جدید نفتا می آید را به اثر ژوئیه 1: آنچه در آن به معنی برای کانادا

OTTAWA — در ژوئیه 1 renegotiated توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی می آید را به اثر سه سال پس از مذاکرات برای اولین بار شروع به دوباره کاری سه جانبه موافقتنامه تجارت آزاد بین کانادا و ایالات متحده و مکزیک است.

توافق جدید امضا شده در نوامبر 2018— اشاره شده است به توسط مقامات کانادا به کانادا-ایالات متحده-مکزیک توافقنامه تجارت آزاد یا CUSMA به صورت کوتاه, در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق یا USMCA.

آینده-به-زور از این نونما مقابله می آید پس از توافق کردم اندکی بازسازی در اواخر سال 2019 به جلب رضایت آمریکا دموکرات و پس از آن تصویب شد در هر سه کشور مربوطه قانونگذاری.

“با تجارت بین نفتا اعضا به ارزش نزدیک به 1.5 تریلیون دلار در سال 2018 ما نمی توانیم غلو چگونه حیاتی آن است که برای حفظ رایگان و نمایشگاه بین ما سه کشور” گفت: نخست وزیر جاستین ترودو در ژوئن 29.

جدید پیمان تجارت به ارمغان می آورد با آن یک سری از تغییرات به چندین بخش.

در اینجا مختصر و مفید.

Made with Flourish

بیشتر لبنی انتخاب شراب

تحت قرارداد جدید آمریکا کشاورزان را افزایش دسترسی به عرضه موفق در کانادا لبنی در بازار است. به طور خاص, کانادا افزایش یافته است که دسترسی به بازار به 3.59 درصد و دولت فدرال موافقت کرد برای خلاص شدن از آنچه شناخته شده به عنوان کلاس 7 قیمت گذاری در برخی از مواد لبنی. قیمت گذاری تنظیم اجازه می دهد تا داخلی پردازنده های لبنی به کانادا خرید شیر در قیمت های پایین تر.

کشاورزان آمریکایی را نیز افزایش دسترسی به عرضه موفق کانادا, تخم مرغ و مرغ در بازار. در پاسخ ترودو متعهد به جبران عرضه موفق در کانادا تولید کنندگان.

همانطور که برای چه این می تواند برای مصرف کنندگان کارشناسان گفته اند که بعید است برای پایین آوردن هزینه از کانادا, محصولات, اما این می تواند در انواع بزرگتر از گزینه های مواد غذایی در قفسه های فروشگاه.

در حال حاضر در یک طرف حرف از معامله کانادا و ایالات متحده توافق کردند که از نوامبر سال 2019 بریتیش کلمبیا را به قراضه آن قانون ممنوعیت بین المللی شراب واجد شرایط از فروشگاه های مواد غذایی.

حمل و نقل ارزان تر نرخ

مرزی محموله های خرید آنلاین در کانادا به ارزش کمتر از 150 دلار دیگر نمی خواهد موضوع را به وظایف. معامله را افزایش می دهد حداقل قیمت خرید که واجد شرایط برای عوارض و مالیات شناخته شده به عنوان de minimis آستانه. آن استفاده می شود $20 قبل از وظیفه متهم شد و به همین ترتیب آستانه برای مالیات در حال حاضر 40 دلار.

در حالی که این افزایش به معنی کانادایی خرید و حمل و نقل اقلام از ایالات متحده و مکزیک خواهد پرداخت کمتر مالیات و عوارض آن کمتر است و اخبار مثبت برای خرده فروشان کانادا.

صنعت خرده فروشی به مدت طولانی در برابر استدلال افزایش این ادعا آن را به نفع آمریکا شرکت های خرده فروشی در حالی که قرار دادن کسب و کار در کانادا در یک مالیات نقطه ضعف است.

خرده فروشان ابراز نگرانی که بالاتر de minimis سطح منجر به خریداران دور ماندن از آجر و ملات فروشگاه نفع به طور فزاینده ای به خرید محصولات آنلاین. هر چند COVID-19 همه گیر است منجر به بسیاری از کسب و کارهای کوچک نیاز به دوباره فکر می کنم مدل کسب و کار خود و شروع ارائه خرید آنلاین.

اتومبیل می تواند هزینه بیشتر

تغییری در آنچه که به نام “قواعد مبدأ” برای اتومبیل. اساسا این بدان معنی است که وجود دارد یک نیاز جدید که در آن هر یک از ماشین ساخته شده است به یک مقدار مشخصی از بالا کار مزدی را در آن قرار دهید و همچنین مقدار مشخصی از آمریکای شمالی و مواد ساخته شده.

تجدید نظر در قوانین نیاز به یک سطح بالاتر از آمریکای شمالی مطالب در هر وسیله نقلیه incentivizing تولید بیشتر و منابع در کانادا و ایالات متحده و مکزیک است. به طور خاص در آستانه افزایش یافته است از 62.5 درصد به 75 درصد است.

و همچنین خودرو در حال حاضر 70 درصد در آمریکای شمالی فولاد و آلومینیوم مورد نیاز و 40 درصد از وسایل نقلیه مسافری باید ساخته شده از مواد و قطعات و کار تولید و یا انجام شده توسط کارگران در یک کارخانه که در آن متوسط دستمزد ساعتی حداقل 16 دلار آمریکا

این می تواند جرقه خودرو افزایش تولید در سراسر کشور و ارائه مواد جدید تولید فرصت برای کانادا سازندگان خودرو. با این حال برخی از کارشناسان صنعت خودرو هشدار داده اند که مورد نیاز می تواند منجر به قیمت های بالاتر برای این وسایل نقلیه اگر پیش بینی تولید بالاتر هزینه ها گذشت همراه برای مصرف کنندگان است.

2026 بررسی شرایط جدید معاملات

توافق خوب برای 16 سال اما در اولین شش سال اجباری “مشترک بررسی” انجام خواهد شد برای تعیین اینکه آیا هر سه کشور می خواهند برای تمدید قرارداد یکی دیگر از 16 سال است. آن را حفظ شش ماه انصراف از معامله متوجه خواهید شد که قبلا وجود داشته.

و همچنین این قرارداد شامل یک فصل است که کانادا احزاب مخالف به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو” است که به سوال پرتاب چگونه این بخش از توافق می تواند تاثیر آینده معاملات تجاری کانادا می سازد.

فصل 32 جدید نفتا متحده است که امضا کنندگان ملزم به دادن اخطار به کشورهای دیگر در معامله اگر آنها قصد مذاکره یک توافقنامه تجارت آزاد با “غیر بازار” کشور است که در حال حاضر در یک توافقنامه تجارت آزاد با یکی از سه کشور جهان است.

هدف از این معامله یک “غیر بازار” کشور است که هر یک از طرفین به این توافق اعلام کرده اند به مانند و اگر یکی از این سه کشور می خواهد برای ورود به یک معامله با یک “غیر بازار” کشور جمله بندی اجازه می دهد تا برای یکی از کشورهای دیگر به ماشه شش ماه خروج مکانیسم جدید نفتا.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

به عنوان توافق در مورد به به اثر می آیند در اینجا نگاهی به پنج لحظات کلیدی در طول راه.

  1. ژانویه 21, 2017: پس از به دست گرفتن تهمت اعلام کرد قصد شروع نفتا مذاکره دوباره ایران با کانادا و مکزیک یک وعده مبارزات انتخاباتی خود را از ریاست جمهوری 2016 اجرا شود.
  2. 9 ژوئن 2018: در میان مداوم نفتا مذاکرات تهمت تماس ترودو “با حوصله و خفیف” و “بسیار نادرست و ضعیف” پس از یک نشست G7 جرقه یک سری از حملات از مقامات آمریکایی.
  3. 1 جولای 2018: $16.6 میلیارد دلار در کانادا ضد تعرفه ها تحمیل شده است در ایالات متحده فولاد و آلومینیوم و همچنین کالاهای دیگر در اقدامی تلافی جویانه برای این فلز تعرفه مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال کانادا به عنوان نفتا مذاکرات برپا است.
  4. 10 دسامبر 2019: معاون نخست وزیر Chrystia Freeland امضا به روز شده در متن معامله پس از ایالات متحده دموکرات امن تنظیمات از جمله به یک بخش بیولوژیک و داروهای تجویزی برای حفظ پیشرفته داروهای مقرون به صرفه است.
  5. مارس 13, 2020: لایحه اجرای متن نهایی توافق سریع-ردیابی از طریق مجلس عوام و سنا در آخرین روز قبل از COVID-19 shutdown پارلمان هیل.

Made with Flourish

با فایل های از CTV News’ Ryan Flanagan, infographics, توسط Mahima سینگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de