Instagram حساب اختصاص داده شده به اخبار خوب مانند @TanksGoodNews و @GoodNews_Movement دیده اند پیرو شمارش موشک وار رفتن در هفته های اخیر. در پایان ماه مارس بازیگر John Krasinski معرفی “شبکه خبر برای خبر خوب” در یوتیوب; ظرف یک هفته برخی از خبر خوب پیشی گرفته بود 1.5 میلیون مشترک و 25 میلیون بازدید. Google جستجو برای “خبر خوب” مشخصی از یک ماه پیش و تنها به افزایش ادامه داد.

“ما دیده ایم یک سطح بی سابقه ای از رشد در چهار هفته گذشته گفت:” لوسیا ناقوس مدیر نام تجاری مشارکت در Upworthy که به ذکر است که این شرکت دیدم 65 درصد رشد در followers on Instagram و 47 درصد افزایش در سایت نمایش صفحه در ماه مارس نسبت به ماه قبل.

Upworthy تاسیس شد و در سال 2012 با تعهد به مثبت داستان سرایی. در آن زمان, Facebook الگوریتم به نظر می رسد به نفع بخش, الهام بخش, clickbaity سرفصل; شما ممکن است به یاد بیاورید دیدن همه آنها را بیش از خوراک خود را. اما در 2013, Upworthy و خوب دیگر-سایت های خبری دیدم صفحه نمایش ها افت قابل ملاحظه ای پس از Facebook تنظیم الگوریتم خود را.

اخبار مهم سازمان (از جمله نیویورک تایمز) ایجاد کرده خود به خود خوب-اخبار خواص در طول سال. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در حال دیدن خوانندگان نیاز به آنها را.

“این فقط یک بهمن از مردم نوشتن و گفتن چه مقدار از آنها نیاز به این داستان و یا خواندن یک داستان و اشک فقط جریان پایین صورت خود گفت:” آلیسون کلاین اجرا می شود که الهام گرفته از وبلاگ زندگی در واشنگتن پست. “مردم به طور مداوم گفت: با تشکر از شما برای نشان دادن چیزی ساخته شده است که آنها احساس نمی کنند وحشتناک است.”

عرضه و تقاضا

دیوید ریش سردبیر اجرایی برای خبرنامه در نشنال جئوگرافیک گفت که تقاضا برای خبر خوب در حال حاضر است بر خلاف هر چیزی که او را قبل از دیده می شود. “مردم به دنبال یک دلیل برای رفتن,” او گفت:.

در پاسخ National Geographic ایجاد کرده است دو خبر خوب با مضمون خبرنامه. یکی با تمرکز بر کودکان و نوجوانان و خانواده ها است. از سوی دیگر یک coronavirus-رایگان خبرنامه هفتگی خود را با عنوان فرار. “من فکر می کنم از آن را مانند یک مراقبه برنامه اما روزنامه نگاری” ریش گفت. هر دو خبرنامه “شد واکنش به این حمله وحشتناک اخبار,” او گفت:.

واشنگتن پست نیز در تلاش برای دیدار با تقاضا است. علاوه بر چاپ و نشر داستان به طور منظم به الهام گرفته از زندگی این شرکت تبدیل هفتگی خود خوب-اخبار عضویت در خبرنامه, خوش (که ریش توسعه یافته هنگامی که او در کارکنان) به یک هفته ای دوبار ارسال و ایجاد, روزانه, شکستن, که برجسته یک داستان نشاط بخشی در هر روز.

خبر خوب شده است یک مزیت برای ناشران مستقل ، لری Lakin Hutcherson, بنیانگذار و سردبیر خوب سیاه و سفید, اخبار گفت که داستان در سایت اخير “مانند آتش سوزی” به تازگی.

“فقط به دنبال در سهام و از طریق کلیک کردن” او گفت: “این داستان شده اند که حدود 12 برابر محبوب تر از استاندارد است.” خوب سیاه و اخبار همیشه جذب مخاطبان ثابت از خوانندگان Lakin Hutcherson گفت: اما در دو ماه گذشته او را دیده هجوم علاقه خود را در خارج از معمول جمعیتی.

براندن هاروی بنیانگذار خوب خوب خوب گفت که در دنبال کردن این داستان خوانندگان لزوما به دنبال فرار از اخبار. “بیش از فقط مایل به پریشان از COVID آنها می خواهند یک حس واقعی از اميد در پاسخ به COVID,” او گفت:.

“این است که مردم نمی خواهند اخبار در مورد coronavirus” Lakin Hutcherson گفت. “آنها فقط می خواهم اخبار در مورد این که بیشتر مثبت و یا که در حال نشان دادن مردم گرد هم می آیند و مبارزه با این و ارائه راه افراد کمک می کند.”

نشاط بخشی الگوهای رفتاری برای COVID-19

فقط به عنوان Facebook افزایش خبر خوب در اوایل 2010s, Instagram تبدیل به یک محل برای مثبت داستان سرایی به تکثیر. خبر خوب گسترش یافته است در محبوب مم حساب بیش از گذشته چند هفته و چند حساب مدیران باید شروع معاملات مثبت داستان در یک چت گروهی.

جورج Resch یک ثابت در Instagram مم جهان شناخته شده حاضر به عنوان @مخزن.سیناترا ایجاد یک خبر خوب حساب در سال 2017 پس از طوفان هاروی. او منتشر و در سراسر سیستم عامل از جمله Twitter و Facebook, اما او گفت که Instagram است که در آن پست انجام بهترین. “من از دیدن رشد بیشتر در صفحه من از من دیده ام پس از سال اول,” او گفت:.

این تیم در پشت رکورد جهانی تخم مرغ به تازگی معرفی شده خوب-اخبار Instagram حساب به نام @Sunny_Side_News. حساب ballooned به بیش از 162,000 پیروان در یک هفته بدون هر گونه ارتقاء.

محبوب ترین اخبار خوب حساب های متمرکز بر ارائه coronavirus-اخبار مرتبط با مثبت و سازنده پیام.

Alissa خان-Whelan, بنیانگذار @Sunny_Side_News گفت: او فکر می کند با دقت در مورد چگونه به قاب داستان به کاهش استرس در خوانندگان و تشویق های.

“ما تمایل به استفاده از زبان منفی,” او گفت:. “روز دیگر من می تواند استفاده از کلمه” مرگ ” در تیتر. من فکر کردم من می خواهم کسی اسکرول برای دیدن کلمه مرگ ؟ به جای من استفاده می شود ‘زندگی از دست داده است.'” اما اخبار خوب ناشران گفت: این خبر که قاب بیش از حد مثبت نیز می تواند تا پایان بیگانه خوانندگان.

“وجود دارد یک خط” گفت: Resch. “شما نمی توانید در سراسر آمده به عنوان موعظه و شنگول.”

اخبار عمومی خوب

اخبار ناشران اغلب با استفاده از ابرداده به نگه داشتن تبلیغات کردن مقالات در مورد تراژدی. و مارک های که تبلیغات در وب سایت خود را در حال حاضر به نظر می رسد مشابه رویه با استفاده از نرم افزار برای محدود کردن تبلیغات خود را از ظاهر شدن در کنار coronavirus اخبار وال استریت ژورنال گزارش شده است.

خبر خوب باید به لحاظ نظری ارائه یک فضای امن برای برندهای اما برخی از اخبار خوب سایت هستند و احساس بحران از تبلیغ بیش از حد.

“ما تبلیغ خیلی مطمئن نیستید از آنچه اتفاق می افتد در یک ماه یا دو ماه به طوری که آنها در حال برگزاری بر روی پول خود را در حال حاضر گفت:” هاروی خوب خوب خوب. “ما شاهد بسیاری مارک های کمتر مایل به ماشه.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im