سردخانه استاد علوم که ” خارج از اتحادیه اروپا برای کمک به نیویورک

یکی یکی Penepent یک دانشیار سردخانه علوم و دو تا از دانش آموزان خود را با چرخ های بدن در کلیسا کامیون برای اولین بار پوشش آنها را در راهرو و سپس آنها را به دو وانت پارک شده در خارج ، با کمک از خانه کارکنان آنها به آرامی گذاشته و جعبه در بازگشت از یکی از وسایل نقلیه اولین گام در یک سفر طولانی به یک مرده سوزخانه خارج از دولت است.

“این است و نه فقط در حال حرکت باقی می ماند این است که دست زدن به مردم عزیزان” Penepent گفت. “و شما باید آن را با مراقبت و محبت و احترام و کرامت است.”

از اوایل آوریل Penepent, 57 و دانش آموزان شده است حمل و نقل decedents از ضعف خانه های مراسم تشییع جنازه در اطراف شهر نیویورک به crematories در مکان هایی به عنوان دور به عنوان پنسیلوانیا و ورمونت کمک به خانواده های عزادار و گرفتن برخی از فشار یک سیستم تیره و تار با این بیماری همه گیر.

او خواستار عملیات “دست با قلب.”

“این یک نعمت غیر مترقبه گفت:” جو Neufeld, Sr صاحب جرارد J Neufeld مراسم تشییع جنازه در خانه کوئینز که فقط بلوک از المهرست بیمارستان مرکز در یکی از سخت ترین آمار مناطق در کشور است. “او از هیچ جا آمد تا ما را نجات دهد.”

جایی بود که در واقع یک شهر در نزدیکی مرز کانادا به نام ایالت نیویورک که در آن Penepent اجرا می شود مراسم تشییع جنازه خدمات دولت برنامه در دانشگاه ایالتی نیویورک در کانتون.

ایالت نیویورک است ثبت نام بیش از 14 ، 800 زمین و میر به دلیل این ویروس حدود 70 درصد از آن ها در شهر نیویورک است. ساندویچ بین سرشار بیمارستان ها و حمایت گورستان این شهر خانه های مراسم تشییع جنازه در حداکثر ظرفیت و موارد ریختن نگه دارید.

از 50 crematories در سراسر کشور تنها چهار نفر در شهر هستند و آنها در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است. اسلات رزرو هفته در پیش است.

آخر هفته عید پاک دست با قلب منتقل حدود 70 بدن. هفته گذشته با استفاده از دو ون Penepent حمل و نقل 150. در این هفته از آنها انتظار می رود را 300.

به عنوان تلفات نصب شده در مارس Penepent شروع رسیدن به سازمان تجارت و مدیران مراسم تشییع جنازه ارائه به حمل و نقل مرده به crematories در شمال ایالت نیویورک و در کشورهای همسایه بودند که با دیدن همان سیل از موارد.

Neufeld که نمی دانم Penepent اما تا به حال شنیده SUNY به سردخانه علم برنامه گفت: “در ابتدا “leery و مطمئن نیستید که چگونه این بود که رفتن به کار می کنند.”

خانه های مراسم تشییع جنازه باقی می ماند مسئول از بین بردن بدن از بیمارستانها و خانه های سالمندان و یا خوابگاه های خصوصی و کار با خانواده ها به فایل کاغذ بازی طولانی.

Penepent می دهد هر یک از مرحوم شماره پیگیری برای نظارت بر بدن از کفن به کوره های آدمسوزی و بازگشت دوباره است. آنها تنها کار باقی مانده از افرادی که شناسایی شده اند و که خانواده داده اند تایید.

آنها را ساخته اند سفر به crematories در ورمونت پنسیلوانیا و کانکتیکات است. باقی مانده اند و سپس حمل شده است که بازگشت به خانه های مراسم تشییع جنازه برای خانواده ها به آنها را انتخاب کنید.

ایالت نیویورک مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن و شهری تشییع جنازه مدیران انجمن در حال پوشش هزینه های برای سفر Penepent گفت.

روز جمعه جان D’Arienzo D’Arienzo کفن در بروکلین فرستاده باقی مانده از پنج نفر به کوره های آدمسوزی در ورمونت از طریق دست با قلب. خاکستر بازگردانده شدند که بعد از ظهر دوشنبه — بسیار سریعتر از سه هفته صبر خانواده ها را مجبور به تحمل برای یک اسلات در محلی crematory.

“عزیزان خود هستند در بروکلین امن و انتظار برای آنها را به آنها را انتخاب کنید تا” D’Arienzo گفت. “من و نه خانواده های دیگر که من قادر به کمک به دلیل دیوید روشن حجم کار من.”

که همان روز دست با یک قلب در زمان 20 بدن از Neufeld را کفن برای هولوکاست در خارج از دولت است. آنها آمد دوباره روز بعد به 20 ،

Penepent یک خروجی با یک انبار از جوک ها, پاسخ تلفن خود را در “Dr Penepent” (او دارای دکترای فلسفه) و با استفاده از عبارات مانند “ما همه jiggy” به معنی “ما خوب به آن بروید.”

او نمی آید از یک خانواده از مدیران مراسم تشییع جنازه. پدر او صاحب یک کسب و کار و کارگر کارخانه. به عنوان یک جوان او, درام و ویولن استعداد پدرش امیدوار بود تبدیل به یک حرفه ای.

Loading a body into a van outside the Gerard J Neufeld Funeral Home in Queens, April 16, 2020, to be cremated elsewhere.

بارگذاری یک بدن به یک ون در خارج از جرارد J Neufeld کفن در کوئینز مارس 16 سال 2020 به سوزانده شود در جای دیگر.

Penepent به حال ایده های دیگر. او در نظر گرفته شدن یک کشیش. “این کاملا کار — همسر من نمی خواهد آن را قبول کند” او به شوخی. او همچنین در مورد فکر تبدیل شدن به یک درمانگر. اما زمانی که مادر او درگذشت او متوجه دلسوز و مهربان مدیر مراسم تشییع جنازه بود. او کشف خود را حرفه.

“مراسم تشییع جنازه کارگردانی است, معنوی, مقدس, کار,” او گفت:. “خانواده ها واگذار آمریکا خود را باارزش ترین اختیار: عزیزان خود را. و است که مقدس است.”

Penepent کردم مجوز خود را در سال 1993. سال بعد او یک مدیر جوان در یادبود لئونارد کفن در گلن اللین, ایلینوی, وقتی شیکاگو محدود هواپیما سقوط کرد و در Roselawn ایندیانا حدود 90 مایلی جنوب شهر خود به قتل 68 نفر در هیئت مدیره.

داوطلبان نامیده می شود برای کمک به بهبود تلاش. Penepent گفت: او صرف یک هفته کار در یک سردخانه موقت در یک زره پردازش انسان باقی می ماند برای شناسایی. آنجا بود که او آموخته سیستم ردیابی او با استفاده از امروز.

اگر او می خواست به خود او را کفن و آوردن سه فرزند خود را در هیئت مدیره — “من تا به حال این کل میراث طرح,” او گفت: — آنها بیش از حد به حال ایده های دیگر. در نهایت Penepent در SUNY در Canton, که در آن او کار می کرد برای هشت سال گذشته است.

دو نفر از دانش آموزان خود را Felicidad Christensen, 21, و, Dylan Halmy, 20 شده اند قرار دادن در روز با Penepent. “اگر من می تواند رسیدگی به این من می تواند رسیدگی به هر کسب و کار ممکن است پرتاب در” کریستنسن گفت.

در 5:15 بعد از ظهر روز پنج شنبه در سه حال لود حدود 30 جسد را به یکی از این وانت که Halmy دیگر دانشجو-داوطلب خواهد بود رانندگی به پنسیلوانیا به تنهایی.

Penepent پریدند به دیگر ون. از سه بعدی بر روی صندلی در کنار او کشیده ظروف با, در خانه, Jell-O — توت فرنگی با طعم صدر با شلاق سرد. این میان وعده مورد علاقه خود را و او تا به حال بسته بندی دو عرضه برای جاده ها است. “این چیزی است که بچه ها بحث در مورد ‘او دمدمی,’,” او گفت:. “من دمدمی و من آن را دوست دارم.”

او و کریستنسن بود یک وانت که شب که آنها برنامه ریزی برای حمل و نقل به کوره های آدمسوزی در کانکتیکات در اوایل صبح روز بعد. سپس آن را بازگشت به شهر که در آن کار خواهد شروع همه را دوباره و دوباره. این امر می تواند خسته کننده, اما Penepent گفت: او ذهن نیست.

“تنها چیزی که من می خواهم به می دانم که خانواده هایی که عزادار هستند قادر به قرار دادن عزیزان خود به استراحت و که ما می تواند کمی از بسته شدن به یک بسیار غم انگیز وضعیت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de