این یک ترقه. گراهام راسل از Clovelly می پرسد: “می C8-ers به من بگویید که چرا انسان ها تکامل یافته به یک اکثریت راست دست هستید ؟ جالب طوطی عمدتا چپ چیتی. آیا این به این معنی نیست که ما مربوط به طوطی?”

“خنده دار چگونه شما متوجه یک روز که چیزی گم شده از زندگی خود را برای سال” می نویسد: مت پترسن از رندویکک. “راه رفتن گذشته یک سایت ساخت و ساز مترو در CBD به تازگی متوجه شدم که سازندگان دیگر ترک سوراخ در هوردنجس برای ما به اتمام کار می کند. وقتی که من بچه بودم آنها در هر سایت. من حتی به یاد داشته باشید یک سایت است که تا به حال کمتر سوراخ برای بچه ها و حتی آنهایی که کمتر برای سگ. را بهشون پشت من می گویم!”

در حالی که آدریان کانلی از سپرینگوود عجایب: “اگر مردم شروع به جمع اوری مسابقات معنا است که آنها فکر می کنم آنها ممکن است نیاز به خود کشته شده?” جان چخماق از St Leonards می پرسد: “آیا ما لطفا فقط جایگزین برای “self-جداسازی’ ساده به زبان انگلیسی ‘ماندن در منزل’?”

در سنت “شده باید یک شب بارانی” اندرو مکینتاش از کرمر می گوید: “با بسیاری از زوج های جوان نیاز به خود منزوی [با عرض پوزش جان چخماق] به عنوان یک نتیجه از coronavirus آن را اجتناب ناپذیر است که تعداد زیادی از نوزادان متولد خواهد شد و نه ماه بعد. پسران خواهد بود به نام Coronus و دختران خواهد بود به نام تاج.” و یا به سادگی ششم.

“در میان تمام shenanigans در بورس خبر آمد از 7.6 درصد افت در روز است. دردناک برای برخی از – اما یدکی فکر برای کمشنوا سرمایه گذاران که آموخته از طریق ABC زیرنویس که ” ASX کاهش 76%’ می گوید:” همین Bain از بندر Macquarie.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im