ارتش ایالات متحده رسما منتشر شده سه فیلم بشقاب. چرا کسی به نظر می رسد به مراقبت ؟

در تاریخ 27 آوریل سال 2020 وزارت دفاع آمریکا با صدور یک بیانیه عمومی اجازه انتشار سه “بشقاب پرنده” فیلم های گرفته شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده خلبانان.

این فیلم به نظر می رسد به تصویر کشیدن هوابرد گرما ساطع اشیاء با هیچ قابل رویت بال بدنه و یا اگزوز انجام ایرودینامیک در راه است که هیچ شناخته شده هواپیما می تواند دستیابی به. وزارت دفاع نمی کند با استفاده از شرایط “پرواز شی ناشناس” یا “بشقاب پرنده ها” می کند اما به وضوح دولت “هوایی پدیده های مشاهده شده در فیلم باقی می ماند مشخص شده به عنوان ‘ناشناس’.”

افکار در مورد آنچه که بشقاب پرنده ها متفاوت است به طور گسترده ای از توهمات به فضاپیمای بیگانه. اما قابل اجرا محافظه کار تعریف شده است: “هوشمندانه کنترل هوابرد اشیاء نیست ظاهرا ساخته شده توسط انسان”.

تنها بخش کوچکی از بشقاب پرنده ها و گزارش های جمع آوری شده در سطح جهان در بیش از هفت دهه به نظر می رسد برای توصیف اشیاء مانند اما نیروی دریایی فیلم به نظر می رسد این لایحه مناسب. آیا چنین اشیاء وسایل نقلیه از تهاجم بیگانه یا نه صرف حضور خواهد به نظر می رسد نشان می دهد یک تهدید امنیت ملی است که تا حدودی چه چیزی باعث پنتاگون اعلام اخیر خیلی گیج کننده است.

این اولین بار است که پنتاگون علنا تایید صحت فیلم بشقاب پرنده ها. آن را باید یک اطلاعیه مهم اما به نظر می رسد که به سختی منتقل سوزن بر روی بشقاب پرنده ها اختلاف است. چرا ؟


ادامه مطلب: آیا ما به تنهایی ؟ سوال این است که شایسته مطالعه جدی و علمی


اطلاعیه جدید است اما این فیلم نیست

سه دانه دار تک رنگ مادون قرمز – ویدئو یکی گرفته در نوامبر سال 2004 دو نفر دیگر در ماه ژانویه 2015 – در حال حاضر شده است به بیرون درز آنلاین در سال 2007 و سال 2017 بود. آنها همچنین به توجه بین المللی پس از نیویورک تایمز منتشر شده آنها را به عنوان بخشی از یک دسامبر 2017 معرض در پنتاگون راز بشقاب پرنده ها و برنامه های تحقیقاتی به اصطلاح “پیشرفته هوافضا تهدید شناسایی برنامه”.

این سه فیلم منتشر شده توسط وزارت دفاع آمریکا نشان می دهد ‘ناشناس هوایی پدیده’.

آن برنامه گفته بود به رهبری لوئیس Elizondo که مدعی شده اند به ابزاری در سال 2017 نشت اگر چه پس زمینه خود شده است معتبر به سوال نامیده می شود. پس از استعفا از وزارت دفاع Elizondo بلافاصله پیوست به ستاره آکادمی علوم و هنرهای یک بشقاب پرنده پژوهش جمعی تاسیس سابق Blink 182 خواننده گروه Tom DeLonge.

در سپتامبر سال 2019 یوسف Gradisher ادعا عنوان “سخنگوی معاون عملیات نیروی دریایی برای جنگ اطلاعات” تایید صحت تمام سه فیلم در یک ایمیل به خوبی شناخته شده UFO وبلاگ به نام سیاه طاق. این توسعه به سرعت گزارش واشنگتن پست.

این فیلم بشقاب پرنده ها در, سوال, سپس, به نظر می رسد کمتر مانند یک شات از آبی و بیشتر شبیه به یک اکو در شب. آن تدریجی و مبهوت تایید توسط DoD آینه ورودی از فیلم های خود را به آگاهی عمومی است.

آیا این اتفاق افتاد تصادف یا طراحی ما هرگز ممکن است بدانند. به عنوان technoculture منتقد ریچارد Thieme است astutely مشاهده “بشقاب پرنده ها جهان است که یک تالار آینه. بشقاب پرنده ها جهان در اینترنت است که یک شبیه سازی از یک تالار آینه.”

عادی نیست اما نه به طور کامل اختراع

با وجود این دیوانه کننده refractions از بشقاب پرنده ها سوراخ خرگوش ما می توانید مطمئن باشید یک چیز است. مدرن شکل بشقاب پرنده ها حفظ مضطرب اقامت در “حاشیه واقعی”.

بشقاب پرنده ها به وضوح اشیاء معمولی مانند سنگ صندلی و یا گوشی های هوشمند است. اما نه آنها کاملا غیرمادی محصولات فرهنگی تخیل werewolves, خون آشام ها یا جن.

اگر به عنوان مورخ علم M. نورتون عاقلانه است استدلال “را به چیزی قابل مشاهده است که آن را واقعی و یا سعی کنید به” و سپس این سوال که آیا بشقاب پرنده وجود دارد یا نه تا حد زیادی بستگی بحث در مورد نمایندگی و صحت.

وقتی که می آید به پدیده های است که ممکن است مناسب به چارچوب ما از آنچه واقعی است – پدیده مانند کامپیوتر – چه نوع نمایندگی از آنها ما را به عنوان معتبر است ؟

بیشتر به طور خاص آنچه را که معتبر نمایندگی از بشقاب پرنده ها نگاه مانند? که قدرت آن را ندارند که صحت ؟ و چگونه خواهد که احراز هویت ادامه دهید ؟

چه ‘قانونی’ فیلم بشقاب پرنده ها نگاه مانند?

در او به طور گسترده ای با نفوذ 1977 polemic, در, عکاسی, Susan Sontag مشاهده “تصاویر که تقریبا نامحدود قدرت در یک جامعه مدرن عمدتا تصاویر عکاسی; و دامنه اقتدار که ناشی از خواص عجیب و غریب به تصاویر گرفته شده توسط دوربین های دیجیتال”.

در درون این پارادایم حتی فقیرترین عکس همیشه بیشتر “مشروع” تر تصفیه شده ترین و دقیق نقاشی. نیروی دریایی فیلم بشقاب پرنده ها ارائه شده است به عنوان چیزی بیش از یک عکس ، آن ارائه شده است به عنوان حرفه ای, اطلاعات جمع آوری شده توسط ماهر پزشکان.

حتی اگر ما موفق به درک کامل همه چیز را در هواپیما های پیشرفته هدف قرار دادن Forward-Looking Infrared (ATFLIR) نمایش و یا حتی چگونه این ویدئو ساخته شده است به نظر می رسد داده محور و معتبر – تصور تصریح کرد توسط دانه دار تک رنگ با کیفیت تصویر خود را.

به عنوان ناظران ما منجر به این باور است که با وجود بصری تا حدودی ناامید کننده حل, ما, مشاهده, معتبر, فیلم. در یک راه بصری ناامیدی کمک می کند تا واجد شرایط فیلم به عنوان نامزد برای مشروعیت.

حتی اگر تعداد کمی از ما می دانیم چه چنین تصویری “باید” مانند نگاه ما فرض کنیم که پس از برخوردهای بشقاب پرنده ها خود به خود هستند و تعجب آور فیلم به احتمال زیاد تا حدودی کمتر رضایت بخش است.

این انتظارات در حال حاضر یک معضل است. اگر یک تصویر از یک بشقاب پرنده است که بیش از حد روشن است به احتمال زیاد به عنوان خوانده شده به وضوح جعلی است, اما اگر آن را بیش از حد تار آن می تواند هر چیزی.

سطحی خواندن نیروی دریایی, فیلم بشقاب پرنده ها به احتمال زیاد منجر به دومی ارزیابی است. اما با توجه به ماهیت این فیلم (از آن است که مادون قرمز و نه از لحاظ فنی عکاسی بنابراین ایجاد گرما امضا از اشیاء نشان داده شده) و نهادی بافت (پنتاگون شناخته شده است برای تولید و توزیع جعلی UFO videos), آن را سخت برای جلوگیری از انعقاد این فیلم نشان می دهد واقعی فیزیکی ناهنجاری. اگر این مورد است که این امر می تواند ارزش علمی جدی و نظامی توجه که هر دو در حال حاضر به نظر می رسد وجود ندارد.


ادامه مطلب: چرا مردم شروع به باور کردن کامپیوتر دوباره ؟


‘یک جهنم از یک ویدیو’

کامپیوتر می تواند دشوار و ناراحت کننده به فکر کردن در مورد. که من استدلال کرده اند در جای دیگر یکی از نشانه های این مشکل این است که افراد و موسسات حفظ جهل خود از این وضعیت است.

مداوم استعاره در غرب UFO اساطیر است که هر رئیس جمهور آمریکا که در جریان واقعیت از وضعیت است. فعلی رئیس جمهور و فرمانده کل قوا از نیروهای مسلح ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در به تازگی منتشر شد فیلم: “من فقط تعجب می کنم اگر آن را واقعی است. که یک جهنم از یک ویدیو.”

آن نادر بود وحدت بیانیه ای از معروف تفرقه و متضاد رئیس جمهور شاید کپسوله سازی به احتمال زیاد واکنش عمومی به این آخرین قسط در راز بشقاب پرنده ها: فقط تعجب می کنم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de