‘زمان’: با وجود درخواست از دولت هیچ نشانه ای از محاصره پایین آمدن

تورنتو — به عنوان ارثی ستاد از مرطوب’suwet’en اول ملت, بازگشت به, British Columbia, معترضان نشان می دهد هیچ نشانه ای از از بین بردن محاصره فلج کننده کشور به شبکه راه آهن با وجود مداوم درخواست از دولت فدرال است.

“زمان آن رسیده است. موانع باید پایین آمده” وزیر امنیت عمومی بیل بلر گفت: در طول یک مصاحبه با CTV سوال دوره یکشنبه تکرار نخست وزیر جاستین ترودو پیام به معترضان جمعه.

“قانون باید اطاعت شود. اما در همان زمان ما در هر راه پله از ما تعهد خود را به ادامه گفت و گو است که بخشی از کل آشتی دستور کار است.”

روز جمعه ترودو گفت: احکام دادگاه برای پایان دادن به محاصره “باید اطاعت شود” و این که “قانون باید حفظ شود.”

اما کمی تغییر کرده است در theblockade نزدیکی Belleville, Ont. مسدود کردن مهم شرقی-غربی خط راه آهن بین تورنتو و مونترال که در آن هیچ نشانه ای وجود دارد که معترضان قصد برچیدن اردوگاه خود را. در ضمن از طریق راه آهن گفت: این مجموعه به رزومه مسیرهای مشخصی از جمله آن شهر کبک-مونترال-اتاوا مسیر در روز دوشنبه.

“همه ما درک می کنیم اهمیت حل مسالمت آمیز اما سریع قطعنامه به دلیل تاثیر این موانع غیر قابل قبول است غیرقابل دفاع” گفت: بلر اشاره کرد که در حالی که دولت می خواهد معترضان به حذف محاصره و او می داند که هنوز هم وجود دارد “مقدار زیادی از کار انجام می شود” با رهبران بومی.

مرطوب’suwet’en ارثی رهبران صرف دوشنبه در نزدیکی بلویل-منطقه محاصره جلسه با چرخش پا کرد.

پس از جلسه ارثی رئیس Woos گفت که این گروه آماده بود برای شرکت در کشور-به-ملت ایران با B. C. و دولت فدرال پس از RCMP و ساحلی GasLink خود را ترک سنتی خاک و بس کار بر روی گاز پروژه خط لوله.

RCMP را “به طور موقت” بسته دور و جدا شدن که ایستاده بود در’suwet’en خاک در 29 کیلومتر را در Morice غرب خدمات جنگل و جاده و موقعیت خود را به جای آن در نزدیکی شهر هوستون, B. C. با این حال RCMP می گوید گشت ادامه خواهد داد در این منطقه است.

بلر گفت: RCMP برگزار کرده است تا پایان خود را از معامله اما اشاره کرد که RCMP نمی خواهد ترک این منطقه را به طور کامل.

“من اعتماد به نفس زیادی در معاون کمیسر در قبل از میلاد و در افسران. آنها کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای حل و فصل مسالمت آمیز این و من را تشویق ارثی ستاد به بازگشت به آن بحث و بیایید با هم کار می کنند,” او گفت:.

“نقش و وظیفه و مسئولیت RCMP است که به ارائه خدمات پلیس و حفظ امنیت هزاران نفر از مردم که زندگی در آن منطقه است. ما در حال رفتن به قادر به رها کردن آنها و پس از آنها ادامه خواهد داد برای دریافت خدمات است که آنها نیاز به از RCMP.”

او همچنین اشاره کرد که دندهای GasLink است که در روند اخذ اقامت و کار نیست ادامه خواهد داد در این سرزمین تا زمانی که مجوز صادر شده است.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im