یک گروه از سگهای است که تغییر این دوره از لیزا سفید زندگی محدود در روستایی NSW خانه در انتظار ورود ما. ما درایو به حیاط انتظار این نوع از داد و بیداد, زیادی, ارضی سگ معمولا به نوبه خود برای غریبه ها. با این حال حتی زمانی که ما گام به گام بر روی ایوان وجود دارد پارس یا growls تنها birdsong و سکوت.

وجود دارد واقعا 10 لوح المركم در آن وجود دارد ؟

من به دنبال از طریق یک پنجره و دیدن سگ ایستاده با دقت در ردیف نگاهی به من دهان خود را تنظیم در آنچه به نظر می رسد مودبانه لبخند می زند. هنگامی که سفید باز می شود درب آنها سر خوردن و جریان سکوت در اطراف ما مانند آب در اطراف یک مانع خود را گرم و بدن نرم و قابل انعطاف است.

“اکثر لوح المركم باید calmest شیرین ترین طبیعت می گوید:” سفید. “که کاملا باور نکردنی با توجه به آنچه که آنها از طریق بوده است.” او به عنوان توصیف ریشه های نجات او و پرورش, موسسه خیریه دوستان از سگ تازی (FOTH) یک زن به نام مولی خم در برابر سفید بر روی نیمکت و بسته چشم او خوش.

به زودی بسیاری از سگ های در حال انجام چه این معروف “تنبل” نژاد بهترین کند: کاملا خواب با پاهای خود را در هوا یک خفا انجام دادن و حتی جوان سالم لوح المركم افراط در صورت به شگفت آور 22 ساعت در روز است. یک استثنا در این صبح بزرگ سفید نر که sidles سپس نوبت و gooses من با شور و نشاط خود را با فاق بالا پوزه.

“اوه!” من گریه لحظه ای هوابرد. “چه نام خود را بزرگ پسر؟” “که ویلی می گوید:” و ما تمام کرک کردن.

ویلی پس زمینه است که بسیار کمتر سرگرم کننده تر از حزب ترفند. چهار سال پیش او در میان 19 نیمه گرسنگی سابق مسابقه سگ نجات توسط سفید و داوطلبان از بوش ملک که در آن زندگی می کردند با لغو مربی که ساکن میان آنها در یک humpy. “این یک وضعیت وحشتناک,” او می گوید. “سگ شد همه وحشی فقط زندگی در paddocks با زخم بیش از همه آنها را از مبارزه است.”

تبلیغات

پس از nursed بازگشت به سلامت و به عنوان ارزیابی پتانسیل حیوانات خانگی در FOTH داوطلب فاستر خانه های بسیاری از لوح المركم بودند re-homed برای زندگی کردن خود را 10 تا 14 سال طول عمر با به طور معمول اختصاص داده شده تحسین از این نژاد است. ویلی عمیقا آسیب دیده ماند برای سال در اموال را در Dunbible نزدیکی Murwillumbah در شمال NSW که در آن یکی از سه دختر – لاکی در حال حاضر 13 – صرف ساعت در روز پیشرو او در مورد آرام بخش و ترس خود را.

“او بسیار ناراحت شد که ما او را در بر داشت یک خانه جدید می گوید:” سفید. “اما او آمد در اینجا پس از سه سال به این دلیل که صاحبان نمی تواند نگه داشتن او را ندارد. او 10 در حال حاضر این است که در آن او می مانم.”

از سال 2003 زمانی که او شروع به او را نه برای سود نجات خیریه برای مسابقه صنعت دور سفید و اعضای قلمرو گسترش از عمل به جنوب شرق کوئینزلند – باید re-homed 2000 لوح المركم, 800 از آنها را از طریق تصویب سفید آب و هوا مورد ضرب و شتم کلبه در مسیر به زندگی جدید خود را به عنوان حیوانات خانگی. عزم خود را برای انجام کاری در مورد گریم تلفات و تازی “تفریط” (به تعبیری می رود) دارای هزینه سفید – که همچنین با این نسخهها کار پاره وقت در اداره بیمارستان – مقدار زیادی از پول و تقریبا تمام اوقات فراغت خود را.

با این حال او همچنان نا امید توسط چند سگ در حال دوباره homed در مقایسه با اعداد هنوز در حال تربیت در صنعت: “از سال 2000 ما کمک کرده ایم به نظر نمی رسد مانند بسیاری به من, به خاطر دهه صنعت پرورش در اطراف 20,000 لوح المركم یک سال که تا 17,000 یک سال شد ‘هدر’ و یا کشته شدند. تعداد کسانی که ظاهرا در حال حاضر کاهش یافته است اما با وجود این صنعت تصویب برنامه وجود دارد هرگز به اندازه کافی برای خانه های ناخواسته سگ. و مگر ما توقف مسابقه آنها هرگز وجود داشته باشد.”

هیچ آمار تعداد لوح المركم تربیت و یا قرار دادن سالانه در دسترس هستند از این صنعت به طور مستقل اداره دولت و قلمرو حوزه های قضایی است. مسابقه تازی در استرالیا و نیوزیلند است نظارت لوح المركم استرالیا با مسئولیت محدود (GA) که مدیر عامل – چری elizabeth banks – می گوید خوب آخر هفته که GA هنوز هم “در فرایند هدف گذاری سازگار ملی اطلاعات در چارچوب” به ارائه آمار و ارقام برای تازی پرورش و کشتن از سر ترحم. “به مراجع قضایی سراسر کشور کاملا متعهد به رفاه لوح المركم و پس از مسابقه زندگی از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که در زندگی کسانی که سگ است که آن را به این آهنگ می گوید:” elizabeth banks.

سفید شده است افسون توسط لوح المركم پس از اولین برخورد او را با یک نر در یک قفس در یک پوند در نزدیکی سر پشم ونخ راه راه در سال 2002. او می رفته و در آنجا با خانواده اش برای پیوستن به پشم ونخ راه راه شایر شورای نجات و تصویب گروه دوستان از پوند, اما نمی توانستم اشک خودش را به دور از باند شکاری, تماشای او را از طریق میله های زندان.

“در حالی که من در توصیف او یک پوند کارگر گفت:” اوه نگاه نکنید که یکی آن را تنها در اینجا به خواب قرار داده است.’ “بازگشت هنگامی که کمی شناخته شده بود در مورد نژاد شوراهای تا به حال یک سیاست نیست دوباره-خانگی ولگرد لوح المركم اما سفید نمی تواند محکوم چهره زاده (به عربی برای “خوش شانس یک”) از افکار خود را. در روز او می خواهم صحبت راه خود را در اطراف نوار قرمز و آورده زاده که در آن آرام, سگ ماده, مخلوط مسالمت آمیز با خانواده دامگاه از گربه, خرگوش, خوکچه هندی, chooks و اسب. “آغاز شده است که در مسیر جدید در زندگی,” او می گوید. “من یک مقدار زیادی از تحقیقات به آنچه اتفاق می افتد به لوح المركم و من وحشت زده شد.”

تبلیغات

در حال بارگذاری

زمانی که او آغاز شده و دوستان علاقمند در صنعت های مختلف دولت و قلمرو تازی تصویب برنامه های (شکاف) در مراحل ابتدایی خود وجود دارد و تنها یک مستقل تصویب گروه مستقر در غرب استرالیا. (مسابقه صنعت-کنترل فاصله سازمانهای کار در سراسر کشور به جز در کوئینزلند که در آن شکاف است که بخشی از دولت بودجه کوئینزلند مسابقه یکپارچگی کمیسیون و عمل که در آن مسابقه تازی ممنوع اعلام شد و در سال 2018 است.)

اکثر [تربیت-برای-مسابقه سگ ها] صرف تمام زندگی خود را در قفس یا آشیانه, به طوری که آنها باید یاد بگیرند که چگونه به زندگی به عنوان انسان مى باشد.

دوستان علاقمند را به لیزا سفید.

FOTH است که در حال حاضر در میان بزرگترین در حدود یک دوجین از جمله مستقل سازمان در سراسر کشور است. آن را می شود بیشتر از آن سگ از صاحبان و پرورش دهندگان و مربیان که انتظار می رود به دنبال خانه برای سگ هایی که ساخته نشده و آن را به عنوان روروک مخصوص بچه ها و یا دچار آسیب و یا رسیده رقابتی خود را با استفاده از-سن بین دو تا پنج سال.

“آنها با ما زندگی می کنند تا زمانی که ما می توانیم ارزیابی شخصیت خود را پس از آن در ما داوطلب خانواده ها تا زمانی که حق خوانده اصلی در دسترس می شود” توضیح می دهد که سفید است. “اما اکثر [تربیت-برای-مسابقه سگ ها] صرف تمام زندگی خود را در قفس یا آشیانه, به طوری که آنها باید یاد بگیرند که چگونه به زندگی به عنوان انسان مى گردد.

به عنوان سفید را می بیند آن را یک مشکل عمده با تصویب سیستم است که راه greyhounds زندگی می کنند به عنوان روروک مخصوص بچه ها و یا حتی بالقوه روروک مخصوص بچه ها اغلب باعث می شود آنها را نامناسب به عنوان حیوانات خانگی: “آنها در انزوا نگه داشته و تشویق به تعقیب lures بنابراین آنها اغلب تهاجمی با مسائل اضطراب و باید باز آموزی به عنوان حیوانات خانگی. اما برخی از آنها هرگز خواهد بود مناسب است.”

نژاد همچنین به عنوان شناخته شده sighthounds, به دنبال طعمه دید به جای عطر و بوی. سگ باید غریزی شکار درایو که – اوج فریب آموزش – می توانید آنها را خطرناک در اطراف حیوانات کوچکتر. “آنها حتی تعقیب یک کیسه پلاستیکی باد در باد” می گوید: سفید. “به همین دلیل ما خیلی دقیق مورد ارزیابی هر یک از حیوانات و پیدا کردن صاحبان جدید که درک نژاد است. چون ما نمی خواهیم سرفصل در مورد یک تازی حمله به کسی کرکی کمی سگ.”

تبلیغات

اما آن را حیوان خانگی گربه ها هستند که بیشتر در معرض خطر است. با توجه به اطلاعات ارسال شده از سوی تازی تصویب برنامه در NSW تنها 5 تا 10 درصد از لوح المركم هستند “گربه تحمل” – و پس از آن تنها در صورتی که گربه های یک خانه با یک تازی زندگی به طور کامل در داخل خانه. Moggies کنار شکاف مواد تبلیغاتی است خوش بین در مورد “بازنشسته” لوح المركم بودن تمیز و خوش مشرب حیوانات خانگی مناسب برای زندگی در آپارتمان یا آپارتمان. آنها نیاز به کمی ورزش دچار چند بیماری های ارثی, مخلوط به خوبی با سگ های دیگر اگر “معرفی صحیح” هستند آسان به خوراک و داماد و در اکثر موارد “مناسب و سالم و در نخست از زندگی خود را” با وجود برخی از داشتن “جراحات جزئی که آنها را متوقف رقابتی بودن در مسیر”.

تا ماه ژوئن 2019 همه پت لوح المركم در NSW بود محدود است. این مقررات در حال حاضر توسط یک استرالیا گسترده “آزمون خلق و خوی” انجام شده توسط شکاف سازمان. سگ که تصویب آزمون صادر شده با رنگ سبز قلاده به معنی خود پوزه وضعیت.

در اموال خلق و خو تست است که با کمک جک کوچک اما چابک سه پا جک راسل تریر خانواده مصوب سال پیش و به شوخی لقب “تازی طعمه”.

“ما او را به خاطر ما می خواستم به می دانم که چگونه ما لوح المركم شد با یک سگ کوچک می گوید:” سفید. “جک هرگز مورد حمله قرار گرفته توسط هر یک از آنها. در واقع او را رئیس و واقعا به آنها برای چه!”

بسیاری از FOTH دائمی خانه های بنیادی از آن تبلیغات در جامعه بازارهای در NSW, Qld و عمل می کنند. داوطلبان راست gazebos که در آن گروه از لوح المركم کاهل مورد ابتلا توجه عابران. “تنها راه برای ایجاد دراز مدت تغییر دهید برای این سگ است به آنها را در مکان های که در آن مردم می توانند آنها را تامین کند و باید خود را از تصورات غلط را به استراحت” دلایل سفید.

قادر به دیدن تا 1000 متر لوح المركم اعتقاد بر این بود که قدیمی ترین خالص-تربیت سگ.

در سطح حداقل مسابقه صنعت اتخاذ یک تازی روابط عمومی فشار به نظر می رسد به کار. از بوش شهرها به شهرستان درونی حوزه در سراسر کشور به دوک وار speedsters پاپ تا همه جا: پله با بشر اصحاب خود را برای اولین بار ماشین سواری, خمیده به آرامی در کافه ها و یا کوه پیمایی در مورد در گروه های سازمان یافته توسط افرادی که تنها ارتباط اجتماعی است که یک مشترک عشق و شیفتگی های باستانی نژاد است.

تبلیغات

Sighthounds یا “خاکستری” به عنوان لوح المركم بودند در طول تاریخ شناخته شده هستند بخشی از یک سگ گروهی (همراه با ایرلندی wolfhounds افغان, Borzois, deerhounds, whippets و دیگران) که شکار بیشتر توسط چشم. قادر به دیدن تا 1000 متر آنها اعتقاد بر این بود که قدیمی ترین خالص-تربیت سگ با منابع تاریخی ارتباط آنها را به سلتیک اروپایی ها به عنوان دور برگشت به عنوان 8AD. در پرواز هستند دوم-سریع ترین موجودی چهار پا بعد از یوزپلنگ ضربه سرعت 70km/h مسافت های کوتاه.

مدرن, مسابقه تازی ناشی از ورزش از coursing (محبوب در میان پس از فرود تربیت سگ وارد اینجا با اولین ناوگان) که در آن خرگوش, خرگوش های صحرایی رقابت و کوچک دیگر قربانیان منتشر شد, اجرا کردن و پاره پاره با لوح المركم, تشویق توسط تجمعات رم-شارژ “آقایان”.

مسیر مسابقه با استفاده از مکانیزه lures آغاز شد و در آمریکا در اوایل قرن گذشته است. بریتانیا و اروپا و استرالیا در زمان wagered سگ مسابقه به زودی پس از آن. اگر چه رسما ممنوع, زنده طعمه رسوایی باقی بماند هر کجا که سگ مسابقه رخ می دهد. استرالیا اخیر در ماه نوامبر سال گذشته درگیر تعلیق سه ویکتوریا مربیان گفته با استفاده از possums به عنوان طعمه زنده است.

اما بزرگترین لرزش تا این صنعت در استرالیا پس از یک مشترک رسیدگی به تازی مسابقه توسط ABC چهار گوشههمراه با سیدنی هرالد صبح و عصر در 2015. این منجر به یک کمیسیون ویژه تحقیق در NSW که در بر داشت که تا 20 درصد از مربیان که در دولت همچنان پابرجاست زنده طعمه. این کمیسیون همچنین دریافتند که بیش از پرورش و متعاقب euthanising از سگ به معنای این صنعت تا به حال موفق به دیدار با انتظارات جامعه است که آن را اخلاقی و انسانی است. “صنعت شکست خورده است و برای رسیدگی به این موضوع از اتلاف موفقیت و [با توجه به تاسیس آن اقتصاد] به نظر می رسد بعید است به انجام این کار در آینده قابل پیش بینی” این کمیسیون اشاره کرد.

در حال بارگذاری

با توجه به RSPCA وب سایت سگ بیش از عرضه است “تشدید انگیزه های مالی برای پرورش ظاهر هزینه ها و فریب پول جایزه و … آمار در سرنوشت ناخواسته لوح المركم نیست منتشر شده توسط, صنعت, اما بر اساس اطلاعات موجود … بین 13,000 و 17,000 سالم لوح المركم هستند euthanised تازی مسابقه صنعت هر سال در استرالیا است.”

در عین حال اگر چه چنین رفاه نگرانی منجر به کاهش تجاری سگ مسابقه در سراسر جهان (آن را در حال حاضر غیر قانونی در 40 ایالت در ایالات متحده, که در آن آهنگ در ادامه به نزدیک) استرالیا صنعت به راحتی بزرگترین هشت کشور که در آن مسابقه رخ می دهد همچنان به رشد. در این گزارش هنوز جذب حدود 4 میلیارد دلار در سال در شرط عمدتا از دوستدار فوتبال که به ندرت بازدید از یک مسیر اما شرط توسط تلفن و یا آنلاین. حمایت مالی توسط دولت و قلمرو دولت آن باقی مانده خود تنظیم شده است و به شدت توسط منابع صنعت سیاستمداران سیاسی لابی و دوستدار فوتبال خود را به عنوان سابق NSW Liberal برتر مایک بیرد – که محبوبیت کاهش یافت به عنوان یک نتیجه از تلاش برای ممنوعیت ورزش در دولت خود را در سال 2016 می توانند گواهی دهند.

تبلیغات

در سراسر جهان تازی تصویب جنبش باعث در اوایل 2000s با پوشش رسانه ای از رفاه حیوانات مسائل – اتحاد برای برخی از زمان تبدیل به هر دو اجتماعی و سیاسی موضع در برابر سگ-مسابقه میباشد.

Susan Cooper – in her noblewoman outfit – at her Gold Coast home with her three greyhounds (from left) Rory, Lucy-lou and Marley.

سوزان کوپر – در noblewoman لباس در ساحل طلا با سه لوح المركم (از سمت چپ) روری لوسی-لو و Marley.اعتبار:Paul Harris

در آن زمان او به تصویب رسید دوم از سه لوح المركم از طریق دوستان از سگ تازی, سوزان کوپر تا به حال به آن اعتراف: او یک “بیت” وسواس. “این چیزی بود که بیشتر از نرمال عشق مردم باید برای سگ خود را,” او می گوید: حلقه دار را به آرامی خرخر کردن سگهای در خانه اش در Gold Coast کشور ، “من نیاز به صحبت با کسی در مورد رشد وسواس بنابراین من شروع به اویختن با دیگر افرادی که لوح المركم. افرادی که درک شده است.”

این روزها مانند لیزا سفید کوپر ارتباطات اجتماعی تشکیل شده تقریبا به طور کامل از “Houndy مردم” به عنوان آنها تماس خود را. کوپر پیاده روی با Houndy مردم در treks سازماندهی شده توسط Gold Coast تازی و Whippet صاحبان گروه, مذاکرات با Houndy مردم در بازار تبلیغات برای FOTH – که او به عنوان توصیف “بیشتر شبیه به یک فرقه از یک گروه نجات” – و یک بار در سال لباس به عنوان یک 14 قرن noblewoman و طاهره با نمرات مشابه سرخپوش Houndy مردم در صومعه قرون وسطی جشنواره نزدیکی کبولتور شمال بریزبن.

در این نمایشگاه او سگهای – لوسی-لو روری و Marley – پوشیدن کت تحمل insignia: “شوالیه های طولانی سگ”. کوپر مد پالتو و خود صحنه و لباس از لحاظ تاریخی دقیق نقاشی اصیل مردمی و سگهای طفره روی در مورد مجلل قلعه دادگاه و یا شکار در قرون وسطی به زبان انگلیسی جنگل. در آن دوران مالکیت سگ شکار محدود بود توسط قانون به طبقات حاکم به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن کمتر از انسانهای گرفتن پادشاه بازی. خرگوش های صحرایی بودند لوح المركم’, طبیعی, معدن, اما, خاکستری نیز فرار کردن گوزن در بسته شکار متشکل foxhounds, bloodhounds و در حال حاضر منقرض شده Alaunt.

Live baiting is officially banned - but scandals persist wherever dog racing occurs, the most recent allegedly in Victoria last November.

زنده طعمه رسما ممنوع – اما رسوایی باقی بماند هر کجا که سگ مسابقه رخ می دهد, تازه ترین گفته در ویکتوریا در ماه نوامبر گذشته.اعتبار:Alamy

امروز Houndy مردم همواره اشاره به تناقض میان ملایم و مهربان طبیعت لوح المركم و خونخوار استفاده انسان قرار داده و آنها را به بیش از قرن ها.

“اگر مسابقه مردم می دانستند که چگونه درگیر این سگ می تواند, من مطمئن هستم که آنها می خواهم از صنعت” او می گوید. “در بسیاری از موارد من فکر می کنم آنها را ببینید و آنها را به سادگی به عنوان ابزار. من شده است به مسابقه مجتمع که در آن صاحبان و یا مربیان حفظ بسته سگهای را در آشیانه اما در خانه های خود وجود دارد می تواند یک سگ کرکی. به طوری که آنها باید یک ارتباط با سگ درست نیست این سگ.”

“اگر مسابقه مردم می دانستند که چگونه درگیر این سگ می تواند, من مطمئن هستم که آنها می توانید از این صنعت است.”

سوزان کوپر

دوستان کوپر که زندگی در کنار یک تازی تسهیلات شکایت کرده است که آنها “صدای سگ” به دلیل اینکه چگونه اغلب آنها زوزه میکشیدند محکوم کنند. “من به آنها گفتم این بود که کسانی که لوح المركم بودند در قفس و ناراضی می گوید:” کوپر. “من همیشه به سختی پوست و یا فریاد زدن چرا که آنها لازم نیست که برای حمل بار به دریافت توجه است.”

خروپف کنار تنها صدا از کوپر سگ در طول سفر ما این است که یک فرد خاموش سر و صدا – یک بیت مانند لبه یک بادبان ارتعاشی در یک نسیم است. منحصر به فرد به نژاد آن را ناشی از حرکت سریع از همزمان با کشیدن پوست مفهوم قناعت و یا لذت.

Lisa White with her greyhounds at her home in Murwillumbah, northern NSW.

لیزا سفید با لوح المركم در Murwillumbah شمال NSW. اعتبار:Paul Harris

برای ex-مسابقه لوح المركم که ضرب و شتم شانس و زنده ماندن در گذشته سن متوسط چشم انداز re-homing تقریبا صفر است. برخی خود را صرف کرده اند پس از مسابقه سال به عنوان صنعت پرورش دهندگان تحمل درد و تروما تکرار فولاد تلقیح مصنوعی; دیگران در طولانی در لیست انتظار می میرند در حالی که به طور مداوم بیش از گذشته در حمایت از حیوانات جوان.

اما برای خوش شانس چند که در نهایت در این کشور کوچک اموال از زمان شرکای ایان نوریس و جان رید زندگی هر چند به ناچار کوتاه است که به عنوان شیرین به عنوان آن می شود. هیچ striplings خود نوریس و رید هر دو 60 و به تازگی ازدواج پس از 35 سال با هم بوده اند نشان, پیر لوح المركم یک زمان خوب در خانه خود در نزدیکی شمال NSW هملت از Uki پس از اتخاذ خود را سگ برای اولین بار از طریق دوستان از سگ تازی از یک دهه پیش.

“ما برای اولین بار یکی از Gracie, نیست, پس, اما او به شدت آسیب دیده روانی می گوید:” نوریس. “عزیزم فقیر آمد برای ما کاملا وحشت زده از هر کس و همه چیز. در ابتدا اگر مردم به ما مراجعه او فقط می خواهم اجرا به اتاق خواب و نخواهد آمد.”

هر دو پرستاران نوریس و رید متوجه شدم که Gracie ترس ناشی از کمبود عاطفی تماس با انسان است. “او ممکن است نوزادان, سگ ماده, همیشه محدود … او تا به حال هیچ ‘زبان’, بدون مفهوم است که ما در تلاش بودند به صحبت کردن با او” نوریس به یاد می آورد. “ما حتی نمی توانید هر گونه تماس با چشم در اولین … پس از حدود شش هفته او به آرامی شروع به تکان دادن دم خود را و می دانیم که از ما وجود دارد … کم کم او را تبدیل به زیبا ترین سگ ما همیشه می خواهم داشت.”

یکی دیگر از لوح المركم بیلی – 12 هنگامی که آنها او را در حال شتافت گسترده پس از صرف سال تا حد زیادی مورد غفلت قرار گرفته در حیاط خلوت خود را مربی نسبی با بسیاری از دندان های خود را از دست داد به عفونت. “او یک شیرین fella” نوریس می گوید. “اما او تا به حال هیچ ایده واقعی از زندگی داخلی. او نمی تواند به مفهوم راه رفتن بر روی جلا floorboards بنابراین ما ساخته شده حصیر باند فرودگاه همه را از طریق خانه به طوری که او می تواند در اطراف. ما فقط به حال او 14 ماه قبل از او درگذشت. اما پس از آن مانند Gracie او کاملا خوشحال و اعتماد.”

در حال بارگذاری

مانند بسیاری از سگ حیوان خانگی لوح المركم موجودات عادت که لذت بردن از مجموعه ای از روال و ثبات است. نوریس و رید خود را در زمان جفت اسکار, 6, و, مینی 8 – به طور منظم پیاده روی و گردش به دیدار با سگهای دیگر در FOTH کرده است. نوریس reckons آنها را به در نظر گرفتن در لوح المركم: “در حال پرستاران مراقبت از چیزی است که ما انجام می دهیم. این [غیر قابل اجتناب] از مرگ چیزی است که ما قرار می دهد خاموش است.” او می گوید تجربه خود را با Gracie تغییر زندگی خود را برای بهتر. “ما هر دو شد گیاهخواران و سپس گیاهخواران. بود که همه را به Gracie باز کردن چشم ما را به درد و رنج حیوانات به طور کلی در جهان است.’

هر دسامبرلیزا سفید بارهای سه دختر و نوسان جمعیت لوح المركم به ون او تماس Houndmobile و سر به مادرش نزدیک خانه برای کریسمس ، برای سال بوده است سفید را تنها به طور منظم فرار از وظایف روزانه که مجازی زندانی در FOTH ستاد. مطالبات در زمان خود تبدیل شد و حتی بیشتر پس از سفید و شوهرش جدا از راه در سال 2018 است.

آن سگهای که او را سوار ؟ سفید می خندد. “خوب آن می توانست” او تصدیق می کند. “او تحمل آنها, اما او نبود که در آنها به عنوان من. او نه مثل ما داشتن بسیاری از.”

او پاک گوش های بزرگ, چشم آبی ex-مسابقه سگ که به FOTH 18 ماه پیش اما نمی تواند به تصویب رسید چرا که او می خواهم غرغر و وحشت هر زمان که او hindquarters را لمس شد. سفید ماه را صرف desensitising سگ, چه کسی به او مظنون مورد آزار قرار گرفته بود با یک گاو prod او را سریع تر از جعبه شروع.

“من اغلب فکر می کنم من نمی خواهم به انجام این کار هر بیشتر,” او می گوید wearily. “من فکر می کنم” من می خواهم یک زندگی!’ اما پس از آن شما نگاه کنید به این حیوانات چشم و شما فکر می کنم ما باید به آنها کمک کند. این است متوقف شود.’ “

برای جزئیات بیشتر از خوب های آخر هفته , مجله, بازدید از صفحه ما در Sydney Morning Herald, سن و بریزبن تایمز.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو