این 10 postcodes در مرحله 3 coronavirus مستند. در اینجا آنچه که به معنی

ویکتوریا برتر Daniel Andrews امروز اعلام کرد که ده “کانون” postcodes در دولت خواهد شد بازگشت به مرحله 3 مستند از اقدامات 11:59pm چهارشنبه شب در تلاش برای کنترل حیات COVID-19 در دولت است.

“این” داغ مناطق مورد نیاز خواهد بود به بازگشت به مرحله 3 ماندن در خانه محدودیت – حداقل تا 29 ژوئیه” برتر به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که اگر شما زندگی می کنند در این مکان وجود خواهد دوباره تنها می توان چهار دلیل می شود:

برای خرید مواد غذایی و لوازم مراقبت و مراقبت و ورزش و مطالعه و یا کار می کنند – اگر شما نمی توانید آن را از صفحه اصلی.

در اینجا چیزی است که این بدان معناست که در عمل برای مردم در این مناطق — و آنچه در این توسعه به ما می گوید در مورد تصویر بزرگتر.


ادامه مطلب: می توانید من را ببینید من دوست پسر? من پدر و مادر ؟ آیا من می توانم رفتن به ماهیگیری و یا bushwalking? Coronavirus قوانین در NSW کوئینزلند و ویکتوریا توضیح داد


مراقبت و ورزش و کار

مراقبت های استنتاج شده است مردم در این مناطق تنها باید ترک خانه برای مراقبت از فرد دیگری آن است که اگر کسی که واقعا نیاز به مراقبت (اگر چه در قبلی مستند, اطلاعیه ها, مقامات سهولت رویکرد خود را وقتی که می آید به دیدن یک دوست پسر یا دوست دختر).

در ورزش به این معنی که بدون کار کردن در گروه و یا در کلاس های تناسب اندام.

و پیام این کار این است که اگر شما می توانید از خانه کار شما باید.

اندروز گفت: امروز کسب و کار است که به تازگی شروع به بازگشایی مانند سالنهای زیبایی ورزشگاه کتابخانه ها و استخرهای شنا – دوباره محدود می باشد. ناهار خوردن در منو در این مناطق; آن را به دور و یا تحویل فقط برای کافه ها و رستوران ها.

“و به طور منظم گشت های پلیس در این مناطق و خارج از آنها مطمئن خواهند شد که مردم مطیع محدودیت,” او گفت:.

سه پیام های کلیدی

از ديدگاه بهداشت عمومی وجود دارد و سه کلید, پیام های کارشناسان بیماری های عفونی بسیار مشتاق برای دریافت در سراسر.

این اولین بار است که به ماندن در خانه اگر شما مریض هستند. این را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد. به عنوان نخست وزیر گفت:

ما می دانیم که شخصی نزدیک در تماس بوده و منبع گسترش یافته است. به همین دلیل ما نیاز ساکنان محلی به انجام کار درست: فرض کنیم شما ممکن است عفونی و عمل درآمده است.

شماره دو اولویت فیزیکی, فاصله — که به معنی نگه داشتن بیش از 1.5 متر جدا از سایر مردم (کسی که با شما زندگی نمی کنند) در هر کجا که ممکن است.

گفتگوCC BY-ND

و سوم کلیدی پیام: دریافت تست شده است. ما می دانیم که زمانی که خواسته حدود یک هزار ویکتوریایی حاضر تست و این است که واقعا سودمند. اگر شما هر یک از علائم COVID-19 — مانند سرفه و تب و گلودرد و یا هر یک از علائم ذکر شده در اینجا — شما باید به گرفتن تست شده است.

ساکنان این حومه را به کار از خانه زمانی که ممکن است. shutterstock.com

کنترل عفونت اقدامات تنها زمانی که آنها در حال دنبال کرد

اندروز گفت: امروز تعدادی از موارد اخیر هستند “مربوط به کنترل عفونت نقض در هتل قرنطینه برنامه” بهره برداری از آن خواهد بود که موضوع یک تحقیق به رهبری یک قاضی سابق.

بسیاری از این موارد اخیر را می توان آنچه را به نام “genomically مربوط به”. این بدان معناست که ما می توانیم شناسایی منبع و سپس مسیر گسترش ویروس از مورد به مورد. در این مورد از آن گزارش شده است که نقض در کنترل عفونت احتیاطی در قرنطینه هتل ها. تا به حال کسانی که در اقدامات احتیاطی (مانند دقیق بهداشت دست, فیزیکی, فاصله و کار نمی کند زمانی که علامت دار و جداسازی وقتی که ناخوشی) شده است به دنبال پس از آن ما به احتمال زیاد نمی تواند از دیدن این شیوع.

پس از آن یک یادآوری خوب است که آن را یک چیز به دستورالعمل های کنترل عفونت, اما آنها بی فایده است اگر مردم نیست زیر آنها را.

یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن

چه دلگرم کننده است و مسئولان باید در عمل به سرعت و ما تست و پاسخ زیرساخت در محل مدیریت موج اگر و زمانی که آنها رخ می دهد.

سنبله در COVID-19 موارد در برخی مناطق نگران کننده است اما نه به طور کامل غیر منتظره. کارشناسان بهداشت عمومی به مدت طولانی انتظار می رود موارد ممکن است افزایش در جیب و مستند-style اقدامات ممکن است دوباره به راه افتادند و کاسته در پاسخ به محلی شیوع است.

استرالیا گسترده آن را معقول و منطقی به انتظار ما خوشه اینجا و آنجا در امتداد راه. ما هنوز هم مسائل را با افرادی که بدون علامت – افرادی که احساس خوب اما هنوز هم حمل و گسترش ویروس. و وجود خواهد داشت و گاهی نقض در توصیه ها و دستورالعمل ها. این ایده آل نیست اما این طبیعت انسان است.

این تحولات در خدمت به عنوان یک یادآوری ما هنوز هم بسیار در یک بیماری همه گیر. این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن و در واقع ما نمی دانیم که در آن ما در ماراتن – ما حتی ممکن است در نیمه راه است.

ما نیاز به آمدن به شرایط با این واقعیت است که ما نیاز به پیروی از اصول کنترل عفونت برای برخی از زمان برای تمرین خوب بهداشت دست درجاتی از, فیزیکی, فاصله, اقامت خانه اگر ناخوش و تست شده اگر علائم بوجود می آیند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de