حریم خصوصی پارادوکس: ما ادعای ما در مورد مراقبت از داده های ما پس چرا اقدامات ما مطابقت دارد ؟

تصور کنید که چگونه شما می خواهم احساس اگر شما کشف فیلم از خصوصی خود را در خانه دوربین های امنیتی تا به حال پخش شده است بر روی اینترنت است. این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به چند unsuspecting در استرالیا در ماه گذشته زمانی که وبسایت Insecam جریان زندگی شخصی خود را آنلاین.

با توجه به ABC گزارش Insecam پخش زنده جریان از ده ها تن از استرالیا کسب و کار و خانه در هر زمان داده شده. برخی از دوربین های دیجیتال را می توان از آنجا که صاحبان نمی آنها را امن. برخی ممکن است هک با وجود اینکه “امن”.

وقتی پرسیده شد که اگر آنها در مورد مراقبت از اطلاعات شخصی خود را به اشتراک گذاشته آنلاین بسیاری از مردم می گویند که آنها انجام می دهند. یک سال 2017 نظرسنجی نشان می دهد که 69 درصد از استرالیایی ها بودند که بیشتر نگران حریم خصوصی آنلاین خود را بیش از در سال 2012.

اما بسیار کوچکتر در صد از مردم در واقع اقدامات لازم را برای حفظ حریم خصوصی خود را. این است که به عنوان “حریم خصوصی پارادوکس” یک مفهوم برای اولین بار مورد مطالعه حدود دو دهه پیش.

به بررسی این پدیده بیشتر ما به انجام یک پروژه تحقیقاتی و در بر داشت که با وجود اینکه نگران در مورد حفظ حریم خصوصی شرکت کنندگان حاضر به فدا کردن برخی از آن را در ارز برای راحتی فراهم اینترنتی-دستگاه متصل.

باز کردن حریم خصوصی پارادوکس

هر “هوشمند” دستگاه متصل به اینترنت است که به نام اینترنت اشیا (IoT) دستگاه. این را می توان از راه دور نظارت و کنترل توسط صاحبان.

پیش بینی رشد IoT دستگاه های سرسام آور است. تا سال 2025 آنها انتظار می رود برای رسیدن به 75.44 میلیارد – افزایش 146% از سال 2020 است.

جهانی IoT شبکه ای است که مجموعه ای از همه در ارتباط تنگاتنگ با دستگاه های است که می تواند در برقراری ارتباط آنلاین است. این شامل دستگاه های هوشمند و وسایل پوشیدنی تکنولوژی. شاتر

در حال صاحبان دستگاه واقعا نگران حریم خصوصی خود را? های اخیر در سراسر جهان از اضطراب در مورد اطلاعات شخصی به اشتراک گذاشته شده از طریق COVID-19 ردیابی برنامه های کاربردی به نظر می رسد نشان می دهد تا.

اما به عنوان حریم خصوصی تناقض برجسته کاربران ابراز نگرانی های حریم خصوصی اغلب موفق به عمل مطابق با آنها. آنها آزادانه فاش کردن اطلاعات شخصی در ازای خدمات و راحتی.

توضیحات برای حفظ حریم خصوصی و تناقض وجود دارد. برخی از نشان می دهد:

  • مردم پیدا کردن آن را دشوار است به همراه یک مقدار خاص به حریم خصوصی خود و ارزش حفاظت از آن
  • مردم نمی در نظر بگیرید اطلاعات شخصی خود را به خود را دارند و در نتیجه ممکن است درک نمی نیاز به آن امن
  • مردم به طور کامل ناشی از عدم آگاهی از حق خود برای حفظ حریم خصوصی و یا مسائل مربوط به حریم خصوصی و اعتقاد به اهداف مورد نظر خود (مانند یک تجربه شخصی) بیشتر از خطرات بالقوه (مانند بزرگ با تکنولوژی شرکت با استفاده از داده های خود را برای پروفایل).

به احتمال زیاد توضیح برای حفظ حریم خصوصی و پارادوکس است که ترکیبی از همه این عوامل است.


ادامه مطلب: چگونه Facebook استفاده می کند به حریم خصوصی پارادوکس’ به نگه داشتن کاربران های


اگر ما ثابت دستگاه خود را برداشت داده ؟

به درک که آیا و چگونه حریم خصوصی پارادوکس امر به IoT دستگاه های ما به انجام یک آزمایش شامل 46 عربستان سعودی شرکت کنندگان است. دلیل این است که در عربستان سعودی استفاده از IoT انفجار است و این کشور باید قوی حریم خصوصی قوانین و مقررات.

ما به شرکت کنندگان هوشمند پلاگین است که اجازه دهید آنها را تعویض یک لامپ را روشن یا خاموش با استفاده از یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را. سپس ما را به آنها نشان داد که دستگاه سیاست حفظ حریم خصوصی و اندازه گیری شرکت کنندگان نگرانی های حریم خصوصی و اعتماد به این دستگاه است.

هیچ یک از شرکت کنندگان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی. آنها به سادگی به توافق برای آغاز مطالعه است.

پس از دو ساعت ما ارائه مدارک و شواهد از چه مقدار از داده های خود را به IoT متصل به برق وصل بود برداشت و سپس remeasured خود نگرانی های حریم خصوصی و اعتماد است.

پس از این شرکت کنندگان را دیدم شواهد از نقض حریم خصوصی خود نگرانی های حریم خصوصی افزایش یافته و اعتماد به دستگاه کاهش یافته است. اما رفتار خود را نمی, چین با نگرانی خود را به عنوان نشان داده شده توسط این واقعیت است که:

  • 15 نفر همچنان به استفاده از این دستگاه بدون در نظر گرفتن
  • 13 در ادامه به استفاده از آن را با اطلاعات شخصی خود را حذف
  • تنها سه تصمیم گرفتند برای جلوگیری از تمام ترافیک خروجی غیر معمول به آدرس های IP.

بقیه ترجیح “نور-لمسی” پاسخ مانند شکایت در رسانه های اجتماعی, شکایت از دستگاه تولید کننده و یا جعل اطلاعات به اشتراک گذاشته شده خود.

بعد از یک ماه ما شرکت کنندگان اندازه گیری نگرش یک سوم زمان و کشف خود را به نگرانی های حریم خصوصی و اعتماد به این دستگاه تا به حال واگردانی به قبل از آزمایش سطوح.

چگونه برای جلوگیری از خوشنودی

دو دهه پس از اولین حریم خصوصی پارادوکس مطالعات انجام شده و با وجود مقدار زیادی از تحقیقات هنوز هم وجود دارد یک عدم تطابق بین مردم اظهار داشت: نگرانی های حریم خصوصی و محافظ رفتارها. چگونه می تواند ما را در بهبود این ؟

هر بار که شما با اتصال یک دستگاه جدید به اینترنت و یا انتخاب کردن در به یک سرویس جدید از خودتان بپرسید: “آیا من واقعا نیاز به این کار؟’ شاتر

اولین گام این است که به سادگی آگاه ما قضاوت از IoT دستگاه خطرات و مزایای ممکن است دقیق است. با که در ذهن ما همیشه باید زمان را به خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی از دستگاه های ما.

علاوه بر اطلاع رسانی ما را از خطرات خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی می تواند کمک به ما را متوقف و فکر می کنم قبل از اتصال یک دستگاه جدید به اینترنت. از خودتان بپرسید: “آیا این واقعا به نفع من است؟”

به عنوان شهروند نظارت را افزایش می دهد, آن را عاقلانه به mindlessly از طریق سیاست حفظ حریم خصوصی تیک تیک جعبه و حرکت می کند.


ادامه مطلب: این ACCC است تحت پیگرد گوگل برای گمراه میلیون ها نفر. اما خواستار آن است که آسان تر از رفع آن


ما باید فرض کنیم ما اطلاعات شخصی و بی اهمیت است و نمی خواهد هر کسی جالب باشد. زمان پس از زمان ما شاهد چگونه ما دیجیتال آثار با ارزش می توان به افراد مخرب و یا شرکت های بزرگ است.

و در نهایت همیشه تغییر رمز عبور پیش فرض در هر IoT دستگاه به یکی قوی تر. نوشتن این رمز و امن آن را شاید با فیزیکی دیگر اشیاء با ارزش بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد فراموش کردن آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de