تاپیک مهم صدای گم شده در بحث در مورد بازگشایی مدارس

کودکان در حال دریافت پیام های گیج کننده در مورد فن آوری است. با وجود 99 درصد از کودکان از رفتن آنلاین هر روز یک غالب مداوم پیام از بزرگسالان بوده است که خود را با استفاده از یک صفحه نمایش بد است. است که تا زمانی که به آنها گفته شد همه مدرسه یادگیری در حال حاضر می تواند به صورت آنلاین است که با استفاده از تکنولوژی حیاتی است. پیام پنهان برای آنها از بزرگسالان در زندگی خود این است که حتی اگر ما چشم پوشی نمی کند خود را با استفاده از فن آوری ما با تکیه بر شما برای استفاده از آن به این کار می کنند.

کودکان در حال دریافت پیام های گیج کننده در مورد آنچه به منزله ارزشمند یادگیری است. اجازه دهید من سؤالم که به “ارزش یادگیری” به عنوان آنها به وضوح دو چیز مختلف در حال حاضر. نخست وزیر با اشاره به آموزش آنلاین به عنوان نگهداری از کودکان و اولویت بندی بازگشت به مدرسه به دلیل یادگیری واقعی اتفاق می افتد در کلاس درس. معلمان خود را در حال ترویج همه آموزش از جمله آموزش آنلاین به عنوان مهم است و پدر و مادر در حال پخش سردرگمی خود را برای بچه خود را. اگر شما یک دختر 14 ساله دانش آموز چگونه به شما پاسخ دهند ؟

منابع برای یادگیری از دست شده اند ثابت پیام در عمومی نبرد در اطراف مدرسه بسته شدن. وجود سابقه طولانی که برای این تحقیق نشان می دهد که یکی از مهم ترین عوامل پيش بينی کننده از مدرسه موفقیت در یادگیری است که مدارس و اقتدار در همان صفحه در مورد آنچه که در حال یادگیری چگونه آن را می گیرد و که با هم آنها را متعهد به حمایت از کودک در تعقیب خود را از آن.

از دست یادگیری است نه تنها زمان و مکان موضوع از دیدگاه یک کودک است و همچنین اعتماد شماره. یادگیری از دست داده است زمانی که یک دانش آموز است که به اشتباه در مورد جایی که آنها باید تلاش های خود را که قدرت را به گوش دادن به و زمانی که ایمان در سیستم و یا اعتماد در بزرگسالان کنترل سیستم کاهش می یابد.

اگر ما می خواهیم برای به حداقل رساندن از دست آموزش و سپس به دست آوردن است که اعتماد با درک این موضوع از چشم انداز کودک کلیدی است. ما می توانید حدس بزنید اما از آنجایی که ما در واقع هرگز تجربه این وضعیت به عنوان فرزندان خودمان آن را به وضوح لرزان زمین برای تصمیم گیری.

وجود مقدار بسیار زیاد در کودکان, داشتن یک صدای و پیوستن به بحث در مورد بازگشایی مدارس. آنها ممکن است جوان اما هنگامی که با استفاده از یک رسانه آنها راحت هستند برای مثال رسانه های اجتماعی ما از تجربه می دانم که آنها قادر به ابراز خود است.

در حال بارگذاری

سازمان جهانی بهداشت با موفقیت مورد استفاده قرار Infinite برای رسیدن به افراد جوان با جامعه خدمات پیام مورد COVID. با استفاده از رسانه های اجتماعی یک راه هوشمندانه برای به دست آوردن این نمایش تعداد زیادی از افراد جوان است. وجود یک توده ای از داده ها نشان می دهد که افراد جوان نمی با استفاده از رسانه های سنتی; حداقل دولت و مسئولان باید با استفاده از “جوانی” سیستم عامل به تحویل واقعی اخبار در مورد COVID.

تعطیلی مدارس و reopenings به طور مستقیم و آشکارا تاثیر کودکان است. چگونه و آنچه که ما نیاز به در نظر گرفتن حرکت رو به جلو ما هرگز نمی دانیم مگر ما آنها را بپرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de