اهمیت آزمایش خون برای بیماری آلزایمر: 2 متخصصین مغز و اعصاب توضیح یافته های اخیر

یک آزمایش خون برای تشخیص بیماری آلزایمر نقل مکان کرد و نزدیک به واقعیت این هفته پس از یافته های جدید اعلام شد در انجمن آلزایمر کنفرانس بین المللی در 29 جولای سال 2020 است. این آزمون نشان داد بسیار دقت بالا – حدود 90% – برای آزمون است که تشخیص مواد شیمیایی در خون است که خاص برای بیماری آلزایمر.

کسانی که درمان بیماران مبتلا به آلزایمر می گویند که این آزمون ها تنها نیاز به کمی سطح بالاتری از دقت قبل از آنها می تواند مورد استفاده بالینی است که می تواند در دو تا سه سال است. این پیشرفت می تواند شاید به پزشکان اجازه می دهد تا نه تنها به شناسایی بیماران علامت دار مبتلا به این بیماری بلکه برای شناسایی افراد بدون علائم هستند که در معرض خطر ابتلا به این بیماری و در نتیجه شروع مداخلات.

حدود 5.7 میلیون نفر در ایالات متحده زندگی می کنند مبتلا به آلزایمر است اما این تعداد می تواند سه گانه تا سال 2050 این انجمن آلزایمر تخمین می زند.

در حالی که آزمایش خون شده اند به آرامی افزایش دقت تشخیصی جدید آزمایش خون – تجزیه و تحلیل مقدار از مغز و پروتئین p-217 در خون – به نظر می رسد به طور دقیق در بیش از 90% موارد در مطالعه ای در نمونه خون از مردم با قطعی بیماری آلزایمر. دقت نرخ از تست های دیگر به احتمال زیاد افزایش می دهد در طول زمان. اما این نتیجه نشان می دهد که دستیابی به موفقیت در آزمون است که در واقع ممکن است. قبل از آزمون در دسترس عموم از طریق تایید FDA ما نیاز به دو تا سه سال برای تکمیل مطالعات است.

به عنوان محققان که باید صرف زندگی حرفه ای ما مطالعه این بیماری و درمان بیماران مبتلا به آن فکر می کنیم این اخبار به ویژه مهم است. آن را نشان دهنده یک جهش قابل توجهی رو به جلو در توانایی ما برای استفاده از محیطی آزمایش خون برای تشخیص آلزایمر و احتمالا به عنوان یک نشانگر اثربخشی در توسعه درمان های پزشکی. در اینجا است که چرا.

آزمایش مشکوک به آلزایمر بیمار برای بيومارکرهای آسان نیست و یا ارزان است. گتی ایماژ / Westend61

ما برداشت ‘حلقه برنجی’ برای تشخیص ؟

درست یک سال پیش نوشتیم یک قطعه برای گفتگو در آزمایش خون برای بیماری آلزایمر, پایان آن با این امید که چند امیدوار کننده آزمایش خون خواهد به زودی به عنوان دقیق و خاص است. در حال حاضر به نظر می رسد آنها. تست شده بر محور توانایی تست برای هر دو بتا آميلوئيد یا تاو مشخصه پروتئین است که رسوب در مغز در بیماری آلزایمر و تاو آزمون عقب مانده بتا آميلوئيد آزمون. در حال حاضر تاو تست شروع به پریدن کرد به سرب است.

تا اوایل 1990s با استفاده روتین از مغز MRI اسکن آن را دشوار است به توان خاصی که آیا یک فرد با از دست دادن شناختی به حال آلزایمر. حتی بهترین متخصصین مغز و اعصاب را تشخیص اشتباه در مورد یکی از چهار بار. Mri افزایش دقت آن می تواند نشان می دهد بیماری های عروقی و آتروفی مشخصه از آلزایمر و یا دیگر dementias اما نمی تواند در تایید تشخیص با یقین است. تشخيص بود حتی سخت تر در مردم بیش از 80 که در آن تغییرات در تفکر و حافظه با افزایش سن بودند نه همیشه آسان برای جدا کردن از اولیه آلزایمر, علائم و عادی مرتبط با سن لاغری ساخته شده تمايز از بیماری های مبتنی بر مغز انقباض سخت تر است.

تا زمانی که این قرن تنها تشخیص قطعی این بیماری رخ داده است پس از مرگ در کالبد شکافی توسط پیدا کردن برخی سطوح از دو خاص ضایعات و یا مناطق از بافت غیر طبیعی. این دو ضايعات بتا-آميلوئيد پلاک و neurofibrillary دولایه.

و آن را غیر معمول نیست برای پیدا کردن پس از کالبد شکافی که کسی تشخیص بالینی با بیماری آلزایمر تا به حال یکی دیگر از بیماری عصبی, بیماری های مربوط به عروق خونی در مغز و یا ترکیبی از این.

Despite progress over the years, an Alzheimer's diagnosis is difficult.
اگر چه دقت آلزایمر تشخیص بهبود یافته بیش از چند دهه از آن است که هنوز هم دشوار است. گتی ایماژ / Westend61

راهپیمایی به سوی پاسخ

بیش از دو دهه گذشته, اما, زمینه های پزشکی ساخته شده است که پیشرفت در تشخیص این بیماری با شناسایی بیومارکرهای تشخیصی خاص و یا بیولوژیکی نشانه ای از بیماری است. اسکن MRI کمک کرد تا با نشان دادن انقباض از مناطق از مغز که زمینه ساز حافظه است. اما آنها نه خاص برای بیماری آلزایمر.

دو شاخصهای کلیدی, پروتئین آمیلوئید موجود در پلاک و پروتئین تاو, موجود در دولایه شد اهداف خارج از بافت مغز خود را از حضور آنها در مغز تعریف این بیماری است.

با شناسایی این بيومارکرهای پزشکان تست می تواند بیماران را به دیدن اگر هر دو آميلوئيد یا تاو و یا هر دو بودند غیر طبیعی در بیماران در آنها مشکوک به آلزایمر است. اما تست نشده است آسان و ارزان است.

یک راه این بود که یک شیر آب ستون فقرات به موجب آن پزشکان می تواند به دست آوردن مغزی-نخاعی, مایع, مایع اطراف مغز و ستون فقرات و اندازه گیری سطح تاو و آميلوئيد که تغییر اگر این بیماری در حال حاضر است. در حالی که پزشکان در نظر گرفتن این روش امن و معمول آن است که یک مورد علاقه در میان بیماران است.

روش دیگر شامل تصویربرداری از مغز با استفاده از توموگرافی گسیل پوزیترون (PET) اسکن دولت به دنبال از ترکیبات (آمیلوئید یا تاو “ردیاب”) است که اتصال یکی از پروتئین است که در تجمع آلزایمر مغز است. این آميلوئيد اسکن آمد برای اولین بار حدود 15 سال پیش و انقلابی پژوهش در بیماری آلزایمر; تاو اسکن شده اند بیش از چند سال گذشته و آشکار neurofibrillary دولایه در اسکن PET. اگر چه بسیار امن فردی پت اسکن گران قیمت هستند – به طور معمول از US$3,000 بالا و مدیکر پرداخت نمی کند برای آنها.

تاثیر این پیشرفت بزرگ است به خصوص در تحقیقات و آزمایش های بالینی که در آن حداکثر احتمال تشخیص درست لازم است. اما جامعه پزشکی به شدت نیاز به یک راحت تر کمتر از گران قیمت کمتر “تهاجمی” راه برای تشخیص آلزایمر. را وارد کنید … یک آزمایش خون.

یک هدف جدید و هیجان انگیز تست ظهور

برای سال ها تلاش برای پیدا کردن چنین به راحتی قابل حصول آلزایمر تشخیصی مارکر در خون آمد تا خالی آنها به اندازه کافی دقیق.

یک دلیل عمده برای تناقض از قبل گزارش شد و مقادیر بسیار کم از این پروتئین قطعات در خون است. این آزمون باید به اندازه کافی حساس برای تشخیص یا آميلوئيد یا تاو و دقیق به اندازه کافی است که خون سطح تغییرات رخ می دهد در افراد مبتلا به آلزایمر می تواند به وضوح متفاوت از کسانی که از غیر مردم تحت تاثیر قرار.

جدید آزمایش خون می تواند کمک به تشخیص زودهنگام بیماری آلزایمر. OcskayMark/شاتر.com

در حال حاضر چندین نشریه و سخنرانی در اخیر انجمن آلزایمر کنفرانس بین المللی نشان داده اند که آزمایش خون اندازه گیری آمیلوئید و تاو پروتئین ها تبدیل شده اند بسیار حساس تر و دقیق به اندازه کافی اجازه می دهد تا خود را در آینده ممکن است استفاده از به عنوان روال ایدز در بیماری آلزایمر تشخیص است.

این آزمون های مختلف در مراحل مختلف اعتبار سنجی – اطمینان آنها دقیق در سراسر بسیاری از مختلف جمعیت های بیمار. و برای هر پروتئین وجود دارد, چند روش مختلف برای ساخت خون اندازه گیری. اما تحقیقات جامعه هیجان زده در مورد امکانات.

و یکی جدید تاو آزمایش خون به نظر می رسد برای دیدار با تعدادی از معیارهای لازم است.

به مفید و آزمون باید تقریبا کامل بينی. بسیاری از نیست هنوز وجود دارد; تا کنون به نظر می رسد آنها به حق آن را دریافت تا به بیش از 85% از زمان. و دقت بسیار مهم خواهد بود اگر آنها استفاده می شود به صفحه نمایش مردم برای آزمون مثبت و ورود این افراد به آزمایش های بالینی.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

جدیدترین خون روش برای پروتئین تاو توسعه یافته به دنبال سایت های مختلف تاو مولکول از دیگر تاو آزمون در حال حاضر پدید آمده با بالاترین دقت و در عین حال با داده ها از سه جمعیت زیادی از بیماران است.

در این مطالعات حساسیت – و یا توانایی برای تشخیص این بیماری است که, آن است که واقعا وجود دارد – و ویژگی منفی تست در افرادی که آلزایمر – شد بالای 90% تا 95%. و حتی آن را شناسایی بالا تاو در خون افرادی که این بیماری در مغز خود اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال هر گونه علائم شناسایی افراد در معرض خطر ابتلا به این بیماری به ثبت نام در دادگاه برای جلوگیری از این بیماری است. این نتیجه از پیشرفت در تکنولوژی سنجش و یا تکنیک های تجزیه و تحلیل و همکاری گروهی از محققان به ارائه نمونه خون از ثابت آلزایمر موارد است.

این آزمون علامت پیشرفت واقعی. مقرون به صرفه غربالگری و تست های تشخیصی به ما کمک خواهد کرد رسیدن به هدف ما پیدا کردن درمان جدید است که می تواند بهتر از درمان علائم بالینی بیماری آلزایمر و یا تاخیر در توسعه آن و یا هر دو.

این مقاله به روز شده از نسخه اصلی آن منتشر شد Aug. 7, 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de