تورنتو — شواهد رو به رشد در مورد قدرت psilocybin به طور طبیعی روانگردان ترکیب تولید شده توسط چند گونه از قارچ استفاده می شود برای درمان اضطراب و افسردگی الهام گرفته از طرفداران به پرونده در دادگاه فدرال چالش ماه آینده اجازه می دهد تا استفاده از آن برای درمان و علاج بیماران.

روان درمانگر و استاد دانشگاه ویکتوریا بروس توبین شده است در خط مقدم از آن دفاع برای پایان دادن به ممنوعیت مواد مخدر برجسته بالقوه آن برای بیماران مبتلا به سرطان که از رنج می برند اغلب از آنچه که شرح داده شده توسط پزشکان به عنوان “پایان عمر پریشانی.”

پایان عمر پریشانی است “عرق ترکیبی از اضطراب و افسردگی و ناامیدی و روحیه است که اغلب همراه با تشخیص یک بیماری لاعلاج مانند سرطان” توبین گفت: در مصاحبه با اخبار CTV’ پزشکی خبرنگار Avis Favaro. “من تمایل به دریافت درمان برای بیمارانی که نیاز به آن در حال حاضر.”

Psilocybin موجود در آنچه که در محاوره به عنوان شناخته شده “قارچ سحر و جادو” است که غیر قانونی در کانادا اما توبین گفت که او شاهد بيماران تحت روان درمانی احساس آرامش و استرس کمتر با استفاده از ترکیب.

“ما می توانید ببینید نتایج در بسیاری از موارد بسیار به سرعت به عنوان به سرعت به عنوان روز بعد” او گفت:.

توبین می گوید او شده است انتظار سه سال برای بهداشت و درمان کانادا برای پاسخ به برنامه های متعدد برای psilocybin است استفاده مهربان در علاج بیماران.

“نگرش من در حال حاضر درمان به تعویق افتادن درمان را تکذیب کرد” توبین گفت و توضیح داد که او همچنان به فشار برای psilocybin به معاف از کنترل مواد مخدر و مواد عمل می کنند.

سه هزار نفر در هر سال در کانادا در حال درد و رنج از “پایان عمر پریشانی” و متناسب با معیارهای به اصطلاح psilocybin به کمک روان درمانی توبین گفت.

مبارزات انتخاباتی خود است که توسط یک گروه او شکل گرفته تحت عنوان “TheraPsil:درمانی Psilocybin برای کانادایی ها” که در لیست های علمی و قانونی و اخلاقی دلایل این گروه معتقد است که این ترکیب باید قانونی برای “پایان عمر پریشانی” موارد است.

تحقیقات به استفاده دارویی از psilocybin شده است در حال رشد نمایی.

ایالات متحده مطالعه منتشر شده در مجله فارماکولوژی روانی در ماه ژانویه نشان داد که بیماران مبتلا به سرطان که ترکیب داده شد گزارش کاهش اضطراب و افسردگی و ناامیدی روحیه و مرگ مرتبط با اضطراب بیش از چهار سال پس از دریافت دوز خود را در ترکیب با روان درمانی است.

مطالعه دوم از انگلستان در مجله فارماکولوژی روانی پیشنهاد کرده اند که با توجه به بيماران مقاوم به درمان افسردگی psilocybin تحت تاثیر “کاربردی اتصال” تغییرات در مغز که مشهود در اسکن. این مطالعه نشان می دهد که “psilocybin درمان را بهبود می بخشد مغز چگونه کار می کند و زنده عاطفی پاسخگویی.”

زمینه روانگردان پژوهش “بسیار هیجان انگیز” به گفته پروفسور رولاند Griffiths, مدیر مرکز روانگردان و آگاهی در جان هاپکینز در بالتیمور.

Griffiths’ مرکز برای اولین بار به دست آوردن تصویب قانونی در آمریکا به راه اندازی مجدد تحقیقات به psychedelics با استفاده از داوطلب سالم. تحقیقات قبلی به psychedelics ملاقات یک پایان ناگهانی در طول جنگ با مواد مخدر در 1970s.

“هنگامی که ما در آغاز این تحقیقات وجود دارد کمی منصفانه از شک و تردید در بخشی از بسیاری از همکاران من و قطعا رگولاتور در مورد اینکه آیا یا نه این کار امن است” Griffiths گفت: در مصاحبه با اخبار CTV.

در حال حاضر تحقیقات خود را در گروه چاپ و نشر مجموعه ای از مطالعات انجام شده در مورد مزایای استفاده از یک دوز از psilocybin در درمان اجرا می شود که حدود شش ساعت و با عوارض جانبی کمتر و نمایش مزایای برای بیماران برداشت.

“Psilocybin تولید می کند که تحت آن شرایط مردم گزارش داشتن حس افزایش اثربخشی و تغییر جهان حس تغییر از خود و است که آنها قادر به reengage در جهان بسیار مثبت راه” Griffiths گفت.

Griffiths گفت که به عنوان بیماران منعکس کننده در آن تجربه با psilocybin آنها “اغلب این حس عمیقی از آمدن به درک درستی از یک سطح عمیق تر از آنها چه کسانی هستند.”

با بسیاری از اختلالات روانی اثبات دشوار است به درمان Griffiths گفت: این تیم در جان هاپکینز در حال گسترش است آن تست psilocybin است و دیگر psychedelics مانند LSD برای شرایط از جمله وسواسی جبری اختلال استرس پس از سانحه, اختلال استفاده از مواد مخدر, اختلال اعتیاد به الکل و بی اشتهایی عصبی.

تحقیقات دیگر بررسی مزایای microdosing که با استفاده از دوزهای کوچک psilocybin برای درمان اضطراب و افسردگی است. یک نظرسنجی از مردم خود مدیریت روانی و استفاده از مواد مخدر اختلالات توسط microdosing یافت 44 درصد از آنها ادراک شده با سلامت روان بود “خیلی بهتر” به عنوان یک نتیجه.

برخی از کانادایی ها در حال انتظار برای مطالعات.

مایکل Ljubsa از ادمونتون, Alta., دچار افسردگی زمانی که او را ترک دبیرستان و شروع دانشگاه و گفت که او قادر به پیدا کردن کمک با درمان استاندارد یا داروهای در دسترس برای او.

“من فقط می شد مثل یک زامبی در واقع,” او در مصاحبه با اخبار CTV. “این شد فقط مشکل برای عملکرد.”

Ljubsa تجربه با psilocybin در جامائیکا که در آن قانونی است, سعی کنید و کمک به – چیزی نیست که پزشکان توصیه می کنند – و توصیف تغییر در درک خود او “رهایی بخش” و افزایش سلامت روانی خود را. او در حال حاضر یک مدافع بیشتر psilocybin پژوهش است.

“هر نوع کاری که در حال انجام است به این دارو به مردم به عنوان سریع که ممکن است کاری که باید انجام شود” Ljubsa گفت.

حداقل دو مرکز در کانادا به دنبال مطالعات انجام شده از psilocybin است. دانشگاه Toronto Mississauga راه اندازی کرده است یک مرکز برای روانگردان مطالعات و میزبان اولین آزمایش های بالینی بر روی microdosing psilocybin است. دیگر مربوط به تحقیقات است که برنامه ریزی شده در دانشگاه بریتیش کلمبیا مدرسه از جمعیت و بهداشت عمومی.

“من فکر می کنم ما در حال ورود به یک عصر جدید در درمان سلامت روانی شرایط” Griffiths گفت.

“Psilocybin است و این ترکیبات باید مکانیسم بر خلاف هر چیزی که ما را دیده اند در درون ما عادی گزینه های درمان در روانپزشکی” او ادامه داد. “پتانسیل…که اثر در سراسر طیف وسیعی از شرایط کاملا قابل توجه است. ما فقط نمی فهمید این مکانیزم از آنها نشده است.”

——–

با فایل های از Cillian o’brien

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو