قتل Ahmaud Arbery برجسته خطر دویدن در حالی که سیاه

لرزان تلفن همراه فیلم زیر یک هل دهنده – ظاهرا جوان, سیاه مرد – به عنوان او نزدیک و تلاش برای اجرا در اطراف یک وانت سفید رنگ پارک شده در وسط یک حومه جاده ها است. لحظاتی بعد او مرده بر روی زمین است.

قتل Ahmaud Arbery برگزار Feb. 23 پس از 25 سال مواجه شد گرگوری McMichael یک 64 ساله افسر سابق پلیس و محقق برای نیوبرانزویک گرجستان دفتر دادستان منطقه و 34 ساله و پسر, تراویس. آن زمان 10 هفته برای به دست آوردن گسترده توجه با گردش فیلم در رسانه های اجتماعی باعث نفرت و خواستار عدالت است.

در مارس 5 بود و در آن اعلام کرد که این پرونده را به یک هیئت منصفه که تصمیم می گیرید اگر McMichaels خواهد بود به اتهام یک جرم و جنایت است.

هشدار: این ویدئو شامل تصاویر گرافیکی.

مرگ در حومه

قتل Arbery توسط مردم با لینک کلیک کنید برای اجرای قانون افزایش سوالات مهم بیش از ایمنی و ابی به نام دیوار سکوت است که گسترش از سازمان های اجرای قانون به دادستان دفاتر و تاز.

اما یک سوال جداگانه است که باید پرسید: چرا این حوادث به نظر می رسد رخ می دهد در انواع خاصی از محله? Satilla سواحل که در آن Arbery کشته شد توسط McMichaels است که عمدتا سفید و حومه. آن را تداعی خاطرات قتل Trayvon Martin, جاناتان فرل Renisha مک براید و Tamir برنج.

به عنوان یک جامعه شناس و بهداشت عمومی محقق من را مطالعه کرده اند فعالیت بدنی و چگونه آن را متفاوت با نژاد و طبقه اجتماعی. من می دانم که دقیق رفتارهای است که تشویق به گسترش زندگی برای همه آنهایی دقیق است که می تواند پایان زندگی مردان مانند Ahmaud – در دویدن در حالی که سیاه و سفید می تواند کشنده باشد.

در سال 2017, من یک مطالعه منتشر شده در فعالیت بدنی – تمرکز بر از کجا و چگونه مردم و ورزش و شکستن این پایین توسط نژاد و جنسیت. من مورد بررسی نزدیک به 500 طبقه متوسط سیاه و سفید حرفه ای در سراسر ایالات متحده است. این تحقیق همچنین شامل مصاحبه گروه تمرکز و مشاهدات از فضاهای عمومی در شهرهای مختلف نژادی و طبقاتی ترکیب از جمله اوکلند و رانچو کوکامونگا کالیفرنیا; برنتوود در ایالت تنسی; بویی مریلند; و پارک جنگلی, Ohio.

من در بر داشت که نژاد و محل به طور قابل توجهی اطلاع رسانی که در آن افراد درگیر در فعالیت های فیزیکی: سفید, مردان, زنان سفید و سیاه زندگی زنان عمدتا در مناطق سفید شد به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به درگیر در فعالیت های بدنی در محله خود. مردان سیاه و سفید زندگی در عمدتا سفید محله, اما به مراتب کمتر احتمال دارد به درگیر در فعالیت های فیزیکی در مناطق اطراف خانه خود را.

خوب همسایه ؟

مردان سیاه و سفید من مصاحبه که به سرش می دویم. در محله که در آن زندگی می کردند حوادث گزارش شده به پلیس که به نام آنها همسایگان خزیدن به طرف دیگر خیابان به عنوان آنها با نزدیک شدن دریافت ناراضی به نظر می رسد و شاهد بستن درب آنها گذشت. مشابه تجارب مستند شده در مکان های عمومی مانند فروشگاه ها, رستوران ها و کافی شاپ ها.

یک بنای یادبود در سمت چپ سایت که در آن Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد مرده در آرام حومه جاده ها است. Sean Rayford/گتی ایماژ

مردان سیاه و سفید اغلب جرم در فضاهای عمومی – این بدان معناست که آنها به عنوان تهدید بالقوه و شکارچیان. در نتیجه خود را در سیاهی است weaponized. علاوه بر این مردان سیاه فیزیکی بدن هستند به عنوان پتانسیل سلاح است که می تواند به استناد آسیب بدنی و حتی زمانی که آنها در حال برگزاری نه هر چیزی را در دست خود و یا حمله. در واقع مردم سیاه و سفید 3.5 برابر بیشتر از سفید نفر کشته شده توسط پلیس در شرایطی که آنها نه حمله و نه یک سلاح.

من تحقیق نمایانگر آن است که روانشناسی اجتماعی از جرم – عدم توانایی در جدا کردن مفاهیم جرم و جنایت از یک فرد هویت یا نقش خود در جامعه – در اینجا مهم است. اغلب ویژگی های فیزیکی مانند پوست استفاده می شود برای هدایت نگرش ها و احساسات و رفتار است که می تواند تاثیر تعاملات بین مردم از نژادهای مختلف و منجر به ساده گویی در مورد شخصیت یک فرد. برای مردان این به این معنی است که برداشت های منفی در مورد خود گرایش به ارتکاب جرم و جنایت ثبات عاطفی و پرخاشگری و قدرت می تواند به عنوان توجیهی برای دیگران به تصویب نیروی فیزیکی بر آنها.

سیگنالینگ و یا زنده ماندن ؟

برخی از مردان سیاه و سفید تلاش خود را کمتر تهدید می کند. وقتی که می آید به دویدن در محله برخی از مردان سیاه و سفید من صحبت کرد به عینک التحصیل تی شرت انجام I. D. تکان داد و لبخند زد و زد در به خوبی روشن و جمعیتی مناطق.

این است که به سختی تعجب آور است. مردان سیاه و سفید انجام این کار با تفکر آگاهانه در مورد لباس تن و زمین از صدای رفتاری و رفتار. حتی در طول COVID-19 گیر بسیاری از مردان سیاه و سفید در حال رفتن به طول های بزرگ برای کاهش جرم با ماندن در خانه رنگارنگ پوشیدن ماسک و حتی صرف نظر کردن از ماسک در دسترس نباشد.

جامعه شناسان آن را یک فرایند سیگنالینگ. سیاه مردان تماس با آن زنده ماندن است.

طنز در مورد Ahmaud Arbery است که آن را به مجموعه ای در حرکت یک کمپین است که می تواند بسیاری از مردان سیاه قرار دادن خود را در حال اجرا کفش. این #IRunWithMaud رسانه های اجتماعی کمپین تشویق مردم به تنه زدن 2.23 کیلومتر – اشاره به تاریخ که در آن Arbery کشته شد.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de