کامل ویروس: دو ژن ترفند که تبدیل COVID-19 به یک قاتل

اما این ویروس آلوده تنها خفاش ها نه انسان. محققان نام این RaTG13 و سپس بی درنگ مورد آن را فراموش کرده.

در همان زمان دیگر گروه های پژوهشی اشاره کرد این بت coronaviruses به طور منظم به نظر می رسید به پرش از حیوانات به انسان و مطرح شده قابل توجه همه گیر کنید.

In 2013, in the province of Yunnan, about 2000 kilometres west of Wuhan, a horseshoe bat was caught in a trap.

در سال 2013 در استان یوننان در حدود 2000 کیلومتری غرب ووهان یک خفاش نعل اسب بود که در دام گرفتار است.

و پس از آن … جهان نقل مکان کرد. ما تا به حال چیزهای بزرگتر به نگرانی در مورد از چینی بت coronaviruses.

آن را در حال حاضر روشن است ما ساخته شده است یک اشتباه است.

این ویروس است که باعث اولین پاندمی در 100 سال – از آن خواهد شد به احتمال زیاد کشتن میلیون ها نفر قبل از این بیش از همه به این معنی است که زندگی ممکن است هرگز همان خواهد شد دوباره – سهام 96 درصد از کد ژنتیکی آن با RaTG13.

“ما شده اند نظارت این coronaviruses. آنها بوده ام پریدن گونه مرز می گوید:” پروفسور ادوارد هلمز. “ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد.”

RaTG13 یا دیگر بسیار شبیه خفاش ویروس موفق به انتخاب کنید تا دو کوچک ژنتیکی افزار که آن را از یک خفاش بیماری به یک ویروس کاملا سازگار به انسان بیمار است.

سپس آن را به حال باور نکردنی بدبختی به ظهور دقیقا در جای اشتباه دقیقا در زمان اشتباه.

“این زیبایی با اقتباس از مجموعه ای از جهش های, می گوید:” هولمز. در آثار منتشر شده او خواستار آن “کامل اپیدمیولوژیک طوفان”.

تاج خوشه

هولمز پژوهشگر مستقر در دانشگاه سیدنی است که در میان کارشناسان برجسته جهان در ژنتیک و تکامل SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

او در این تیم که برای اولین بار توالی ژن این ویروس از یکی از اولین بیماران در ووهان. مقاله خود را در این ممکن است ریشه این ویروس در حال حاضر بیشتر-به اطلاع عموم طبیعت مطالعه در تاریخ است که محترم مجله.

در حال بارگذاری

او در بازدید از Huanan غذاهای دریایی و حیات وحش در بازار که در آن ووهان شیوع آغاز شد. او در بازدید از غارها در چین جستجو برای خفاش ها به طوری که او می تواند بررسی ویروس ها آنها باشد.

CoV-2 coronavirus درست مثل سارس و MERS. این ویروس نام خود را از چگونه آنها را در زیر میکروسکوپ نگاه: یک حباب کوچک چربی احاطه شده توسط یک تاج خوشه استفاده می شود که به منظور نفوذ به سلول.

 An electron-microscope image of the COVID-19 virus, isolated from the first Australian coronavirus case. Note the bubble in the centre surrounded by spikes.

الکترون-میکروسکوپ تصویر از COVID-19 ویروس جدا شده از اول استرالیا coronavirus مورد. توجه داشته باشید که حباب در مرکز احاطه شده توسط خوشه.اعتبار:CSIRO

حیوانات بسیاری از انواع مختلف ویروس ها. اما coronaviruses به نظر می رسد منحصر به فرد قادر به پرش از حیوان به انسان است. “آنها فقط باید این توانایی می گوید:” هولمز. ما نمی دانیم چرا.

ظهور سارس در سال 2003 به قتل 774 مردم شده اند باید یک هشدار: این ویروس ها شروع به پریدن کرد و هنگامی که آنها را تعداد زیادی از انسان ها کشته شدند.

ما باید شروع به ساخت گسترده واکسن و داروهای ضدویروس است که هدف همه coronaviruses.

در عوض آمريکا با شکست مواجه شد تا حد زیادی با افزایش اقدامات بهداشتی. چند دارو و واکسن نامزدها برای سارس توسعه داده شد و سپس تا حد زیادی رها شده است.

CSIRO comparative immunologist Michelle Baker.

CSIRO تطبیقی immunologist میشل بیکر. اعتبار:CSIRO

“ما شده اند به طور کامل راضی می گوید:” دکتر میشل بیکر از CSIRO پیشرو بت ویروس محقق.

“آن را می شود واقعا دشوار است برای گرفتن کمک های مالی که وجود دارد نه شیوع. مردم احساس امنیت. آنها احساس نمی کنم مربوط است دیگر.”

چرا این ویروس ؟

ویروس کشیده از خفاش ها در سال 2013 نمی تواند انسان را آلوده سازد. SARS-CoV-2 می تواند. چرا ؟

به نظر می رسد که دو ترفند کوچک به ویروس ” کد ژنتیکی ساخته شده اند یک تفاوت بزرگ.

CoV-2 می خواهد به انجام دو چیز است: اتصال به یک سلول انسان و سپس در داخل آن است. ویروس متصل به تلفن همراه گیرنده – فکر می کنم از آنها به عنوان آنتن کوچک که چوب در کنار انسان سلول های به نام ACE2.

ACE2 گیرنده های طراحی شده برای گوش دادن به سیگنال های که تغییر ما فشار خون است. خوب تنظیمات به فشار خون هستند واقعا مهم در ریه های ما بنابراین ما ریه سلول های تحت پوشش در ACE2 گیرنده.

سارس بود قادر به اتصال به ACE2. اما تغییرات ژنتیکی معنی CoV-2 متصل می شود و تقریبا کاملا حداقل 10 برابر محکم تر از سارس. “آن را به زیبایی اقتباس برای انجام این کار می گوید:” هولمز.

اما این کافی نیست. یک بار CoV-2 گیر کرده است در یک سلول به آن نیاز دارد را دریافت کنید. که در آن دوم نیشگون گرفتن و کشیدن می آید.

CoV-2 پوشانده شده است در خوشه. عمل آنها مانند کوچک harpoons. این ویروس نیاز به چوب به تلفن و سپس آتش نیزه. هارپون می کشد روی سطح سلول و ویروس هم اجازه می دهد آنها را به فیوز. این که چگونه این ویروس می شود در داخل.

A 3D map of the virus's spike protein, which it uses to 'harpoon' human cells.

یک نقشه 3 بعدی از ویروس سنبله پروتئین که با استفاده از آن به “نیزه’ سلول های انسان است. اعتبار:علم

“اما شما نمی خواهید هارپون شلیک کردن به طور تصادفی می گوید:” پروفسور استفان ترنر رئیس میکروبیولوژی در دانشگاه موناش است. “شما فقط می خواهید آن را به آتش هنگامی که آن را آماده برای آلوده کردن سلول. اگر آن را خاموش خیلی زود و یا خیلی دیر این ویروس قادر به آلوده کردن ما.”

به ماشه نیزه فقط در زمان مناسب و ویروس و تکیه بر انسان آنزیم کمی پروتئین در خون ما است. برخی از آنزیم ها باعث زوبین خیلی زود دیگران ماشه آن را بیش از حد دیر است. در میان بهترین آنزیم باعث – یکی که آتش نیزه دقیقا در زمان مناسب – یک آنزیم به نام اوج. بدن ما تولید انبوه از اوج.

“در واقع, شما می توانید کار کردن اگر یک ویروس است که می تواند بسیار بیماری زا یا نه اگر آن را فعال و عق می گوید:” ترنر.

پرنده آنفولانزا باعث شده است بخش. ما از رو خوش شانس, اگر چه دلیل آن نبود بسیار خوب در چسبیدن به سلول های ما. CoV-2 در چسبیدن به سلول های ما. و این باعث غربی در میان جوانان باعث یک ویروس می تواند داشته باشد.

“ترکیبی است که چه چیزی باعث می شود آن را بسیار عفونی می گوید:” ترنر.

تولد یک ویروس

چگونه یک بت ویروس انتخاب کنید تا این ترفندهای ؟

خفاش ها زندگی می کنند در اصل همزیستی با ویروس ها. ویروس ها نمی خواهید برای کشتن خفاش چرا که پس از آن آنها می خواهم که جایی برای زندگی می کنند.

زمانی که دانشمندان آزمون خفاش آنها پیدا کردن مقدار زیادی از ویروس های مختلف اما در سطوح بسیار پایین. “اغلب آن را واقعا دشوار است برای پیدا کردن یک ویروس در خفاش می گوید:” بیکر.

و این ویروس ها در شرایط تکاملی بسیار پایدار است. آنها را تغییر نمی اندازه. بعید است RaTG13 تبدیل به SARS-CoV-2 در یک خفاش بیکر می گوید.

اما همه چیز تغییر زمانی که یک خفاش ویروس جهش به حیوانات دیگر.

در اینجا یک سناریوی بالقوه.

RaTG13 است که توانایی اتصال به ACE2. اما آن را نمی باید بخش نیشگون گرفتن و کشیدن است که باعث می شود این ویروس بسیار عفونی.

ممکن است RaTG13 یا مشابه ویروس شروع به پریدن کرد از یک خفاش به pangolin – کوچک و پوسته پوسته anteater مشترک به آسیا و بسیار ارزشمند در طب سنتی چینی است.

در حال بارگذاری

Pangolins نیز ACE2 گیرنده به عنوان دیگر حیوانات مانند موش خرماها.

هر کدام از این حیوانات و یا بسیاری دیگر می توانست وسط حیوانات بین خفاش و انسان است.اما در این خاص منشاء داستان pangolin آلوده شد در همان زمان با یکی دیگر از بت coronavirus. این ویروس دارای بخش نیشگون گرفتن و کشیدن.

هنگامی که ویروس آلوده همان میزبان آنها می توانند ‘ترکیب’ – مبادله ژن های خود را.

این ممکن است به ایجاد یک ویروس است که می تواند هر دو چوب به ACE2 و استفاده از تیراندازی به سرعت در داخل سلول های انسان است. که می شده اند چگونه SARS-CoV-2 متولد شد. سپس آن را شروع به پریدن کرد و به انسان ها در این محدوده به ووهان, مرطوب بازار است.

An image of a bamboo rat caged on top of a deer allegedly sold at the Wuhan seafood market has circulated online.

یک تصویر از یک بامبو موش در قفس در بالای یک گوزن گفته فروخته شده در ووهان غذاهای دریایی در بازار منتشر شده آنلاین. اعتبار:Weibo

و ووهان نقطه ایده آل برای یک ویروس به پرش. این شهر خانه به میلیون ها نفر. این یک سفر بین المللی hub. این ویروس به نظر می رسد فقط قبل از بزرگترین سفر دوره سال: جشنواره بهار چینی.

که داستان شسته و رفته است. اما از آن است که بدون یقین است. اولین مستند COVID-19 بیمار بود بدون قرار گرفتن در معرض به بازار است.

ممکن است هر چند بعید است این ویروس در گردش خون در انسان برای سال قبل از شکستن را به یک بیماری همه گیر.

آن می تواند گسترش سکوت باعث تنها خفیف علائم سرد مانند قبل به طور ناگهانی به دست آوردن یک کلید جهش یا دو ساخته شده است که آن را بسیار بیشتر مسری و بسیار خطرناک تر است. “شما نمی توانید قانون که می گوید:” هولمز.

“آیا که بازار درگیر شد یا نه واقعا معلوم نیست در حال حاضر. ما ممکن است هرگز پاسخ این سوال است.”

“ما نیاز به تغییر راه ما زندگی می کنند’

هلمز شوکه شده است در چگونه سریع SARS-CoV-2 گسترش یافته است. اما او شوکه شد یک خفاش کروناویروس که باعث در سراسر جهان همه گیر.

آسیب های زیست محیطی غیر قانونی حیات وحش تجارت (pangolins به طور خاص به شدت مورد معامله) مرطوب بازار و بحران آب و هوا در حال تمام ترکیب برای فشار به انسان ها و خفاش ها نزدیک تر از همیشه قبل از.

“این است که blindingly واضح است که ما به عنوان انسان باید به تغییر راه ما ارتباط برقرار کردن با دنیای حیوانات. وجود دارد بدون شک در مورد آن,” او می گوید. “و آن را به حیوانات’ گسل.

“خفاش ها شده اند حامل این ویروس ها برای هزاران سال. این نه آنها که تغییر آن با ما – راه ما ارتباط برقرار کردن با آنها.

“تمام جهان در حال حاضر راه اندازی به صورت یک بیماری همه گیر — ما زندگی در کلانشهر وجود دارد حمل و نقل. این تصادف در حال انتظار برای رخ می دهد و آن اتفاق افتاد.”

در حال بارگذاری

زمانی که جهان در نهایت شروع به بهبود یافتن از این بیماری همه گیر, مراحل نیاز به در محل قرار داده و به گسترش شکاف بین خفاش و انسان پس این نمی تواند اتفاق می افتد دوباره هولمز می گوید.

“ما باید برای کاهش قرار گرفتن در معرض ما. این بازارها باید به,” او می گوید. “تجارت غیر قانونی در حیات وحش به پایان است. ما باید برای کاهش قرار گرفتن در معرض ما. که بسیار بسیار روشن است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو