تراژدی از هانا و فرزندان او باید یک کاتالیزور برای تغییر

و هانا پدر و مادر خود را توضیح داد که در یک قلب و قلب گرم شدن مصاحبه که دختر خود را در نظر نمی خودش را به عنوان یک قربانی خشونت خانگی برای بسیاری از سال به دلیل سوء استفاده نبود فیزیکی.

در حال بارگذاری

خواهد او حمایت کرده اند به اتهام “سرکوبگر کنترل” در برابر آن ، چگونه خواهد بود که باید محافظت کرد ؟ خواهد $2000 اجازه داده اند او را به فرار از چنگال او و یا فقط به اندازه کافی برای او را به پنهان کردن مانند جنایی او برای یک ماه ؟

و هیچ دستگاه ردیابی با این حال خوب می تواند به نجات هانا و کودکان از هیولا و شر و جنایت است که فرود آمد او یک هفته پیش.

ما نیاز به یک تجدید نظر. اما این شنیع قتل – به دلیل آن است که به همان اندازه آن را به عنوان یک تراژدی – ارائه انگیزه برای ما به کار با هم در یک راه شاید ما نیست و ممکن است یک میراث به ما هدیه توسط هانا.

چرا هانا قتل کاتالیزور برای Deb Frecklington و Annastacia Palaszczuk برای فراموش کردن سیاست و نشستن در کنار هم به عنوان زن قوی رهبران و ایجاد یک مسیر رو به جلو ؟

قوانین کار ممکن است در بسیاری از موارد اما این رفتار به تغییر بیش از حد. خشونت خانگی سفارشات بیش از حد اغلب شکست.

در حال بارگذاری

گاهی اوقات من تعجب می کنم که آیا آن enrages مجرم است. این بدان معنا نیست که ما نباید آنها را, اما آنچه که رویکرد مبتنی بر شواهد برای مبارزه با خشونت خانگی که ممکن است کار می کند ؟

ما در اصل عزم راسخ برای کمک به بسیاری از زنان ما نباید فراموش کنیم که شاید حداقل بخشی از راه حل نیز در آغوش مردان خوب است. مانند هانا کلارک پدر که به شدت سعی در حفاظت از دختر خود. و برادر او که بیان نجابت در مواجهه با چنین وحشت و خارج از غرفه.

مثل آن جوان مردانی که حاضر به پیوستن به بچه های نفرت انگیز و misogynistic antics از همسالان خود در سنت کوین در ملبورن شعار فحاشی در زنان جوان است.

مانند کسانی که شرکت سران امروز که پشتکار تلاش برای ترویج و مهر هر دو از تبعیض و سوء استفاده است.

مانند بسیاری از پدران که در حال تلاش برای بالا بردن دختران خود را باور داشته باشند و اعتماد به نفس به تشخیص و بد و توهین آمیز و رفتار مجرمانه.

مطمئنا که میراث ما می تواند کار برای هانا و خانواده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>