وجود دارد 3 جدید بستن شکاف آموزش و پرورش اهداف: در اینجا چیزی است که آنها از دست

دولت فدرال این هفته پرده برداری توافق ملی در پر کردن این شکاف. تحت استراتژی دولت استرالیا متعهد به 16 اهداف آن به طور مستقیم مربوط به اوایل دوران کودکی و مدرسه آموزش و پرورش است.

آنها عبارتند از:

  • به افزایش نسبت Aboriginal and Torres Strait Islander کودکان ثبت نام شده در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش به 95 درصد تا سال 2025 است.

  • به افزایش نسبت Aboriginal and Torres Strait Islander کودکان به عنوان ارزیابی تکامل در مسیر در پنج حوزه (سلامت جسمی و رفاه اجتماعی, صلاحیت, بلوغ عاطفی, زبان شناختی و مهارت های ارتباطی مهارت و دانش به طور کلی) از استرالیا توسعه اولیه سرشماری (AEDC) به 55 درصد توسط 2031.

  • به افزایش نسبت Aboriginal and Torres Strait Islander مردم (سن 20-24) با یک سال 12 یا معادل مدرک تحصیلی به 96 درصد توسط 2031.

این اهداف جدید تعیین شده توسط مردم بومی خود را دارند. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که آنها دست از جمله راه موفقیت این است که اندازه گیری می شود.


ادامه مطلب: جدید بستن شکاف اهداف را پوشش دلبستگی به سرزمین و فرهنگ


یک ابزار بلانت

این جمعیت در سطح داده AEDC فراهم می کند و قرار است به ما بگویید که در مورد مدرسه آمادگی تمام استرالیا کودکان در سراسر پنج توسعه مناطق مشخص شده زودتر. در سال 2018 35 درصد از کودکان بومی تلقی می شد به تکامل در مسیر در مقایسه با 57 درصد غیر بومی کودکان است.

در عین حال ما می دانیم که صفحه نمایش از رشد و نمو صفات پیچیده است موقعیتی و موضوع را به فرهنگی دارد. برخی از اقلام در در سرشماری به موضوع معلم فردی قضاوت — مانند “آیا شما می گویند این کودک علاقه مند است در ریاضیات؟”

این که نقد خود را برای تمرکز بر “فرهنگی سفید مفاهیم “. ما می تواند بهبود تجربه یادگیری برای دانش آموزان با شناخت خود را از دانش و فرهنگ و زبان و ترکیب این در تدریس.

در اندازه گیری توانایی های ریاضی در AEDC برای مثال با استفاده از محیط طبیعی برای ارزیابی مفاهیم (به جای گفتن بلوک ساختمان) را بیشتر بومی کودکان نمره بسیار در این شاخص.

در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش

این هدف ثبت نام برای پیش دبستانی بالا است و برخی ممکن است می گویند خوش بینانه که نگاه کنیم این آمار در حال حاضر. در 2018, 84.6 درصد از کودکان بومی شدند در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش در مقایسه با 88.8 درصد غیر بومی کودکان است. بر اساس این آمار و ارقام حتی غیر بومی کودکان جلسه هدف.

در عین حال ادامه داد: تمرکز در پیش دبستانی ثبت نام می باشد خوش آمدید. ما می دانیم که کیفیت در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و مراقبت یکی از موثر ترین راه ها برای زدودن نقطه ضعف است.


ادامه مطلب: ما 16 جدید بستن شکاف اهداف. خواهد شد و دولت در حال حاضر انجام آنچه مورد نیاز است برای دیدار با آنها ؟


عدم دسترسی به کیفیت پیش دبستانی در جوامع از راه دور است که یک موضوع در حال انجام. ما باید اطمینان با کیفیت بالا, پیش دبستانی در دسترس است برای خانواده ها اگر ما به انتظار آنها را برای حضور در به طور مداوم. بسیج مهد کودک و مدرسه خدمات به جوامع نشان داده شده است که یک استراتژی صدا در افزایش حضور و غیاب.

ثبت نام در پیش دبستانی تضمین نمی کند حضور بسیار کمتر از نامزدی. آن را مهم تر از صرف ثبت نام که کودکان و خانواده های آنها استقبال می شود و شامل به عنوان شریک در ساختمان کودکان, موفقیت در مدرسه.

برنده باید پایدار

جدید اهداف دست دبستان و دبیرستان (سال 6-9) آموزش و پرورش در دسترس نباشد. بله آنها تمرکز بر روی همه مهم سال قبل از یک کودک پنج نوبت و دوباره چه اتفاقی می افتد در ارشد سال تحصیل اما در اوایل دوران کودکی و تحقیقات اقتصادی نشان می دهد که “تسهیل محیط باید به دنبال تسهیل محیط” می شود بیشتر موثر است.

اثرات انباشته در اوایل دوران کودکی سرمایه گذاری تنها می تواند حداکثر اگر توجه و سرمایه گذاری ادامه داشته است. با توجه به OECD این می شود به ویژه مهم در محروم شرایطی.

در دانشگاه چارلز داروین و Menzies دانشکده بهداشت تحقیقات ما شده اند به دنبال چه اتفاقی می افتد به دانش آموزان بومی در عهد جدید به عنوان آنها را از طریق مدرسه. در این هنوز منتشر نشده مطالعه ما به تازگی کشف شده تقریبا یک سوم از کودکان بومی در از راه دور و مناطق بسیار دور که با حضور پیش دبستانی شرکت نکرد و در سال 3 NAPLAN.

داده ها نشان می دهد این است که همان گروه از کودکان است که تا به حال فقیر پیش دبستانی سواد و مهارت های حساب در سن 5 در AEDC. تا جایی که ما آنها را از دست رفته. کمی وجود دارد نقطه ای در داشتن یک هدف برای دستیابی اگر ما از دست داده اند آنها را در طول راه.

برای پیشرفت ما نیاز به درک بهتر و آدرس پیچیدگی عوامل تضعیف پیشرفت تحصیلی.


ادامه مطلب: در اینجا آنچه که معلمان برای زمانی که بچه ها شروع مدرسه


مدارس و مهد کودک باید بیشتر از یک محل به یاد بگیرند که بیشتر پاسخگو و فراگیر از خانواده ها و بزرگان. آنها می توانند این کار را با ارزش نهادن به یادگیری و آموزش آنها را برای ساخت در آنچه که کودکان در حال حاضر می دانیم.

حمایت از تامین نیازهای اولیه در صورت لزوم دسترسی به مواد غذایی سالم و حمل و نقل به و از مدرسه کمک می کند تا رسیدن به اهداف جدید توسط رسمیت شناختن آن است که بسته شدن این شکاف ممکن است توسط یک استراتژی به تنهایی.

ما همچنین نیاز به یک رویکرد است که ادغام خدمات مانند آموزش و بهداشت و مسکن. برای مثال تحقیقات قبلی دریافتند که کودکان بومی زندگی در جوامع با پر ازدحام مسکن از دست رفته هفت هفته از تحصیل در هر سال.

قبل از اینکه ما می بینیم این اهداف برآورده شود و شکاف واقعا تنگ شده, ما باید رسیدگی به علل ریشه ای موجود بی عدالتی و عوامل تضعیف پیشرفت تحصیلی نامزدی و موفقیت برای بومی استرالیا کودکان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net