جنگ قهرمان که نمی توان سکوت

به جای این بچه بود مرتب توسط یک معلم کودک آزار که در زمان خود بی گناهی خود سلامت روان و رویاهای خود را برای آینده است.

واقعیت این بچه با این مشخصات انتخاب شد به جای آسیب پذیر نشان می دهد که معلم احساس محافظت اعتقاد داشتند که اگر اتهامات همیشه ظاهر سیستم او را در برابر قربانیان.

کریس یکی از یک گروه از قربانیان حمله توسط مجرم کلیسا پس از آن محافظت می شود. زمانی که پوشش یو پی اس بودند در معرض, قانونی, حمله سگ شد اجازه دهید شل به قلدر آنها را به پذیرش کشید شهرک کوچک است.

Chris Pianto says it's time for action.

کریس Pianto می گوید: آن زمان برای عمل است.اعتباری:با Traynor

در یک کثیف داستان به عنوان قدیمی به عنوان زمان درنده سابق Marist برادر ادوارد آلن Swingler ساخته شده کریس احساس خاص slinging او سیگار را از سال 12 دانش آموزان و بی گاه پر از کنده درخت از آبجو و پاسخ مناسب برای مشق شب. آن آغاز شد و در سال 1971 زمانی که کریس در سال و 8 و 13 بود. این تجاوزات جنسی به طول انجامید و نزدیک به سه سال است.

حتی اگر کریس والدين منفجر سوت در مجرم جنسی در مدرسه هیچ چیز انجام شد و برای سال بود و او قادر به انتخاب قربانیان جدید در کلاس های خود تا زمانی که 14 سال بعد Pianto شات خود را در پا در غم انگیز گریه برای کمک.

در حال بارگذاری

در سال 1985 Swingler شد بی سر و صدا انتقال به نزدیکی سنت مری که در آن او تا به حال یک گروه جدید از کودکان و نوجوانان برای بهره برداری. این است که در آن کلیسا حرکت از یک عامل از پوشش تا به یک شرکت conspirator. بن شمال, یکی از کسانی که در سنت مری قربانیان. او 13 بود که Swingler شروع به حمله به او و آن هم برای بیش از یک سال است.

حتی اگر او در حال حاضر تاسیس شهرت به عنوان یک کودک مادر ودختر, Swingler هنوز اعتقاد او گونه های حفاظت شده.

او ممکن است حق اگر کاتولیک اخوان نشده بود دعوت یک خارجی را در میان خود. یک نظامی و یک جانباز که به سادگی حاضر به سکوت می شود.

Bob Thompson in his army days.

باب تامپسون در روز.

حکم افسر باب تامپسون صرف نزدیک به 30 سال در ارتش مشغول کار بر روی موشک های سنگین اسلحه و تانک. او جایزه خود را مبارزه با مدال از سال 1968 نبرد مرجان در ویتنام است.

زمانی که او در سمت چپ نظامی تامپسون آموزش دیده به عنوان یک معلم پس از نقل مکان به جیلان برای تبدیل شدن به یک محترم دبیرستان مهندسی هماهنگ کننده.

او در Corio ویژگی های مدرسه تا او آب توسط برادر باب Mears اصل سنت مری ویژگی های مدرسه.

منصوب شد سرپرست دستی و هنرهای داده شده یک دستور برای بهبود این دوره از جمله خرید کامپیوتر و تجهیزات فنی.

تامپسون بود که کاتولیک بود که مشکلی نیست تا زمانی که او با حضور در کلیسا و انجام نماز. آن را به دنبال الگویی است که تصویر همه چیز بود و واقعیت دور دوم.

او یک معلم محبوب و به عنوان او بود بخشی از کاتولیک مافیا شد محرم به معلمان و دانش آموزان به طور یکسان.

یکی ثابت موضوع از نگرانی بود که خوش برخورد مذهبی جدید, آموزش پایی مربی فنی و نقشه کشی معلم که در حال انتقال از سنت جوزف, کالج: Alan Swingler.

این بود که به سختی تعجب. تامپسون شد و هشدار داد در مورد Swingler توسط همکار معلمان از سنت جوزف در طول برنامه درسی محلی کنفرانس قبل از مجرم منتقل شد به سنت مری.

در حال بارگذاری

یک برادر که مشترک با Swingler گفته تامپسون او دوباره متخلف. دانشجویان ارشد گفته تامپسون که Swingler شد با هدف قرار دادن تاریخ و کودکان و نوجوانان و در نهایت جلب اعتماد قربانیان در سابق ارتش ،

چهار بار او با نزدیک شدن به مدیر مدرسه (دوست خود باب میرس بازنشسته شده بود) و چهار بار گفته شد به ذهن کسب و کار خود را. از جان گذشته او را به سطح بعدی و محلی Monsignor جیمز موری گفت که او آگاه بود از اتهامات اما “دست خود را بسته بود”.

پس از سومین شکایت, Monsignor موری به او گفت که او “نمی خواهم به بحث در مورد Swingler دوباره”.

اما کسی را. کارکنان از کانال هفت امور جاری برنامه Hinch آموخته کریس Pianto تا به حال شات خود را و برنامه ریزی برای مقابله با Swingler در سنت مری.

زمانی که تامپسون دیدم خدمه تلویزیون در خارج از مدرسه نظامی مرد می دانست که او در نهایت شماره برای حمله به. او در رفت و به اصل و به او گفت اگر Swingler نبود اخراج او خواهد مارس و به همه به خبرنگار خارج از دروازه. او نمی خواهد ترک تا زمانی که کودک آزار بود بوت کردن.

با توجه به Thompson, گفتگو بود “قوی و گرم” قبل از اصل پذیرش شکست به نام Swingler در و فسخ خدمات خود را. سر و سپس بیرون رفت و به خبرنگار Swingler کار نمی کند وجود دارد و خود را “نگهداری ناشناخته بودند”.

در حالی که خوار معلم داده شد وداع و کیف به علامت لحظه whistleblower کارت مشخص شده بود. به عنوان بازپرداخت تامپسون راه اندازی شد تا با به وضوح ساختگی به اتهام آزار و اذیت جنسی و اخراج در دستورالعمل موری. زمانی که تامپسون تهدید به شکایت به صورت غیر قانونی و اخراج او بلافاصله دوباره.

“من در واقع تدریس [زنان ساخته شده است که این شکایت را] بچه ها. آنها به من آمد و گفت: مادر قرار داده شد تا به آن. او وعده داده شده بود یک کار برای زندگی” تامپسون گفت: سن.

حتی پس از آن او نمی تواند سکوت و تقریبا به عنوان به زودی به عنوان Swingler درب نشان داده شد یکی دیگر از معلم کودک آزار بود نقل مکان کرد و از سنت جوزف به کمتر مد St mary’s. (St Joseph شعار بود که “در تلاش برای بالاترین”. آن را باید “حفاظت از کمترین”.)

برادر تد Dowlan جرم چندین بار در مکان های متعدد – 10 ارسال در 16 سال قبل از او روانه بازار شد به سنت مری. دوباره تامپسون منفجر سوت و دوباره هیچ کس گوش: “او بدتر از Swingler – من می توانم آن را باور نمی کند.”

از کلاس درس او را ببینید Dowlan دنبال بچه ها به توالت. “من می خواهم در آن وجود دارد و ماهی او را” او به ما گفت.

به آرامی تامپسون اقتدار بود فرسایش خود کلاس شماره منقبض خود پروژه های لغو شده و بودجه خود را کاهش داد. در سال 1991 بازنشسته شد. وجود دارد بدون خداحافظی کیف برای او.

در سال 1995 Swingler محکوم شد به مدت حداقل پنج سال بیش از سوء استفاده جنسی از چهار خیابان یوسف دانشجویان است. در سال 2018 و او را به جرم آزار جنسی دیگری در 1970s. در سال 1996 Dowlan التماس کرد گناه را به تعرض 11 پسران (او در ابتدا به اتهام حمله به 23 کودکان و نوجوانان). او محکوم به حداقل شش سال است.

در حال بارگذاری

باب تامپسون در حال حاضر 89 و زندگی در یک خانه بازنشستگی در ساحل.

او می گوید: برخی از معلمان خواهد او را با ارائه اطلاعات در حالی که “دیگر نمی خواهم به می دانم”. “هنگامی که Swingler داده شد وداع با همه آنها رفت و به این و هیچ کس گفت: یک چیز.”

با Swingler و بسیاری از دیگران وجود دارد کسب و کار ناتمام. Pianto از جان گذشته جدا شده و هنوز آسیب پذیر بود و در نهایت ارائه یک مبلغ جزئي در جبران خسارت. او تا به حال به ثبت نام بند محرمانه برای دریافت $32,000 و زمانی که او صحبت کردن جیلان تبلیغ کلیسا را تهدید به شکایت او را به دریافت پول خود را. Swingler قبلا زندانی پوشش-تا به حال شده است دمیده شده و در عین حال هنوز هم کلیسا می خواستم به قلدر قربانیان آن است.

جان حکومت یک وکیل از موریس بلکبرن بیش از 120 مشتریان در کتاب خود که قربانیان سوء استفاده جنسی. برخی از پذیرفته اند احساساتی شهرک و می خواهید آن پرداخت خود را کنار بگذارند. این جرائم ادعا رخ داده است از 1940s تا به خوبی به 1990s.

یکی از مشتریان است که بن شرق که مورد حمله قرار گرفت Swingler سال پس از کلیسا می دانست که معلم بود یک تهدید.

Ben Northeast: Looking for justice.

بن شرقی: به دنبال عدالت است.اعتبار:Simon Schuter

“برادران مسیحی رهبری در جیلان (استرالیا) می دانستند چرا که آنها تا به حال شده است بارها و بارها گفته کریس Pianto پدر و مادر می گوید:” حکومت.

“Swingler اقدامات شناخته شده بودند در خیابان یوسف سنت مری و در جیلان (استرالیا).”

بسیاری از حکومت مشتریان گفته شد اگر آنها را قبول نمی کند مقادیر ارائه شده و آنها را به هیچ چیز و اگر آنها جرأت به دادگاه باز آنها را تا پایان مالی از بین برد.

او می گوید: دولت با تغییر قانون اجازه می دهد تا شهرک های قبل از 2015 باید دوباره مورد بررسی قرار گرفت قربانیان تا 2018 که بهره برداری شد.

حکومت همواره bristled در بی عدالتی و مبارزه برای توسری خور. هنگامی که یک مدرسه پایی هم تیمی جیمز Macready-برایان بود بین رفته و آسیب دیده در یک بی معنی یک پانچ, حمله, حکومت تبدیل به یک نیروی محرکه در پشت قدم به عقب فکر می کنم جنبش است.

در سال های اخیر کلیسای کاتولیک ساخته شده است که هر تعداد از اظهارات اعتراف به گناه و ابراز تاسف برای آسیب آن غارتی پشت درهای بسته مدارس و کلیساها و پرورشگاه ها.

هنوز پشت درهای بسته حقوقی, همایش, کوچک به نظر می رسد که تغییر به عنوان کلیسا همچنان به بازی سخت توپ در جبران خسارت.

“آنها بسیار خوب و بسیار گران قیمت وکلا می گوید:” حکومت.

او می گوید: آغاز مذاکرات با خواندن همان آماده عذرخواهی “پس از آن کسب و کار به طور معمول”است.

ندامت می تواند دو معنی: ببخشید شما آن را انجام داد و یا با عرض پوزش شما گرفتار شدم.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de