facebook اقدام خواهد کرد و آن را به یک فضای امن برای مصرف کنندگان ما برای برقراری ارتباط و جمع آوری شده است. به عنوان یک شرکت ما برای ایستادن ارزش با هم بودن و شمول و ما مصمم در تعهد ما برای ایجاد اختلاف و بخشی از تغییر مثبت است.”

هوندا

خودروساز ایالات متحده را بدست آورد گفت: جمعه آن را در پیوستن به تحریم کشیدن بازاریابی خود از Facebook و Instagram.

تصمیم علائم اولین تولید کننده خودرو برای ثبت نام بر روی مبارزات انتخاباتی.

“برای ماه جولای آمریکایی هوندا خواهد آن خودداری تبلیغات در Facebook و Instagram انتخاب به ایستادگی مردم ایران در برابر نفرت و نژادپرستی” این شرکت در بیانیه ای گفت. “این است که در تراز با شرکت ما ارزش است که ریشه در انسان احترام بگذارند.”

JanSport

شناخته شده برای آن یاد تجاری, کوله پشتی, JanSport جمعه اعلام کرد این دیگر تبلیغات با Facebook و Instagram برای ماه جولای.

این دومین نام تجاری متعلق به VF Corp. برای ثبت نام بر روی #StopHateForProfit کمپین یک هفته پس از شمالی همچنین اعلام کرد این امر جلو و تبلیغات از Facebook و Instagram.

“تعداد ما @Facebook. ما ایستاده با @NAACP & @ADL به #StopHateforProfit,” با نام تجاری گفت: در یک صدای جیر جیر. “JanSport متوقف خواهد شد تبلیغات در @Facebook & @instagram برای ماه جولای و پیوستن به مبارزه برای سیاست های سختگیرانه تر که حفظ نژادپرستانه و خشونت & نفرت محتوا از تکثیر در این سیستم عامل است.”

لوی استروس

این شرکت پوشاک پشت لوی و کامیون مارک جمعه اعلام کرد این امر مکث همه تبلیغات در Facebook و Instagram به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی.

“ما در حال ابراز نگرانی ما در مورد Facebook شکست برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط و تبعیض در آن پلت فرم” لوی اشتراوس در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که این انفعال سوخت نژادپرستی و خشونت و همچنین به طور بالقوه برای تهدید ما دموکراسی و یکپارچگی ما در انتخابات است.”

ماگنولیا تصاویر

ماگنولیا تصاویر تبدیل شدن به اولین استودیو هالیوود برای پیوستن به تحریم ها علیه Facebook در روز سه شنبه.

استودیو پشت فیلم هایی مانند “مواد غذایی, Inc.” و “مرد روی سیم” گفت: این امر توقف تبلیغات در Facebook و Instagram بلافاصله از طریق حداقل در پایان ماه ژوئیه.

“ما به دنبال تغییر معنی دار در Facebook و پایان دادن به خود را تقویت نفرت سخنرانی” این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر.

پاتاگونیا

Patagonia, دیگر, هوای آزاد, پوشاک, برند, کشیده, تبلیغات در Facebook و Instagram در روز یکشنبه به عنوان بخشی از تحریم.

“از امن انتخابات به جهانی همه گیر به نژادی عدالت ریسک بیش از حد بالا به نظاره نشست و اجازه شرکت در ادامه به همدستی در گسترش دروغ و دامن زدن به ترس و نفرت,” پاتاگونیا گفت: در یک سری از توییت.

“به عنوان شرکت در سراسر کشور کار سخت برای اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها برای دسترسی به انتخابات آزاد و عادلانه این سقوط ما نمی تواند ایستاده و کمک منابع به شرکت هایی که به این مشکل کمک.”

این شرکت گفت: این غرفه با کمپین و شبکه رسانه های اجتماعی سود است هرگز “ارزش ترویج نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت است.”

شمال صورت

عمومی, پوشاک با نام تجاری شمال صورت عمده بود شرکت برای پیوستن به تحریم ها علیه Facebook.

“ما هستیم” در توییتی در روز جمعه. “ما در حال کردن @Facebook #StopHateForProfit.”

شمال صورت تعهد امر تبلیغات در Facebook و Facebook متعلق به Instagram نام تجاری در بیانیه ای گفت: هر چند آن را ادامه خواهد داد برای ایجاد محتوای آلی در Instagram.

کریگ هاجز سخنگوی شمالی را پدر و مادر VF پارسیان گفت: تعدادی از مارک های دیگر در این شرکت در پرتفوی “با توجه به” پس در صورت شمال را قدم به قدم. VF پارسیان نیز صاحب Dickies, وانت, Timberland و Smartwool, در میان دیگران. برای این سال که 31 مارس به پایان رسید VF پارسیان صرف $756 میلیون در تبلیغات.

“شمال صورت توقف همه فعالیت و ایالات متحده پرداخت می شود تبلیغات با Facebook تا زمانی که سیاست های سختگیرانه تر در محل قرار داده برای جلوگیری نژادپرستانه و خشونت یا نفرت محتوا و اطلاعات غلط از گردش بر روی پلت فرم” بیانیه ای گفت:.

REI

تجهیزات خرده فروش اری پیوست شمالی در مدت کوتاهی پس از اعلام آن در تحریم Facebook.

“برای 82 سال, ما باید مردم را بیش از سود” این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما تمام Facebook/Instagram تبلیغات برای ماه جولای.”

Upwork

Upwork است که در استخدام شرکت به دنبال در قدم به قدم از شمال و پاتاگونیا در روز جمعه.

“Upwork است که هدف قرار دادن مکث در نفرت با هیچ Facebook تبلیغات در ماه جولای. #StopHateForProfit” شرکت توییتی.

Unilever

Unilever گفت: آن را به جلو و آمریکا تبلیغات از Facebook, Instagram and Twitter بیش از نگرانی از “تفرقه و نفرت گفتار.”

تعهد برگزار خواهد شد از طریق حداقل تا پایان سال 2020 این شرکت گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“در ادامه به تبلیغات در این سیستم عامل در این زمان نمی خواهد اضافه کردن ارزش به مردم و جامعه” در بیانیه ای گفت:. آن افزود: “پیچیدگی های کنونی چشم انداز فرهنگی قرار داده اند تمدید مسئولیت در مارک های به یاد پاسخگویی و عمل به درایو قابل اعتماد و امن دیجیتال اکوسیستم.”

Unilever که برندها شامل کبوتر Breyers, Hellmann s Knorr و Lipton, در میان دیگران گفت: این امر تغییر مسیر آن آگهی دلار به “دیگر رسانه ها” در ایالات متحده است.

در بیانیه ای در پاسخ به Unilever تصمیم توییتر گفته است که “احترام” از تصمیم گیری توسط تبلیغ کنندگان.

Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Verizon

مخابرات غول Verizon روز پنجشنبه گفت این است که کشیدن آن تبلیغات از Facebook در آنچه ممکن است بزرگترین نام تجاری هنوز برای پیوستن به #StopHateForProfit تحریم.

“ما در حال توقف تبلیغات ما تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت و سازگار با ما انجام داده ایم با یوتیوب و دیگر همکاران گفت: Nitti رئیس رسانه افسر برای ورایزون در بیانیه ای به سی ان ان.

Verizon قبلا yanked آن تبلیغات از یوتیوب بیش از سخنرانی نفرت با استناد به Verizon با نام تجاری استانداردهای ایمنی.

Verizon اعلام روز شنبه نشان می دهد که آن را تحریم می تواند بسیار طولانی تر از شرکت های دیگر که عضو کمپین سازمان های حقوق مدنی.