تاثیر coronavirus در بازارهای مالی

سریع گسترش جغرافیایی coronavirus Covid-19 و بالا آلودگی نرخ – نزدیک به 100,000 عفونت در حدود 80 کشور در ماه مارس 4 – گسترش ترس در اطراف این سیاره و اختلال جهانی در فعالیت های اقتصادی است.

سرمایه گذاران باید به طور طبیعی شده نگران و بازارهای سهام در سراسر جهان رنج می برد تریلیون دلار زیان در یک هفته (پایان مارس 28) در چه بازارهای’ بدترین هفته پس از بحران مالی سال 2008 است.

در مارس 2, عمدتا به دلیل اظهارات از اقدامات محرک اقتصادی توسط بانک های مرکزی برخی از بهبود بازارهای سهام و پاک بخشی از هفته گذشته در ضرر و زیان است. اما روز بعد آنها آمار جدید تلفات که نشان می دهد روشن و بی ثباتی است.

چگونه بودند پیشرو در بازارهای بورس جهانی آمار در فوریه coronavirus سقوط ؟ چگونه سقوط مقایسه با قبلی بازار می افتد و به خصوص با قبلی شیوع بیماری های ویروسی? چه مدت طول خواهد آن را برای بازار به تعدیل? آنچه در آخرین پیش بینی از رشد اقتصادی جهانی است که قطعا انتظار می رود به رنج می برند با توجه به Covid-19 شیوع?

بدترین هفته پس از بحران سال 2008

حتی اگر رمان coronavirus شیوع آغاز شده و در دسامبر 2019, بازارهای مالی نیست بلافاصله واکنش نشان می دهند به عنوان کمی وجود دارد اطلاعات در مورد چه مدت آن ممکن است آخرین, آیا چین قادر خواهد بود به سرعت مهار آن و جلوگیری از گسترش آن به دیگر کشورها و خطرات که چنین گسترش مستلزم برای اقتصاد جهانی است.

با Covid-19 گسترش در سراسر جهان آن را تنها یک ماده از زمان قبل از بازارهای سهام در واکنش به خطر جدید. تصادف در نهایت رخ داده در هفته پایان فوریه 28, زمانی که پیشرو بازارهای سهام در سراسر جهان مواجه بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

بازار تاریخی می افتد

این “بازار تاریخی می افتد” گراف لیست مهم ترین بازارهای مالی سقوط پس از رکود بزرگ اقتصادی 1929 سقوط و تا فوریه سال 2020 رمان coronavirus سقوط به وضوح coronavirus تصادف به نظر می رسد کمتر شدید تر از قبلی به آن رتبه در محل 5 پس از رکود بزرگ بحران مالی سال 2008 هیتلر با تهاجم فرانسه و دوشنبه سیاه تصادفات (منظور از تاثیر).

بار مالی

در واقع coronavirus تصادف از بین برود هیچ کمتر از 5 تریلیون دلار در بازارهای سهام ارزش در زمان یک هفته و با این ویروس به سرعت در حال گسترش به کشورهای دیگر سرمایه گذاران نگران سهام منطقی در حال افزایش است.

اما با تجزیه و تحلیل قبلی شیوع بیماری های ویروسی’ تاثیر بر بازارهای مالی ما اطلاع می دهد که در بسیاری از موارد سهام بسیج بیش از 12 ماه پس از شیوع. مثلا ثروت-شرکت مدیریت Cresset سرمایه مورد مطالعه گذشته پنج شیوع بیماری های ویروسی’ عواقب فوری در بازار سهام (S&P 500 Index) و جایی که آنها ایستاده بود و 12 ماه بعد.

در تمام پنج مورد S&P 500 بود تا یک سال بعد در مقایسه با آن روز قبل از هر بحران آغاز شد. در دو نمونه در بازار بسیج بیش از 20 درصد و کمترین افزایش بود 7.8%. در بسیاری از موارد 12 ماه بعد ما به این نتیجه همان Cresset سرمایه را مطالعه یعنی بازار نه تنها تعدیل اما اطمینان بیشتر سود را به عنوان به خوبی.

جدول 1: شیوع بیماری های ویروسی تاثیر در شاخص S&P (6-12 ماه % تغییر دهید. داو جونز در بازار داده

مداخلات بانک مرکزی

برای ایجاد ثبات در بازار و همچنین فعالیت های اقتصادی بانک های مرکزی در سراسر جهان تصمیم به دخالت در راه های مختلف برای تامین نیاز مالی پشتیبانی می کند.

در حالی که فدرال رزرو آمریکا به کاهش نرخ بهره با 50 واحد به محدوده 1 درصد به 1.25% بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی متعهد به نظارت بر بازارهای نزدیک و حفاظت از ثبات مالی. کشورهای خلیج فارس’ بانک مرکزی (KSA, Bahrein امارات متحده عربی) و همچنین کاهش نرخ بهره 0.5%.

به عنوان صندوق بین المللی پول و بانک جهانی بودند سریع به صدور یک بیانیه مشترک اعلام آمادگی خود را برای کمک به “آدرس فاجعه انسانی و اقتصادی چالش” مطرح شده توسط ویروس.

بانک مرکزی اروپا گفت که این “آمادگی” برای پاسخ به نشانه هایی از کاهش سرعت و مقامات چینی به تصویب 500 میلیارد یوان ($71 میلیارد دلار) در تامین مالی به ارائه کمتر گران وام به شرکت های کوچکتر در تلاش برای از سرگیری عملیات.

حرکت برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران توسط بانک مرکزی و تنظیم کننده در سراسر جهان را کمی آرام ترس ، بازارهای مالی منعکس در تاریخ 2 مارس تنها به سقوط دوباره روز بعد.

اگر coronavirus است تا حدی مقصر این بازار ضرر و زیان به دلیل ابهام در اطراف اقتصادی پیامدهای شیوع بیماری به گفته برخی از تحلیلگران بازار قابل ملاحظه اصلاح شده بود و عقب افتاده به هر حال به عنوان برخی از سهام آسیا شد و دوباره تعدیل شد نیاز به توازن. Coronavirus شیوع درست شد که جرقه مشتعل آتش است.

در حال حاضر شیوع این بیماری است که هنوز هم در حال گسترش و در نتیجه ترس و اخلال در فعالیت های اقتصادی است. خواهد شد و تاریخ تکرار خواهد شد و ما شاهد یک تعدیل در 6 تا 12 ماه ؟ و یا آن را متفاوت این زمان ؟

وجود دارد هیچ پاسخ قطعی فقط زمان خواهد شد بگویید. متاسفانه بزرگترین ترس های پیش رو به خصوص در مورد رشد اقتصاد جهانی. OECD هشدار داده است که تشدید شیوع بیماری می تواند کاهش رشد تولید ناخالص داخلی جهانی به 1.5% نیمی از زمان پیش بینی شده افزایش 2.9% و ارسال برخی از اقتصاد به رکود است.


این مقاله در نوشته شده بود با احمد اسماعیل پاریس-بر اساس تحقیقات مشاور متخصص در سیاسی-تجزیه و تحلیل اقتصادی و جغرافیای سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im