چهار ماه در این سال در حال حاضر شده است قابل توجه ویترین برای وجودی و خطر فاجعه بار. شدید خشکسالی ویرانگر bushfires های خطرناک, دود شهرها در حال اجرا خشک – این وقایع همه نشان می دهد پیامدهای انسانی ناشی از تغییر آب و هوا.

در حالی که در بالا ممکن است به نظر می رسد مانند جدا تهدیدات آنها بخش هایی از یک پازل بزرگتر است که قطعات همه به هم پیوسته. یک گزارش با عنوان بازمانده و پر رونق در قرن 21 منتشر شده امروز توسط کمیسیون برای آینده بشر است جدا شده ده بالقوه فاجعه بار تهدید برای بقای انسان.

نه همگانی بیش از یکی دیگر از این خطرات عبارتند از:

  1. کاهش منابع طبیعی به خصوص آب
  2. فروپاشی اکوسیستم و از دست دادن تنوع زیستی
  3. رشد جمعیت انسانی فراتر از زمین ظرفیت حمل
  4. گرمایش جهانی و انسانی ناشی از تغییر آب و هوا
  5. شیمیایی و آلودگی سیستم زمین از جمله جو و اقیانوس
  6. افزایش ناامنی غذایی و عدم تغذیه ای با کیفیت
  7. سلاح های هسته ای و دیگر سلاح های کشتار جمعی
  8. بیماری های همه گیر جدید و غیرقابل درمان بیماری
  9. ظهور قدرتمند و غیر قابل کنترل تکنولوژی جدید
  10. ملی و جهانی عدم درک و عمل preventatively در این خطرات.
در ماه اکتبر به پایین سطح آب و خشک زمین ثبت شد در طوفان شاه سد در نزدیکی Stanthorpe Queensland. سد را به سطح آب آمده در 25٪. دن PELED/AAP

شروع بحث های مداوم

این کمیسیون برای آینده بشر تشکیل شده در سال گذشته پس زودتر بحث درون بازنشسته دانشکده در دانشگاه ملی استرالیا در مورد خطرات عمده مواجه بشریت چگونه آنها باید از نزدیک و چگونه آنها ممکن است حل شود. ما میزبانی ما دور میز بحث و گفتگو در ماه گذشته گرد هم آوردن بیش از 40 دانشگاهیان و متفکران و رهبران سیاسی.

این کمیسیون گزارش گونه ما توانایی به علت جرم آسیب رساندن به خود شده است شتاب از اواسط قرن 20th. روند جهانی در جمعیت, اطلاعات, سیاست, جنگ آب و هوا, آسیب های زیست محیطی و فن آوری به اوج خود رسید در یک سطح کاملا جدید از خطر است.

خطرات در حال ظهور در حال حاضر متنوع جهانی و پیچیده است. هر یک به شمار یک “قابل توجهی” خطر برای تمدن بشری یک “خطر فاجعه بار” یا در واقع می تواند خاموش کردن نوع بشر است و بنابراین یک “وجودی خطر است”.

خطرات به هم پیوسته هستند. آنها را از سرچشمه اساسی همان علل و باید حل شود در راه است که هیچ فردی تهدید بدتر است. این به این معنی بسیاری از سیستم های موجود به ما داده شده از جمله اقتصادی ما مواد غذایی, انرژی, تولید و زباله زندگی اجتماعی و راهبری سیستم های – همراه با رابطه ما با زمین طبیعی سیستم باید تحت جستجو بررسی و اصلاح است.

COVID-19: درس در اتصال

آن را وسوسه انگیز به بررسی این تهدیدات به صورت جداگانه و در عین حال با کروناویروس بحران ما خود را ببینید اتصال.

پاسخ به coronavirus تا به حال مفاهیم برای تغییر آب و هوا با آلودگی کربن را کاهش, افزایش, بحث در مورد هوش مصنوعی و استفاده از داده ها (از جمله تشخیص چهره) و تغییرات به چشم انداز امنیت جهانی به ویژه در مواجهه اقتصادی و گذار.

آن را نمی ممکن است به “حل” COVID-19 بدون تاثیر خطرات دیگر در برخی از راه.

مشترک و آینده مشترک رویکرد

این کمیسیون گزارش با هدف حل هر یک خطر بلکه به طرح فعلی تفکر و شناسایی وحدت تم. درک علم شواهد و تجزیه و تحلیل کلیدی خواهد بود به اندازه کافی برای مقابله با این تهدیدات و پیدا کردن راه حل. یک رویکرد مبتنی بر شواهد به سیاست شده است مورد نیاز برای سال های بسیاری است. تحت-قدردانی از علم و شواهد منجر به کامل خطرات به عنوان ما را دیده اند با تغییر آب و هوا.

انسان آینده شامل همه ما است. شکل دادن به آن نیاز به یک مشترک و فراگیر و متنوع بحث است. ما باید با توجه به مشاوره های از, سیاسی و اجتماعی دانشمندان در مورد نحوه تعامل با همه مردم در این گفتگو.


ادامه مطلب: از bushfires به کروناویروس پیر ما “طبیعی” برای همیشه رفته است. بنابراین گام بعدی چیست ؟


تخیل و خلاقیت و جدید روایات مورد نیاز خواهد بود برای چالش هایی که آزمون جامعه مدنی ما و بشریت است. این bushfire دود بیش تابستان بی سابقه بود و COVID-19 یک ویروس جدید است.

اگر ما سیاستگذاران و دولت در حال صرف زمان بیشتری را با استفاده از در دسترس آب و هوا علم برای درک و سپس تصور کنید که خطرات بالقوه 2019-20 تابستان ما را به رسمیت شناخته شده و بالقوه برای یک فصل فاجعه بار خواهد بود و به احتمال زیاد قادر به آماده سازی بهتر است. بی سابقه حوادث همیشه غیر منتظره است.

این عکس از ماه دسامبر نشان می دهد NSW روستایی خدمات آتش خدمه حفاظت از خواص به فورت والتون بیچ نهر آتش روش های حرا کوه در شمال سیدنی. دن HIMBRECHTS/AAP

آماده شدن برای جاده های طولانی

کوتاه termism ما روند سیاسی نیاز به دور. ما باید در نظر بگیرید که چگونه اعمال ما امروز طنین انداز خواهد شد برای نسل های آینده.

این کمیسیون گزارش شکست دولت برای رسیدگی به این تهدید و به خصوص یادداشت کوتاه مدت فکر کردن است که به طور فزاینده ای تحت سلطه استرالیا و سیاست جهانی. این است به طور جدی تضعیف پتانسیل ما برای کاهش خطرات مانند تغییر آب و هوا.


ادامه مطلب: خود را به گوش مردم اسکات موریسون: این bushfires تقاضای آب و هوا سیاست راه اندازی مجدد


این تغییر از کوتاه مدت به بلندمدت فکر می توانید شروع به در خانه و در زندگی روزانه ما است. ما باید تصمیم گیری امروز که اذعان آینده و تمرین این نه تنها در زندگی خود ما بلکه تقاضای آن را از ما سیاست گذاران.

ما در حال زندگی در بی سابقه بار. فاجعه بار و وجودی خطر برای بشریت جدی هستند و چند وجهی است. و این گفتگو یکی از مهم ترین ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de