علوم اعصاب از تنهایی و چگونه تکنولوژی به ما کمک

تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان مجبور شده اند به تنهایی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. اما اجتماعی فاصله است که کاملا در تقابل با ما درایو اجتماعی برای اتصال شالوده تکامل انسان است.

ناگهان مواجه با کمبود تعاملات اجتماعی بسیاری از ما در حال حاضر تجربه بیشتری تنهایی. ما در حال از دست رفته است که اطمینان بخش در آغوش گرفتن و یا شانه پت از انسان دیگری – چیزهایی که ما ممکن است به طور معمول انتظار می رود در زمان سختی. به مقابله ما سعی می کنید برای پر کردن جای خالی با آنلاین فعالیت های اجتماعی از جمله به عنوان هماهنگ Netflix viewings بازی و چت تصویری رقص احزاب است. اما آیا این کمک کند ؟

تنها مغز

هنگامی که ما به صرف وقت با کیفیت با فرد دیگری ما تجربه ذاتی شادی. مغز اسکن مطالعات نشان می دهد که subcortical مناطق مغز از جمله شکمی striatum که نقش مهمی در انگیزه و فعال هستند که با دریافت پول و پاداش اجتماعی.

تنهایی دیده می شود در مغز است. SpeedKingz/شاتر

هنگامی که ما احساس تنهایی و رد مناطق مغز در ارتباط با پریشانی و نشخوار فکری فعال هستند به جای. این ممکن است به دلیل تکامل رانندگی ما را به ایجاد و حفظ ارتباطات اجتماعی برای اطمینان از زنده ماندن است. تنها مردم نیز منفی تر تمرکز و نگرانی در مورد مداقه قرار دادن مردم به نیت. گاهی اوقات این می تواند تبدیل به بسیار قوی است که باعث می شود ما احساس حتی بیشتر lonely – ایجاد یک چرخه معیوب.

هر کس نمی نگرد ارتباط اجتماعی به همان اندازه, اگر چه. مردم با نوع شخصیت برونگرا به دنبال بیشتر به فعالیت های اجتماعی و دسترسی به بزرگتر شبکه های اجتماعی و گزارش کمتر درک تنهایی. افرادی که نمره بسیار بر روان تمایل برای گزارش بیشتر درک انزوای اجتماعی.

تنهایی برای برخی از زمان بوده است به رسمیت شناخته شده به عنوان یک تهدید مهم برای سلامت جسمی و روانی و مشخص شده است که اخباری از مرگ و میر.

پس چگونه شما می توانید بهترین مقابله با تنهایی و انزوا? تجزیه و تحلیل نشان داده که موفق ترین مداخلات پیدا کردن راه هایی برای رسیدگی به تحریف تفکر که تنهایی ایجاد می کند. بنابراین اگر شما احساس تنهایی سعی کنید شناسایی افکار خودکار منفی – مانند فرض کنید مردم نمی خواهید به شنیدن از شما – و reframing آنها را به عنوان فرضیه به جای حقایق است.

یکی دیگر بررسی های اخیر از ادبیات یافت که هدف قرار دادن راهبردهای مقابله با استرس نیز می تواند مفید باشد. آن کشف شده است که روش های مانند پیوستن به یک گروه پشتیبانی برای حذف احساس تنهایی کار به خصوص به خوبی. احساسات مبتنی بر راهبردهای مقابله ای مانند کاهش انتظارات در مورد روابط بودند نه به عنوان موثر است.

راه حل های فن آوری

رسانه های اجتماعی است که اغلب بدنام شدن در گفتمان عمومی. اما بسیاری از افرادی که خود منزوی در حال حاضر تکیه بر ابزارهای آنلاین اجتماعی. یک جنبه مهم از دست رفته در پیام های فوری و سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram and Twitter, اما, است, نشانه های غیرکلامی مانند یک لبخند, ژست یا نگاه. این به ما اجازه می دهد برای سنجش تن و زمینه های اجتماعی روبرو می شوند. هنگامی که این اطلاعات از دست رفته است درک ما کمتر دوستانه نشانه از دیگران است.

بنابراین در حالی که آنلاین ابزار می تواند مفید باشد در طول دوره انزوا و تجسم و حضور اجتماعی هستند با این حال از دست رفته است. اما وجود دارد راه هایی برای افزایش پاداش ارتباطات آنلاین. یک مطالعه با استفاده از واقعیت تقویت برای فعال کردن دو نفر به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر چت تصویری تصاویر و متوجه شد که آنها گزارش شده بالاتر حس حضور اجتماعی و یک تجربه جذاب تر. به طور مشابه, مشارکت در فعالیت های مشترک مزایای شکل گیری روابط نزدیک با دیگران است. بنابراین آن است که آیا یک مجازی مسابقه میخانه و یا یک حزب رقص, این ممکن است به خصوص با ارزش در طول مستند.

روبات طراحی شده برای تعامل با ما در یک سطح اجتماعی نیز می تواند کمک به جدا شده مردم کمتر احساس تنهایی می کنند که به نفع تجسم. در یک کارآزمایی تصادفی کنترل محاکمه با پارو یک راحت نوزاد مهر و موم ربات ساکنان در خانه مراقبت است که با تعامل این گزارش کاهش احساس تنهایی است.

تحقیقات از خود ما در آزمایشگاه به دنبال شناسایی چگونه رباتیک ویژگیها یا رفتارهای ما را تحت تاثیر قرار توانایی احساس اجتماعی متصل به این دستگاه است. برای مثال یک مطالعه جدید نشان می دهد که مردم conversationally تعامل با یک ربات انسان نما به مشابه تا چه حد به شخص دیگری و بیشتر از یک دستیار صوتی مانند Alexa و یا سیری.

پیشرفت های جدید در تلفن همراه فن آوری های تصویربرداری از مغز همراه با افزایش اجتماعی و پیچیدگی برخی از روبات ها ارائه فرصت برای بررسی این که چگونه مردم در ایجاد و حفظ ارتباطات اجتماعی با روبات ها در زمان واقعی است.

در حالی که ظهور اجتماعی روبات ها به نظر می رسد مربوط به اینده, آنها در حال حاضر در حال حرکت به بیرون از کارخانه و به خانه ما و سوپر مارکت ها و بیمارستان ها. آنها حتی اجتماعی جدید نقش در coronavirus بحران – به عنوان مثال به عنوان سوپر مارکت دستیاران یادآوری خریداران جدید بهداشت و قوانین ایمنی.

تا زمانی که همه ما پیچیده اجتماعی ربات ما را به شرکت شاید بهترین چاره این است که به نگه داشتن در تماس با عزیزان ما آنلاین به خصوص از طریق فعالیت های مشترک. و اجازه دهید تمرکز بر این واقعیت است که نزدیک تماس انسان به زودی امن دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im