خبری که این فکر بیشتر مداخله برای حفاظت از کشور در کسب و کار و کارگران تنها چند روز پس از حمایت $17.6 میلیارد دلار برای مقابله با رکود است و اندازه گیری آن ترس است.

خوب وجود دارد دلیلی برای ترس. صدها نفر از کسب و کار ممکن است دید هزاران نفر می تواند از دست دادن شغل خود را به عنوان فاصله اجتماعی بین ما رشد می کند و می اندازد تا موانع در هر آرایشگاه و رستوران و میخانه.

The Great Shuttering is going to have deep economic consquences.

بزرگ سازندگان: در حال رفتن به عمیق اقتصادی consquences.اعتبار:SMH

این است که یک بار در 100 سال بحران است. آخرین بار چیزی مشابه اتفاق افتاده بود که در سال 1919 هنگامی که جهان مواجه آنفولانزای اسپانیایی. ما بهتر آماده در حال حاضر به دلیل سپس متحده بسته مرزها در هر یک از دیگر و در میان خود squabbled, در حال حاضر ما باید یک رویکرد واحد و یکپارچه ملی با دولت هماهنگی پاسخ. ما همچنین یک کلاس جهانی نظام سلامت اگر چه هر تار و پود آن را در مورد به استرس تست شده است.

اما در برخی از راه های اقتصادی ما سیستم ایمنی بدن ضعیف تر از در سال 1919 از آنجا که ما باید برون سپاری بسیاری از ما صنعت و وابسته به بین المللی زنجیره تامین و فقط در زمان تحویل برای همه چیز از مصالح ساختمانی به پزشکی و سوخت.

عواقب برای کارگران خواهد بود عمیقی به دلیل اعتیاد ما به بدهی خانوار و طبیعت, مدرن, در حال حاضر کار برگ میلیون ها نفر در معرض.

این ACTU تعداد 2 میلیون گاه به گاه کارگران و کسب و کار کوچک بازرس می گوید: 61 درصد از کسب و کارهای استرالیا با شماره یا 1.3 میلیون نفر – در حال معامله گران تنها. بیشتر نمی دسترسی به مرخصی استعلاجی و بدون ذخایر مالی. تنها خالص ایمنی در زیر آنها را به یک Newstart-سبک پرداخت که در آن دولت متعهد شده است به صرف زمان انتظار.

اما مهم نیست که چگونه به زودی می آید بیشتر احتمالا نمی تواند زنده ماندن در آن است.

استرالیا بدهی خانوار به درآمد است که در حال حاضر معلق در هوا در کمتر از 200 درصد ساخت ما در میان بیشتر مدیون مردم روی زمین است. چند می تواند زنده ماندن حتی چند هفته بدون دو درآمد و در عین حال دو هفته در محل کار به عنوان تجویز شده برای کسانی که در تماس با این بیماری است حداقل از آنها انتظار می رود اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

کسانی که تقاضاهای مصرانه برای مدارس به مقابل بهترین مشاوره از ما و کارشناسان بهداشت باید مکث در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد بعدی. به صورت کمی و یا بدون سلامت به دست آوردن برخی از درآمد خانوار خواهد بود برش از دو به یک است. و دولت سازی را نشان می دهد نمی توان آن را هفته اما ماه قبل از این بیماری کاست. مدارس قطعا نزدیک است اما عجله جلوتر از مشاوره تنها به گسترش اقتصادی virus.

استرالیا بدهی خانه از کارت ممکن است در مورد به سقوط است چرا که اگر این بیماری به شرح زیر قوس از آنفلوآنزای اسپانیایی و سپس آن را در بیش از یک موج و نمی تواند انجام شود تا سال به پایان می رسد.

در حال بارگذاری

در طرف دیگر از این بیماری همه گیر از این خطر بزرگ این است که بسیاری از مردم شده اند beggared با بدهی های خود و قصور در وام مسکن خود را از مرگ ناشی از این بیماری است. وظیفه دولت در حال حاضر این است که سعی کنید برای قرار دادن یک طبقه زیر همه چیز. است که به سادگی امکان پذیر نیست اما در حال حاضر زمان به آتش در هر اقتصادی تفنگ زیرا چیزی کمتر از یک جنگ تلاش خواستار است.

طاعون در یک زمان می آید زمانی که ما بانک مرکزی را خسته نرخ آن برش قدرت آتش و در حال حاضر خواهد بود مجبور به عجیب و غریب سیاست های پولی خواهد بود که مانند یک مارس به افغانستان: آسان برای وارد شدن اما با مجموعه خود را از عواقب وخیم و تقریبا غیر ممکن است به خارج شدن از.

همه این خواهد بود به اندازه کافی بد اگر آن را فقط یک استرالیا بحران اما آن را به تمام جهان است که بسته شدن. در عرض چند هفته کوتاه نگرانی نخواهد بود که استرالیا در برابر آن رکود اقتصادی در 29 سال اما که جهان در برابر یک دوم رکود بزرگ.

البته جایگزین غیر قابل تصور است. اجازه می دهد این بیماری به سنبله قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان یک گزینه نیست. اما این نکته وجود دارد: هیچ گزینه های خوب در این نبرد تنها آنهایی که بد و بدتر هستند.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو