سرنوشت خود نیست مهر و موم شده: اقیانوس آرام سازمان ملل می تواند زنده ماندن تغییر آب و هوا – اگر مردم را با سرب

آنها به کمک تنها 0.03% جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای اما جزیره کوچک کشورهای در حال توسعه به خصوص در اقیانوس آرام هستند در خطر ابتلا به تهدیدات تغییر آب و هوا.

مطالعه ما امروز منتشر شده در مجله طبیعت تغییر آب و هوا را فراهم می کند اولین مگا-ارزیابی در پیشرفت جامعه مبتنی بر انطباق در چهار Pacific Island کشور: ایالات فدرال میکرونزی, فیجی, کیریباتی و وانواتو.


ادامه مطلب: پنج سال از زلزله در بهکتپور نپال میراث-led بازیابی متحد جامعه


کشور جزیره ای اقیانوس آرام جوامع همواره انعطاف پذیر, زنده ماندن در جزیره در وسط اقیانوس برای بیش از 3000 سال است. ما می توانند یاد بگیرند که بسیاری از آنها اقتباس روش اما تغییرات آب و هوایی است که یک چالش بی سابقه.

موثر سازگاری بسیار مهم است برای اطمینان از جزایر اقیانوس آرام ادامه زندگی انجام زندگی در سرزمین خود را. برای استرالیا قسمت, ما باید اطمینان حاصل شود ما در حال حمایت از خود و توانایی های متنوع و آرمان.

آسیب های ناشی از گردباد گرمسیری هارولد در سانتو جزیره وانواتو. AAP تصویر/عرضه شده توسط لوقا اببس/نجات کودکان

کوته بینانه اقتباس پاسخ

تغییر آب و هوا به ارمغان می آورد وحشی شدید و بالقوه بیشتر خطرات. در ماه های اخیر طوفان هارولد پاره یک نوار از طریق چندین اقیانوس آرام کشورهای کشتار ده ها تن از مردم درست خانه و برش خطوط ارتباطی. ممکن است وانواتو یک سال بهبود می یابند.

کارشناس تفسیر از 2019 مشخص شده است که بسیاری از اقتباس پاسخ در اقیانوس آرام شده است کوته بینانه و در زمان حتی ناکافی است. باقی مانده از شکست در زمینه مثلا بستر سواحل بسیاری از کشورهای جزیره و در عین حال باقی می ماند محبوب تطبیقی راه حل است. ما نمی توانیم یکی دیگر از چند دهه از این.


ادامه مطلب: اقیانوس آرام جزیره شهرستانها تماس برای تجدید نظر آب و هوا انعطاف پذیری برای آسیب پذیر ترین


آب و هوا بین المللی کمک تعهدات از غنی کشورهای غربی به سختی خراش سطح از آنچه مورد نیاز است و در عین حال این احتمال وجود دارد بودجه خشک خواهد شد تا برای مناطق مانند اقیانوس آرام به عنوان دولت تقلا هم پول خود را برای کشور افزایش انطباق هزینه های.

این شامل استرالیا که شده است و همچنان پیشرو کمک کننده به این منطقه است. دولت ما کمک حدود 40 درصد از مجموع کمک های بین 2011 و سال 2017 و در عین حال حاضر به معنی اقدام در تغییر آب و هوا.

درک آنچه موفق اقتباس باید مانند نگاه در توسعه جزیره متحده ضروری است برای اطمینان از موجود بودجه ایجاد بهترین نتایج.

ساخت دیواره های دریا برای محافظت از کم ارتفاع جزایر اقیانوس آرام از سطح دریا افزایش بیهوده است. AAP تصویر/Elise اسکات

داستان های موفقیت

یافته های ما بر اساس دیدگاه جامعه. ما مستند چه عواملی منجر به موفقیت و شکست و چه “بهترین عمل” واقعا ممکن است مانند نگاه.

ما به خواسته مردم محلی در مورد تناسب, اثر, سهام, تاثیر و پایداری انطباق طرح و استفاده از این نظرات برای تعیین موفقیت خود را.


ادامه مطلب: برای جزیره اقیانوس آرام سازمان ملل افزایش سطح آب دریا در حال بزرگتر امنیتی نگرانی از افزایش نفوذ چینی


نتایج مخلوط شد. در حالی که ما داستان موفقیت نشان دادن آنچه “بهترین عمل” شامل مسائل هنوز هم پدید آمده است.

ما دو داستان موفقیت محور در جامعه تلاش ها برای محافظت از محلی اکوسیستم های دریایی در ایالات فدرال میکرونزی و وانواتو. نزدیکی جوامع تکیه بر این اکوسیستم برای مواد غذایی درآمد و برای حمایت از عمل فرهنگی.

یکی از ابتکار عمل با تمرکز بر ایجاد یک پارک دریایی با مناطق حفاظت شده در حالی که دیگر درگیر آموزش تاج از خار ستاره دریایی کنترل. به عنوان یک نفر به ما گفت:

ما فکر می کنم آن را بزرگ […] میبینیم و می دانم که این مسئولیت ما است.

طرح که تمرکز بر هر دو جامعه و اکوسیستم حمایت از خودکفایی بنابراین جامعه می تواند در حفظ طرح حتی بعد از خارجی بدن را ترک و بودجه متوقف است.

Pele جزیره وانواتو. می تواند به شما دیدن مرجان در آب ؟ جامعه ابتکار با هدف حفاظت از این مرجانی اکوسیستم از تاج از خار ستاره های دریایی. کارن مک نامارا, نویسنده ارائه شده

در این دو موارد “جامعه” گسترش یافته بود به کل جزیره و به هر کسی که استفاده اکوسیستم محلی مانند فیشر و گردشگری اپراتورهای.

از طریق این مزایا برای همه در دسترس: “همه مردان و همه زنان در همه pikinini [کودکان]” به ما گفته بودند.

ایستاده آزمون زمان

در وانواتو مردم محلی تلقی می شود دو طرح در بالا بردن تغییرات آب و هوایی آگاهی به عنوان موفق با دانش علمی تکمیل دانش سنتی.

و در ایالات فدرال میکرونزی مردم محلی دارای دو طرح ارائه مخازن آب امنیت بسیار. این ابتکار خطاب به جوامع نگرانی های اولیه در اطراف, پاک, آب, اما همچنین تا به حال تاثیر فراتر از صرفا مربوط به آب و هوا آسیب پذیری.

این یک راه حل نسبتا ساده است که همچنین بهبود امنیت مالی و حداقل رسانده آلودگی زیرا مردم دیگر مورد نیاز برای سفر به جزایر دیگر به خرید آب بطری.

Aniwa, وانواتو. یک ساختمان اجتماعی در این روستا دارای یک اعلانات قرار داده تا به عنوان بخشی از یک آب و هوا-آگاهی از طرح های. راشل Clissold, نویسنده ارائه شده

اما حتی در میان داستان های موفقیت ایستاده آزمون زمان یک چالش بود.

برای مثال در حالی که این امنیت آبی طرح افزایش کوتاه مدت مقابله ظرفیت آنها نبودند انعطاف پذیر برای مقابله با احتمال تغییرات آینده در خشکسالی شدت و مدت.


ادامه مطلب: جزایر اقیانوس آرام هستند و نه منفعل قربانیان تغییرات آب و هوایی خواهد شد اما نیاز به کمک


انطباق با نیازهای آینده ای بهتر برنامه ریزی به خصوص توسط کسانی که درک محلی فرآیندهای بهترین: جامعه.

گوش دادن به مردم

برای اقتباس ابتکار به موفقیت تحقیقات ما در بر داشت آن را باید شامل:

  1. محلی تصویب و مالکیت

  2. به اشتراک گذاشته شده دسترسی و بهره مندی برای اعضای جامعه

  3. ادغام از بافت محلی و معیشت

  4. تصویر بزرگ فکر کردن و برنامه ریزی به جلو.

برای رسیدن به این پزشکان و محققان نیاز به تجدید نظر در جامعه مبتنی بر انطباق به عنوان بیش از آنکه به سادگی “بر” در جوامع که در آن ایده های تحمیل شده بر آنها بلکه به عنوان چیزی است که آنها به طور کامل منجر شود.

جوامع باید ایمان و ساخت در نقاط قوت و ارزش های سنتی و درایو خود را انطباق برنامه – حتی اگر این به معنی سوال حسن نیت سازمان های خارجی.

خوب بودن همسایگان

جزایر اقیانوس آرام هستند و نه منفعل قربانیان درمانده اما آنها هنوز هم نیاز به کمک برای مقابله با تغییر آب و هوا.

اقیانوس آرام جزیره رهبران نیاز به بیش از نوع کلمات از استرالیا رهبران.


ادامه مطلب: جزیره اقیانوس آرام کشورهای دیگر برای ایستادن استرالیا انفعال در تغییر آب و هوا


سال گذشته نخست وزیر فیجی فرانک Bainimarama زمان به Facebook به یادآوری استرالیا:

با همکاری نزدیک با هم ما می توانیم به نوبه خود جزر و مد در این نبرد – ضروری ترین بحران رو نه تنها آفریقا بلکه جهان است.

با هم ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما زمینی استوارت از فیجی و استرالیا و اقیانوس است که ما را متحد می سازد.

با هم ما می توانیم عبور یک سیاره است که فرزندان ما در حال افتخار به ارث می برند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de