کلید موفقیت $130 میلیارد دستمزد یارانه پرداخت گذشته نگر کار

راز سس در دولت یک$130 میلیارد JobKeeper پرداخت است که از آن خواهد شد به صورت گذشته نگر در بهترین راه ممکن است.

آن را نه تنها به کارفرمایان که از دست داده اند و تا به حال کارکنان خود کتاب امشب, مارس 30 اما به کارفرمایان که دچار ضرر و زیان شده بود و کارگران در کتاب خود به عنوان دور برگشت به عنوان ژانویه 1.

این به این معنی است که کارفرمایان که باید اخراج (“اجازه رفتن”) کارگران در هر زمان در ماه گذشته می تواند در زمان به عقب سفر پرداخت و آنها را به عنوان اگر آنها تا به حال نشده است اخراج و ناب از یک 1500$در هر کارمند در هر دو هفته پرداخت.

به عنوان رسمی برگه آن را قرار می دهد “این JobKeeper پرداخت خواهد شد حمایت از کارفرمایان خود را برای حفظ اتصال به کارکنان خود را”.

این مطالعه گذشته نگر ارتباط اضافه خواهد شد معنای جدید به اصطلاح “تجدید نظر” هنگامی که در ماه مارس نرخ بیکاری شماره منتشر شد.

نه تنها آوریل شماره های مسئول در حال تجدید نظر در یک ماه بعد به عنوان طبیعی است در پرتو اطلاعات اضافی اما بسیاری از استرالیایی ها که بیکار بودند در ماه مارس به صورت گذشته نگر تبدیل به بیکار شده اند.

آنها شده اند به صورت گذشته نگر در محل کار پرداخت می شود.


ادامه مطلب: مدل سازی نشان می دهد رفتن زود و رفتن سخت را نجات و کمک به اقتصاد


(و اگر آنها اعمال شده برای Centrelink پرداخت Newstart به همراه 550 $در هر دو هفته آنها را به سازمان ملل متحد اعمال می شود برای جلوگیری از آنچه که نخست وزیر به عنوان “دو شمارش” به جای لود بیشتر “دو فرو بردن”.)

آن بهتر می شود. اگر شما شده اند به صورت پاره وقت و یا به دلایل دیگر در کمتر از 1500 $در هر دو هفته یکبار “کارفرمای شما باید به شما پرداخت حداقل 1500 $در هر دو هفته قبل از مالیات”.

این به این معنی شما می توانید یک افزایش پرداخت برای شش ماه این طرح به طول می انجامد.

گفتگوCC BY-ND

اگر شما اجازه دهید بروید و سپس به صورت گذشته نگر سازمان ملل متحد اخراج شما نیز تضمین شده است برای به دست آوردن حداقل 1500 $در هر دو هفته که در آن صورت ممکن است کمتر از شما پرداخت خواهد شد بیش از $1,115 شما را در Newstart (که شده است تغییر نام کارجویان پرداخت).

اگر شما باقی می ماند شاغل هستند و در بیش از 1500 $در هر دو هفته یکبار کارفرما را مجبور به پرداخت شما کامل خود را به طور منظم دستمزد. کارفرمایان نمی قادر خواهد بود به قطع آن به 1500 $در هر دو هفته.


ادامه مطلب: کدام مشاغل بیشتر در معرض خطر از coronavirus خاموش کردن?


برای دریافت آن اکثر کارفرمایان را که دچار 30 درصد کاهش در حجم معاملات نسبت به قابل مقایسه با دوره یک سال پیش. بزرگ کارفرمایان (گردش مالی از $1 میلیارد یا بیشتر) را که دچار 50 درصد کاهش است. بانک های بزرگ واجد شرایط نخواهند بود.

خود اشتغالی استرالیا نیز خواهد بود واجد شرایط که در آن آنها رنج می برد و یا
انتظار می رود به رنج می برند از 30% کاهش در حجم معاملات. در این میان خواهد بود و نوازندگان و هنرمندان از کار به دلیل بزرگ گردهمایی لغو شده اند.

نیمی از نیروی کار استرالیا

پرداخت کامل نیست. آن را تنها خواهد پرداخت و در رابطه با حقوق و دستمزد از مارس 30 و پول نمی توان بیش تا آغاز مارس – اداره مالیات سیستم نمی تواند کار هر چه سریعتر – اما آن را به ارائه پشتیبانی بیشتر از هر کسی انتظار می رود.

این دامنه آشکار است هنگامی که شما در نظر گرفتن اندازه استرالیا نیروی کار است.

قبل از coronavirus آمار در فوریه 13 میلیون دلار استرالیا 25 میلیون نفر در مشاغل. این پرداخت را به شش میلیون نفر از آنها.


ادامه مطلب: Coronavirus مکمل: راهنمای خود را به استرالیا پرداخت خواهد شد که رفتن به میلیون در رفاه


بدون قرار دادن بیش از حد خوب یک نقطه بر روی آن برای شش ماه آینده دولت خواهد بود که مامور پرداخت به تقریبا نیمی از نیروی کار استرالیا.

اعلام پرداخت نخست وزیر اسکات موریسون گفت: بی سابقه بار نام اقدام بی سابقه. او گفت: پرداخت سخاوتمندانه تر از نیوزیلند را گسترده تر از بریتانیا و جامع تر از کانادا ادعا می کند که در مورد آن وجود دارد اختلاف است.

اما برای استرالیا آن را به طور کامل و بدون سابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو