وجود باور نکردنی فشار بر پزشکان به کار نگه دارید در حالی که آنها بیمار هستند

وجود دارد بسیار قوی در محل کار و انتظارات فرهنگی است که پزشکان را به ادامه کار در حالی که مبارزه با بیماری است. به دلیل این انتظارات پزشکان اغلب حضور در محل کار زمانی که آنها بیمار هستند و اعتقاد داشتند که خود قربانی است برای خوب بیشتر است و آنها در حال انجام کار درست با بیماران و همکاران خود.

همه گیر برنامه ریزی نشان می دهد که استرالیا در محل های کار باید به آماده سازی برای تا 40 درصد در محل کار غیبت نرخ است که تا 40 درصد از کارکنان ممکن است قادر به حضور در محل کار به علت قرنطینه محدودیت و یا به دلیل شخصی یا بیماری مراقب مسئولیت. این شامل تمام محل های کار – بیمارستان ها به طور کلی شیوه های مراقبت از سالمندان امکانات مهد کودک و امکانات بیشتر.

کروناویروس و بسیاری از آن unknowables این معنی است که بهداشت و درمان کارگران را به ورزش سطح بی سابقه ای از احتیاط برای محافظت از بیماران از عفونت است. ما نیز باید متوجه باشید که این به این معنی است که پزشکان و پرستاران بهداشت متفقین کارکنان خدمات مواد غذایی کارکنان و همه کسانی که با این نسخهها کار در سیستم بهداشت و درمان باید پشتیبانی در نظر گرفتن زمان دور از کار در صورتی که بیمار هستند و یا قرنطینه. این ناراحتی بسیاری از افراد است. خدمات غیر ضروری را باید محدود به کاهش احتمال بیماری همه گیر کوروناویروس کشش ما سیستم مراقبت های بهداشتی و کارگران آن گذشته نقطه شکستن.

حتی اگر پس از اجرای مجموعه ای از استراتژی های در حال حاضر مورد بحث به آماده شدن برای بحران مانند تب درمانگاه مدیکر تخفیف به اجازه می دهد برای پزشکی از راه دور عمل به طور کلی مشاوره با بیماران که ممکن است coronavirus کامل لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی برای همه خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان و افزایش عظیم در دسترس آسیب شناسی خدمات coronavirus تست سیستم بهداشت و درمان ندارد 40 درصد افزایش ظرفیت.

ما در استرالیا به سیستم بهداشت و درمان در سطح جهانی است. اما ما رو به یک برنامه به طور بالقوه بی سابقه ای بهداشت و درمان نیروی کار و کمبود. ما نیاز به توسعه برنامه های عملی برای مدیریت و ما باید تشخیص دهند که ما نمی توانیم انتظار “کسب و کار به طور معمول” در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im