US$2.4 میلیون. $1.5 میلیون. $2.28 میلیون. این مقدار پول در نظام سلامت جایی که من کار تدریس و دریافت مراقبت های بهداشتی صرف خرید یک حیوان خانگی اسکنر یک اسکنر CT و عرضه سه ماه از pembrolizumab مواد مخدر که درمان انواع جامد-ارگان ها ،

برای دیدار با بالينی (بخوانید “بازار”) خواسته های بیماران که به طور معمول تمایل به صبر کردن برای تشخیص و یا درمان UVA بهداشت در حال حاضر دارای هفت CT اسکنر (که من می دانم) و سه حیوان خانگی اسکنر استفاده می شود که برای تشخیص کوچک ذخایر شناخته شده سرطان است. آن را نیز به اندازه کافی “Pembro” برای درمان همه بیمارانی که خواهد شد و یا ممکن است از آن بهره مند شوند. حدس بزنید که چه مقدار از هزینه های قابل پرداخت به بیمه ؟

صفر.

در دو نقش در دانشگاه ویرجینیا به عنوان دانشیار افسر ارشد پزشکی بالینی ادغام در نظام سلامت و مدیر مرکز سیاستگذاری سلامت در فرانک چاق شدن مدرسه از رهبری و سیاست های عمومی من دیدن این قطع بازی به طور مداوم.

برای برخی از مواد مخدر مدیکر پرداخت نمی کند همه چیز

در اینجا به همین دلیل است. بیمارستان ها و پزشک شیوه باید یک منبع درآمد: پرداخت برای مراقبت از بیمار خدمات ارائه شده است. برای خرید حیوان خانگی, اسکنر, اسکنر CT یا Pembro دانشگاه سیستم مراقبت های بهداشتی جمع آوری پول از بیماران ما تا حد زیادی از طریق بیمه گر. به نوبه خود ما و درمانگاه و اتاق عمل و بخش اورژانس درمان بیمار است.

به سادگی قرار دادن پول های جمع آوری شده از بیماران استفاده می شود به خرید همه چیز بیمارستان استفاده می کند به ارائه مراقبت های بهداشتی. گاهی اوقات سلامت سیستم قرض پول از بانک و یا اما حتی بدهی که تقریبا به طور کامل از طریق سرویس پرداخت برای خدمات ارائه شده است. مصرف کنندگان تحمل فشار; به عنوان در هر کسب و کار هزینه های آن هستند به مشتری منتقل.

مدیکر گیرندگان می توانید شرکت می پردازد در داروهای خود را. گاهی اوقات هزینه های قابل توجهی هستند. گتی ایماژ / آریل Skelley

برای اینکه عادلانه مدیکر نقاط B و D جبران ممکن است اما نه برای پرداخت هزینه از بسیاری از مواد مخدر. برای Pembro برای مثال یک مدیکر گیرنده ممکن است به سمت چپ با 20 درصد شرکت پرداخت و یا 30.000 دلار در سال است. داروهای مختلف متحمل هزینه های مختلف رانده شده توسط نیروهای بازار از جمله حرص و طمع است.

که من به ارمغان می آورد به نظر من: قیمت شفافیت اشتباه هدف به صورت رایگان-بازار مراقبت های بهداشتی ساختار ما در ایالات متحده به جای آن مصرف کنندگان نیاز به دانستن خیلی نه قیمت اما هزینه از همه چیز.

تفاوت بین قیمت و هزینه

در اینجا یک قیاس: وجود برچسب قیمت ماشین شما می خواهید برای خرید و سپس قیمت به شما پرداخت. تعداد کسانی که تقریبا همیشه متفاوت است و هیچ دو خریداران لزوما همان پرداخت. به جای یک مذاکره بین خریدار و فروشنده (نمایندگی در این مثال) صورت می گیرد. در نهایت یک قیمت توافق شده است. اما هر چه که تعداد آن را هرگز هزینه های واقعی تولید ماشین.

این خودروساز می داند که به پنی هزینه تولید این خودرو است. مصرف کننده نمی داند. نمایندگی نمی دانید, یا; فروشنده مستراح تنها به کسب هزینه (قیمت هر خودرو) می پردازد. خودروساز مصالح هزینه های آلومینیوم و فولاد, الکترونیک, شیشه, لاستیک و…. و شامل تمام آن را به استخراج یک قیمت واحد در هر وسیله نقلیه. سازنده می داند که تمام هزینه های هر جزء قبل از این شرکت شروع به ساخت یک وسیله نقلیه از جمله نیروی کار و سربار.

فکر می کنم از بیمارستان ها و پزشکان به عنوان نمایندگی است. آنها نمی دانند که هزینه های واقعی از چیزهایی که هر دو تا حدودی به دلیل وجود فقط یک “ساز.” در عوض بسیاری از “سازندگان” هستند در زنجیره تامین – تمام شرکت های ارائه بیمارستانها و پزشکان با هزاران تن از محصولات پزشکی و خدمات است. فقط تصور کنید که تمام تامین کنندگان درگیر در ساخت مطمئن شوید که بیمار دریافت یک درمان شیمیایی.

برای بیش از حد طولانی, دراز رسانه ها اشتباه است قیمت و هزینه. بنابراین باید متخصصان بهداشت و سیاستگذاران. زمانی که مراکز مدیکر و مدیکید خدمات منابع و هزینه های آن را اساسا گفتن مصرف کنندگان چه مقدار از آن خواهد پرداخت به مدیکر در حق deductibles و شرکت می پردازد. و یا معادل آن است که گفتن مصرف کنندگان چه مقدار از آن خواهد پرداخت بر اساس آنچه هر یک بیمارستان نشان می دهد هزینه های آن هستند. این هزینه های متفاوت برای هر تسهیلات چرا که آنها-و-بزرگ مشتق شده نه محاسبه اعداد. بدون پرداخت کننده – است که شرکت های بیمه برای بیمار – همیشه می پرسد در مورد چه مقدار از آن در واقع هزینه برای ارائه مراقبت های بهداشتی. در اینجا به همین دلیل: هیچ کس نمی داند. مراقبت های بهداشتی قیمت در حال ساخته شده و اعداد.

عمل به عقب می رود به اولین روز از پزشکی مدرن است. قیمت (همچنین به عنوان شناخته شده “هزینه”) هستند و در زمان تعیین شده-افتخار استاندارد “معمول و مرسوم هزینه” به صورت محلی و منطقه ای برای یک سرویس. که در آن است. دولت فدرال اضافه شده کلمه “مناسب” به آن تعریف چند سال پیش.

اصلاح مراقبت های بهداشتی طرح مانند “مدیکر برای همه” و تغییرات آن را هرگز کنترل هزینه انجام کسب و کار تا زمانی که وجود دارد درک بهتری از آنچه که دقیقا این است. بزرگ داروسازی ادعا می کند که تحقیق و توسعه مواد مخدر هزینه های زیادی که برای قیمت گذاری به جبران سرمایه گذاری. من همین حالا مشترک این ادعا در همه, چرا که آنها نمی ارائه اطلاعات کافی برای متقاعد کردن من.

کشور ما هرگز حتی تا به حال مربوط به مکالمه در مراقبت های بهداشتی حکم بزرگ.

آنچه مورد نیاز: یک گفتگوی ملی در هزینه های مراقبت های بهداشتی. گتی ایماژ / Jasmin Merdan

وجود دارد راه های بهتر برای انجام آن است. فعالیت زمان محور حسابداری پدید آمده است به عنوان روش در واقع به محاسبه چقدر فرد واحد مراقبت های بهداشتی هزینه.

اساسا هر گام در یک فرایند مراقبت از آن عمل جراحی بای پس آنتی بیوتیک دولت یا MRI است costed و جمع آوری اطلاعات از طریق مشاهده مستقیم از مراقبت از فرآیندهای. این چیزی است که ممکن است اجرا شود در آینده ای دور در برخی از جاها این اتفاق می افتد در حال حاضر. من افتخار می کنم به دولتی که در دانشگاه ویرجینیا سیستم بهداشت و درمان گرفته شده است اولین گام برای پیوستن به آنها را.

چقدر زمان می کند تکنسین را به انجام یک وظیفه ؟ چقدر است به او پرداخت می شود در هر ساعت ؟ چقدر حاشیه سود کند او را دریافت خواهید کرد ؟ چقدر زمان می کند بیمار حمل و نقل را ؟ چقدر او کسب هر ساعت به علاوه حاشیه? چه قیمت خرید دستگاه ام آر آی?

برای محاسبه هزینه های واقعی از مراقبت در بخش مراقبت بیمارستان باید اضافه کنید تا تمام هزینه های تمام قطعات از روش یا فرایند است. این اجازه می دهد تا بيمارستان به درخواست برخی از سخت گیری برای قیمت گذاری خود را طرح. برخی انجام می دهند این در حال حاضر با نتایج خوب است. دیدن چقدر هزینه های مراقبت و قیمت تمام بیمارستان ها شارژ خواهد اجازه می دهد نیروهای بازار به واقع اطلاع رسانی به مصرف گرایی در مراقبت های بهداشتی.

از آن نقطه شروع یک گفتگوی ملی در مورد قیمت ها در مراقبت های بهداشتی ممکن است معنی. به طوری عمومی را بازآرایی کند. “خارج از شبکه صورتحساب” و “قیمت شفافیت” را در دنیای واقعی ارتباط. در نهایت کشور ما می تواند طولانی سر رسیده گفت و گو در مورد هزینه های مراقبت های بهداشتی به عنوان یک حرفه یک صنعت و یک ملت است.

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو