جستجو برای موثر واکسن اچ آی وی در ادامه

HIV آزمایش واکسن آغاز شده است که در سال 2016 در آفریقای جنوبی متوقف شد در فوریه سال 2020 است. مطالعه حامیان ساخته شده پس از تماس موقت نتایج نشان داد که واکسن شناخته شده به عنوان HVTN 702 جلوگیری نمی HIV. این نتیجه ناامید کننده بود اما جستجو برای موثر واکسن اچ آی وی همچنان ادامه دارد. Anatoli کمالی صحبت می کند به گفتگو آفریقا قانون مهاجرت و ملیت Skosana در مورد تحولات دیگر در این زمینه است.


چرا ما نیاز به یک واکسن اچ آی وی?

HIV همچنان خطرناک بیماری همه گیر. تعدادی از عفونت های جدید باقی مانده است – در حدود 1.7 میلیون مورد جدید در هر سال است. افراد جوان به خصوص زنان جوان حساب برای بخش بزرگی از عفونت های جدید. دانشمندان پیشرفت در توسعه ابزارهای پیشگیری از ایدز در سال های اخیر است. اما به حاشیه رانده گروه – از جمله دختران نوجوان و جوان و زنان و مردانی که رابطه جنسی با مردان – همیشه نمی تواند دسترسی به این ابزار به راحتی.

یک واکسن است که مانع از عفونت HIV را فراهم خواهد کرد طولانی مدت حفاظت و کاهش نیاز به روش های پیشگیری. این مهم است به توقف گسترش HIV در مناطق که در آن با استفاده از زمان پیشگیری از ابزار پیچیده اجتماعی و اقتصادی و سیاسی و نگرانی است. ما نمی قادر خواهد بود برای پایان دادن به این بیماری همه گیر ایدز بدون یک واکسن.

و پیشرفت وجود دارد. برای مثال بین المللی واکسن ایدز ابتکار, غیر انتفاعی, علمی پژوهشی سازمان منجر به یک برنامه شده است که پیشرفت های جهانی جستجو برای امن و موثر پیشگیرانه واکسن در حالی که ساختمان علمی ظرفیت در آفریقا است. این برنامه دارای پشتیبانی 11 بالینی مراکز تحقیقاتی و بیش از 50 دانشمندان مشغول به کار در این زمینه در کشورهای آفریقایی.

چگونه بسیاری از واکسن اچ آی وی آزمایش وجود دارد در جهان است ؟

وجود دارد بیشتر واکسن اچ آی وی آزمایش اتفاق می افتد در سراسر جهان در حال حاضر بیش از وجود دارد که در سال بوده است. حدود 40 واکسن نامزد هستند و یا در نزدیکی آزمایش های بالینی.

اما وجود چالش های متعدد علمی به توسعه یک واکسن اچ آی وی. این ویروس پیچیده است و روش هایی که تولید واکسن برای بیماری های دیگر نبوده و قابل استفاده برای HIV.

بین المللی واکسن ایدز ابتکار و شرکای آن را در طول 20 سال گذشته 33 آزمایش واکسن HIV نامزدها. این پیشرفته برای آزمایش های بالینی در 11 کشور از جمله کنیا رواندا و اوگاندا زامبیا, هند و آلمان است.

چه چیز اصلی که در حال آزمایش در محاکمات و چگونه ؟

از آنجا که HIV جهش ژنتیکی به سرعت و evades سیستم ایمنی واکسن اچ آی وی آزمایش های بالینی تمرکز بر روی انواع امیدوار کننده از روش های علمی و تئوری.

اولین آزمایش یک واکسن جدید انجام شده در انسان شناخته شده به عنوان فاز 1 مطالعات و تست ایمنی درمان است. این مطالعات همچنین ممکن است به دنبال نشانه های اولیه از اثر مانند بار ویروسی کاهش یک یا دو هفته پس از واکسن گرفته شده است. یک بار فاز 1 مطالعات در حال تکمیل واکسن حرکت به فاز 2 تست. این مطالعات جمع آوری ایمنی و دوز اطلاعات و شروع به نشان می دهد که چگونه موثر درمان زمانی است که گرفته شده برای چند ماه.

یکی از روش های مورد استفاده در متوقف HVTN 702 آزمایشی ساخته شده است در این وعده از نتایج متوسطی دیده در ارتش ایالات متحده به رهبری HIV آزمایش واکسن در تایلند در سال 2009. 2009 محاکمه اولین و تنها یکی به تاریخ نشان می دهد که یک واکسن اچ آی وی می تواند به محافظت در برابر عفونت است. اما این واکسن نامزد کاهش ميزان عفونت تنها 31 درصد و تا به حال هیچ اثر بار ویروسی.

یکی دیگر از بزرگ اثر محاکمه به نام HVTN 705/HPX2008 یا Imbokodo راه اندازی در سال 2017 و در حال حاضر 2,600 زنان داوطلب در آفریقای جنوبی. این ارزیابی یک واکسن رژیم طراحی شده برای القاء پاسخ ایمنی بدن در برابر انواع ویروس HIV گونه است.

اصلی نظری رویکرد به توسعه یک واکسن اچ آی وی با هدف جلوگیری از عفونت HIV با گرفتن بدن به تولید آنتی بادی است که مبارزه با اکثر گونه های HIV.

دو واکسن طراحی شده است برای تولید آنتی بادی در واکنش به بیرونی کت ویروس اچ آی وی. یکی از این است که در فاز 1 آزمایش با مردان و زنان در نایروبی بوستون و سیاتل.

اضافی روش استفاده از ناقل های ویروسی و ابزار مورد استفاده برای ارائه یک ژن از یک هدف پاتوژن و استنباط یک پاسخ ایمنی در گیرنده. اینها در اوایل توسعه و در حال نزدیک شدن به آزمایش های بالینی.

بعلاوه دو چند ملیتی بالینی در حال آزمایش آن است که آیا ممکن است برای جلوگیری از اچ آی وی به طور مستقیم با تزریق مردم با آنتی بادی چند بار در سال. شناخته شده به عنوان AMP مطالعات برای آنتی بادی واسطه پیشگیری از این محاکمات را به اتمام ثبت نام از 4,600 مردان و زنان در سراسر چهار قاره جهان از جمله آفریقا است.

این مهم است به یاد داشته باشید که پیشگیری ایدز واکسن مورد مطالعه در آزمایش های بالینی را شامل اچ آی وی است. حدود 30000 نفر شرکت کرده اند در واکسن HIV مطالعات در سراسر جهان در 25 سال گذشته. هیچ شده اند آلوده به HIV از هر یک از واکسن آزمایش شده است.

چه تاثیر تصمیم به توقف HVTN 702 محاکمه در آفریقای جنوبی است ؟

بدیهی است که بسیار ناامید کننده بود, اما وجود دارد بسیاری از دیگر واکسن نامزدها. ما ستایش محاکمه داوطلبان محاکمه کارگران و دانشمندان و همه همکاران است که همکاری برای ارزیابی واکسیناسیون رژیم در این دادگاه است. تلاش های خود را به رهبری ما را به درک بهتری از آنچه که آن را برای جلوگیری از جهانی اچآیوی/ایدز بحران است.

چند امیدوار کننده واکسن HIV در مراحل مختلف توسعه بالینی. ما خوشبین هستیم که یکی یا بیشتر از آنها ممکن است ما را به یک واکسن است که قابل اعتماد و جلوگیری از عفونت از طیف گسترده ای از گونه های HIV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>