یک جزء اصلی از روز قیامت توهمات است Ozymandian فروپاشی فرهنگی آیکون – مجسمه آزادی تا به گردن در افزایش اقیانوس; خانه اپرای سیدنی teetering در لبه desertified هاربر. اما ملی آیکون می تواند دو منظوره دو فرهنگ و اقتصاد با مثال کلاسیک بودن کوانتاس. زمانی که کوانتاس ایستاده بود پایین 20,000 آن 30,000 کارکنان در هیچ پرداخت جمعی وجود دارد مصرف از نفس presaging آن را به عنوان چشم انداز ملی حامل مرگ. مدیر عامل شرکت کوانتاس آلن جویس بستری به اندازه گفتن یک روزنامه نگار است که آن را “بقای اصلح”.

در حال بارگذاری

دولت متعهد $715 میلیون دلار در کمک های اما در یک صنعت با شدت کم حاشیه و هزینه های ثابت این نمی خواهد آخرین طولانی است. ملبورن و بریزبن فرودگاه اجازه می دهد کوانتاس به پارک آن هواپیما به صورت رایگان. اما برخی از هزینه ها مانند هواپیما, اجاره, هزینه ها نمی توان چشم پوشی کرد. سال گذشته کوانتاس صرف $264 میلیون اجاره. این اجاره پرداخت می شود در دلار است. به عنوان دلار استرالیا همچنان به اسلاید این پرداخت خواهد بالون در همان زمان که این صنعت درآمد تبخیر می شود. دولت نمی خواهد اجازه می دهد که عمده شرکت های هواپیمایی به زیر بروید: در یک کشور به عنوان بزرگ به عنوان استرالیا سفر هوایی یک ضرورت است. اما تقاضا برای مسافرت های بین المللی است که بعید است برای دیدن هر معنی دار بهبود تا اواخر سال 2020 و یا حتی 2021. در آن صورت دولت ممکن است مجبور به شروع nationalising هواپیمایی همانطور که ایتالیا را با Alitalia.

وجود خواهد داشت اما فرهنگ راحتی – انتظار است که مصرف کنندگان قادر خواهد بود برای پیدا کردن آنچه آنها می خواهند هر زمان که آنها می خواهند – خواهد بود به پایان رسید و حداقل در میان مدت. وحشت خرید فشار خواهد شد تا قیمت مواد غذایی که در حال حاضر می زنیم تا به لطف خشکسالی و bushfires. در نتیجه کسانی که قصد گرسنه در حال حاضر خواهد شد گرسنه هنوز هم در حالی که کمتر مکان به تماس برای کمک. حتی قبل از بحران وجود دارد 116,000 افراد بی خانمان در استرالیا: افزایش نرخ بیکاری و بالقوه هادلی ارسال خواهد شد این رقم شاید قرار دادن بی حد و حصر استرس در سرپناه و مواد غذایی سازمان های خیریه که برخی از آنها شده است فلج اخیر کاهش بودجه. Foodbank استرالیا بزرگترین غذایی تسکین سازمان دهکدهای از دست داد $1,073,000 پی در پی دولت در کاهش بودجه پس از 2015 – آخرین بود که فقط یک سال پیش.

The culture of convenience around food will be finished.

فرهنگ به راحتی در اطراف غذا به پایان خواهد رسید.اعتبار: جینی Barrett

یک بحران مانند این می تواند تاکید یک کشور اساسی واقعیت. یکی از این واقعیت برای استرالیا این است که ما یک کشور جزیره. ما با تکیه بر پورت برای تجارت است. حدود 98 درصد از کالاهایی که وارد این کشور – US$235 میلیارد دلار در سال 2018 – می آید در کشتی. این شامل همه چیز از گوشی های تلفن همراه به قلب دارو و نفت خام و قهوه و ماشین. استرالیا در پاسخ به کروناویروس می تواند به شدت مختل کردن این. دریایی ایمنی کوئینزلند را ممنوع اعلام کرد کشتی های تجاری از کشور چین, ایتالیا, ایران و کره جنوبی از وارد کردن پورت در کوئینزلند تا 14 روز سپری شده پس از آنها به سمت چپ خود را به نقطه خروج. همان اعمال محدودیت برای پورت بتنی در سیدنی. کشتی کانتینر خروج از هاب حمل و نقل مانند تماس yantian در جنوب چین را در حدود نه روز برای رسیدن به بریزبن و 10 روز برای رسیدن به سیدنی. اگر آنها مایل به حوض در بریزبن و سپس آنها را مجبور به نشستن در سواحل برای پنج روز دیگر در چه حمل و نقل استرالیا برآورد می شود هزینه حدود 25000 $در روز. اگر یک راه حل است که این هزینه های اضافی خواهد گذشت بر روی واردکنندگان و در نهایت به مصرف کنندگان است.

ما در یک جهانی اقتصاد که در آن مصرف کننده محصولات اغلب با هم قرار داده و با استفاده از تعداد زیادی از تکه های کوچک از سراسر جهان است. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که زنجیره تامین است که خوراک این سیستم شکستن به عنوان بسیار به احتمال زیاد در ماه های آینده? اگر کمبود وجود دارد از باندهای الاستیک که نگه ماسک صورت درست در جای دیگر باید یک ماسک صورت; به همین ترتیب اگر شما یک کمبود کالاهای اساسی مورد نیاز به اصلی که الاستیک به صورت. ما در حال حاضر دیده می شود جهانی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و تست کیت. این خطاب خواهد شد, تا حدودی به دلیل آن است به آنها رسیدگی شود. اما بیشتر کمبود در راه هستند و در مناطقی که سخت تر خواهد بود به پیش بینی.

در آخر هفته رفتم به مرکز خرید محلی به دنبال هری پاتر اره منبت کاری اره مویی پازل. من رفتم به مغازه ها, اما آنها تا به حال همه به فروش می رسد. کمبود اره منبت کاری اره مویی پازل به نظر نمی رسد مانند یک معامله بزرگ تا زمانی که شما متوجه است که در برخی از مراحل به زودی 9.5 میلیون خانواده خواهد بود محدود به خانه های خود را برای یک دوره نامحدود با کمی به کار اما تماشای تلویزیون و صحبت کردن با یکدیگر است.

For some, lockdowns will inflict extreme levels of loneliness.

برای برخی از مستندات را تحمیل شدید سطح از تنهایی.اعتبار:لوئیس Kennerley

در سال 1971 دانلود فیلم The Omega Man چارلتون هستون در نقش رابرت نویل یک ما پزشک ارتش است که تنها بازمانده از شیوع در سراسر جهان جنگ بیولوژیکی. نویل که صرف فیلم پاره شدن در اطراف یک ترک لس آنجلس در یک گیلاس قرمز تبدیل تزریق کرده تا خود را با یک واکسن آزمایشی ارائه خود ایمنی. اما او احاطه شده توسط تنهایی; او haggles بیش از یک تجارت در مقابله با یک مرده در ماشین فروشنده و پخش بی پایان بازی شطرنج با یک مجسمه نیم تنه از ژولیوس سزار. هنگامی که من به تماشای این فیلم به عنوان یک پسر این صحنه که با من ماند ،

“انسان باید یک بیولوژیکی ضروری به دنبال شرکت می گوید:” پروفسور مارک Stears مدیر سیدنی سیاست آزمایشگاه در دانشگاه سیدنی است. “ما تبدیل به ناخوشی اگر ما قادر به معاشرت.” برای برخی از مردم به خصوص به طور فزاینده تعداد زیادی از ما که در حال حاضر زندگی می کنند به تنهایی مستندات را تحمیل کشنده سطح از تنهایی.

حتی اگر استرالیا به نحوی اجتناب مستند باشگاه shutdown ویرانگر خواهد بود. برخی از 7 میلیون استرالیایی اعضای یک باشگاه ثبت شده و تقریبا 60 درصد از آنها بیش از 50 سال سن. برای بسیاری از این افراد به باشگاه اصلی خود را اجتماعی و خروجی. “دولت باید به آمده تا با یک طرح برای چگونه مردم خواهد بود قادر به حفظ طولانی از انزوای اجتماعی می گوید:” Stears. نیویورک شهردار اندرو کومو است به دادگاه تجدید نظر به روانپزشکان و درمانگران برای کمک به راه اندازی یک شبکه برای ارائه به سلامت روان کمک به کسانی که به تنهایی زندگی می کنند. دولت در اینجا اعلام کرده است telehealth ابتکار به ارزش $669 میلیون.

Coronavirus است و باعث هرج و مرج به دلیل آن است که یک چند متغيره مشکل دوم و سوم سفارش اثر است که در هم تنیده هستند که این همه اما غیر ممکن است به کسی را دست انداختن آنها را از هم جدا. یکی از این اثرات را می توان در دادگاه خانواده که در آن رسیدگی پرتاب شده است به آشفتگی. در هفته گذشته شاهد یک کاهش ناگهانی در طلاق اموال پدر و مادر و برنامه های کاربردی. این در درجه اول یک مشکل مالی: در زمان بی ثباتی اقتصادی مردم تمایلی به استخدام یک وکیل; دیگران نمی توانیم به حرکت به جای آن ترجیح جدا زیر یک سقف. اما اگر شما زندگی می کنند با سوء استفاده شریک این دستور غذا برای فاجعه است.

گزارش خشونت خانگی سه برابر شده در چین در طول دوران اخير از انزوا. مدیر اجرایی زنان ایمنی NSW هیلی پرورش گفت: کارگران خط مقدم در حال حاضر در حال آماده شدن برای “افزایش نرخ” خشونت خانگی است. روز یکشنبه دولت گفت: 150 میلیون دلار را نسبت به طیف وسیعی از مشاوره و پشتیبانی خدمات, اما ممکن است این پیچیده محدودیت های چهره به چهره و تماس با.

اجتماعی فاصله یکی از موثر ترین راه برای جلوگیری از ویروسی شدن اما تخمین زده می شود که حداقل 80 درصد از مردم را به همکاری برای حداقل 13 هفته آن را به کار. که ممکن است حدود 10 هفته بیش از حد طولانی برای بسیاری از استرالیایی ها.

در حال بارگذاری

“یک تئوری وجود دارد از توجه و خستگی نشان می دهد که مردم شروع به تبدیل شدن به سهل انگاری در رفتار خود را بعد از چند هفته می گوید:” استاد Salvatore Babones یک جامعه شناس از دانشگاه سیدنی. نه هوشیار بودن در مورد اجتماعی فاصله و یا در واقع یک مستند خطرات دوم و یا حتی سوم موج از عفونت. اگر اتفاق می افتد که عواقب می تواند دلخراش.

“احتمال خشونت را افزایش می دهد دیگر بحران می رود و می گوید:” لوی غرب مدیر مطالعات تروریسم در Charles Sturt University در کانبرا است. غرب به نقل از این نظریه برای اولین بار پیشنهاد کرد در سال 1906 توسط نویسنده آمریکایی آلفرد هنری لوئیس که “وجود دارد نه تنها وعده های غذایی بین انسان و هرج و مرج”.

“مواد غذایی است که فقط کالا نیست که باید جایگزین می گوید:” غرب است. “اگر هیچ بنزین شما راه رفتن. اگر هیچ نور شما استفاده از یک شمع است. اما مواد غذایی به تحمل آن نبود و تحمیل بر شما از جان گذشته نیاز است.”

بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست مشغول به کار بودند در کافه, سینما, رستوران ها و کافه ها. “که نوع کار نمی کند و قرض خود را به squirrelling دور بارانی-صندوق روز می گوید:” غرب است. “اگر این افراد نمی دریافت پول به حساب های بانکی خود را به زودی و منظور من در عرض یک یا دو هفته تمایل خود را به بازی همراه با جامعه مدنی شروع به کوچک شدن.

“تصور کنید کسی که فقط شغل خود را از دست می گوید:” غرب است. “او نمی تواند کار خود را میبیند در یک صف با مردم او را درک به عنوان ‘مهاجران’. آن را برای او را به فکر می کنم که “سیستم سازمان یافته علیه مردم مثل من’.” در حال حاضر جناح راست افراطی در ایالات متحده شده اند بهره برداری است که خشم. به غرب آن قرار می دهد: “این طلا برای آنها است.”

حوزه اقتصاد است که بر اساس این فرض از همه چیزهای دیگر باقی مانده برابر است. داده X قیمت Y خواهد بود تا همه چیز مساوی می شود. همان را می توان گفت در جامعه است. تنها مشکل این است که هیچ چیز برابر است در حال حاضر. همه چیز در حال تغییر است. استرالیا مانند یک سنگ نورد پایین کوه. هر جا که ما در نهایت ما در حال رفتن به کبود و خونین و شکسته.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو