از ما ” اعتبار در صحنه جهانی dims به عنوان نژادی آشفتگی ميگيرد. اما آمریکا فعالیت ممکن است یک چراغ

تظاهرات پس از پلیس با قتل جورج فلوید همچنان برای بیش از یک ماه در ایالات متحده و در سراسر جهان است. اما آمریکا بار دیگر شوکه قتل یکی دیگر از آفریقایی-آمریکایی Rayshard بروکس در بازداشت منجر به یک موج جدید تظاهرات.

داخلی ناآرامی های نژادی در آمریکا – قدیمی ترین مستمر دموکراسی در جهان است و خود درک رهبر جهانی – کشیده شده اتهام نفاق.

بسیاری از دولت ها و شهروندان جهان از جمله کسانی که در اقیانوس هند و آرام هستند سوال چگونه دموکراتیک آمریکا واقعا است.

با این حال الهام بخش, الهام بخش فعالیت توسط شهروندان آمریکایی ممکن است ارائه یک پوشش نقره ای.


ادامه مطلب: چگونه برای برقراری ارتباط COVID-19 خطر و بدون دامن زدن ضد چینی احساسات در اندونزی


نور افکن در ما نفاق

خشونت پلیس علیه مردم رنگین پوست در ایالات متحده و در این راه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به تظاهرات متعاقب آن در حال حاضر فصل جدیدی در تاریخ آمریکا نقض حقوق بشر است.

چین اغلب مورد بررسی قرار توسط ما به صورت نژادی و مذهبی و تبعیض و سرکوب فعالان سیاسی بود سریع به تماس با ما منافق.

در حالی که بسیاری از Indo-Pacific دولت ها سکوت در ایالات متحده داخلی وضعیت نژادی مشکلات ما در خدمت به عنوان یک یادآوری است که در حالی که به خود می بالد در حال bellweather آزادی این کشور تمایل دارد به یک چیز می گویند اما آیا دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ابتدا حاضر به ترویج ارزش های اخلاقی در سطح بین المللی اما او به راحتی نمی تواند طلاق خود را از ما جهانی نقش به عنوان مدافع از حقوق بشر و دموکراسی است.

برای مثال در نوامبر سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه ممنوعیت صادرات جمعیت-کنترل مهمات به پلیس هنگ کنگ. این تلاش برای وادار کردن چین و هنگ کنگ به دنبال مذاکره زیر عظیم تظاهرات ضد دولتی.

اما این لایحه در تضاد با ما’ بیش از حد زور علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و معترضان و مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی زبان در توییتر.


ادامه مطلب: اجازه دهید بحث بیشتر در مورد نژاد پرستی در اندونزی


سوال ما مشروعیت دموکراتیک

به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس تظاهرات متعاقب آن و دولت پاسخ می توان به تضعیف ما مشروعیت به عنوان قهرمان حقوق بشر و دموکراسی است.

دولت آمریکا همچنان به دنبال رهبری جهان از جمله هند و اقیانوس آرام. در ترویج دموکراسی ما نیاز به حمایت بین المللی بیشتر از هر جای دیگر دموکراسی.

در ماه نوامبر سال گذشته دولت آمریکا با صدور سند به نام “باز و آزاد اقیانوس هند و آرام” که در واشنگتن مراحل دقیق آن گرفته شده است برای اطمینان از هند و اقیانوس آرام منطقه همچنان باقی می ماند صلح آمیز و مرفه و امن است.

یکی از نکات کلیدی در سند معاملات با آمریکا تعهد به مجازات کشورها برای mistreating خود شهروندان است.

حتی قبل از جورج فلوید ‘مرگ بر آمریکا’ تصویر های بین المللی در احترام به حقوق بشر آمریکا رنج می برد به حال در چندین آسیا و اقیانوس آرام در کشور از سال 2013 تا 2018, باعث, ما گسترده دولت نظارت برنامه ها که نقض حق حریم خصوصی.

در میان متحدان در آسیا و دیدگاه های ما trended کمی رو به پایین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

ادامه نژادی آشفتگی تنها آن را سخت تر برای ما دیپلمات به گسترش پیام از دموکراسی و حقوق بشر است.

در اندونزی یکی از کشورهای بزرگتر در اقیانوس هند و آرام و سومین دموکراسی شهروندان هستند سوال ما دموکراسی است.

گفت: عقیل Siradj از کشور و بزرگترین اسلامی سازمان Nahdlatul علما است با اشاره به این که ما دموکراسی و حقوق بشر است در بحران است.

پلیس سوء استفاده از آفریقایی-آمریکایی است که جلوه ای از بحران و ما به سبک دموکراسی را نمی توان در جهان استاندارد Siradj گفته است.


ادامه مطلب: مقایسه Black Lives Matter در آمریکا و Papuan زندگی ماده در اندونزی چه شباهت ها و تفاوت ؟


الهام بخش فعالیت

آنچه که ما ممکن است از دست دادن آن از طریق دست زدن به بحران داخلی می تواند به دست آورده و توسط آن شهروندان ضد نژادپرستانه فعالیت است که طنین انداز در سراسر جهان است.

آمریکایی ها باید بیان پاسخ خود را به حقوقی بی عدالتی علیه اقلیت های اخیر قتل چند آفریقایی-آمریکایی ها از طریق چند راه از جمله رسانه های اجتماعی.

عبارات خود را به عنوان متنوع است و ممکن است هدایت سطح خود را از نگرانی با مسائل مقدار زیادی از زمان و پول و مهارت های سیاسی مانند لابی و جمع آوری کمک مالی.

آمریکا مشارکت سیاسی کردن خیابان است که اغلب از دست داده و در گزارش رسانه های به خصوص در خارج از آمریکا را نمی توان نادیده گرفت.

کسانی که در زمان کمتر و یا تمایلی به خطر سلامت خود را در میان همه گیر با پیوستن به یک خیابان در اعتراض اما باید منابع مالی را انتخاب کرده اند به شرکت های ساخت کمک های مالی به وثیقه بودجه برای کسانی که زندانی در طی تظاهرات یا به نامزدهای دموکرات و باعث می شود.

شرکت های بزرگ مانند برچسب رکورد بزرگ که بهره مند از هنرمندان در زمان توقف و ساخته شده اند موضع خود را عمومی است.

کسب و کار مانند خارج شده و جانسون و جانسون نیز تصمیم گرفتند برای شیوه های کسب و کار به نفع تنوع.

شهروندان آمریکایی از نژادهای مختلف در سنین و اقتصادی پس زمینه, مطرح, یک یادآوری به جهان استبدادی و دموکراتیک رژیم از آنچه می تواند انجام شود توسط کسانی که متعهد به دموکراسی و ارزش های حقوق بشر و شیوه های.

مبارزه خود را در برابر تعصب تبدیل به یک منبع الهام بخش برای شهروندان Indo-Pacific کشورها مانند اندونزی و هند و سنگاپور و فیلیپین و کره جنوبی و ژاپن که در حال مبارزه علیه تبعیض و ارعاب در خانه.

نژادی مشکلات در کشورهای آسیایی از محدوده وسواس با پوست روشن در هند و میکرو-پرخاشگری در سنگاپور به عدم وجود ضد تبعیض نژادی در همگن کشور با افزایش جنب و جوش کارگران مهاجر جامعه و فرهنگی خانواده مانند کره جنوبی.

در اندونزی #BlackLivesMatter به یک بزرگتر فشار به بحث تبعیض نژادی و خشونت علیه Papuans.

در راه خود را, امریکا شهروند فعالیت می تواند کمک به ما در حفظ آن مشروعیت بین المللی در زمینه حقوق بشر و دموکراسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de