صندوق بین المللی پول $4bn وام برای آفریقای جنوبی: مزایا, معایب و مشکلات بالقوه

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) را تایید کرده است R70 میلیارد دلار (US$4.3 میلیارد دلار) وام برای آفریقای جنوبی برای کمک به این کشور مدیریت عواقب فوری خرید اینترنتی از COVID-19. گفتگو آفریقا ویرایشگر کارولین Southey خواسته دنی Bradlow به برگ ریزان برخی از نور در چه آفریقای جنوبی باید انتظار داشت.

چه شرایطی است که صندوق بین المللی پول متصل به پرداخت?

صندوق بین المللی پول ارائه بودجه از طریق آن سریع ابزار تامین مالی. این طراحی شده است برای حمایت از کشورهای رو به یک نیاز ضروری برای تامین مالی با توجه به بحران مانند COVID-19 بیماری همه گیر. هدف این است که برای کمک به این کشور صورت فوری عواقب مالی بحران. به عنوان یک نتیجه از صندوق بین المللی پول فراهم می کند تامین مالی به سرعت و بدون شرایط سخت. این کشور صرفا نیاز به نشان می دهد صندوق بین المللی پول است که آن را با بحران مواجه است که آن را با استفاده از بودجه برای مقابله با بحران است که آن را به همکاری با صندوق بین المللی پول برای حل تراز پرداخت ها و مشکلات ناشی از این بحران و برای توصیف سیاست های اقتصادی که این پیشنهاد را به دنبال دارد.

در برخی از موارد, صندوق بین المللی پول ممکن است نیاز کشور به انجام برخی از اعمال سیاست های قبل از آن می توانید دسترسی به منابع مالی.

در آفریقای جنوبی مورد این کشور پرداخت مشکل مربوط به این واقعیت است که اقتصاد است و انتظار می رود قرارداد حدود 7 درصد در سال جاری و کسری بودجه به افزایش به حدود 15 درصد از تولید ناخالص داخلی. این بدان معنی است که دولت نیاز به افزایش مقدار آن را به قرض. داده شده است که آن را کاهش داد توسط آژانس های رتبه بندی اعتباری و اقتصاد در شکل بد است وجود دارد یک خطر قابل توجهی است که سرمایه گذاران داخلی و خارجی را محدود اشتها برای آفریقای جنوبی بدهی. این را پیچیده تر کند تلاش دولت برای تامین مالی کسری بودجه.

وام صندوق بین المللی پول کمک می کند تا حل این مشکل است.

آفریقای جنوبی ارائه اطلاعات لازم به صندوق بین المللی پول در قالب یک نامه ای از قصد امضا شده توسط وزیر مالیه و رئیس بانک مرکزی. این نامه هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است. اما با توجه به صندوق بین المللی پول آزادی مطبوعات آفریقای جنوبی, به نظر می رسد که مطلع صندوق بین المللی پول که در نظر دارد به مراحل خاصی را برای ایجاد ثبات در کشور مالی است. این به این معنی است که دولت به کاهش هزینه های دولت برای کاهش آن نیاز به قرض گرفتن. در این زمان اختلاف بر سر دستمزد بخش عمومی و بودجه شرکت های دولتی نمونه هایی از مراحل آن را می تواند. دولت همچنین گفت: آن را بهبود حکومت داری از شرکت های دولتی و معرفی اصلاحات به تحریک رشد و فراگیر اقتصاد است. این اصلاحات می تواند شامل اقدامات برای بهبود رقابت در بخش های مختلف اقتصاد است.


ادامه مطلب: آفریقای جنوبی باید قبول کرد که صندوق بین المللی پول است و نه بدترین دشمن خود و نه خود را ناجی


آفریقای جنوبی ساخته شده این تعهدات در اکتبر گذشته میان مدت بودجه بیانیه و در بودجه تکمیلی بیانیه ای در ماه ژوئن این سال است.

این نشان می دهد که صندوق بین المللی پول است که صرفا در انتظار این کشور را برای اجرای این سیاست در حال حاضر اعلام شده توسط دولت است.

چگونه پول پرداخت

این نوع از تامین مالی ارائه شده است در یک پرداخت. صندوق بین المللی پول بیانیه مطبوعاتی می گویند زمانی که بودجه پرداخت خواهد شد اما هدف این است که به بودجه موجود را “به سرعت”. که می تواند به عنوان اوایل ماه اوت است.

هنگامی که وجوه پرداخت شده به دولت خواهد بود به آنها را صرف. با توجه به ملی وزارت خزانه داری گفته است قصد دارد به استفاده از پول برای حمایت از سلامت و خط مقدم خدمات برای محافظت از آسیب پذیر, درایو, ایجاد شغل, حمایت از اصلاحات اقتصادی و ایجاد ثبات در بدهی های عمومی است.

اینها همه سازگار با هدف سریع ابزار تامین مالی و دولت اظهار داشت: نیت.

اما این اهداف بسیار کلی است و ما نیاز به دیدن جزئیات بیشتر در مورد آنچه که دقیقا دولت را صرف بودجه است.

چه محدودیت وجود دارد در این دولت توانایی استفاده از پول ؟

وام صندوق بین المللی پول نمی تحمیل هر گونه شرایط بالاتر از آنچه است که در آفریقای جنوبی قانون چگونه این وجوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه بودجه خواهد بود موضوع را به همان تدارکات و حسابداری مورد نیاز به عنوان دیگر بودجه هزینه.

علاوه بر این دولت باید به حساب در آینده آن بودجه اظهارات و گزارش به مجلس در بودجه استفاده شده است. آفریقای جنوبی همچنین قادر خواهد بود که به تقاضای دولت نشان می دهد که بودجه صرف شده اند به طور مداوم با الزامات قانون اساسی و منشور حقوق. این بدان معنی است که دولت باید نشان دهد که آن را با استفاده از حداکثر منابع در دسترس از هر منبع برای کمک به تحقق تمام حقوق که قانون اساسی و آفریقای جنوبی تعهدات بین المللی کمک به آفریقای جنوبی.

صندوق بین المللی پول نیاز دارد که آفریقای جنوبی بازپرداخت وجوه به صندوق بین المللی پول بیش از 20 ماه از آغاز 40 ماه پس از وام پرداخت شده است. این به این معنی است که آفریقای جنوبی نیاز به اطمینان حاصل شود که بودجه به بازپرداخت صندوق بین المللی پول به درستی برای بودجه.

چه upsides از وام ؟

مهم ترین فایده این است که آفریقای جنوبی است $4.2 میلیارد دلار را در حدود 1.1% بهره. این است که بسیار ارزان منبع از بودجه. اگر دولت سعی در بالا بردن همان مقدار هم در بازارهای داخلی و یا از دیگر منابع بین المللی آن خواهد پرداخت بطور قابل توجهی بالاتر نرخ بهره – نرخ ارز برای دولت اوراق قرضه قابل مقایسه بلوغ در حدود 7% است.

دوم سود بالقوه است که صندوق بین المللی پول وام خواهد تسریع وجوه دیگر برای کشور است. به عبارت دیگر سرمایه گذاران در آفریقای جنوبی و خارج از کشور را تفسیر صندوق بین المللی پول اقدام به عنوان یک بیان از حمایت آفریقای جنوبی از این به آنها اعتماد به نفس به سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی بدهی. با توجه به این که سرمایه گذاران خارجی برگزاری حدود 30 درصد از دولت آفریقای جنوبی را در برامدگی لبه طبقات سنگ را گرانتر بدهی این افزایش به اعتماد به نفس می تواند مهم باشد. آن را به هر دو کاهش انگیزه ای از این سرمایه گذاران خود را به فروش اوراق قرضه دولتی به طور بالقوه هل دادن تا نرخ بهره و فعال کردن دولت به مسئله بدهی های جدید در صورت نیاز.

سوم بهره مند است که با کمک به ایجاد ثبات در آفریقای جنوبی وضعیت آن را به منظور محدود کردن آسیب هایی که ممکن است تحمیل شده بر کشورهای همسایه. این به نوبه خود می تواند کمک به آفریقای جنوبی-صادرات و در نتیجه کمک به حفظ شغل و درآمد در آفریقای جنوبی.

چه جنبه های منفی?

مهم ترین حرکت نزولی این است که وام را گرانتر به ارز خارجی است. بنابراین آفریقای جنوبی به خطر که اگر برامدگی لبه طبقات سنگ depreciates وام و بهره آن را تبدیل به گران تر. با توجه به دولت از آفریقای جنوبی اقتصاد این است که ناچیز خطر است.

اما این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که صندوق بین المللی پول denominates وام و بازپرداخت تعهدات در حقوق نقشه کشی ویژه. این صندوق بین المللی پول ویژه قالب پول و ارزش آن ساخته شده است مرکب از یک سبد از ارزهای. این شامل دلار آمریکا, یورو, ین ژاپن, چینی renminbi و پوند استرلینگ. ارزش این ارز تمایل به نوسان در برابر یکدیگر به طوری که برخی از درک در حالی که دیگران سقوط کند. این کمک می کند تا کاهش خطر ابتلا به ارز خارجی است که آفریقای جنوبی باید.

خطر دوم این است که اگر آفریقای جنوبی استفاده نمی کند و این پول از صندوق بین المللی پول عاقلانه وضعیت اقتصادی کشور بدتر خواهد شد و آن را در تلاش برای پرداخت بدهی.

اگر این اتفاق می افتد و یا همه گیر طول می کشد بیش از پیش بینی این کشور می تواند مجبور به حمایت اضافی. در هر صورت آفریقای جنوبی مذاکره موقعیت خواهد بود به طور قابل توجهی ضعیف تر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de