‘وضعیت وخیم است’: استان تقلا برای ارائه مهلت برای بی خانمان در میان COVID-19

تورنتو — به عنوان چند استان اقدام به نقل مکان بی خانمان ها به خالی اتاق های هتل طرفداران در تورنتو می گویند این شهر را در حال حرکت سریع به اندازه کافی برای محافظت از آن جمعیت های آسیب پذیر.

یک گروه از سازمان های که پشتیبانی تورنتو را بی خانمان راه اندازی کرده اند اقدام قانونی علیه این شهر گفت: شکست خود را به نگه داشتن برخی از تخت در آن پناهگاه حداقل دو متر از هم جدا به منزله تخلف از ساکنان’ منشور حقوق.

اگر چه این شهر می گوید: از آن امن است 1,200 اتاق های هتل برای استفاده از پناهگاه ساکنان آن دفاع برای بی خانمان ها می گویند این شهرستان باید تسریع تلاش خود را به حرکت پناهگاه ساکنان.

“شهر نقل مکان کرد بیش از 700 نفر از پناهگاه و به هتل. که حدود 30 روز و در این نرخ به منظور روشن کردن پناهگاه به یک سطح است که از پایه سلامت عمومی استاندارد ما به دنبال در ماه و ماه” جسیکا Orkin یک وکیل به نمایندگی از برخی از سازمان ها در منشور چالش گفت: CTV تورنتو است.

“ما می گویند که دادگاه نیاز به نگاهی به این دخالت ها و مطبوعات این شهرستان به اختصاص تمام منابع مورد نیاز برای ایجاد این اتفاق می افتد در یک سریع و مناسب راه است.”

به گفته مقامات شهر وجود دارد 135 تایید موارد COVID-19 در میان پناهگاه ساکنان تورنتو از جمله 88 در مرکز خوش آمدید برای پناهندگان است.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار به نام چالش قانونی “ناامید کننده” و اشاره کرد که این شهر در حال کار خستگی ناپذیر برای به اجرا درآوردن جسمی در فاصله پناهگاه در حالی که در حال حرکت ساکنان به امکانات جدید است.

“ما باید اتاق های هتل که مرتب شده اند فراتر از آنهایی که در حال حاضر ما با استفاده از” حزب محافظه کار گفت: CTV تورنتو است.

“ما به مشورت با این افراد ما باید سعی کنید تا مطمئن شوید که جایی که ما مردم ارسال خواهد شد که همه مناسب پشتیبانی پزشکی و در غیر این صورت… آن را به عنوان ساده به عنوان تنها گفت:” کتاب یک اتاق هتل.'”

روز شنبه مقامات در بریتیش کلمبیا اعلام کرد که امنیت عمومی به منظور از بین بردن بی خانمان encampments در ونکوور و ویکتوریا و انتقال ساکنان به خالی اتاق های هتل ها در تلاش برای کاهش احتمال شیوع کروناویروس در اردوگاه.

دولت کار کرده است شهرداری ها در استان به امن 1,700 هتل و مرکز جامعه فضاهای از جمله فضاهای 686 نفر در ونکوور و 324 در ویکتوریا.

“در حالی که ترس از COVID-19 نوردد و در جوامع ما, ما همچنین باید به یاد داشته باشید کسانی هستند که در مواجهه با این بیماری همه گیر را بدون سرپناه و بدون حمایت است که بسیاری از ما را برای اعطا” B. C. امنیت عمومی وزیر مایک فرنورته گفت: روز شنبه طی یک کنفرانس خبری در ونکوور.

“این مردم با هیچ جایی برای منزوی کردن هیچ جایی برای استراحت و یا رهایی از این رو تهدید جهانی.”

آلبرتا و همچنین حمایت مالی برای کمک به باز کردن 14 جدید پناهگاه امکانات برای بی خانمان ها اشاره کرد که بیش از 400 نفر منتقل شده اند به مسکن از زمان شروع این بیماری همه گیر.

این استان همچنین به آغاز طرح تست بدون علامت ساکن در پناهگاه بی خانمان برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw می گوید: این استان نیست شناسایی هر گونه موارد COVID-19 در شهر پناهگاه است.

– با فایل های از اخبار CTV تورنتو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im