با COVID-19 عفونت در حال حاضر مشهود در 176 کشور همه گیر است که مهم ترین تهدید برای بشریت پس از جنگ جهانی دوم است. سپس به عنوان در حال حاضر اعتماد به نفس در همکاری های بین المللی و موسسات پلمپ پایین.

در حالی که با شروع جنگ جهانی دوم در زمان بسیاری از مردم تعجب شیوع کروناویروس در دسامبر 2019 شد یک بحران پیشگویی. متخصصان بیماری های عفونی شده اند بالا بردن زنگ در مورد سرعت شیوع بیماری برای چند دهه. دانگ, ابولا, سارس, H1N1 و Zika تنها نوک کوه یخ است. از سال 1980 بیش از 12000 مستند شیوع آلوده و ده ها کشته و میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان بسیاری از آنها فقیرترین فقرا. در سال 2018, سازمان بهداشت جهانی (WHO) شناسایی شیوع شش نفر از آن هشت اولویت “بیماری” برای اولین بار.

هیچ کس نمی تواند می گویند ما نیست هشدار داد.

حتی به عنوان ما به حضور بی شماری شرایط اضطراری ایجاد شده توسط COVID-19 ما نیاز به فکر می کنم عمیقا در مورد اینکه چرا جامعه بین المللی بود تا آمادگی برای شیوع است که چنان اجتناب ناپذیر است. این است که به سختی اولین بار ما رو جهانی فجایع.

جنگ جهانی دوم منعکس شکست فاجعه بار از رهبران برای یادگیری درس از را 1914-1918 جنگ. ایجاد سازمان ملل متحد و موسسات برتون وودز در اواخر دهه 1940 و اوایل دهه 1950 ارائه برخی از زمینه را برای خوش بینی اما این بودند را تحت الشعاع قرار جنگ سرد. ضمن اینکه ریگان و تاچر انقلاب از سال 1980 نورد ظرفیت دولت برای رسیدگی به نابرابری از طریق مالیات و توزیع مجدد و دولت توانایی ارائه سلامت و خدمات ضروری است.

ظرفیت نهادهای بین المللی برای تنظیم جهانی شدن قرار دارند دقیقا در زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز است. 1980s 1990s و 2000s یک دوره به سرعت در حال افزایش مرزی حرکات تجارت, سرمایه گذاری ها و مردم است. شتاب جریان کالا و خدمات و مهارت های است که یکی از دلایل اصلی برای سریع ترین کاهش فقر جهانی در تاریخ است. از اواخر 1990s بیش از 2 میلیارد نفر صعود
از فقر شدید. بهبود دسترسی به, استخدام تغذیه, بهداشت و سلامت عمومی از جمله در دسترس بودن واکسن اضافه شده بیش از یک دهه به طور متوسط امید به زندگی برای جمعیت جهان است.

اما نهادهای بین المللی موفق به مدیریت ریسک حرکت نزولی تولید شده توسط جهانی شدن.

دور از توانمند سازی سازمان ملل متحد جهان است که توسط اداره تقسیم ملت ها ترجیح می دهند که به آن مراجعه به تنهایی گرسنه نهادهای طراحی شده برای حفاظت از آینده ما از منابع لازم و اقتدار است. که سهامداران آن را نمی پرسنل شکست خورده اند dismally برای اطمینان از آن می توانید ورزش حیاتی آن دستور به محافظت از بهداشت جهانی.

پروانه نقص

به عنوان جهان می شود بیشتر در ارتباط با آن نیز لزوما به هم وابسته تر می شود. این تیره کوچک پروانه نقص از جهانی شدن است که اگر به سمت چپ مدیریت نشده به ناچار بدان معنی است که ما را رنج می برند افزایش به طور فزاینده ای خطرناک سیستمیک خطرات.

یک توریست در خارج از Colosseo بنای تاریخی در مرکز شهر رم است. ایتالیا ثبت بالاترین مرگ و میر. Andreas سلرو/AFP-GettyImages

یکی از گرافیکی ترین تظاهرات بود و در سال 2008 بحران مالی است. بحران اقتصادی منعکس خطرناک سهل انگاری توسط مقامات دولتی و کارشناسان در مدیریت پیچیدگی رو به رشد سیستم مالی جهانی. جای تعجب نیست که بی دقتی از جهان, سیاسی و اقتصادی نخبگان هزینه آنها را از صمیم قلب در پای صندوقهای رای. مبارزه بر یک به صراحت ضد جهانی سازی و ضد کارشناس بلیط populists یورش برده و به قدرت است.

جسارت با خشم آنها به دنبال یک سنت باستانی سرزنش خارجی و تبدیل پشت خود را در جهان خارج است. رئیس جمهور ایالات متحده در خصوص رد تفکر علمی تولید جعلی, اخبار و دوری متحدان سنتی و نهادهای بین المللی.

با شواهدی از عفونت افزایش سریع ترین سیاستمداران ملی در حال حاضر تشخیص آسیب های انسانی و اقتصادی هزینه های COVID-19. مراکز کنترل بیماری را بدترین سناریو این است که حدود 160 میلیون دلار به 210 میلیون آمریکایی آلوده می شود در ماه دسامبر سال 2020 است. به عنوان بسیاری از 21 میلیون خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و بین 200,000 و 1.7 میلیون نفر می میرند در عرض یک سال است. محققان دانشگاه هاروارد بر این باورند که 20 تا 60 درصد از جمعیت جهان می تواند آلوده و محافظه کارانه تخمین می زنند که 14 میلیون به 42 میلیون نفر از مردم ممکن است از دست دادن زندگی خود را.

که تا چه حد مستقیم و مرگ و میر بیش از حد مانع بستگی دارد که چگونه به سرعت جوامع می تواند به کاهش عفونت های جدید جداسازی بیمار و بسیج خدمات بهداشتی و درمانی و در چه مدت عود می تواند مانع و موجود است. بدون واکسن COVID-19 خواهد بود شدیدا مخل نیروی برای سال.

که در آن آسیب خواهد بود بدترین

همه گیر خواهد بود به خصوص آسیب رساندن به فقیر و آسیب پذیر تر جوامع در بسیاری از کشورهای برجسته خطرات مرتبط با افزایش نابرابری.

در آمریکا بیش از 60 درصد از جمعیت رنج می برد از یک بیماری مزمن. حدود یک در هشت آمریکایی زیر خط فقر زندگی میکنند – بیش از سه چهارم از آنها زندگی می کنند از paycheque به paycheque و بیش از 44 میلیون نفر در ایالات متحده هیچ پوشش بهداشت و درمان در همه.

چالش های حتی بیشتر چشمگیر در آمریکای لاتین و آفریقا و آسیای جنوبی که در آن سلامت سیستم بطور قابل توجهی ضعیف تر و دولتها کمتر قادر به پاسخ. این خطرات نهفته مرکب با شکست رهبران مانند Jair Bolsonaro در برزیل و یا نارندرا مودی در هند به این مسئله را به طور جدی به اندازه کافی.

اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 چشمگیر خواهد بود در همه جا. شدت این اثرات بستگی دارد در چه مدت این بیماری همه گیر به طول می انجامد و ملی و بین المللی پاسخ دولت ها است. اما حتی در بهترین حالت آن را به مراتب بیش از که از سال 2008 بحران اقتصادی در مقیاس جهانی و تاثیر منجر به ضرر و زیان است که می تواند بیش از $9 تریلیون و یا بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی.

در جوامع فقیر که در آن بسیاری از افراد به اشتراک گذاشتن یک اتاق تک و بستگی رفتن به محل کار برای قرار دادن غذا روی میز تماس برای انزوای اجتماعی خواهد بود بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است به پایبندی به. در سراسر جهان به عنوان افراد و از دست دادن درآمد خود را باید انتظار داشته باشیم به سرعت در حال افزایش بی خانمانی و گرسنگی است.

این Mukuru Kwa Njenga زاغه در نایروبی. COVID-19 انتظار می رود که حتی بیشتر ویرانگر برای کشورهای فقیر. سیمون Maina/GettyImages

در ایالات متحده یک رکورد 3.3 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری و بیکاری در سراسر اروپا به طور مشابه در حال رسیدن به سطح رکورد. اما در حالی که در کشورهای ثروتمندتر برخی از شبکه های ایمنی وجود دارد حتی اگر آن را بیش از حد اغلب در ژنده پوش فقیر کشور به سادگی نمی باید از این ظرفیت به اطمینان حاصل شود که هیچ کس از گرسنگی می میرد.

با زنجیره تامین شکسته به عنوان کارخانه و کارگران قرنطینه می شوند و مصرف کنندگان مانع از سفر, خرید, دیگر از مواد غذایی و یا درگیر شدن در فعالیت های اجتماعی وجود ندارد و دامنه برای یک محرک های مالی. در ضمن سیاست های پولی شده و مانع به عنوان نرخ بهره در حال حاضر نزدیک به صفر است. بنابراین دولت باید تمرکز بر ارائه همه در نیاز با یک پایه درآمد برای اطمینان حاصل شود که هیچ یک از گرسنگی به عنوان یک نتیجه از این بحران است. در حالی که مفهوم اساسی درآمد تضمین تخیلی به نظر می رسید تنها یک ماه پیش از آن در حال حاضر باید در مرکز هر دولت در دستور کار است.

جهانی طرح مارشال

مقیاس و شدت همه گیر خواسته های جسورانه پیشنهادات. برخی از دولت های اروپایی اعلام کرده اند بسته از اقدامات برای حفظ اقتصاد خود را از سنگ زنی را متوقف کند. در انگلستان دولت موافقت کرده است که به پوشش 80 ٪ از حقوق و دستمزد و خود اشتغالی با درآمد بالا به £2,500 ($2,915) در هر ماه و ارائه تاسیسات به شرکت. در ما قبلا غیر قابل تصور بسته کمک از 2 تریلیون دلار توافق شده است هر چند این احتمال وجود دارد فقط آغاز است. جمع رهبران G20 نیز منجر به تعهد از $5 تریلیون هر چند جزئیات باریک هستند.

این COVID-19 همه گیر را فراهم می کند یک نقطه عطف در ملی و امور جهانی. این نشان می دهد ما وابستگی متقابل و هنگامی که خطرات بوجود می آیند و ما به نوبه خود به دولت و نه بخش خصوصی به ما را نجات دهد.

بی سابقه اقتصادی و پزشکی پاسخ در کشورهای ثروتمند است که به سادگی در دسترس نیست و به بسیاری از کشورهای در حال توسعه. به عنوان یک نتیجه غم انگیز مفهوم است که عواقب آن به مراتب شدیدتر و طولانی مدت در کشورهای فقیر. پیشرفت در توسعه و دموکراسی در بسیاری از آفریقایی و آمریکای لاتین و جوامع آسیایی معکوس خواهد شد. مانند آب و هوا و دیگر خطرات این جهانی همه گیر خواهد شد به طور چشمگیری بدتر شدن نابرابری در درون و میان کشورها است.

جهانی مارشال طرح با تزریق بودجه است ضروری و مورد نیاز برای حفظ دولت ها و جوامع است.

این COVID-19 همه گیر نیست ناقوس مرگ از جهانی شدن به عنوان برخی از مفسران پیشنهاد کرده اند. در حالی که سفر و تجارت در حال منجمد در طول بیماری همه گیر وجود دارد خواهد بود یک انقباض یا deglobalisation. در دراز مدت ادامه رشد در درآمد در آسیا است که به دو سوم از جمعیت جهان است که به احتمال زیاد به این معنی است که سفر تجارت و جریان های مالی را از سر خود را در مسیر رو به بالا.

اما از نظر فیزیکی جریان 2019 خواهد شد به احتمال زیاد به پایین در تاریخ به عنوان زمان اوج عرضه زنجیره ای تکه تکه شدن. این بیماری همه گیر خواهد شد سرعت بخشیدن به reshoring از تولید و تقویت روند آوردن تولید نزدیک به بازار بود که در حال حاضر در راه. رشد رباتیک هوش مصنوعی و چاپ 3D با مشتریان در انتظار تحویل سریع از به طور فزاینده ای سفارشی محصولات سیاستمداران مشتاق به تولید و کسب و کار به دنبال به حداقل رساندن قیمت ماشین آلات حذف مزيت هاي کم درآمد کشور است.

Coronavirus ساختار. GettyImages

آن است که نه تنها تولید است که در حال خودکار, اما همچنین خدمات مانند تماس با مراکز اداری و فرآیندهای است که در حال حاضر می تواند ارزان تر انجام شده توسط کامپیوتر در زیرزمین یک ستاد از مردم در مکان های دور. شمار این سوالات عمیق در مورد آینده کار در همه جا. این یک چالش خاص برای کشورهای کم درآمد و با یک جمعیت جوان از جویندگان کار. آفریقا به تنهایی انتظار 100 میلیون کارگر برای ورود به بازار کار بیش از 10 سال آینده. چشم انداز خود را گرفتند معلوم نیست قبل از همه گیر رخ داد. در حال حاضر آنها حتی بیشتر به مخاطره انداخته است.

مفاهیم برای ثبات سیاسی

در زمانی که ایمان به دموکراسی است که در پایین ترین نقطه آن در دهه گذشته رو به وخامت شرایط اقتصادی را مكيدند سیاسی و ثبات اجتماعی است. در حال حاضر وجود دارد فوق العاده ای اعتماد شکاف بین رهبران و شهروندان است. برخی از رهبران سیاسی در حال ارسال سیگنال های مختلط و شهروندان در حال دریافت پیام های متناقض. این تقویت خود و عدم اعتماد به مقامات دولتی و “کارشناسان”.

این عدم اعتماد را می توانید در پاسخ به بحران بسیار مشکل تر در سطح ملی و نیز تضعیف واکنش جهانی به این بیماری همه گیر.

در حالی که تماس های فوری برای همکاری چند جانبه سازمان ملل متحد است که هنوز در عمل ناپدید شده کنار قدرت های بزرگ در سال های اخیر است. امیدوار کننده برای تزریق میلیاردها و حتی تریلیون – به پاسخ بانک جهانی و صندوق بین المللی پول نیاز به سطح شیب دار تا فعالیت های خود را به تاثیر معنی دار.

با توجه به کمبود بین المللی رهبری از شهرستانها کسب و کار و philanthropies پله تا. چین رفته از تبه کار به قهرمان در پاسخ به همه گیر تا حدودی با گسترش قدرت نرم خود در قالب پزشکان و تجهیزات – به کشورها را تحت تاثیر قرار. سنگاپور کره جنوبی, چینی, تایوانی, اروپایی, ایتالیایی, فرانسوی و اسپانیایی محققان به طور جدی به انتشار و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را از جمله با پیگیری سریع تحقیق بر روی چه چیزی کار می کند.

تا کنون برخی از الهام بخش ترین عمل غیر دولتی. برای مثال شهر شبکه مانند ما کنفرانس شهرداران و لیگ ملی از شهرستانها به سرعت در حال های تمرین خوب در مورد چگونه به نگه داشتن بیماری های عفونی از گسترش آن باید به بهبود واکنش های محلی. بنیاد بیل و ملیندا گیتس کمک 100 میلیون دلار به گسترش بهداشت محلی ظرفیت در آفریقا و جنوب آسیا است. گروه Wellcome Trust Skoll Open Society Foundations بنیاد سازمان ملل متحد و Google.org همچنین پوسته پوسته شدن تا کمک.

نیازی به گفتن نیست, پیچیدگی های جهانی شدن را نمی توان با تجدید نظر به ناسیونالیسم و بسته کرد. گسترش COVID-19 باید با همین هماهنگی تلاش های بین المللی برای پیدا کردن واکسن بسیج تجهیزات پزشکی و زمانی که گرد و غبار آتشفشانی حل و فصل به اطمینان حاصل شود که ما هرگز دوباره صورت چه چیزی می تواند حتی مرگبارتر بیماری است.

در حال حاضر زمان برای recriminations: آن زمان برای عمل است. ملی و دولت های شهرستان و کسب و کار و شهروندان عادی در سراسر جهان باید به انجام همه چیز آنها می توانند به پهن کردن بیماری همه گیر منحنی بلافاصله پس از نمونه تعیین شده توسط سنگاپور, کره جنوبی, هنگ کنگ, Hangzhou و تایوان است.

ائتلاف حاضر باید منجر واکنش جهانی

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به یک جامع واکنش جهانی. گروه هفت و G20 پیشرو در اقتصاد به نظر می رسد rudderless خود را تحت رهبری فعلی. در حالی که امیدوار کننده برای اطمینان از توجه به فقیرترین کشورها و به پناهندگان اخیر خود نشست مجازی ارائه شده بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. اما این نمی تواند اجازه متوقف کردن دیگران اقدام به کاهش تاثیر COVID-19. در همکاری با کشورهای G20 خلاق ائتلاف حاضر در کشور باید گام های فوری برای بازگرداندن اعتماد به نفس نه تنها در بازار بلکه در جهانی نهاد.

اتحادیه اروپا و چین و کشورهای دیگر را به گام تا و سرب جهانی تلاش کشیدن ما را به یک پاسخ جهانی است که شامل شتاب واکسن آزمایش و حصول اطمینان از توزیع رایگان یک بار واکسن و ضد ویروس یافت می شوند. دولت ها در سراسر جهان نیز خواهد شد نیاز به اقدام چشمگیر نسبت به سرمایه گذاری های عظیم در سلامت, بهداشت و اساسی درآمد.

موقت بیمارستان صحرایی برای جداسازی COVID-19 بيمار در شورلاین, واشنگتن, ایالات متحده آمریکا. EFE-سازمان حفاظت محیط زیست

در نهایت ما را بیش از این بحران است. اما بیش از حد بسیاری از مردم فوت کرده اند این اقتصاد خواهد بود به شدت زخمی و خطر بیماری های همه گیر باقی خواهد ماند. اولویت سپس باید نه تنها بهبود, اما همچنین ایجاد یک قوی ساز و چند جانبه برای تضمین این است که مشابه و یا حتی بدتر از همه گیر هرگز دوباره مطرح می شود.

هیچ دیوار به اندازه کافی بالا است که برای نگه داشتن بیرون بعد همه گیر و یا در واقع هر یک از دیگر تهدیدات آینده ما. اما آنچه که این دیوار بالا نگه خواهد داشت این است که فن آوری های مردم, امور مالی و بیشتر از همه ایده های جمعی و همکاری است که ما نیاز به آدرس بیماری های همه گیر تغییر آب و هوا, آنتی بیوتیک, مقاومت در برابر تروریسم و دیگر تهدیدات جهانی.

جهان قبل از Coronavirus و پس از Coronavirus نمی تواند یکسان باشد. ما باید برای جلوگیری از اشتباهات در طول 20 و اوایل قرن 21st با انجام اصلاحات اساسی به اطمینان حاصل شود که ما هرگز دوباره در صورت تهدید از بیماری های همه گیر.

اگر ما با هم کار می کنند در کشور ما به اولویت بندی نیازهای تمام شهروندان ما و بین المللی برای غلبه بر شکاف است که اجازه داده اند این تهدید از بیماری های همه گیر به چرک, از وحشتناک آتش از این بیماری همه گیر یک نظم نوین جهانی می تواند جعلی. با یادگیری به همکاری ما نه تنها آموخته اند برای جلوگیری از همه گیر بعدی بلکه برای پرداختن به تغییرات آب و هوا و بحرانی دیگر تهدیدات.

در حال حاضر زمان برای شروع به ساختمان پل لازم در خانه و خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو