تنهایی از یک مرزی truckie

آن است که در باریک ساحل جاده بین جنوب شرقی استرالیای جنوبی شهر از کوه گمبیر و ویکتوریا بندر پورتلند.

بسیاری از کامیون ها که رفت و آمد در این مسیر در حال تخلیه بارهای بزرگ از سیاهههای مربوط به صادرات از بندر یا بازگشت برای یک بار.

پرتلند است, استرالیا, بزرگترین صادرات پورت برای محصولات جنگلی و جهان بزرگترین صادر کننده چوب جنگلی woodchips.

حدود سه چهارم از تمام سیاهههای مربوط صادر شده از استرالیا در حال بارگیری شده در بندر و بسیاری از آنها آمده از مزارع در سراسر مرز در جنوب استرالیا.

از جنوب استرالیا دولت بسته مرز خود را به ویکتوریا مسافران چند ماه پیش و محکم پیچ بیشتر به عنوان موج دوم coronavirus آمار ویکتوریا در هفته های اخیر هر truckie باید مراقبت به بالا-به-تاریخ اجازه اگر با ارزش حمل و نقل در حال رفتن به نگه داشتن جریان است.

آن را تبدیل به خوبی تمرین رقص در پست مرزی.

هر کامیون رفتن به جنوب استرالیا را متوقف می کند این truckie دست چاپ مجوز به یک افسر پلیس در یک ماسک صورت تعارفات رد و بدل شده مجوز بازرسی و دست و کامیون مانده صاف کردن پایین جاده. در ضمن کامیون به شدت لادن با سیاهههای مربوط نمی مجبور به توقف در همه به عنوان آنها را وارد کنید ویکتوریا.

مرز پست بازرسی ناخواسته به عنوان آنها ممکن است در مورد تنها بر تعامل اجتماعی موجود به ایالتی truckies این روز است.

“رانندگان کامیون ها در مورد به عنوان اجتماعی جدا شده به عنوان شما می توانید” گفت: Brian ویلیامسون.

آقای ویلیامسون مدیر عامل پورتلند مبتنی بر حمل و نقل شرکت PortHaul که در عمل حدود 60 کامیون های بزرگ حمل فله حمل و نقل در سراسر مرزهای دولتی گفت: اپراتور حمل و نقل در سراسر استرالیا آموخته بود به مقابله با طیف وسیعی از محدودیت های که با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اساسا رانندگان مجاز نیست از کامیون خود را – آنها را انتخاب کنید تا بارهای خود را در حالی که هنوز در کابین خود را در یکی از پایان سفر خود را, و آنها در حال تخلیه در انتهای دیگر,” او گفت:.

“در مسافت های طولانی شغل آنها خواب در کابین خود – آنها بسیار راحت است و به خوبی راه اندازی این روز است.

“آنها سفر با sanitiser و تمام تجهیزات ضروری برای سلامت خود.”

عملیات مدیران در صفحه اصلی پایگاه بودند مسئول تنظیم و به روز رسانی مجوز از طریق مختلف مقامات دولتی برای اطمینان از خود شرکت کامیون و رانندگان به حال هیچ مشکلی در عبور از مرزهای دولتی.

حمل و نقل در نظر گرفته است که ضروری است به اقتصاد ملی است, معاف از مرز تعطیلی در استرالیا اما هر ایالت و قلمرو اتحاد مرز فرآیندهای کنترل و مجوز برای رانندگان کامیون.

کسانی که حمل و نقل بالا و پایین هیوم بزرگراه تا به حال به خندق موجود مجوزها و عجله برای درخواست جدید کاغذ بازی هفته گذشته هنگامی که NSW معرفی دقیق مرز و منطقه کنترل مسافران از ویکتوریا.

در حال بارگذاری

ترتیبات جدید آغاز شد و در نیمه شب روز سه شنبه 21 ژوئیه و کاربردی برای همه مسافران و از جمله کارگران ضروری مانند رانندگان کامیون.

در ضمن به عنوان ویکتوریا سخت تر آن مستند قوانین در کسانی که در شهر ملبورن و میچل شایر کامیون رانندگان توصیه شد آنها می تواند سفر در مستند مناطق بدون پوشیدن ماسک صورت اگر آنها به تنهایی در کابین خود. با این حال حمل و نقل سازمان خواست به رانندگان حمل ماسک صورت در تمام زمانها.

ملی نقلیه سنگین تنظیم کننده استرالیا حمل و نقل انجمن و عضو انجمن صادر مشترک تماس رانندگان کامیون به یک رویکرد پیشگیرانه برای حفاظت از خود و جامعه گسترده تر از گسترش coronavirus.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم و اعداد شما نیاز به دانستن. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net