نفت شوک از سال 2020 به نظر می رسد به اینجا و درد می تواند گسترده و عمیق

جهان دوباره دستخوش نفت شوک.

قیمت در حال حاضر در یک روند نزولی سقوط 30% در کمتر از یک هفته آوردن سقوط مجموع نزدیک به 50 درصد از اوج در اوایل ژانویه. مصرف کنندگان البته انتظار می رود قیمت بنزین به پایین اما داستان بسیار پیچیده تر از آن است.

تحقیق انرژی در دهه های من این را به عنوان یک معامله بزرگ نه تنها برای اقتصاد جهانی, اما برای جغرافیای سیاسی آینده حمل و نقل و تلاش برای کاهش تغییر آب و هوا به خصوص اگر جهان وارد یک دوره پایدار از نفت ارزان است.

چه اتفاقی افتاده است ؟

قیمت نفت مجبور شده اند رو به پایین با توجه به تأثیرات عمده ای از تقاضا و طرف عرضه.

تقاضا برای نفت خام و سوخت نفت کاهش یافته است در سراسر جهان به دلیل coronavirus همه گیر هیچ جا بیشتر از در چین است. قفل کردن میلیون ها نفر از مردم بسته کارخانه برش زنجیره تامین و کاهش حمل و نقل در خانه و خارج از کشور از طریق تجارت است. این کلیدی است چرا که چین در جهان بزرگترین وارد کننده نفت و یک راننده عمده تقاضای جهانی. رکود اقتصادی جهانی در تقاضا از حمل و نقل نیست حداقل در مسافرت هوایی دارای فرسایش تقاضا بیشتر است.

در سمت عرضه مضطرب همکاری بین اوپک و روسیه تبدیل به تلخ فروپاشی است. نتیجه جنگ برای سهم بازار آب گرفتگی جهان با نفت است.

اوپک و روسیه برای اولین بار با هم در سال 2016 به کاهش تولید و افزایش قیمت در برابر یک رودخانه از جدید نفت از شیل حفاری در آمریکا به درجه آن کار کرده – قیمت ها را افزایش هر چند در فرار مد.

اما در جلسه روز 6 مارس عربستان سعودی پیشنهاد دیگری قطع به مقابله با خاموش تقاضا از coronavirus’ اثر در اقتصاد است. روسیه گفت: این امر بالا بردن تولید به جای, و سعودی ها در پاسخ گفت: آنها بیش از حد. چند روز بعد از آن امارات متحده عربی گفت: این امر نیز افزایش خروجی به سطح رکورد و سرعت بخشیدن به برنامه ای برای افزایش ظرفیت است.

انگیزه های روسیه به نظر می رسد آشکار است. درد و رنج را تحت تحریم های خود را برای تصرف کریمه, روسیه تا به حال نگه داشته و تولید آن نسبتا خاموش برای سال در مناقصه عربستان سعودی اجازه داده است که ایالات متحده شیل تولید کنندگان برای به دست آوردن سهم بازار در هزینه از شرکت های روسی.

شکی نیست که ایالات متحده شرکت های نفتی به ویژه آسیب پذیر هستند در حال حاضر. بسیاری از آنها در عمل در امتداد لبه از سود باقی می ماند و عمیق در بدهی. با تقاضا در حال سقوط اضافه شده رو به پایین فشار بر قیمت ها باید واقعی درد به دشت های تگزاس و داکوتای شمالی و اوهایو. هنوز هم من انتظار ایالات متحده تولید کنندگان برای زنده ماندن به عنوان آنها قبل توسط تحکیم پیدا کردن راه هایی برای کاهش هزینه های تبدیل شدن به کارآمد تر و نوآوری.

سیل نفت

روسیه حساب دیفرانسیل و انتگرال است که آن را می تواند به دست آوردن سهم بازار در برابر شیل شرکت با تقویت خروجی به احتمال زیاد دقیق, اما آن را احتمالا نمی عبارتند از: عربستان سعودی-امارات متحده عربی پاسخ. مقامات روسی گفته اند که شرکت می تواند احتمالا افزایش تولید حدود 200 ، 000 تا 300 ، 000 بشکه در روز در کوتاه مدت با کرملین ادعا از 500 ، 000 بشکه در روز بعد از آن در سال 2020 است. خود من برآوردها نشان می دهد که عربستان سعودی و Emiratis می تواند افزایش جریان به میزان 3.5 میلیون بشکه در روز – احتمالا 10 برابر روسیه حجم – بیش از بقیه در این سال با حدود 2 میلیون بشکه در کوتاه مدت.

حتی بدون هر یک از این افزایش وجود دارد در حال حاضر عرضه بیش از تقاضا نفت در سطح جهان است. با توجه به آژانس بین المللی انرژی نفت گزارش بازار برای ماه مارس سال 2020 کاهش تقاضا و افزایش تولید شیل را در سمت چپ بازار جهانی نفت بیش از 3 میلیون بشکه در روز مگر اینکه اوپک ساخته شده بزرگ کاهش است. این مازاد در حال حاضر به نظر می رسد متوسط نسبت به آنچه در این سال به نظر می رسد به احتمال زیاد به ارمغان می آورد.

گسترده و عمیق جهانی اثرات

تاریخ مارس را تکرار کنیم اما آن را ارائه شباهتها. در سال 1986 عربستان سعودی باز spigots در برابر افزایش تولید از دریای شمال و از همه مهمتر اتحاد جماهیر شوروی. نتیجه این شد یک نسل از نفت ارزان است که به طول انجامید تا زمانی که تقاضای چین مجبور به قیمت های بالاتر شروع در سال 2004. در طول این دوران کاهش قیمت های نفت ایالات متحده تا به حال کمی توسعه منابع انرژی جایگزین; افزایش مصرف; کاهش مصرف سوخت; شاهد افزایش SUV; و رشد در واردات نفت به آمریکا که دوره نیز شاهد ایالات متحده مداخله نظامی در خاورمیانه است.

می توانید همه این اتفاق می افتد دوباره ؟ هیچ. و جهت قیمت ها می تواند, البته, البته تغییر. اما در دوره ای از قیمت های بسیار پایین می گویند کمتر از 40 دلار در هر بشکه به عنوان وجود دارد در حال حاضر به ارمغان بیاورد جدید منفی شاید حتی بیشتر نگران کننده است.

مانند چه ؟ این البته حدس و گمان اما من می توانم تصور کنید که زیر روند در حال ظهور::

  • قابل توجه آسیب های اقتصادی در کشورهای تولید کننده نفت فراتر از اوپک و روسیه از جمله آرژانتین و برزیل و گویان, ساحل عاج, مالزی, اندونزی, آذربایجان, قزاقستان.

  • اقتصادی و اجتماعی احتمالا اختلال در سازمان ملل با دموکراسی شکننده مانند عراق و الجزایر و نیجریه, گابن. عراق به ویژه نگران آن جزئی ظهور از جنگ و شورش.

  • ورشکستگی و بیکاری روستایی پوسیدگی افزایش استفاده از مواد مخدر “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” به احتمال زیاد در ایالات متحده که در آن رونق نفت فعال است مانند Texas New Mexico, یوتا, کلرادو, داکوتای شمالی, آلاسکا, اوهایو, در میان دیگران.

  • فوق العاده ارزان سوخت کربن ممکن است به نوبه خود منافع عمومی و تولید کننده خودرو مشوق های دور از سوخت بالاتر اقتصاد و بهره وری از جمله nontransport استفاده می کند.

  • سوخت ارزان می تواند تبدیل به یک ممکن است مانع به تمام برقی و حمل و نقل است که در حال حاضر در یک دوره بحرانی به عنوان عمده ماشین و کامیون تولید کنندگان خارج کردن خطوط کامل از وسایل نقلیه الکتریکی از طریق 2025.

  • عمده کاهش ارزش قابل بازیافت پلاستیک به عنوان تولید پلاستیک جدید می شود ارزان تر از هزینه های بازیافت.

  • حتی بیشتر اهمیت در سیاست های دولت برای پیشبرد عمل در کاهش تولید گازهای گلخانه ای به همین دلیل در سیاست است که هنوز اثبات شده و قابل اعتماد در این حوزه است.

  • پایین-قیمت نفت می تواند به خصوص جذاب برای کشورهای کمتر توسعه یافته (حمل و نقل, تولید برق و حرارت) در حال حاضر تحت نوسازی انرژی و فاقد درآمد.

گاز ارزان همه چیز نیست

فعلی شوک است که هنوز بیش از این نوشتن و بیشتر تغییرات بزرگ پیش رو ممکن است. چه می توان گفت با برخی از اطمینان است که اثرات مگا-نفت ارزان ملزم به متنوع و در برخی جهات متنوع. اما آنها به احتمال زیاد مفید است. وجود خواهد داشت برخی از قدرت پردازش برای مصرف کنندگان اگر قیمت سوخت در زیرزمین سطوح برای مدت بیش از چند ماه. مواد غذایی و نفت گرمایشی برای مثال متغیر خواهد بود ارزان تر است.

اما فوق العاده ارزان نفت جهان است ، وجود دارد بیش از حد بسیاری از دلایل به حرکت به دور از وابستگی به نفت در دامنه سوخت. من پیشنهاد تنها در برخی از لیست بالا. این حرکت خواهد بود و تعهد گسترده به حداقل می گویند. آن را نمی خواهد کمک دوره دیگری است که در آن نفت است مقرون به صرفه تر از آب بطری.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>