قیمت ولز فارگو را جعلی حساب رسوایی رشد 3 میلیارد دلار

از سال 2002 تا سال 2016 کارکنان با استفاده از تقلب به ملاقات غیر ممکن است اهداف فروش. آنها باز میلیون ها نفر از حساب مشتریان نام بدون دانش خود را امضا بی خبر دارندگان حساب برای کارت های اعتباری و پرداخت قبض برنامه های ایجاد شده جعلی شناسایی شخصی و شماره جعلی امضا و حتی مخفیانه منتقل مشتریان پول است.

در مدارک دادگاه دادستان توصیف یک فشار اجاق گاز محیط زیست در بانک که در آن سطح پایین کارکنان فشرده شده بودند تنگ تر و تنگ تر هر سال با اهداف فروش است که مدیران ارشد با متد مطرح نادیده گرفتن نشانه هایی که آنها غیر واقعی است. چند نفر از کارکنان و مدیران که آیا دیدار با اهداف فروش — با هر وسیله ای — برگزار شد تا به عنوان نمونه برای بقیه از نیروی کار به دنبال.

“این مورد نشان می دهد یک شکست کامل از رهبری در سطوح مختلف درون بانک” نیک هانا, U. s. دادستان برای منطقه مرکزی کالیفرنیا در بیانیه ای گفت. “ولز فارگو داد و ستد خود را سخت به دست آورده شهرت برای کوتاه مدت سود و آزار بی حد و حصر تعداد مشتریان در طول راه.”

در حال حاضر این بانک است دست و پنجه نرم کردن با عواقب طولانی. بخشی از روز جمعه معامله که شامل حل و فصل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است معوق دادستان توافق یک پیمان است که می تواند در معرض این بانک به اتهام اگر آن را درگیر در فعالیت های جنایی.

“ما در حال ارتکاب تمام منابع لازم برای اطمینان حاصل شود که هیچ چیز مانند این اتفاق می افتد دوباره” ولز فارگو را اجرایی چارلز Scharf گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

به عنوان بخشی از قرارداد خود را با SEC بانک را راه اندازی 500 میلیون دلار از صندوق برای جبران سرمایه گذاران که رنج می برد هنگامی که ولز فارگو شکست خورده و به آنها اطلاع دهد که آن جامعه کسب و کار بانکی بود نه به عنوان قوی به عنوان حساب های جعلی ساخته شده از آن به نظر می رسد. پول گنجانده شده است در $3 میلیارد دلار حل و فصل در کل.

طول نهایی پنج سال از سوء استفاده از این بانک بی سر و صدا از کار اخراج هزاران نفر از کارکنان برای جعل سوابق در پاسخ به شکایات مشتریان با توجه به دادگاه براده و نظم ده ها هزار نفر بیشتر است.

در براده دادستان توضیح داد که چگونه حتی پس از برخی از ولز فارگو مدیران سعی در محدود کردن این خرید و فروش سوء استفاده بانک hid مشکل از سرمایه گذاران با تغییر آن را توصیف از فروش آن شیوه های بیش از چندین سال. قصد این بود که واضح تر در مورد محدودیت های این بانک استراتژی شناخته شده به عنوان “صلیب فروش” بدون اوج سرمایه گذاران به مشکلاتی که مدیران ارشد به حال کشف براده گفت.

شیوه های پوشش داده شده توسط حل و فصل — که شامل پذیرش توسط ولز فارگو که آن را جعل بانکی سوابق و آزار مشتریان اعتبار — نه تنها سوء رفتار بانک نشان داده است پس از سال 2016. پس از اتهامات آمد به نور در حل و فصل با مقامات کالیفرنیا و مصرف کننده حمایت مالی اداره این بانک نیز به آن اعتراف متهم وام مسکن مشتریان هزینه های غیر ضروری و مجبور وام خودرو وام برای خرید بیمه آنها نیاز ندارد.

وام مسکن و وام خودرو ادعا می کند بخشی از روز جمعه معامله و عدالت مقامات بخش کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا آنها در نظر گرفته شده را به عمل بیشتر علیه بانک. آنها گفت: حل و فصل نیز شامل نمی شود رفتار مشابه سقوط کرد که در خارج از 14 سال دوره.

ولز فارگو هنوز در دست بررسی توسط مصرف کننده حمایت مالی اداره به صورت ناگهانی بسته شدن حساب های مشتریان و گفت: در مقررات براده است که مقامات به دنبال نامناسب و هزینه های آن را متهم مدیریت ثروت مشتریان.

روز جمعه معامله نیز ربطی به ادامه تحقیقات جنایی سابق ولز فارگو مدیران فردی نقش در شیوه های فروش رسوایی. در Jan. 23 دفتر حسابرسی از ارز جریمه سابق بالا مدیران میلیون دلار برای هر یک از نظارت بر بانک در حالی که آن را آزار مشتریان. سابق ولز فارگو, مدیر اجرایی, جان, Stumpf, توافق به پرداخت $17.5 میلیون نفر است. کری Tolstedt ولز فارگو سابق رئیس خرده فروشی بانکداری رقابت $25 میلیون خوب است.

Tolstedt توضیح داده شد با عنوان, اما نه با نام در دادگاه مقالات ثبت شده توسط وزارت دادگستری به عنوان بخشی از روز جمعه حل و فصل است. او به نظر می رسد به عنوان “اجرایی” که براده گفته بود “اجرایی ارشد و معاون رئیس جمهور در شارژ از بانک جامعه” از سال 2007 تا سال 2016 یک موقعیت Tolstedt برگزار شد در آن زمان.

با توجه به مقالات اجرایی نادیده گرفته و نگرانی هایی است که مدیران دیگر مطرح شده در مورد صلیب فروش به دروغ تنظیم کننده و ولز فارگو مدیره و شدیدا کنترل بانک, افشاگریهای.

در سال 2015 بانک توسعه یک روش جدید برای محاسبه حجم حساب آن را باز برای مشتریان اشاره کرد که آیا حساب مورد استفاده قرار گرفت و یا به سادگی نشسته خفته. اما آن را هرگز منتشر ارقام تولید شده توسط این روش جدید “در بخشی به دلیل نگرانی های مطرح شده توسط اجرایی و یک نفر دیگر که انتشار آن می تواند سرمایه گذاران را به سوال در مورد ولز فارگو تاریخی شیوه های فروش.”

“خانم Tolstedt عمل مناسب و با حسن نیت در همه زمان ها و تلاش برای قربانی او هم ناعادلانه و بی اساس” و وکیل او Enu Mainigi گفت: در یک ایمیل به نیویورک تایمز.

روز جمعه 3 میلیارد دلار حل و فصل در حالی که بزرگ است نه شکستن رکورد. در سال 2015 یک قاضی دستور داد BNP Paribas به پرداخت حدود 9 میلیارد دلار برای نقض تحریم. روز جمعه پرداخت است و حتی بزرگترین توسط ولز فارگو. در سال 2012 زمانی که این کشور پنج تا از بزرگترین بانک ها پرداخت می شود در مجموع 26 $میلیارد دلار به مقامات ایالتی و فدرال برای حل و فصل تحقیقات به وام مسکن خود را در شیوه های وام دهی در سال های منتهی به سال 2008 بحران مالی ولز فارگو بخش بود $5.35 میلیارد دلار است. از جمله روز جمعه مجازات این بانک پرداخت بیش از 18 میلیارد دلار برای سوء پس از بحران مالی است.

ارشد وزارت دادگستری مقامات خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه که این بانک در پرداخت به مقامات دیگر از جمله 1 میلیارد دلار جریمه به دفتر حسابرسی ارز و مصرف کننده حمایت مالی اداره در سال 2018 شد یک کاهش عامل در تعیین چه مقدار از آن را مدیون در زمان حل و فصل است.

ولز فارگو سود در سال گذشته بالغ بر حدود 20 میلیارد دلار است.

در اوایل سال 2018 فدرال رزرو اعمال محدودیت رشد در ولز فارگو که برداشته خواهد شد تنها پس از بانک خود را نشان داده است که تنظیم کننده آن ساخته شده است تغییرات قابل توجهی به جلوگیری از رفتار بد مانند جعلی حساب رسوایی. پس از مصرف بیش از در ماه اکتبر Scharf ارائه کرده است و نه هر گونه نکات در مورد زمانی که به این هدف ممکن است انجام شده است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>