این ‘دلخراش’ بین المللی کودک ربایی پاره شدن خانواده ها از هم جدا

در سال 2007 زمانی که دانیل Wass شد 31 او ثبت نام در دوره زبان در پنریته را Nepean جامعه ، دانیل که زندگی در Warrimoo در کوه های آبی در جنوب سیدنی مشغول به کار به عنوان یک هرزه فروش برای پدر چمن زنی, کسب و کار, اما تا به حال برنامه ای برای شروع کسب و کار خود را کمک به استرالیا, شرکت های فروش تجهیزات باغ ژاپنی. او همچنین در یک کثیف طلاق از همسر خود را از 10 سال با آنها او تا به حال دو فرزند جوان است.

“آن نسبتا پر هرج و مرج” او می گوید: نشستن بر روی عرشه خود را از کوه های آبی در خانه, مشرف ضخیم می ایستد اپل آدامس و bloodwood. “درس به من داد یک روال و یک حس موفقیت.”

یکی از Wass معلمان بود با نشاط زن ژاپنی به نام Yuka. یوکا بود که 36 شده در استرالیا 10 سال. “او تا به حال تاریک چشم و مواج, موهای قهوه ای” Wass می گوید. “او شوخ و خنده دار. من شیفته او شد و همچنین یادگیری بسیاری از او.” پس از یک زمان یوکا شروع برگزاری کلاس های کوچک در خانه او بود. گاهی اوقات Wass خواهد چوب در اطراف پس از آن به سوال بپرسید. قبل از اینکه طولانی, آنها با دیدن هر یک از دیگر.

یوکا زندگی در پنریته نه چندان دور از Wass خانه. “ما می خواهم bushwalking طبخ وعده های غذایی برای یک دیگر,” او می گوید. “من تا به حال یک کاروان بنابراین ما می خواهم به دور برای تعطیلات آخر هفته است.” یوکا تا به حال 10 ساله پسر به نام Kye توسط یکی دیگر از استرالیا ، یوکا و Kye خواهد بیرون رفتن برای صرف شام با Wass و فرزندان خود آیدن بود که پس از آن هشت و النا بود که شش.

“پدر و مادر من یک مزرعه بنابراین ما می خواهم همه بیرون رفتن وجود دارد و شنا کردن در نهر و سوار دوچرخه چهار.” (Kye پدر نمی خواهید به بخشی از این داستان است.)

وکیل خود را متقاعد یوکا به اجازه Wass دیدن شان و برنامه ریزی یک جلسه در ماه ژوئن 1, 2010. اما هنگامی که در ژوئن 1 به یوکا را نشان نمی دهد.

Wass که در حال حاضر 43, نزدیک بریدن ریش و چشمان آبی. او بزرگ است و زبر و خشن – 186 سانتیمتر قد و 97 کیلوگرم – اما آرام و بیان با یک حس عمیق از روی کنجکاوی. او brews خود آبجو و حتی رو به رشد خود را رازک در حیاط خلوت همراه با کدو تنبل ذرت و توت فرنگی. “دانیل است که به زمین می گوید:” در حال حاضر او شریک تارا. “او سطح رهبری و همدلانه اما او همچنین می داند که آنچه او می خواهد.”

پس از دو سال با یوکا, Wass می خواستم برای پایان دادن به رابطه. “هنگامی که من به او گفتم این بود رفتن به محل کار او پشت سر هم به اشک و به من گفت که او حامله است.” مشتاق به انجام کار درست Wass وعده داده شده برای کمک به. یوکا و به مامان آمد از ژاپن است. آنها با هم راه اندازی مهد کودک در یوکا را با استفاده از همان کوت که آیدن و النا تا به حال در خواب بود. “شان متولد شد و در ماه مارس سال 2009” Wass می گوید. “هر کس وجود دارد: یوکا را مادر Kye آیدن النا و من. من قطع بند ناف و تمام چیزهای که. این بود یک روز شاد.”

هر چند یوکا و Wass از هم جدا شدند او کمک که در آن او می تواند خواب بیش از یوکا خانه برای کمک به با شب خوردها. او می خواست برای دیدن بیشتر از Sean اما یوکا ساخته شده آن را به طور فزاینده ای دشوار است. زمانی که مادر او چپ در آوریل سال 2009 یوکا نگرش سخت. “آن را مانند یک دیوار آجری رفت تا” Wass می گوید. “من می خواستم برای قرار دادن در محل تنظیم دسترسی به موجب آن آیدن و النا و من می توانید ببینید Sean اما یوکا حاضر به برقراری ارتباط است.”

Wass استخدام یک وکیل است. وی همچنین انجام برخی تحقیقات و آمد در سراسر داستان با مادرش, ربودن فرزندان خود را پس از یک جدایی است. او مشکوک یوکا ممکن است همین کار را انجام دهیم و پیشنهاد خود را به وکیل آنها قرار داده یوکا در فرودگاه دیده بان لیست اما این هرگز اتفاق افتاده است.

پس از یک سال Wass تا به حال دیده شان تنها تعداد انگشت شماری از بار. تغذیه او بیشتر دنبال اقدام قانونی. وکیل خود را متقاعد یوکا به اجازه Wass دیدن شان و برنامه ریزی یک جلسه در ماه ژوئن 1, 2010. اما هنگامی که در ژوئن 1 به یوکا را نشان نمی دهد. او می تواند یافت نمی شود و نبود پاسخ به تماس های تلفنی. Wass و سپس موفق به دریافت نگه دارید از او مدارک سفر. آنها نشان داد که یوکا کشور را ترک کرده بود با شان و Kye در مارس 10, سه هفته قبل از آن. “من در دل می گوید:” Wass, wincing در حافظه است.

که تقریبا 10 سال پیش او را ندیده و یا یوکا پس از.

It’s been almost 10 years since Daniel Wass has seen his son, Sean, who will turn 11 in March.

این تقریبا 10 سال پس از دانیل Wass دیده است پسر خود شان خواهد شد که به نوبه خود در 11 مارس. اعتبار:Joshua موریس

موارد مانند شان را رسما به عنوان شناخته شده بین المللی والدین کودک ربایی. دولت استرالیا نمی نگه داشتن آمار و ارقام دقیق است, اما کودک بازیابی متخصص کالین چپمن معتقد است که حدود 1200 استرالیا کودکان ربوده شده در هر سال به کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا, نیوزیلند, انگلستان و ژاپن است. این شماره است که تصور می شود در حال رشد با توجه به استرالیا به طور فزاینده ای متنوع جامعه فرهنگی و روابط و سهولت مسافرت های بین المللی. در بسیاری از این موارد پدر و مادر پشت سر گذاشت هرگز فرزندان خود را دوباره.

از جمله آدم ربایی را نقض تعدادی از پروتکل های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق کودک (CRC) که نگه می دارد که کودکان حق دارند برای دیدن پدر و مادر هر دو به طور منظم پس از جدایی. اجازه می دهد آنها را به انجام این کار می توانید وارد و ماندگار آسیب های روانی در والدین و کودکان از جمله افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه و والدین خود بیگانگی است که برخی از سلامت بدن در حال حاضر طبقه بندی به عنوان کودک آزاری است.

وجود دارد در سراسر جهان حدود 1150 موارد کودک ربایی به ژاپن هر سال فقط 1 درصد از آنها را می توان بازیافت.

در سال 1980 در تلاش برای رسیدگی به این مشکل لاهه کنفرانس بین دولتی سازمان ملل در هلند آمد تا با کنوانسیون لاهه در مدنی جنبه های بین المللی کودک ربایی. کنوانسیون لاهه واسطه بین المللی کودک ربایی موارد فراهم می کند و یک روند قانونی که از طریق آن یک پدر و مادر می تواند به دنبال فرزند خود را بازگشت به کشور خود تعریف شده به عنوان “کودک محل سکونت دائمی”.

از ژوئیه 2019, 101 کشور امضا شد. (استرالیا یک عضو در سال 1994.) وجود دارد, اما مقدار زیادی از کشورها که دارای امضا از جمله هند و چین و مصر و لبنان و اندونزی و مالزی است. اگر فرزند شما گرفته شده است به یکی از این “غیر لاهه” کشور آنها را به عقب می شود تقریبا غیر ممکن است.

اما حتی در کشورهایی که امضا کرده اند تا دوره نقاهت یک کودک می تواند nightmarishly دشوار است. از این کشورها بدترین ژاپن است که دارای شهرت خوبی به دست آورده به عنوان یک “سیاه چاله” بین المللی کودک ربایی. چپمن معتقد است که وجود دارد در سراسر جهان حدود 1150 موارد کودک ربایی به ژاپن هر سال برخی از قرار دادن این رقم نزدیک به 2000 – تنها 1 درصد از آنها را می توان بازیافت. از حدود 120 کودکان و نوجوانان گرفته شده از استرالیا به ژاپن بیش از 10 سال گذشته تنها تعداد انگشت شماری شده اند توسط حقوقي.

ژاپن امضا کنوانسیون لاهه در سال 2014 – آخرین کشورهای G7 به انجام این کار. اما از آن ساخته شده است کمی تفاوت به دلیل در بخشی به کشور منحصر به فرد حقوقی و فرهنگی شرایطی. ژاپن یکی از معدود کشورهای توسعه یافته در جهان برای به رسمیت شناختن حضانت مشترک بر جدایی است.

به طور سنتی, کودکان شده اند به عنوان افراد با حقوق اما به عنوان اموال متعلق به خانواده بسیار شبیه به یک میز آشپزخانه و یا یک نقاشی است که ديه زن نصف ديه مرد به یک یا دیگر پدر و مادر پس از طلاق.

نیز وجود دارد که “اصل پیوستگی” که بر طبق آن مشترک پدر و مادر است که تصور می شود مخل. (ناخواسته این را تشویق می کند تا پدر و مادر به ربودن اول, دانستن است که هنگامی که یک کودک است که در بازداشت خود آن را بعید است که یک دادگاه منظور خواهد شد که آنها منتقل شود.)

پلیس, در ضمن, در خصوص طلاق به عنوان یک امر خصوصی و تمایلی به مداخله به ویژه هنگامی که یک خارجی درگیر است. حتی اگر حکم دادگاه را فراهم می کند برای به اشتراک گذاشته بازداشت از حق ملاقات به طور معمول نادیده گرفته شود. در نتیجه ربودن پدر و مادر تنها توانایی برای تعیین فرکانس و طبیعت از دسترسی است که می تواند به خارج در هوی و هوس.

یک استرالیایی پدر من بحث خود را از دست داده و پسر هنگامی که همسر خود را در زمان پسر در یک روز تعطیل به ژاپن در سال 2015 و هرگز آمد. “در حال حاضر او مطلق دروازه بان با توجه به تماس” پدر می گوید. “گاهی اوقات من مجاز به صحبت کردن با او در یک تماس ویدیویی بار دیگر او را لغو آن است.” حتی زمانی که او صحبت کردن با او تماس مختصری که “اساسا فقط یک مدرک از زندگی”.

پدر و مادر که ربودن کودکان خود را بدون شک باید نظر آنها به دلایل قانونی برای انجام این کار است. آخر هفته خوب می تواند فقط یک طرف داستان – که از پدر و مادر پشت سر گذاشت. ژاپن به نوبه خود به دفاع از آن رکورد در کودک ربایی.

در یک ایمیل به آخر هفته خوبژاپنی سفارت در کانبرا می گوید که ژاپن ارائه “کمک های لازم” در خط با کنوانسیون لاهه و پس از امضای پیمان بازگشت 45 کودکان به کشورهای خود. سفارت توصیف اصطلاح “سوراخ سیاه و سفید از کودک ربایی” را به عنوان “نامناسب” و ادعا می کند که “ژاپن سوابق [در پرداختن به مشکل] کمتر پایین تر در مقایسه با کشورهای دیگر”.

در عین حال موارد آدم ربایی در ادامه هر دو به در ژاپن است. اسکات مک اینتایر استرالیا پدر زندگی در توکیو تا به حال هیچ تماسی آنچه با فرزندان خود را در سن 10 و هفت از آنها گرفته شد توسط همسرش, Naoko گذشته ممکن است. مک اینتایر است که 45 ملاقات نائوکو در سیدنی در سال 2004 هنگامی که او آمد در تعطیلات. آنها ازدواج کرده بود و دو فرزند هر دو از آنها در استرالیا به دنیا آمد.

در سال 2015 آنها نقل مکان به توکیو نزدیک به نائوکو خانواده. در اواخر سال گذشته, اما, ازدواج خراب شد. کودکان رفت و به ماندن خود, ژاپنی, پدربزرگ و مادربزرگ برای یک شب و هرگز بازنگشت.

“من هیچ اطلاعات به عنوان محل نگهداری آنها را” مک اینتایر می گوید. “من هیچ نظری ندارم اگر آنها در توکیو, دیگر, ژاپنی, شهرستان و یا در جای دیگر. من وکیل او بارها و بارها برای یک عکس ساده نشان می دهد که آنها زنده اما کسانی که درخواست باید پاسخ داده نشده است.”

مک اینتایر بارها و بارها خواسته از سفارت استرالیا در توکیو برای کمک به, اما او ادعا می کند آن ارائه شده کمی بیشتر از ملاقات با “قهوه و کیک”.

در یک مرحله McIntyre دنبال راه های قانونی و به بحث در مورد پدر و مادر ترتیبات اما همسر و وکیل او نشان نمی دهد. (نائوکو و وکیل او نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.) برای چند هفته پس از ربوده شدن مک اینتایر به حال دسترسی به نائوکو ایمیل که نشان داد او برنامه ریزی شده بود این آدم ربایی برای هفته و او پس از مشاهده این کودکان در مکان های مختلف در داخل و اطراف توکیو.

“او مجبور به برش مو خود را به پنهان کردن خود را و تنها اجازه دهید کودکان به بازی در تاریکی شب در مورد آنها خال خال شد.”

مک اینتایر بارها و بارها خواسته از سفارت استرالیا در توکیو برای کمک به, اما او ادعا می کند آن ارائه شده کمی بیشتر از ملاقات با “قهوه و کیک”. (سفارت گفت: آخر هفته خوب در یک ایمیل که “این گروه متعهد به کمک به مشتریان به عنوان بسیاری که ممکن است در تمام کنسولی موارد که ما
حمایت می کند”.)

مک اینتایر جرات نمی ترک ژاپن و باور آن ممکن است آن را آسان تر برای نائوکو به طلاق او و بفهماند. در قانون جدید او شریک می تواند پس از آن اتخاذ کودکان بدون نیاز به اطلاع مک اینتایر. “در آن صورت” او می گوید: “من مطلقا هیچ حقوق به حتی به رسمیت شناخته شود به عنوان یک پدر و مادر باقی مانده از زندگی خود را.”

Scott McIntyre with his wife, Naoko, and their two children in happier times. He has not seen his kids since last May, when they went to stay with their Japanese grandparents for a night and never returned. 

اسکات مک اینتایر با همسرش, Naoko و دو فرزند خود در شادتر. او دیده است و نه خود بچه ها پس از ماه مه گذشته که آنها را به ماندن با خود ژاپنی پدربزرگ و مادربزرگ برای یک شب و هرگز بازنگشت. اعتبار:

پس از یوکا فرار با شاندر سال 2010 دانیل Wass سعی در تماس با او از طریق ایمیل و تلفن و با بهره گرفتن از دوستان مشترک برای متقاعد کردن او را به صحبت کردن با او, اما او هرگز پاسخ داده است. (یوکا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.) Wass لابی خود فدرال MP برای کشف گزینه های دیپلماتیک. او با شما تماس Australian Federal Police (AFP) وزارت امور خارجه و تجارت (DFAT) و سفارت استرالیا در توکیو. “آنها گفتند که به ژاپن شد و سپس بخشی از کنوانسیون لاهه وجود دارد که از آنها می تواند انجام دهد.”

او همچنین شروع به انتشار یک دفتر خاطرات تصویری و فیلمبرداری خود را در یک ساحل و یا رفتن به مغازه ها با آیدن و النا که او پس از آن آپلود شده در یوتیوب در هر روز برای یک سال. هر کلیپ به پایان رسید با Wass گفتن شان او را دوست بسیار است و امیدوار است برای دیدن او به زودی. “من می خواستم به شان یک نقطه تماس با ما می گوید:” Wass, “چیزی که ضبط همه چیز را در مورد ما در زمان او گرفته بود.”

سپس در سال 2012 با هیچ گزینه سمت چپ او به ژاپن رفت و به پیدا کردن شان خود را.

تنها آدرس در ژاپن که Wass کرده بود در بازگشت از یک کارت تولد که یوکا را فرستاده او را زمانی که او و یوکا شد و هنوز هم با هم. آدرس بود در Noda اواسط اندازه شهر در 30 کیلومتری شمال شرق توکیو. زمانی که Wass نشان داد تا او در بر داشت یک فلزی سیاه و سفید پشت دروازه بود که یک ترکیب با سه خانه. یوکا ذکر شده بود به Wass چگونه یکی از خانه های او بود و چگونه او را همیشه در آنجا ماند و در آن زمانی که او بازدید ژاپن است. وجود دارد یکی دیگر از خانه که در آن پدر و مادر او زندگی می کردند و یکی برای برادرش. زمانی که Wass وارد شد و مورد استقبال یوکا را Emi و پدر Takaichiro.

“همه آنها بسیار دوستانه بر آن می گوید:” Wass که تا به حال یک مترجم به او کمک کند. “آنها به من گفت که آنها به حال یک سقوط-با یوکا و که آنها نمی دانم که در آن او بود. گفتند: ما را دیده اند, شان, یا, بنابراین ما می دانیم که چگونه شما احساس می کنید.’ “Wass پرسید که آیا آنها تا به حال هر عکس از شان و یوکا پدر به او نشان داد یک, در گوشی خود, یک پسر کوچک نشسته در یک جعبه. او ایمیل عکس به Wass. Wass و سپس کشف یوکا برادر در سراسر حیاط و رفت و به صحبت با او.

“من فکر کردم شاید من می خواهم که بیشتر اهرم با او انجام شده با همان خط در مورد چگونه او تا به حال دیده نشده یوکا یا شان ، او دیگر به من بده عکس, اگر چه فقط از شان ، پس از دو ساعت Wass و مترجم چپ. “پدر و مادر از من خواست به فکر می کنم آنها نمی تواند کمک کند اما آنها دروغ است.” (Emi و Takaichiro نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

این امر می تواند دو سال دیگر قبل از Wass بازدید دوباره. در این زمان او همراه جدید خود را, شریک زندگی, تارا. او همچنین به عکس های سیاه و النا هم با یک نامه به زبان ژاپنی ترجمه از پدر و مادر خود گراهام و Lyn خطاب به Emi و Takaichiro.

“ما در حال نوشتن به درخواست تجدید نظر به شما به عنوان پدربزرگ و مادربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ” در این نامه آغاز می شود. “آن را می شکند قلب ما را به فکر می کنم که [ممکن است ما] باید این فرصت را به دیدن شان … ما امیدواریم که شما sympathise با چه دلخراش از دست دادن به ما و کمک به کاهش درد ما از طریق تماس منظم و عکس.”

زمانی که آنها بازگشت به هتل در توکیو در حدود ساعت 10.30 آنها دریافتند سه پلیس در انتظار آنها است.

زمانی که Wass و تارا تبدیل Emi ملاقات آنها در دروازه. “اما او نمی خواهد اجازه دهید ما در” Wass می گوید. “او ایستاده بود پشت دروازه و گفت:” شما نمی شان را پدر. شما یک خانواده جدید رفتن به خانه و زندگی خود.’ من گفت: “من در شان پدر و در اینجا برخی از عکس های شان را خواهر و برادر.’ “Wass تلاش برای به دست عکس ها از طریق دروازه همراه با نامه ای از گراهام و Lyn. “من گفت:” لطفا آن را بخوانید اما Emi نمی خواهد آنها را لمس.”

Wass قرار داده و آنها را در نامه اما Emi آنها را گرفت و انداخت و آنها را بر روی خیابان. Wass و سپس آنها را برداشت و قرار داده و آنها را به نامه و Emi کشیده آنها انداخت و آنها را بر روی خیابان دوباره. “من در زمان یک عکس با گوشی از خود پرتاب آنها را در خیابان ساخته شده است که او عصبانی است.” به عنوان Wass و تارا رفت Emi دروازه را باز کرد و فرار از آنها فریاد.

در راه خانه Wass و تارا را متوقف و در خیابان جشنواره در کاشیوا حدود 15 کیلومتر دور که در آن آنها تا به حال شام. زمانی که آنها بازگشت به هتل در توکیو در حدود ساعت 10.30 آنها دریافتند سه پلیس در انتظار آنها است. پلیس گفت که آنها تا به حال برخی از اموال از دست رفته از Wass را از جمله کیف پول خود را که باید کاهش یافته کوله پشتی خود را در حالی که او remonstrating با Emi. پلیس نیز تا به حال نامه ای از گراهام و Lyn.

Wass از آنها تشکر برای کیف پول, اما گفت که این نامه نبود ، “من گفتم این بود خطاب به یوکا پدر و مادر و آنها باید آن را,” او می گوید. اما پلیس خودداری کرد. زمانی که Wass پرسید که چه پلیس را با حرف آنها گفت: این امر می تواند گرفته شده برای ایستگاه. اگر آن را ادعا کرد در یک دوره معینی از زمان نابود خواهد شد.

Daniel Wass's son Sean as a toddler. Sean was born in March 2009 and Daniel hasn't seen him since 2010.

دانیل Wass پسر شان به عنوان یک کودک نو پا. Sean متولد شد و در مارس 2009 و دانیال را ندیده است او از سال 2010.اعتبار:

ژاپن دارای سابقه ای طولانی در انزوا. تحت یک سیاست شناخته شده به عنوان sakokuاز 17 به 19 قرن تقریبا همه خارجی بودند منع از ورود به ژاپن در حالی که هیچ ژاپنی مشترک بودند مجاز به ترک. ژاپن هنوز هم یکی از مهمترین و همگن ملل روی زمین; با توجه به 2018 سرشماری آمار 97.8 درصد از جمعیت های قومی ،

به لحاظ اجتماعی محافظه کار و سنت ژاپن ثابت شده است خود را تا حد زیادی غیر قابل نفوذ به خارج را تحت تاثیر قرار, که آیا آن #MeToo حرکت یا توقف صید نهنگ. همان می رود برای کنوانسیون لاهه است که بیشتر یا کمتر نادیده گرفته و سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق کودک (CRC).

در اخیر دادگاه شنیده ام در دادگاه منطقه توکیو یک گروه از پدر و مادر (آدم ربایی کودک نیز تاثیر می گذارد محلی) استدلال کرد که با اجرای کودک از حق ملاقات ژاپن contravening CRC. قاضی Tatsuro, Maezawa حکومت در برابر آنها توصیف این پیمان که ژاپن تصویب و در سال 1994 به عنوان “صرفا یک توافق به احترام” که تا به حال هیچ اتصال برق.

در حال حاضر یکی دیگر از چالش های است که در قطار. در ماه اوت گذشته فرانسه قانونی شرکت Zimeray & Finelle, شکایت قبل از شورای حقوق بشر سازمان ملل را متهم ژاپنی دادگاه قانونگذاران و پلیس جدی و نقض مکرر از CRC. “پلیس تسهیل آدم ربایی با امتناع از ثبت شکایت از کودک ربایی” پاریس-بر اساس وکیل جسیکا Finelle می گوید من از طریق ایمیل. “آنها همچنین تهدید حذف شدند پدر و مادر با دادستان اگر آنها در تلاش برای پیدا کردن فرزند خود را.”

دادگاه در ضمن به نفع ربودن پدر و مادر سفارش بسیار محدود حق ملاقات – به عنوان کمی تا دو ساعت در هر ماه. “این یک تراژدی است که می گوید:” Finelle که آوردن شکایت به نمایندگی از 13 کودکانی که قطع شده است از پدر و مادر خود و یک ژاپنی به نام مسکا Akeo که پسر Kazuya ربوده شد سپس شوهرش یک مرد ژاپنی در سال 2005. (Akeo درگذشت مشکوک به حمله قلبی در ماه سپتامبر بدون اینکه پیوست با او.)

Finelle است استدلال برای انتصاب یک گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد برای نظارت بر ژاپن انجام و تصویب یک قطعنامه اصرار ژاپن به خودداری از ادامه نقض.

Australian woman Catherine Henderson was living in Tokyo when she came home from work to find that her husband had abducted their daughter and son.

استرالیایی, زن کاترین هندرسون بود زندگی در توکیو هنگامی که او آمد به خانه از محل کار برای پیدا کردن که همسرش ربوده شده خود دختر و پسر.

بسیاری از ربایندگان در ژاپن هستند اما پدران انجام آن بیش از حد. یک شنبه شب در ماه آوریل گذشته کاترین Henderson, استرالیا زندگی در توکیو آمد از سر کار به خانه برای پیدا کردن که شوهرش آکیو گرفته بود خود را 14 سال دختر قدیمی, مارینا و 10 ساله پسر Hayato.

“اما او در زمان ماشین, کوچ, تلویزیون, ماشین لباسشویی و مایکروفر. خانه تقریبا خالی است.” (آکیو نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.) هندرسون که 49 آموزش زبان انگلیسی در یک مدرسه خصوصی در توکیو. او شانه طول مو قهوه ای و سبز و چشم و شیوه ای است که با توجه به همه چیز او شده است از طریق تقریبا قهرمانانه شناور است. “من انجام داده ام shitload مشاوره” او به من می گوید از طریق FaceTime. “در یک مرحله من زنگ مادرم هر روز. من هم ضد اضطراب دارو زمانی که من نیاز به.”

پس از ربودن هندرسون را تحمل کرده است یک سری از بی معنی وساطت جلسات و آسیب جلسات دادگاه. آکیو وکلا را متهم به او سوء استفاده می باشند در این ارتباط و از کشیدن چاقو بر او اتهامات او را رد می کند. او معتقد است که کودکان خود را که او مجاز به دیدن شده مسموم در برابر او.

“یک بار من ایستاده بود در خارج از مدرسه پسر من دست تکان داد و او را به عنوان او رفت اما او نادیده گرفته من,” او می گوید. بار دیگر او منتظر در قطار بستر های نرم افزاری برای به تصویب در حمل و نقل. “من تو را دیدم او را از طریق پنجره و من راه می رفت تا به شیشه. من پس از آن رو ارسال شکایت از آکیو وکیل گفت که من تهدید آمیز او است.”

“آنها فکر می کنم آن را به علت درگیری برای به اشتراک گذاشتن یک کودک بین پدر و مادر است. بنابراین یکی از والدین می شود همه بچه ها و از سوی دیگر می رود و خودکشی در کف اتاق نشیمن.”

کاترین هندرسون که دو فرزند آوریل گذشته ربوده شدند.

هندرسون توصیف وضعیت خود را به عنوان “خراب کردن نسخه ای از جهنم”. در آخرین دادگاه او را شکست و شروع به گریه. “آنها همه به من نگاه کرد مثل من این عجیب و غریب نمونه. آنها فکر می کردند که گریه شد. اما حتی به عنوان من گریه میکردم, فکر, هیچ, واقعا, گریه کردن قاه تنها واکنش مناسب. نشسته وجود دارد مانند روبات ها نمی باشد مناسب واکنش است.’ “

مشکل او معتقد است که تشدید این کشور پارامونت گریزی به جنگ است.

“آنها فکر می کنم آن را به علت درگیری برای به اشتراک گذاشتن یک کودک بین پدر و مادر است. بنابراین یکی از والدین می شود همه بچه ها در همه زمان ها و دیگر پدر و مادر می رود و خودکشی در کف اتاق نشیمن. و یا آنها را و تظاهر آنها هرگز کودکان و نوجوانان آغاز خواهد شد.”

در ماه نوامبر در طول جام جهانی راگبی در ژاپن هندرسون در زمان شرکت در یک تظاهرات در برابر کودک ربایی همراه با حدود 20 دیگر “چپ-پشت پدر و مادر”. اعتراض که برگزار شد در خارج از ورزشگاه یوکوهاما بود که به طور مشترک سازماندهی شده توسط یک ژاپنی anti-child-آدم ربایی سازمان و یک گروه به نام Sauvons Nos Enfants (نجات کودکان ما).

“راه رفتن در گذشته می دانستم که هیچ چیزی در مورد این موضوع می گوید:” هندرسون. “ترین, ژاپنی, نمی دانم هر چیزی در مورد آن ، هنگامی که شما به آنها بگویید که آنها بگو: آیا این غیر قانونی است ؟ نمی تواند وکلا به شما کمک کند؟’ “

این موضوع تبدیل به یک دیپلماتیک خجالت برای ژاپن است. در سال 2018 سفیران از 26 کشورهای اتحادیه اروپا در نامه ای درخواست دولت ژاپن به احترام حق کودکان برای دیدن پدر و مادر خود را.

“استرالیا بیشتر علاقه مند به حفاظت از حقوق گوشت گاو و بره فروشندگان از کسانی که از استرالیا کودکانی که ربوده شده اند.”

اسکات مک اینتایر

در طول اجلاس G20 در اوزاکا در ماه ژوئن رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ملاقات هیئتی از پدران و افزایش موارد خود را با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد. پاکسازی توصیف مردان مخمصه به عنوان “کاملا غیر قابل قبول” و اضافه کرد که “ما همه چیز را به stand by [آنها را]”.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته نیز مطرح با آبه. نخست وزیر اسکات موریسون که او نیز در این اجلاس هیچ اشاره ای از آن است.

“این شرم آور می گوید:” اسکات مک اینتایر که کودکان گرفته شد در ماه مه گذشته. “استرالیا بیشتر علاقه مند به حفاظت از حقوق گوشت گاو و بره فروشندگان از کسانی که از استرالیا کودکانی که ربوده شده اند.”

مک اینتایر است تبدیل شدن به طور فزاینده ای از جان گذشته. در اواخر ماه نوامبر او به دست اورد دسترسی به مشترک منطقه از آپارتمان که در آن پدر و مادر خود را در قانون خود زندگی می کنند. “من نمی لمسی و یا انجام هر کاری” او می گوید. “من فقط نگاه در خارج از درب از پدر و مادر من در قانون برای دیدن اگر بچه ها کفش یا چتر وجود دارد.” اما او کشف شد; پلیس نامیده می شدند و او دستگیر شد.

مک اینتایر بود به اتهام ورود غیر قانونی که در قانون حمل حداکثر مجازات سه سال یا ¥100,000 (حدود 1350). او در Takaido بازداشتگاه در غرب توکیو که در آن به او اجازه داده شد یک دوش هر پنج روز که در آن سلول خود روشن شد به صورت 24 ساعت در روز.

“اسکات نمی تواند حتی شستن لباس های خود را می گوید:” کاترین هندرسون که به یک دوست نزدیک و بازدید او را به طور منظم. “ما در زمان مسائل برای او مانند لباس و کتاب, اما آنها اغلب خودداری کرد. هیچ حریم خصوصی حتی برای توالت.”

در حال بارگذاری

در ماه ژانویه مک اینتایر داشت به جرم تجاوز و با توجه به مدت شش ماه به حالت تعلیق حکم. پس از آزادی او صحبت کرد و به خبرنگاران در مقابل دادگاه پوشیدن آستین T-پیراهن با “توقف والدین کودک ربایی” نوشته شده و سراسر آن را در زبان ژاپنی و انگلیسی. “همه من و دیگر پدر و مادر می خواهم برای ژاپن به تاریخ متمدن جهان و موسسه یک سیستم مشترک بازداشت او گفت:” یقین.

“این است که یک راه برای یک جامعه مدرن به کار گیرند. کودکان شایسته دو پدر و مادر.”مک اینتایر می افزاید که پس از دستگیری او از سفارت استرالیا در توکیو بوده است “عالی”. “ملاقات آنها با وزارت دادگستری قرار داده و اعتراض خود را به ژاپن بازداشت قوانین در تاریخ ثبت است. آنها همچنین ملاقات با من و دیگر LBPs [سمت چپ-پشت پدر و مادر] برای تقریبا یک ساعت و در حال تلاش برای انجام آنچه آنها می توانند که مثبت است.”

فدرال دادستان عمومی اداره وب سایت ارائه می دهد مشاوره در مورد چه باید بکنید اگر شما کودک ربوده شده به کشور دیگر. آن را می گوید پدر و مادر باید به دنبال مشاوره حقوقی و تماس با خبرگزاری فرانسه و DFAT. نیز وجود دارد یک بخش در مورد چه باید بکنید اگر شما گمان می برند که کودک خود را در خطر ربوده شده که شامل گرفتن نگه دارید از فرزندتان گذرنامه و پلیس محل را نام فرزند در خانواده, قانون فهرست پیگیریهای. چه چیزی آن را ندارد ذکر است که با ربودن یک کودک است نه یک جرم جنایی در استرالیا مگر اینکه این موضوع است که قبل از دادگاه خانواده است. (این فکر می کردم که ساخت دور کننده با عنوان جرم جنایی مسئول خواهد منصرف کردن او و یا او را از بازگشت با کودکان به طور داوطلبانه.)

اکثر چپ-پشت پدر و مادر تنها پس از کشف این فرزند خود را ربوده شده است. چیزی که بعد از آنها کشف شده است که آنها مورد نیاز توسط قانون استرالیا به پرداخت حمایت از کودکان به ربودن پدر و مادر حتی وقتی که پدر و مادر در خارج از کشور. پرداخت محاسبه می شود, درصد از مراقبت. پس از ربودن پدر و مادر کودک 100 درصد از زمان آنها اهدا 100 درصد از حق.

یک پدر به من می گوید او پرداخت شده است 1200 دلار در هر ماه به شریک سابق خود در ژاپن از مارس 2016. زمانی که من بپرسید که چگونه او احساس می کند در این مورد او می گوید: او نه دقیقا هیجان زده اما که او می خواهد برای کمک به پسر خود زندگی “از آنجا که من او را دوست دارم با تمام قلب من”.

Toowoomba father Paul Brown became suicidal after his son, Liam, was taken by his then-wife to Japan in 2005.

تووومبا پدر پل براون خودکشی شد و پس از او پسر لیام گرفته شده توسط خود را پس از آن-به ژاپن در سال 2005. اعتبار:Paul Harris

سمت چپ-پشت پدر و مادر رنج می برند تقریبا غیر قابل تحمل غم و اندوه. خودکشی غیر معمول نیست. پل براون نمایندگی فروش زندگی می کند که در تووومبا در کوئینزلند از دست پسرش لیام و سپس دو و نیم زمانی که همسر خود را Tomiko فرار به ژاپن با او در سال 2005. “من تلاش برای مدت زمان طولانی پس از آن” براون می گوید. “من به شدت افسرده است. من نمی توانستم به درستی عمل. من بی خانمان شد, زندگی در یک برگشت’ خوابگاه. من سعی کردم به خودم غرق در یک مخزن در خوابگاه. بار دیگر من تا به حال یک مته در دست من با یک مته در آن من بود و من آن را فشار دهید به معبد من وقتی کسی در زدم.”

براون در حال حاضر یک دختر که نه و 18 سال خوانده. “درد است که هرگز نمی وجود دارد,” او می گوید. “من یک عکس از لیام در گوشی محافظ صفحه نمایش. هنگامی که من انجام چیزهای با فرزند خوانده و پدر من فکر می کنم از لیام و تعجب آنچه که او انجام می شود. حتی زمانی که دخترم کوچک بود, او می خواهم به خنده و بازی در نوسانات و این امر مرا به یاد چگونه لیام می خنده و بازی است.”

قهوه ای و Tomiko بودند در وسط جدا هنگامی که او در زمان لیام. (Tomiko نمی تواند نظر رسیده است.) یک روز قبل از Tomiko فرار, قهوه ای کردم یک تماس تلفنی از مادرش. “او به من گفت: ‘اجازه دهید آنها را بروید. فقط حرکت می کند و بچه ها بیشتر است.’ او فکر کردم اگر من تا به حال بیشتر بچه ها که جای لیام. اما به او گفتم: “مهم نیست اگر من بیشتر بچه ها. لیام هنوز پسر من بدون توجه به آنچه.’ آن را مانند زمانی که شما یک بچه می میرند و پس از آن شما باید بچه های دیگر, آن را مانند بچه های جدید جایگزین بچه مرده. بچه مرده است که همیشه در ذهن و قلب خود را. اما او را نمی بینم آن است که راه.”

Paul Brown's son Liam. After he was taken, Brown says he struggled for a long time. “I was severely depressed. I became homeless, living in a backpackers’ hostel."

پل براون پسر لیام. پس از او گرفته شده بود قهوه ای می گوید که او تلاش برای مدت زمان طولانی. “من به شدت افسرده است. من بی خانمان شد, زندگی در یک برگشت’ خوابگاه.”اعتبار:

در 2015, Daniel Wass ساخته شده سوم خود را تلاش برای پیدا کردن شان. او در زمان Aiden بود که 15 و النا سپس 10. زمانی که آنها وارد فرودگاه ناریتا توکیو در آنها متوقف شده در گمرک. النا فرستاده شد به یک شمارنده و آیدن را به دیگری. هنگامی که آن را به Wass به نوبه خود به این گمرک از او خواسته که در فرزندان او بودند. Wass گفت: آنها در دیگر شمارنده. گمرک گفت: فرزندان خود را.”

در آن زمان Wass تا به حال تا به حال یک نوزاد دختر با تارا, همسر دوم خود را. Wass گفت: “من یک نوزاد تازه متولد شده در استرالیا است.” گمرک گفت: فرزندان خود را در ژاپن است.” Wass و سپس به آنها گفت که او تا به حال یک پسر شان در Noda.

که در آن نقطه Wass, آیدن و النا گرفته شد به سمت اتاق بازجویی قرار گرفت. “آنها خواسته بودم که ماندن آنچه که من انجام شده بود که من از دیدن” می گوید Wass. “من برای آن آماده. من مدارک سفر در یک پوشه بنابراین من می توانید آنها را زمانی که آنها پرسید.”

من تبدیل به آیدن و النا و گفت: “خوب است که برادر خود زندگی می کند.’ و ما رو با تعطیلات ما.

دانیل Wass

Wass تا به حال رزرو هتل در کاشیوا حدود 45 دقیقه به دور از یوکا پدر و مادر برای کاستن سوء ظن است که او در نظر گرفته شده به آنها مراجعه کنید. “اما افسران هنوز هم از من پرسید چرا من ماندن در کاشیوا.” Wass گفت که او تا به حال دوستان وجود دارد که درست بود اما افسران نیست راضی است. آنها می خواستند بدانند که چگونه Wass ملاقات کرده بود این “دوستان” چگونه اغلب با او صحبت کردیم و به آنها حتی چگونه نام خود بودند املای. “سرانجام پس از حدود 45 دقیقه آنها برویم.”

دو روز بعد Wass و بچه ها بازدید یوکا ، پدرش Takaichiro شد تا یک نردبان حدود 30 متر دورتر تمیز کردن ناودان. Wass گفت: “من اینجا هستم تا به دیدن شان و من او را برادر و خواهر در اینجا.” Takaichiro ماند در نردبان خود را. “او فقط گفت:” هیچ هیچ هیچ “می گوید:” Wass. “ما نیز تا به حال یک آلبوم عکس ما آماده از ما و خانواده است. ما در سمت چپ که در نامه.” Wass در زمان یک عکس. “من تبدیل به آیدن و النا و گفت:” خوب است که برادر خود زندگی می کند.’ و ما رو با تعطیلات ما.”

Wass نبوده است, به, ژاپن, پس, اما او داده نشده است. او به فکر فرستادن کارت پستال به خانه های بالا و پایین یوکا است. کارت خواهد بود خطاب به شان Wass “از پدر” گفتن او چقدر او را دوست دارد و نتواند او را. آنها را دانیل تماس با جزئیات.

“اگر من ارسال کارت به همسایگان آنها ممکن است فکر می کنم آن را به اشتباه خانه و تحویل آن به یوکا محل می گوید:” Wass. “اگر من می توانم یک فرد که به یوکا خانواده در مورد این که ممکن است کمک کند. یا شان ممکن است دیدن این کارت در همسایه و نامه و یا در خانه خود را هنگامی که او را از دیدن و این که ممکن است او را به تفکر است.” تا کنون او یافت نشد انرژی به دنبال از طریق. “تمام چیزی که پس از تخلیه.”

در حالی که به عقب Wass دیدم یک روانشناس. او گفت: او را به تمرکز بر روی چیزهایی که او می تواند تغییر کند و بقیه را کنار گذاشته است. او همچنین پیشنهاد کرد برخی از مکانیسم های مقابله ای برای هنگامی که او از خواب بیدار در 4am پریشان و قادر به خواب. “من مشتاق شناگر” Wass می گوید. “بنابراین او پیشنهاد کرد من تصور میکنم در استخر, شمارش سکته مغزی است.” گاهی در شب, او هنوز هم می کند. او عکس خود را غواصی به آب شمارش سکته مغزی یکی پس از دیگری تنفس به آرامی در حالی که او شنا و شنا, تمام راه برگشت به شان.

تاسیسات 13 11 14

برای جزئیات بیشتر از خوب های آخر هفته , مجله, بازدید از صفحه ما در Sydney Morning Herald, سن و بریزبن تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de