شماره 1 اثر: چرا خاکستر Barty موفقیت می تواند منجر به رونق در زنان تنیس در استرالیا

استرالیا طرفداران تنیس شد بدیهی است که نا امید زمانی که خاکستر Barty از دست رفته در استرالیا, نیمه نهایی به صوفیه Kenin جوان آمریکایی که رفت به نفع او اولین گرند اسلم عنوان در روز شنبه. پس از اوایل خروجی از سرنا ویلیامز و نائومی اوزاکا Barty شده بود oddsmakers مورد علاقه برای عنوان.

در مسابقه گرند اسلم عنوان در تنیس می توان آن را آسان به از دست دادن چشم انداز گسترده تر تاثیر یک بازیکن عملکرد و چگونه است که می تواند کمک به رشد این ورزش در کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

تحقیقات نشان می دهد که زمانی که بازیکنان حرفه ای افزایش به بالای رتبه بندی جهان و تسلط برای امتداد طولانی آن اغلب همزمان با گسترده تر توسعه تنیس استعداد در کشورهای خود.

این به این معنی استرالیا تنیس زنان می تواند رسیده برای رونق در سال های آینده به عنوان بازیکنان جوان به دنبال تقلید Barty موفقیت.

جهان شماره 1s از گذشته 35 سال

قدر چه Barty است زمانی در سال گذشته است که به سادگی قابل توجهی به خصوص با توجه به استعداد بالای زنان بازی در سطح جهانی به نظر می رسد قوی تر با هر سال است.

Barty یک نیروی غالب در طول برک آوت 2019 فصل است. او برنده 57 از 70 مسابقات و چهار عنوان از جمله ازدواج گرند اسلم عنوان در باز فرانسوی و WTA Finals در شنژن چین است.


ادامه مطلب: تعداد بازی: چگونه خاکستر Barty شد جهان بهترین بازیکن تنیس زنان


در بالا از آن او نیز رسیده شماره 1 در جهان تبدیل شدن به اولین بانوی استرالیایی برای رسیدن به feat پس Evonne Goolagong 43 سال پیش. او را حفظ شماره 1 رتبه بندی پس از نیمه نهایی در استرالیا با یک نقطه حاشیه بیش No. 2 Karolina Pliskova.

در 35 سال گذشته وجود داشته است 25 زنان از 14 کشور رتبه شماره 1. از سال 1985 تا سال 2005 تنیس زنان بود تحت سلطه ایالات متحده با هفت مختلف آمریکا بازیکنان افزایش به بالا رتبه بندی. بلژیک تولید دو ردیف 1s در حالی که فرانسه, آلمان, اسپانیا, روسیه و سوئیس هر حال یکی است.

از سال 2010 وجود داشته است 11 از 11 کشور جهان که به دست آورده اند No. 1 جهان عنوان (توجه تا حد زیادی به یو پی اس و فراز زندگی از ویلیامز حرفه ای).

گاهشمار WTA شماره 1 بازیکن از سال 1984 تا به امروز.

یکی از تاثیر موج اخیر تنوع در بالای تنیس زنان است که به لطف بازیکنان مانند Barty اوزاکا و سیمونا هالپ از رومانی وجود دارد بیشتر نقش مدل از همیشه مشتاق برای بازیکنان تنیس در سراسر جهان به نگاه کردن به.

و تاریخ نشان می دهد این است که محرک اصلی برای توسعه بازی در کشورهای کوچکتر که در آن تنیس به طور سنتی نبوده است بسیار محبوب ورزشی (برای مثال بلژیک و صربستان) و برای الهام بخشیدن به نسل های آینده از بازیکنان در کشورهای با عمیق تر سنت (آمریکا و استرالیا و دیگر کشورهای اروپایی).

چگونه شماره 1s الهام گرفته اند دیگر بازیکنان در سطح جهانی

زمانی که ما در شش کشور در خارج از آمریکا است که تا به حال یک یا چند شماره 1 بازیکن بین سال های 1990 و 2010 (رنگ زرد مشخص شده در نمودار زیر) وجود دارد تشویق روند.

اول برای همه شش کشور ما می توانید یک افزایش در زنان بازیکنان رتبه بندی در بالای 150 است که هر دو همزمان و یا به دنبال آن در عرض چند سال از این کشورها با داشتن یک برتر بازیکن.


ادامه مطلب: که می تواند شکستن ‘3’ در انحصار مردان تنیس است ؟ در اینجا آنچه در این شماره می گویند


برای مثال در مدت کوتاهی پس از Kim Clijsters و Justine Henin شد No. 1 در اوایل به اواسط 2000s دیگر بلژیک بازیکنان مانند Yanina Wickmayer و Kirsten Flipkens شروع به افزایش در رتبه بندی.

ماریا شاراپووا در شماره 1 در اواسط تا اواخر دهه 2000 همپوشانی قوی فصل با هموطنان Elena Dementieva و Vera Zvonareva و قابل توجه ترین Dinara Safina که او نیز رسیده شماره 1 خودش در سال 2009.

Martina Hingis’ ستارگان حرفه ای نیز به دنبال دیگر سوئیس بازیکنان از جمله کنونی جهان شماره 7 بلیندا Bencic بود که نه تنها با الهام از Hingis شد اما مربی توسط مادرش.

تعداد بالای 150 و 30 WTA بازیکنان برای شش کشور با شماره 1 رتبه بازیکن (دوره های با رتبه بالا نشان داده شده با رنگ زرد).

ما همچنین می توانید ببینید که دو شماره اخیر 1s آنجلیک کربر از آلمان و Garbine Muguruza از اسپانیا به دست آورده خود را رتبه بندی بالا تقریبا دقیقا 15 سال از آخرین شماره 1s از کشورهای خود. کربر به دنبال در قدم به قدم از استفی گراف در حالی که Muguruza پس از Arantxa سانچز Vicario.

و در آمریکا و بسیاری از جوانان آفریقایی-آمریکایی زنان بازیکنان از جمله 15 ساله Coco Gauff را ذکر موفقیت خواهران ویلیامز به عنوان داشتن یک تاثیر مستقیم در تصمیم گیری های خود را به انتخاب کنید تا یک راکت به دختران جوان.

امروز که نفوذ می تواند اندازه گیری توسط تعدادی از زنان آمریکایی آفریقایی تبار در بالای 150: Madison Keys اسلون استفنز Gauff تیلور تونسند ویتنی Osuigwe و Sachia Vickery.

این trickle-down تاثیر یک ردیف 1

توسعه نخبگان و استعداد در ورزش یک فرایند پیچیده است که نیاز به عوامل متعدد – از استعداد بازیکنان خود را برای حمایت از خانواده ها و جوامع مربیان و ملی ورزشی بدن – را به محل سقوط.

اگر چه موفقیت بالای بازیکنان است که تنها یک بخش از معادله آن است که ریشه در یک شناخته شده اقتصادی مفهوم: trickle-down تئوری. هنگامی که به ورزش این نظریه فرض میکند که این دستاوردها از بهترین ورزشکاران می تواند بریزد پایین به سطح مردمی و ایجاد انگیزه بیشتر مردم به ورزش.

تاریخی و رتبه بندی آمار برای تنیس نمایش روشن trickle-down اثر شماره 1 از بازیکنان به خصوص در سازمان ملل که تا به حال هرگز و یا رفته اند چندین دهه بدون بازیکن برتر.


ادامه مطلب: تمام راکت: آنچه علم به ما می گوید در مورد جوانب مثبت و منفی از grunting در تنیس


آنچه در این آمار نمی توانید به ما بگویید که چگونه بسیاری از شخصیت های شخصی از شماره 1 جهانی اثرات توسعه و رشد بازیکنان جوان در کشور است.

اگر ما آموخته اند که هر چیزی در مورد انجام این دو هفته گذشته سه بازی تنها بخشی از آنچه که باعث می شود او منحصر به فرد است. او مقبول بودن و قدرت شخصیت او در هر دو پیروزی و شکست نیز باعث می شود او را بسیار قابل عرضه در بازار ستاره و می تواند در خدمت به عنوان یکی دیگر از عامل انگیزشی برای بازیکنان جوان است.

چند ورزشکاران باید به احتمال زیاد شده است به عنوان به خوبی موقعیت پایدار الهام بخش برای کشور خود و ورزش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>