‘تنها انتخاب است منتظر مرگ’

امروز آن مملو با خانواده هایی که فرار از جنگ در دیگر نقاط سوریه و تورم جمعیت به نزدیک به 1 میلیون نفر است.

برخی از پناهگاه در بمباران کردن ساختمان. کسانی که نمی تواند پیدا کردن سرپناه هستند معترضان در ورزشگاه فوتبال و بیشتر خط خارج برای مواد غذایی جزوه.

ساکنان در حال آنقدر به این توپخانه که هیچ کس حتی flinches در صدای یک انفجار.

اما برای سوریه آخرین یمن و بدترین هنوز به آمده است.

به شمال نزدیک به 1 میلیون نفر در حال زندگی در کنار جاده و در باغ های زیتون در آنچه که در حال حاضر یکی از بدترین فجایع انسانی در سوریه, وحشیانه, نه سال جنگ.

A Syrian father cuts his son's hair at a soccer stadium where displaced families are camped, in Idlib, Syria, Mar 4, 2020. The New York Times

سوریه کاهش پدر پسر خود را در یک ورزشگاه فوتبال که در آن خانواده های آواره هستند معترضان در ادلب سوریه, Mar 4, 2020. نیویورک تایمز

به جنوب و شرق و نیروهای دولتی سوریه با حمایت جنگنده های روسی در حال بسته شدن در حال حاضر فقط 5 مایل دور. هنگامی که از رسیدن به شهر ادلب آن میلیون نفر هستند به احتمال زیاد به فرار دو برابر شدن تعداد زیادی از مردم آواره در شمال.

Dr Hikmat al-Khatib, یک جراح ارتوپدی خواست پدر و مادر خود را به حرکت به یک شهر به شمال. اما زمانی که آن را بمباران مادر خود تصمیم به ماندن قرار داده است.

“کلمات او مرا شوکه کرد,” al-خطیب گفت. “تنها انتخاب است که منتظر مرگ است.”

من نادر برای بازدید به ادلب با یک عکاس و مترجم در چهارشنبه عبور از مرز ترکیه. ما همراه بودند توسط امدادگران از سوریه خیریه و اعضای یک شورشی جهادی گروه حیات تحریر الشام که کنترل استان است.

ما در بر داشت 100 خانواده معترضان در ورزشگاه است که تبدیل به یک پناهگاه اضطراری.

آمنه Sahloul نشسته بود روی زمین در اطراف اجاق گاز در اتاق زیرزمینی برای زنان و کودکان. او وارد شده بود ساعت قبل پس از فرار او ایجاد کرد در مرده را از شب چسبیده با پنج نوه پشت پسر خود را بر روی یک موتور سیکلت است.

“ما دور آمد به دلیل حملات هوایی,” او گفت:. “آنها شروع به رها کردن بمب های خوشه ای. آن را مانند آتش باران در آسمان است.”

شده است وجود دارد هیچ letup برای مردم استان ادلب به عنوان نیروهای بشار اسد در سوریه حمایت هوایی روسیه قدرت را شکست و راه خود را به جلو تخریب شهرها و روستاها در جنوب و شرق استان با مجازات ادامه دارد.

A building heavily damaged by an airstrike in Idlib, Syria, Mar 4, 2020. The New York Times

یک ساختمان به شدت آسیب دیده توسط یک حمله هوایی در استان ادلب سوریه Mar 4, 2020. نیویورک تایمز

آتش بس اعلام کرد روز شنبه با ترکیه که پشت نیروهای مخالف سوریه و روسیه که پشت دولت سوریه به نظر می رسید به برگزاری در روز جمعه اما چند آن را باور خواهد داشت. اسد اصرار او ادامه خواهد داد تا خود را برای بازپس گیری ادلب استان و گروه های شورشی قول داده اند که به مقاومت در برابر.

در ورزشگاه فوتبال به عنوان کلمه آمد در سراسر این رادیو که هواپیماهای روسی نزدیک بودند و تنش افزایش یافت به عنوان افراد عصبی اسکن آسمان.

پیش از آن روز که توپخانه پوسته ناودان به نزدیکی یک محله چند نفر حتی نگاه کردن. دولت سوریه آتش راکت ها در همه زمان ها.

اما زمانی که هواپیماهای روسی شروع یک حمله هماهنگ آنها با استفاده از قریب به اتفاق نیروی گذاشتن خطوط سرکوبگر آتش که زور مردم را به اجرا برای زندگی خود را با فقط چند دقیقه به دور است.

“هر زمان که من می شنوم هواپیما من شروع به در حال اجرا مانند دیوانه من از دست دادن ذهن من” حسن Yousufi گفت: او به عنوان گام با عصبانیت در اطراف این پناهگاه در ورزشگاه. “من زندگی در کنار بزرگراه 45 سال است. من حفظ قرآن بود و فقط مقیم زندگی خود من است. برادر من کشته شد. روسها بمباران ما است.”

در خارج از ورزشگاه, زندگی در جای پای جنگ. خیابان ها مشغول هستند و با اتومبیل و موتور سیکلت و زنان با هم راه رفتن در خیابان اصلی خرید, اما این شهر تنها دو ساعت برق در روز و پسران فروش بنزین در jerrycans در گوشه و کنار خیابان.

استان ادلب شده و رایگان از کنترل دولت برای طول جنگ و امروز تا حد زیادی کنترل شده توسط حیات تحریر al-Sham این گروه شورشی. اما وجود دارد چند مبارزان مسلح در بینایی در شهرستان ادلب مرکز استان در روز چهارشنبه.

افسران پلیس وفادار به مخالفت با نگهبانی خارج فرماندار و ایستگاه پلیس که هنوز زخم جنگ از روز اول انقلاب است.

تابلوهای تبلیغاتی در اطراف شهر خرس براق, پوستر لباس جنگجویان شورشی, دعوت از مردم برای پیوستن به مبارزه.

“این به نوبه خود شما را به توجه به تماس” می خواند یکی. “وجود دارد هیچ افتخار و بدون جهاد” خواستار دیگری در کنار یک پاسگاه نظامی.

Displaced families living in a soccer stadium in Idlib, Syria, Mar 4, 2020. The New York Times

خانواده های آواره زندگی در یک ورزشگاه فوتبال در ادلب سوریه, Mar 4, 2020. نیویورک تایمز

حیات تحریر الشام یا HTS شده است تعیین یک گروه تروریستی توسط سازمان ملل متحد اما به تازگی اجازه روزنامه نگاران غربی به ادلب با همکاری ترکیه است که می خواستم برای ایجاد فشار بین المللی علیه روسیه و سوریه است.

در خط مقدم به جنوب و شرق سوریه) با حساب کاربری خود را گرفته اند و تپش.

“در گذشته یک و نیم ماه ما تا به حال یک سقوط” گفت: ابو احمد محمد یک HTS سخنگوی. اما او افزود که دولت سوریه از دست داده بود و بسیاری از سربازان از مخالفان به حال و حال را در ایران مورد حمایت مبارزان برای پس گرفتن شهر استراتژیک سراقب که به دست چندین بار تغییر در دو هفته گذشته.

ساعت قبل از روسیه و ترکیه توافق برای آتش بس هشدار داد که هیچ چیز را از آن آمده است.

“هر دو طرف تشدید خواهد شد,” او گفت: “ما در HTS جناح هرگز قبول به د-تشدید زیرا روسها در بالا هستند و آنها ممکن است به یک توافق صلح حل و فصل است.”

اما بسیاری از این استان را سه میلیون نفر غیرنظامی هستند و آنها از جان گذشته برای پایان دادن به خشونت است. آنها چسبیده به این امید که ترکیه در حال رشد استقرار نیروهای خود را به استان را متوقف.

“هر چیزی که باعث می شود ما احساس امن و یا طول می کشد رژیم را از ما دور است که یک چیز بسیار خوب است” گفت: Abdul Razzaq رئیس اورژانس برای کمک به سوریه, موسسه خیریه بنفش. تیم او هنوز در کمک به مردم فرار روستاها در خط مقدم و آماده در مورد یک جرم تخلیه شهر. “اما ادلب شهر بزرگ است و که در آن به آنها را?” او گفت:.

Displaced families at Al-Nasr camp in the shadow of a wall, top left, along the border with Turkey, not far from Idlib, Syria, Mar 4, 2020. The New York Times

خانواده های آواره در النصر اردوگاه در سایه یک دیوار بالا سمت چپ در امتداد مرز با ترکیه نه چندان دور از ادلب, سوریه, Mar 4, 2020. نیویورک تایمز

یک ساعت رانندگی در شمال شهر آبی و سفید چادر pockmark سنگی دامنه کوه و باغ های زیتون از مرز منطقه است. اردوگاه برای هزاران نفر از خانواده های آواره جوانه زده تا از روزهای اولیه جنگ و در طول سال تبدیل شده اند به شهرک های بتنی-بلوک مسکن ساخته شده با کمک های خارجی.

صدها هزار نفر بیشتر مردم پیوسته اند آنها را در شش هفته, تبادل, چادر در کنار جاده ها و در میان سنگی رخنمون سنگ آهک در پر شلوغ نوار در امتداد مرز ترکیه. خانواده ها پناه در مساجد و مدارس خالی فروشگاه ها و کارخانه ها.

حتی کسانی که امن نیست. یک زن که به نام او به عنوان أم عبد فرار او ایجاد کرد سه ماه پیش و پناه با خانواده اش در یک کارخانه آجر در خارج از شهر Maaret Misrin. روز دوشنبه او از چیدن گیاهان با دو فرزند خود را زمانی که او شنیده ام یک صدا مانند پرندگان و نگاه کردن به دیدن دو موشک غلت از آسمان به سوی او.

“من وضع کودکان و نوجوانان بر روی زمین و پوشش آنها را با بدن من” او گفت:. “آنها می گویند اگر شما دروغ شما نمی رسید انتقال یافت.”

او بیهوش شد و او 18 ماهه دختر مجروح شد اما هر سه جان سالم به در برد.

در یک پناهگاه اضطراری در نزدیکی مرز ترکیه آلیا Abras, 37, تحت فشار قرار دادند به جلو به صحبت می کنند. “آیا شما می دانید معنای جابه جایی؟” “شما مانند سگ های ولگرد.”

امدادگران در زمان دو و نیم ساعت به حفاری خود و سه فرزند خود را از زیر آوار خانه خود را در شهر Ariha یک ماه پیش, او گفت:. آن نیمه شب اما آنها در سمت چپ خیابان در کنار خود خراب خانه به دلیل وجود دیگران هنوز به نجات. تمام محله های اطراف بیمارستان اصلی ضربه شده بود.

“ما دو روز را صرف نشستن در خیابان” او گفت: تا بنفش را نجات تیم آنها را پیدا و آنها را به پناهگاه که در خانه های 45 خانواده در یک مرکز خرید در شهر Sarmada.

“من آرزو می کنم من تا به حال مرده در زیر خرابه ها و بچه های من با من,” او گفت:. “ما از دست داده و همه چیز من و همسرم صرف زندگی ما ایجاد. ما در صفر است.”

Displaced Syrian families who fled their homes just days earlier camped near the border with Turkey, not far from Idlib, Syria, Mar 4, 2020.

آواره سوریه خانواده هایی که خانه های خود فرار کرد فقط روز قبل از آن معترضان در نزدیکی مرز با ترکیه نه چندان دور از ادلب, سوریه, Mar 4, 2020.

در یک اردوگاه به نام النصر مهاجران جدید باید تن به تن, چادر, فقط متری از دیوار بتنی صدر با رول سیم خاردار که نشانه مرز ترکیه. برخی از آنها در حال حاضر ساختمان نسیم-بلوک های خانه ها بر روی تپه جنوبی ترکیه است.

چهار خانواده تحت فشار به یک چادر در بالای کمپ فاضلاب. آنها تا به حال هیچ گزینه ای دیگر گفتند. پشت چادر فاضلاب, تخلیه پایین تپه به یک fetid استخر.

“هیچ کس دیگری آن را” گفت: Hannah al-Mijan یک کارگر و هفت. “ما پول برای ساخت.”

خانواده آواره شده بودند به دو بار و بدون کار آنها افتاده بود به بدهی. “ما زیر صفر,” او گفت:. شوهرش محمد shushed او گفتن او نه به شرم آنها.

در این زمان آنها تصمیم به زندگی در 100 متری از مرز دیوار. آنها نمی ترسم که این محل نیز بمباران?

Al-Mijan سرش را تکان داد و اشاره در تپه مخالف است. “که ترکیه,” او گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im