بدترین زمان برای یک بیماری همه گیر – چگونه COVID-19 فصلی و سیل باعث گرسنگی در دور افتاده آمازون

به سرعت گسترش COVID-19 یک سوم از جمعیت جهان در مستند است. در حالی که شهرهای بزرگ در حال غرق با موارد جدا جزایر اقیانوس در میان آخرین مکان در سیاره ای عاری از این بیماری است. انزوا به نظر می رسد کمک می کند تا در طول یک بیماری همه گیر.

یا آن را ؟ میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند در جدا آمازون شهرها و روستاها هستند که تنها با قایق قابل دسترسی و یا هواپیما. بسیاری از این شهرها چند روز قایق سواری از نزدیکترین شهر و برخی از روستاهای دیگر چند روز قایق سواری از نزدیکترین شهر.

و با وجود بازمانده اوایل همه گیر بدون بسیاری از موارد آمازون برزیل در حال حاضر دچار عمده COVID-19 شیوع. سیستم بهداشت و درمان از بزرگترین شهر مانائوس – سقوط فقط سه هفته پس از آن اولین مورد تایید شده و شهر در حال حاضر مجبور به دفن بسیاری از قربانیان در گورهای دسته جمعی. در حال حاضر حتی برخی از مهمترین جدا Amazonians در حال آلوده شدن.

مقامات محلی حفاری یک گور دسته جمعی برای افرادی که فوت کرد با توجه به COVID-19 در شهر مانائوس, مارس 28 سال 2020 است. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/رافائل آلوز

در خانه بمانند و یا خوراک خانواده خود را

آمازون را به واحد مراقبت های ویژه هستند و تنها در شهرستانها عمده آن است که می تواند بیش از 1000 متر از برخی شهرها – مورد همان فاصله به لندن به بارسلونا.

برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 بسیاری از Amazonians در حال تلاش برای افزایش انزوای خود. برخی از گروه های بومی در حال ساخت اردوگاه های عمیق تر در جنگل. روستاهای دیگر و حتی کل شهرستانها خود را اعلام کرده اند بسته به جهان است.

یک نشانه در Amanã ذخیره می خواند: ‘coronavirus (COVID-19) نیست گردش خود را در آن. از آن مردم است که آن را به گردش. ماندن در جامعه خود را’ و ‘نه پیاده! ما با تشکر از شما برای درک خود را. #ماندن در خانه’. پائولو Araújo, نویسنده ارائه شده

روستایی Amazonians هنوز تکیه بر بازدید از محلی شهرها برای خرید مواد غذایی تجارت و دریافت حقوق و پرداخت های رفاهی. این ارائه یک ماهواره مشکل ماندن در خانه برای جلوگیری از COVID-19 یا خوراک خانواده خود را.

این اثر در مناطق فقیرتر که در آن گرسنگی و سوء تغذیه در حال حاضر رایج است و پیش بینی می شود فاجعه بار است. کارشناسان پیش بینی است که سوء تغذیه ناشی از این بیماری همه گیر را ترک اضافی هفت میلیون کودک کوتاه قد است.

تحقیقات ما نشان می دهد که از راه دور آمازون شهرداری تمایل به فقیر خدمات عمومی, عمیق فقر و بالا بودن قیمت مواد غذایی در حال حاضر. سنتی رودخانه-خانه جمعیت چهره های زیادی از این تنهایی تا حد زیادی نامرئی در جامعه است.

ما همچنین متوجه شد که حتی در زمان عادی بسیاری از خانواده ها در دور افتاده آمازون جوامع دچار مشکل تغذیه خود بیشتر کودکان زیر پنج سال هستند anaemic.

رودخانه-خانه جوامع در میان فقیرترین و منزوی ترین در برزیل. دانیل Tregidgo, نویسنده ارائه شده

می تواند طبیعت فراهم شده است ؟

آمازون فوق العاده غنی از منابع طبیعی است. رودخانه ها و جنگل ها به احتمال زیاد به ارائه برخی از بیمه در برابر گرسنگی است.

اما در دسترس بودن منابع طبیعی متفاوت بوده و در طول سال. بسیار زیاد سیلابهای فصلی اجازه می دهد ماهی های پراکنده در سراسر جنگل آب گرفتگی برای ماه هر سال اوج دور آوریل-ژوئیه – مصادف با زمان بیماری همه گیر. آخرین تحقیقات ما نشان داد که این باعث می شود ماهی بسیار سخت تر برای گرفتن معنی بسیاری از خانواده ها در تلاش برای خوردن غذا به اندازه کافی در طول فصل آب. یک سوم خانوارهای روستايی وعده های غذایی پرش و شانس را برای تمام روز افزایش چهار برابر در مقایسه با زمانی که با آب کم شود.


ادامه مطلب: چگونه مردم بومی در آمازون
در حال مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس


مردم زندگی در دشت سیلابی نمی تواند به راحتی از ماهیگیری به کشاورزی به دلیل تورم رودخانه ها سیل تقریبا تمام زمین در بسیاری از مناطق گاهی صدها کیلومتر. خانوارهای روستاهای تکیه بر مکمل چه می توانید آنها را گرفتن و یا رشد با مواد غذایی آنها را خرید در محلی شهرهای. این بدان معناست که صف در بانک, توقف توسط بازار و از رفتن به خانه به طور بالقوه آوردن ویروس با شما.

آب بالا فصل است که همیشه مبارزه برای آمازون خانواده ها تلاش برای خوراک خود را. دانیل Tregidgo, نویسنده ارائه شده

COVID-19 و پس از آن مستند رسیده واقعا بد زمان به عنوان افزایش سطح رودخانه را تشدید کند موجود گرسنگی مجبور بسیاری از مردم را انتخاب کنید بین محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را و جامعه خود به این ویروس و خوردن.

دولت برزیل اخیر اضطراری دستمزد با هدف حفاظت از شهروندان آسیب پذیر مانند رسمی کارگران از اثرات این بیماری همه گیر. این ممکن است کمک کند اما مزایای آن می تواند جبران افزایش قیمت مواد غذایی در مناطق دور افتاده که ما مخاطبین در سراسر آمازون در حال حاضر گزارش شده است. وجود دارد هیچ راه حل آشکار, اما آنها باید شامل کمک به افراد باید از یک رژیم غذایی مغذی در حالی که قادر به جلوگیری از همسایه شهرها و شهرستانها.

اقدام به سرعت خواهد بود حیاتی برای سلامت و تندرستی از آمازون رودخانه ساکنان. سوء تغذیه در دوران کودکی است, پیامدهای مادام العمر.

پس از همه گیر شده است وجود دارد باید سرمایه گذاری قابل توجهی در کاهش فقر است. که مردم را قادر می سازد تا بهتر آب و شوک مانند COVID-19. اما فقر باید بود ٬ نه فقط از نظر درآمد. بهبود بهداشت و دسترسی به آب تمیز و بهداشت و درمان نیز حیاتی است. با عفونت های روده ای و بیماری های قابل پیشگیری مانند مالاریا رایج در مناطق روستایی و حتی مغذی ترین رژیم غذایی ممکن است متوقف نمی malnourishment.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de