تعدادی از مردم تقاضا برای تحصیل پزشکی افزایش یافته است و بیش از 6 درصد در سال گذشته با بسیاری از دانشکده های پزشکی دریافت بیش از ده متقاضیان برای هر دانشگاه محل. و بنابراین شما ممکن است فکر می کنم که بریتانیا در آینده عرضه پزشکان در سلامت عالی است.

نمی شود بنابراین مطمئن شوید. بیش از نیمی از پزشکان مورد بررسی به تازگی در حال برنامه ریزی برای یا زود بازنشسته و یا به صرف زمان کمتر در عمل بالینی. و تکان دهنده, آمار و ارقام اخیر نشان می دهد که تنها 37 درصد از پزشکان خود را تکمیل پایه سال – دو واجب اول سال در کار پس از پنج سال در دانشکده پزشکی – در حال رفتن مستقیم به آموزش برای تبدیل شدن به جراحان رادیولوژیست anaesthetists و GPs از فردا.

بسیاری در جهان پزشکی دیدم این اومده. شده است وجود دارد کاهش مداوم در این شماره از آنجایی که این بررسی در سال 2011 آغاز شد که حدود 71 درصد از بنیاد پزشکان منتخب برای ادامه به تخصص خود آموزش. تجربه نشان می دهد که اکثر پزشکان اجتناب از تخصص های انجام بازگشت ظرف مدت سه سال اما یک نگرانی در 5% از دست داده ،

چه چیزی اشتباه رفتن

یک توضیح برای این نگرانی رها کردن است که پزشکان جوان نه فقط آماده ارتکاب به انتخاب گرايش در پایان از خود را پایه و اساس آموزش است. بسیاری استدلال می کنند که آنها نیاز به زمان بیشتر یا کشف گزینه های در دسترس و یا برای کمک به تحقیقات و یا کار داوطلبانه در خارج از کشور.

من تشخیص این انگیزه: من چندین سال را صرف به عنوان یک مقام ارشد کاخ افسر (شو) – خدمات دکتر نه متصل به تخصص برنامه آموزش در, A&E, paediatrics, زنان و زایمان و بیهوشی قبل از آن روشن شد آنچه که من می خواستم برای انجام و در نهایت آموزش در بیهوشی و مراقبت های ویژه پزشکی است.

انگلستان بخش بیمارستان. Peter Byrne/PA سیم/PA تصاویر

در طول این زمان من انباشته ثروت از دانش و تجربه و ادامه خدمت به نظام سلامت من می خواهم آموزش دیده است. تنها در حدود یک سوم از پزشکان می دانید آنچه آنها می خواهند به انجام پس از پایه و اساس آموزش تعداد قابل ملاحظه ای مشابه به کسانی که در حال حاضر حذف کردن مسیر سریع به متخصص آموزش.

بسیار می تواند در بیمه خدمات درمانی طرح 2000 که به دنبال “بهبود مراقبت از بیمار بهبود آموزش پزشکی با کارآمد مسیر شغلی برای پزشکان” و “مدرن” شو درجه با جایگزینی آن با سرعت در مسیر اجرا از طریق آموزش. این به طور موثر حذف هر گونه فرصت را به “سعی کنید قبل از خرید” خود را نهایی حرفه ای. جوجه ها در حال حاضر آمدن به خانه به جای شب بسر بردن با پزشکان جوان با کمی تجربه بالینی نیاز به انتخاب بیش از حد زود است.

توضیح دیگر برای رها کردن – فرسودگی – بیشتر نگران کننده است. انجمن پزشکی بریتانیا همراه با بسیاری از تخصص های پزشکی رویال کالج برجسته این به عنوان یک مشکل رو به رشد در میان پزشکان جوان.

به نظر می رسد باور نکردنی است که پزشکان جوان می تواند احساس سوخته داشتن به سختی شروع زندگی حرفه ای آنها از خواب به عنوان یک دانشجو. آنها توسط زمان کار دستورات آنها سالانه ارزیابی; آنها در کیفیت-بررسی محیط و در حال بررسی به عرض یک اینچ از زندگی خود را برای تعیین چگونگی رضایت بخش آنها پیدا کردن خود را در برنامه های آموزشی.

همه از این بیگانه از 25 سال پیش. در عین حال با وجود تمام این “پیشرفت” اعمال شده در آموزش امروز پزشکان جوان به نظر می رسد unhappiest نسل است که تا کنون بوده است. به عنوان در بسیاری از روابط ناراضی به اعتقاد من هر دو طرف در حال کمک به مشکل – مدرن کارآموز و مدرن بیمه خدمات درمانی.

آنچه نیاز به تغییر

Millenials و نسل Z (پست-وای) انتظارات مختلف از نسل X مرکزی یکی بودن است که آنها احساس حق به خوبی تعادل کار و زندگی. این به نظر می رسد کاملا معقول است. اما قرار داده شده در این زمینه حرفه ای تو در تو در به طور فزاینده ای bureaucratised بیش-تنظیم عملکرد-مدیریت ریسک-گریز بیمه خدمات درمانی پس از سانحه برخورد اجتناب ناپذیر است.

داده ها نشان می دهد که یک سال در سال کاهش فارغ التحصیلان احساس آماده برای شغل خود به عنوان پایه و اساس پزشکان منعکس کننده به طور فزاینده ای دشوار بیمه خدمات درمانی در محیط کار. پزشکان شغل همیشه سخت بوده است اما پرداخت کردن بود که شما ساخته شد به احساس خاص و بخشی از بیمه خدمات درمانی و پرورش در مراقبت از تیم های داده شده در سایت اسکان و پارکینگ و قادر به پرورش یک پر جنب و جوش زندگی اجتماعی در بیمارستان خود را برای جبران استرس زا کار می کنند و ساعت های طولانی. نه بیشتر.

اعتصاب خط خارج بریستول, درمانگاه رویال, مارس 2016. بن Birchall/PA بایگانی/PA تصاویر

فروپاشی مشاور “شرکت” – بالینی تیم تحت رهبری یک مشاور که به ندرت وجود دارد در حال حاضر عمده فروشی و حرکت به نوبت کاری و قدرت پردازش “مهندسی ارزش” به غیر وجود را حذف کرده و هر شناوری ایدز که یک بار نگه داشته و پزشکان جوان شناور.

معمول راه حل برای این مشکل در حال رشد می تواند به reeled خاموش با توجه به چشم انداز خود را. تولید بیشتر پزشکان (به پور به چکه کن سطل) را از زندگی کاری بیشتر انعطاف پذیر (به صرف زمان کمتر در محل کار) بهبود آموزش (oh Lord, نه بیشتر بازرسی). اما تضمین می کنم که هیچ یک از این خواهد بنیادی خروجی جزر و مد.

از یک طرف ما نیاز به پس گرفتن انسانیت از بیمه خدمات درمانی و پزشکان احساس می کنم بیشتر از آسیاب دندان در یک دستگاه. بالینی خانواده نیاز به بازسازی به کمک کوسن تنش های روزمره بالینی کار می کنند. از سوی دیگر پزشکان نیاز به کشف لحظات رقیق شادی در کار می کنند. کسانی که در وصف ناپذیر لحظات لذت زمانی که شما متوجه شما ساخته شده است یک تفاوت به زندگی یک انسان دیگر.

این تغییرات ظریف هستند و نمی توان آورده های دولتی فکر می کنم مخازن و یا به خوبی معنی تحصيلات. این چیزی است که ما به ارمغان آورده که در آن ما هستند. بیایید شروع به فکر می کنم غیر قابل تصور و دور تراشه در بی فکر سیاسی صحت کلفت دولت و دادخواهی-پارانویا. پزشکان بیش از حد متمرکز بر خطرات ناشی از گرفتن آن اشتباه به جای پاداش گرفتن آن را حق.

یک چیز قطعی است: اگر ما در حفظ و انجام بیشتر از همان ما را به دریافت بیشتر از همان یک سرخورده نیروی کار که هدف این است که به صرف زمان به عنوان کوچک که ممکن است در بالينی coalface.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو