رمان coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 10 میلیون نفر

پاریس, فرانسه — جهانی عفونت از رمان coronavirus پیشی گرفته اند 10 میلیون به عنوان نرخ جدید, موارد, موج, به گفته یک AFP شمارش در روز یکشنبه.

یک میلیون مورد جدید ثبت شد و تنها شش روز به گزارش خبرگزاری فرانسه تعداد فقط به عنوان کشور شروع به باز کردن از پیچ مجازات مستندات آن را ویران کرده اند اقتصاد خود و پرتاب میلیون ها نفر از کار.

در سراسر جهان مرگ و میر از این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در چین حدود شش ماه پیش نیز نزدیک 500,000 به عنوان ترس از رشد تمام عیار موج دوم.

ایالات متحده سخت ترین آمار کشور پیشی گرفته است 2.5 میلیون نفر به تنهایی به عنوان تلاش برای بازگشایی اقتصادی جهان نیروگاه شد مجموعه توسط یک پرش در عفونت های جدید در ایالات آمریکا مانند فلوریدا.

عفونت نیز در برخی از نقاط دیگر جهان است که بازگشایی با اروپا در حال حاضر ثبت نام بیش از 2.6 میلیون, با توجه به AFP شمارش بر اساس منابع رسمی.

‘شدید و پیچیده’

چین روز یکشنبه تحمیل سخت مستند در نزدیک به نیم میلیون نفر در استان های اطراف پکن شامل یک تازه coronavirus خوشه.

شهر پکن رسمی زو Hejian به خبرنگاران گفت که این وضعیت “شدید و پیچیده” و هشدار داد که این شهر نیاز به ادامه ردیابی گسترش ویروس.

تنش بین بازگشایی کتک اقتصاد — تلاش های فشار در آمریکا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-و بهداشت عمومی است که یک منبع از بحث تقریبا در هر کشور است.

در روز شنبه تنها در ایالات متحده ثبت شده بیش از 43 ، 000 مورد جدید با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مرگ و میر در حال حاضر بیش از 125,000 حدود یک چهارم کل جهان تقریبا 499,000.

در سراسر اقیانوس اطلس اتحادیه اروپا در روز شنبه تحت فشار قرار دادند پشت یک تصمیم در یک لیست “کشورهای امن” که از آن مسافران می توانند با مراجعه اروپا — یک لیست است که می تواند رد ایالات متحده

در ضمن ستاره از جمله Coldplay, مایلی سایرس و جنیفر هادسون لنت پشتیبانی به یک کمیسیون اروپا-led درایو شنبه که مطرح 6.15 میلیارد یورو (US$6.9 میلیارد دلار) برای حمایت از تحقیقات واکسن و کمک به آن را در دسترس به کشورهای فقیر.

در هند پر جمعیت شهرها شده اند به خصوص ضربه. این کشور مجموعه ای از یک رکورد روزانه شنبه با 18,500 موارد جدید و 385 مرگ و میر. در مجموع عفونت در 509,000 با بیش از 15,600 مرگ و میر.

در خاورمیانه استاندار بیت لحم اعلام کرد که غزه را به طور موقت نزدیک به دلیل افزایش عفونت.

ایران که تلاش کرده است برای جلوگیری از شیوع آن حتی به عنوان آن را به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده از مارس تا به راه اندازی یک ماسک-پوشیدن مبارزات انتخاباتی.

آیت الله علی خامنه ای هشدار داده بود شنبه که ایران مشکلات اقتصادی را بدتر کند اگر coronavirus گسترش بدون کنترل.

این بیماری همچنین در ادامه به داد و بیداد از طریق آمریکای لاتین با پرو شکوه 9,000 مرگ و میر شنبه.

برزیل — دوم سخت ترین-آمار کشور پس از ایالات متحده آمریکا — ثبت 990 مرگ و میر در شنبه بالاترین تلفات در جهان آن روز در حالی که مکزیک ثبت دومین در 719.

‘انفجار’ در فلوریدا

در ایالت فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis است اذعان شده است وجود دارد یک “انفجار” در موارد جدید.

در روز شنبه “آفتاب دولت” بریده 9,585 موارد در 24 ساعت جدید, رکورد روزانه.

متوسط سن افراد آلوده به شدت کاهش یافته است — به 33 از 65 دو ماه پیش. جوان مردم نا امید شده توسط ماه حبس باید ریخت به دولت را در سواحل boardwalks و میله اغلب بدون ماسک و ظاهر جونگ اجتماعی در مورد فاصله.

میامی اعلام سواحل را بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته و بارها نیز بستن درهای خود را.

با مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای بلند کردن پیشنهاد انتخاب مجدد خود را به خارج از زمین پیش از ماه نوامبر مبارزات انتخاباتی تایید کرد که حوادث شامل معاون رئیس جمهور مایک پنس در آریزونا و فلوریدا در هفته آینده شده اند به تعویق افتاد “از فراوانی از احتیاط.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در مواجه با واکنش شدید پس از اصرار بر تجمع در اوکلاهما یک هفته پیش با وجود ویروس و نگرانی است.

در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom دستور داد برخی از مناطق برای بازگرداندن stay-at-home سفارشات در حالی که سان فرانسیسکو اعلام کرد که “مکث” در آن بازگشایی.

تگزاس — در میان اولین کشورهای ایالات متحده آمریکا برای بازگشایی — نیز تعطیل آن میله های زندان.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت دیگر جمهوری خواه که در برابر مستندات روز جمعه گفت که اگر او می تواند “بازگشت و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به آهسته باز از میله های زندان است.”

رویدادهای جهانی داشته اند به طور محدود از آنجا که از virus.

پنجاه سال از اولین پراید, مارس جامعه تجاوز و حامیان آنها در زمان بسیاری از برنامه خود را آنلاین دوشنبه جهانی, غرور, 24 یک ساعت یک رویداد آنلاین, پخش زنده, اگر چه وجود دارد برخی از راه پیمایی.

این ویروس همچنین پرتاب جهان ورزش به آشفتگی. هیات کریکت پاکستان اعلام کرد آن را ترک 10 بازیکن خود را با تور انگلستان پس از آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de