این موج که تونی ابوت سوار تمام راه را به بالا سقوط کرد

اما او به همان اندازه مصمم به استفاده از پلت فرم ارائه شده توسط خود گونگ توسط ضرب و شتم آن را در چنین چیزهایی به عنوان فضائل استرالیا کاهش مصرف قند. فقط به عنوان او گفت: ABC 7.30او می بیند راه رو به جلو به عنوان دولت معرفی قوانین برای محدود کردن تبلیغات برای محصولات شیرین بسیاری به ویژه در کودکان TV, بهتر, برچسب سیستم بنابراین شما لازم نیست که به یک ذره بین و یک ماشین حساب به کار کردن قند و معرفی یک مالیات بر قند نوشیدنی های شیرین شده ، هر یکی از این پیشنهادات این است که دیر هیچ ذهن و بسیار خوشحال است و این واقعیت که آنها را درایو بزرگ شکر آجیل فقط یک جایزه است. Dr Muecke یک مرد خوب و یکی به پشت.

2020 Australian of the Year winner Dr James Muecke.

2020 استرالیا از سال برنده,,,, Dr James Muecke.اعتبار:AAP

پنی قطره خواندن Pascoe

در میان چیزهای دیگر در حالی که در تابستان شکستن من مانند بسیاری از شما خواندن بروس Pascoe کتاب تاریک Emu . . . شد و بسیار تحت تاثیر قرار. Pascoe همانطور که می دانید می یابد خود را در وسط یک فرهنگ جنگ برای داشتن حال جسارت ادعا که برای اولین بار مردم بودند خیلی بیشتر از شکارچیان و جمع آوری و در بسیاری از مناطق تا به حال از سیستم های پیشرفته کشاورزی و ذخیره سازی مواد غذایی بر اساس اطراف به خوبی تثبیت روستاها. حمله به او را دارای دو شاخک: که کتاب تمام شده است و او هیچ بومی خون خود را به عنوان او ادعا کرده است.

در دومی موضوع من هیچ سرنخ هر چند هستم خوشحال به پذیرفتن او را در کلام او. و یا راه آن را می سازد تفاوت صفر به عنوان ارزش از کتاب خود.

در این موضوع از کتاب من می گویم این به شدت: هیچ کسی نیست که در واقع خواندن این کتاب می توانید می گویند او یک fantasist. برای زمانی که شما در واقع آن را بخوانید پنی قطره. وجود دارد حداقل Pascoe و حداکثر اول شخص حساب از کاشفان و مهاجران در آنچه که آنها را دیدم در اولین تماس با افراد بومی و همه را با هم مورد او این است که بی جواب – به عنوان ناخوشایند است که ممکن است برای کسانی که به دنبال تطهیر چقدر ارزشمند فرهنگ نابود شد با حل و فصل است.

تست بازیگری لغو احکام صادره ی

ضمن اعتقاد خود را ندارد و خود را فروتن خبرنگار مشغول بوده است در سالهای اخیر در حال آماده سازی برای گیل Louw برنده جایزه یک مرد بازی شاکلتون را نجاربه موزه دریایی در آخرین هفته از ماه فوریه است. من از انجام یک dramatised خواندن داستان یکی از مردان با شاکلتون در حماسه 1915 سفر از قطب جنوب به جنوب گرجستان در یک قایق. هری McNish شد نجار ساخته شده است که تا طرف قایق به آن شانس بهتری برای دریافت از طریق دریاهای آزاد و در عین حال در حالی که 24 از 27 مردان با شاکلتون دریافت آرزو قطبی مدال او به پایان رسید و زندگی بی خانمان ها در اسکله در ولینگتون. من می دانم که من می دانم بازی بد خلق ارشد کشش من چشمگیر, استعداد, اما من قصد دارم آن را به من بدهید! تمام درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه, پیاده رو, کتابخانه, و شما می توانید کتاب در اینجا. آمده است همراه!

Copy of a photo taken by Frank Hurley in 1914-15 of the James Caird being towed across ice in Antarctica by Ernest Shackleton and the crew of the Endurance.

کپی از یک عکس گرفته شده توسط فرانک هرلی در 1914-15 از جیمز Caird در حال یدک در سراسر یخ در قطب جنوب توسط ارنست شاکلتون و خدمه از استقامت.اعتبار:پیتر Rae

توییتر: @Peter_Fitz

شوخی هفته

در یک روز تابستان دو گردشگر آمریکایی در حال رانندگی از طریق ولز.

در Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwyllllantysiliogogoch آنها توقف برای ناهار و یکی از گردشگران می پرسد پیشخدمت “قبل از اینکه ما سفارش من تعجب می کنم اگر شما می تواند حل و فصل استدلال برای ما ؟ شما می توانید تلفظ جایی که ما بسیار بسیار به آرامی؟”

پیشخدمت خم و می گوید: “Burrr . . . gurrr . . . پادشاه است.”

به نقل از هفته

“من نمی تواند کمک کند اما وحشت زده است که کسی که حداقل رسانده خشونت نسبت به زنان است که بخشی از آن اجتناب ناپذیر مقاومت مواجه و واکنش است که همه ما تجربه ما به عنوان پیشگام یک راه رو به جلو اهدا خواهد شد.” – سابق استرالیا از سال روزی چوگان مانند طول می کشد هدف در Bettina Arndt – که infamously سرزنش زن قربانی یک پدوفیلیا برای او “از نظر جنسی تحریک آمیز رفتار” – پس از دریافت جایزه در استرالیا بعد افتخارات لیست.

“به درستی دولت محافظه کار [باید] آن را آسان تر برای زنان در نیروی کار به بچه ها بیشتر است. که یک مشکل واقعی در هر کشور غربی: زنان طبقه متوسط به اندازه کافی نیست بچه ها. زنان در سیستم رفاهی تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان است.” – تونی ابوت در این هفته بسیار تونی ابوت در تونی ابوت مقیاس همه چیز است.

“وجود دارد قطعا اشتباه بودهاند ساخته شده است همه چیز من انجام می دهد متفاوت است.” – نخست وزیر سابق بریتانیا دیوید کامرون به دنبال بازگشت به Brexit.

“نمیترساند از افرادی که استفاده از داروهای کاملا و کاملا شکست خورده است. آن را متوقف کرده مردم با استفاده از مواد مخدر. این نه زندگی را نجات داد. چه آن را انجام داده است مسدود دادگاه بدهد در غیر این صورت مردم بی گناه سوابق کیفری و فشار مردم به دور از, به دنبال درمان است.” – NSW سبزی MP Cate Faehrmann این سخنگو برای مبارزه با مواد مخدر قانون اصلاح کرد و گفت که او معرفی یک لایحه در این سال به decriminalise در اختیار داشتن و استفاده از مواد مخدر در NSW.

“دیگر فاصله کوتاه جنسیتی سرعت شکاف. در 5 کیلومتری مردان اجرا 17.9 درصد سریعتر از زنان در فاصله ماراتن تفاوت فقط در 11.1 درصد 100 مایل (160.9 کیلومتر) مسابقات دیدن تفاوت کوچک فقط .25 درصد و بالاتر از 195 مایل (313.8 متر) در زنان در واقع 0.6 درصد سریع تر از مردان است.” – استاد Evangelos Pappas سر فیزیوتراپی در دانشگاه سیدنی و متخصص در بیومکانیک.

“من فکر می کنم این مهم است که توجه داشته باشید که حسابرس کل را پیدا کنید وجود دارد فاقد شرایط لازم پروژه که با بودجه تحت این طرح و نه او می گویند قوانین شکسته شده بود. وجود دارد که وزرای خارجه قدرت برای تصمیم گیری در این زمینه و این که چه اعمال شد.” – اسکات موریسون شیر رقص به عنوان به سرعت به عنوان او می تواند به دور از ورزش rorts امر است.

“تنیس استرالیا رو به یک معضل: چه چیزی آنها را با خود عمه دیوانه?” –John McEnroe ارائه شفاهی سربار سر و صدا در مارگارت دادگاه جلوتر از خود را به رسمیت شناختن مراسم در میله حوضچه عرصه این هفته است.

“اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را به انتخاب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.” – مشهور آمریکایی فقیه Alan Dershowitz در سنا استیضاح محاکمه این هفته است. سلام ریچارد نیکسون? قلاب شما در واترگیت!

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de